Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. július 3., szerda 11:08

realmadrid.com on lesz közvetités :)


ha a barca leigazolja thiago silvát is,akkor eskü lemegyek hidba. :'(
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 3., szerda 11:05

isco bemutatásához linkeltek majd streamet? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 3., szerda 10:54

Erős támadásokban is, de védekezésben pl Marcelonál is jobb
Meredek kijelentés annak tükrében, hogy Marcelo a Real Madridban játszik, míg Ricardo a Wolfsburgban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. július 3., szerda 10:46

lucifer írta:Matic, Rodrigez.. kik ezek? :mrgreen:
Ricardo Rodriguez Spanyol apuka, svájci anyuka gyermeke, a Wolfsburg focistája. Már írtam róla anno, az egyik legjobb fiatal balhátvéd. Erős támadásokban is, de védekezésben pl Marcelonál is jobb, aki pedig amúgy nagy kedvencem. :) Rodriguez tulajdonképpen univerzális játékos, a védelem minden posztján láttam már játszani, sőt egy sorral feljebb is. Nagy vétel lenne. Ha szabad megjegyeznem, pont ilyen játékos Varane egykori csapattársa, Serge Aurier a Toulouse-ból, aki szintén bevethető a védelem minden posztján vagy épp vkp-ként. Na őt is simán hoznám Arbeloa helyett, Carvajal mögé.

Maticot még nem láttam élőben, de a Benficásoknak ő az isten.... :)

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. július 3., szerda 10:40

Isco esete is érdekes lesz, Özillel elég jó vetélytársak lehetnek majd, reméljük Özilt is ez motiválni fogja ami eddig hiányzott belőle.
Na igen, ezzel kapcsolatban van is némi félelem bennem. Mindketten fiatalok még, és mindkettőben van potenciál. Özil, ha összeszedi magát, képes lehet megfelelő teljesítményt lehozni. Isco-t pedig nyilván azért vettük meg (spanyol igazolások közül szinte legdrágábban), mert sejtik, hogy jó le(het)sz.
Ha mindkettőnek beindul a szekér (kívánom nekik), akkor máris előáll egy Marcelo <----> Coentrao szituáció, ahol a sérülésmentes időszakokban megint jön a morfondírozás, hogy ki kezdjen, illetve, hogy egy 30 millás játékos cserének luxus a padon (ami még a Real esetében is jogos).
Kíváncsi leszek, de van egy olyan érzésem, hogy Isco bizony megkapja a jobb oldalt.... :roll:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. július 3., szerda 10:05

Ancelottival kapcsolatban az is elég komoly elvárásom lesz hogy a fiatalokat tudatosan kezdje el beépíteni, minél több játéklehetőséggel. Nagyon örülök annak hogy végre hozzányúltunk az utánpótlásunkhoz és nem vettünk középszerű arcokat külföldről több tíz milliókért. Igaz most azért Carvajal, Jesé és Morata személyében elég jó hármas került ki az utánpótlásunkból, de ez számomra rendkívül örömteli. Ezek a srácok extra motiváltan fognak pályára lépni és átérzik mit jelent viselni ezt a mezt. Isco esete is érdekes lesz, Özillel elég jó vetélytársak lehetnek majd, reméljük Özilt is ez motiválni fogja ami eddig hiányzott belőle.

A keret megint fiatalodni fog, de végre remélhetőleg egy hosszútávú csapatépítésen és projekten gondolkozunk ami csak is idővel érhet be, ezért akik jövőre triplázást várnak azoknak most mondom hogy csalódni fognak.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 3., szerda 9:25

R.M.C.F írta:Nem tudom kik ezek,de a portugal és a francia ligából lehet szemezgetni,ott minden évben feltűnik egy gyöngyszem.....szinte minden évben jön név,aki felkapott lesz.
Ez igaz, ebben a 2 ligában sok jó játékost lehet találni, de én szerintem a portugált nem érdemes annyira figyelni, mert onnan szinte minden játékost áron felül lehet csak hozni

Amúgy érdemes lenne még a Serie At és Bt figyelni, mert az olaszok az utóbbi pár évben eléggé feljavították az utánpótlásukat. Sok fiatal tehetség kezd most ott feltűnni

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 3., szerda 9:20

Mythos90 írta:Ha viszont tényleg dobbant idén, akkor a Pirlo leigazolásával kapcsolatos hírek teljesen más dimenzióba kerülnek. Lehet ő lesz az a játékos, akire senki se számít?
Ha kellően meg lesz oldva a tehermentesítése, én egyáltalán nem bánnám az idejöttét.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. július 3., szerda 9:09

Remélem nem igazak a Xabi eladásáról szóló hírek... Tudom, hogy már ő is kifelé megy és talán maximum még két év lehet benne, viszont szükség van egy ilyen rutinos vén rókára a csapatban, főleg az új vonulat érkezésével (Jesé, Isco, Carvajal, Morata, Casemiro, Illaramend? Kondogbia?). Azért a fiatalítással sem szabad a ló túloldalára esni. Ha viszont tényleg dobbant idén, akkor a Pirlo leigazolásával kapcsolatos hírek teljesen más dimenzióba kerülnek. Lehet ő lesz az a játékos, akire senki se számít? Lehet, hogy Mou valóban megkérte Perezt, hogy engedjék el Xabit a Chelseabe és miután az elnök egyeztetett Carlo papával rábólintott a dologra és küszöbön egy Xabi-Prilo csere? :hmmm: Na inkább hagyom az összeesküvés-elméletek gyártását. :mrgreen:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 3., szerda 8:28

A katalán Sport szerint a Real Madrid vezetősége kész eladni Xabi Alonsót, akinek a szerződése jövő nyáron lejár. A baszk játékost Mourinho örömmel látná régi-új csapatában, valamint a PSG és korábbi csapata, a Liverpool is jelezte, hogy visszavárják a középpályást.
A Real Madrid és a Real Socided már két alkalommal is találkoztak, ahol Illarramendiről tárgyaltak. Maga a játékos örömmel vett volna részt a Bajnokok Ligájában jelenlegi csapatával, azonban a Real Madrid érdeklődése természetesen felkeltette az érdeklődését, és szívesen költözne a fővárosba. Illarramendi jelenlegi szerződése 2018. június 30-ig szól, kivásárlási ára 30 millió euró.
Ez a két hír eléggé összekapcsolódik a fejemben. Ha a PSG vinné Alonsot, talán tényleg bevonható lenne Verratti... bár nem tudom ez miért lenne jó üzlet nekik. Az olasz fiatalabb, modernebb játékos. Ő a jövő.
Alonso pedig nem az a típus, aki a pénzre hajt, így talán ő sem szívesen igazolna Párizsba.
Ha viszont Illarramendi lesz az utódja, akkor én nem küldeném el semmiképpen Xabit. Komoly pénzt nem kapnánk érte, a fizetése sem annyira vészes, és eszméletlenül sokat tanulhatna tőle a másik baszk. Arrról már nem is beszélve, hogy szerintem azért játszana is eleget.
A fene sem tudja mi lenne a legjobb. Én nem repesnék Illarramendi érkezésétől, de ha nincs más és jó áron hozható...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 2., kedd 22:14

R.M.C.F írta:Nem tudom kik ezek,de a portugal és a francia ligából lehet szemezgetni,ott minden évben feltűnik egy gyöngyszem.....szinte minden évben jön név,aki felkapott lesz.
A legtöbben Gareth Bale-t akarják a Real Madridba,
Az nagyon komoly lenne....jól tele lenne az ellenfelek gatyája ha cr és bale feszülne nekik hétről hétre......egyik jobbról,a másik balról.....veszedelem.

Iscora kiváncsi leszek,mert az hogy szupertechnikás az semmire sem elég a madridban(lásd pl canales). Ide átütőerő kell......győztes típus......
:agree: viszont szerintem az u21 legjobbja volt, de majd elválik mi lesz belőle itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 22:01

Nem tudom kik ezek,de a portugal és a francia ligából lehet szemezgetni,ott minden évben feltűnik egy gyöngyszem.....szinte minden évben jön név,aki felkapott lesz.
A legtöbben Gareth Bale-t akarják a Real Madridba,
Az nagyon komoly lenne....jól tele lenne az ellenfelek gatyája ha cr és bale feszülne nekik hétről hétre......egyik jobbról,a másik balról.....veszedelem.

Iscora kiváncsi leszek,mert az hogy szupertechnikás az semmire sem elég a madridban(lásd pl canales). Ide átütőerő kell......győztes típus......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 2., kedd 21:33

Matic, Rodrigez.. kik ezek? :mrgreen:

Ne ilyen nevekbe gondolkozzunk már,mikor utoljára ilyen igazolásokat hajtottunk végre akkor 1-2 év múlva a keret tele volt Drenthékel meg Fauberekkel.
Másik ha Coentrao nem kell akkor miért igazolunk a helyére valaki ilyen ismeretlent,miért nem adja meg inkább Nachonak a lehetőséget.
Remélem Illaramendi összejön néztem 1-2 Sociedad meccset tetszett a játéka, itt csak az baj lenne szerintem vele hogy nem kapna elég lehetőséget.
Kép
Kép
Kép

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 2., kedd 20:28

na,maticot adnám..20ast szívesen rádobnék,hátha elfogadják..
szerintem vele jó lenne mivel,alonso posztját elfoglalhatná,de nem mélységi irányítóként hanem labdaszerzőként.
illetve lenne egy ember aki fizikailak nagyoon jó az adottságai miatt(magasság,hosszú lábak)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 2., kedd 20:08

numberone1 írta:Kar Fabinhoert
Kitől kellett volna megvenni és mennyiért? :hmmm:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 2., kedd 19:33

Matic :lol: Komolyan senkinek nem gyanús, hogy egy tök átlag ember elmegy Portugáliába, aztán 1-2 év múlva már 30-at kérnek érte? Abban a bohóc ligában egy félig mozgássérült is nagy sztár lenne...
Javi Garcia kettő.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 2., kedd 19:27

Kar Fabinhoert, figyeljetek meg, h a Monacoban megkapja a lehetoseget és stabil kezdo lesz majd.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 2., kedd 19:12

buymyplayer.com.pár éve beszéltünk róla páran hogy milyen jó lenne ha a szurkolók tudnának adni pénzt azért a játékosért akit szeretnénk :D
A június 19-én indult oldalon egyelőre nem tolonganak a szurkolók átigazolási kérelmekkel, mindössze négy játékost szeretnének új csapatban látni. A legtöbben Gareth Bale-t akarják a Real Madridba, rajta kívül a malagás Iscót látnák még a madridiaknál, Kakát a Manchester Citybe, Per Mertesackert pedig az Internazionaléba követelik. Ettől függetlenül, de Isco madridi igazolása megvalósul, Perez elnök már bejelentette, hogy érkezik a Malagától.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 2., kedd 18:35

Közben Llorrente bemutatása után nyilatkozták a Juve vezetői, hogy nem érkezik már ember előre, max. akkor, ha valaki elmegy tőlük.
Még írtak valamit Jovetic-ről, hogy esetleg Ő érkezhet, de Higuaín így már nem.

Nem jó ez így. Az Arsenal nincs lépéskényszerben ezek után. Továbbra is ragaszkodunk a 30 millióhoz, Ők elvileg 26-ot adnának. Ennyiért is kiutaznék bepakolni neki...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 2., kedd 18:30

Csabi írta:volt egy hír, hogy a getafe megegyezett a madriddal, hogy megveszik őt rendesen. az elnök mondta valami rádiónak.
mennyit kapunk érte? 5,5 körül emlékeim szerint
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég