Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. július 3., szerda 12:52

Kisfiu írta:...és akkor lesz egy Xabi Alonso - Khedira - Casemiro - Illarramendi - Kondogbia - Gündogan/Thiago (- Modric) csomagunk 2 helyre.
évek óta nincsen normális középpályánk, most nehogymár az legyen a baj, hogy túl sokan vannak oda.. :roll:

amúgy meg valaki(k) csak bevállnak. :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 3., szerda 12:49

...és akkor lesz egy Xabi Alonso - Khedira - Casemiro - Illarramendi - Kondogbia - Gündogan/Thiago (- Modric) csomagunk 2 helyre.
Remélem 3-ra... :roll: De még három igazolás a középpályára nem valószínű, remélem, hogy a kettő azért meglesz.
Én akkor sem szarnám össze magam, ha oda menne T.Silva.
Nem is kell, de azért én rohadtul nem örülnék neki...

Egyébként Thiago is szerintem rosszul tenné, ha lelépne a Barcából. Xavi nagyon kifelé megy, szerintem ebben az évben már lényegesen több lehetőséget kapna. Kivéve, ha Neymar érkezése miatt Fabregast visszatolják, és elkezdik Xavi helyén játszatni. :hmmm:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 3., szerda 12:48

nem tudni még, hogy mit akar játszatni Carlo papa, könnyen lehet, hogy ez 3 helyre lenne.
Lehet. Akkor viszont előrébb lenne egy Özil - Isco - Di María - C. Ronaldo - Benzema - Jesé - Morata pakk. Mindezt úgy, hogy esetlegesen maradhat Higuaín/érkezhet helyette egy másik csatár, illetve úgy, hogy tubatibi még Balet is hozná. Valahol mindenképpen megbukik az általa elképzelt keret.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 3., szerda 12:42

Na igen, ezzel kapcsolatban van is némi félelem bennem. Mindketten fiatalok még, és mindkettőben van potenciál. Özil, ha összeszedi magát, képes lehet megfelelő teljesítményt lehozni. Isco-t pedig nyilván azért vettük meg (spanyol igazolások közül szinte legdrágábban), mert sejtik, hogy jó le(het)sz.
Ha mindkettőnek beindul a szekér (kívánom nekik), akkor máris előáll egy Marcelo <----> Coentrao szituáció
Carlo és a vezetés terve szerint jövőre mind2 a pályán lesz, főleg miután a Marca szerint feladtuk Bale idei kergetését, mert a játékos most megszerezhetetlen kategória a Tottenham és Levy miatt, így tehát egy évet még marad a walesi!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 3., szerda 12:37

...és akkor lesz egy Xabi Alonso - Khedira - Casemiro - Illarramendi - Kondogbia - Gündogan/Thiago (- Modric) csomagunk 2 helyre.
nem tudni még, hogy mit akar játszatni Carlo papa, könnyen lehet, hogy ez 3 helyre lenne.
mondjuk az Illaramendi Gündogan Thiago trióból szerintem elég lenne egy játékos, Thiagora mondjuk nem látok semmi esélyt, úgyhogy marad Gündogan vagy Illaramendi, elég az egyikőjük.

khedira, casemiro, kondogbia, illaramendi/gündogan, modric.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 3., szerda 12:31

Komolyan érdeklődünk a spanyol fiú után?Elvileg neki nem olyan horribilis összeg a kivásárlási ára,remélem minél hamarabb lezárjuk az ő és Kondogbia leigazolását....aztán márcsak egy Gündogan/Thiago
...és akkor lesz egy Xabi Alonso - Khedira - Casemiro - Illarramendi - Kondogbia - Gündogan/Thiago (- Modric) csomagunk 2 helyre. Aztán meg jövőre megint menne a sírás a Pogba - Vidal - Verratti trió miatt. :roll:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 3., szerda 12:24

Adjunk Illaramendiért 20 milliót + Denis-t. :mrgreen:

Komolyan érdeklődünk a spanyol fiú után?Elvileg neki nem olyan horribilis összeg a kivásárlási ára,remélem minél hamarabb lezárjuk az ő és Kondogbia leigazolását....aztán márcsak egy Gündogan/Thiago és Bale kell. :mrgreen:

Azért az nem lenne semmi, ha jönne Isco,Thiago,Illaramendi...itt lenne az u21-es csapat keménymagja. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. július 3., szerda 12:20

Realista24 írta: Meredek kijelentés annak tükrében, hogy Marcelo a Real Madridban játszik, míg Ricardo a Wolfsburgban.
Mert a Wolfsburgban nyilván lényegesen kevesebbet kell védekezni, mint a Madridban.... :D

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 3., szerda 12:03

Isco sikeresen átesett az orvosi vizsgálatokon, 13:00-kor bemutatás, pár kép a hivatalos oldalon akit érdekel.

A The Guardian szerint a PSG 58 millió eurót ajánlott Cavani-ért, Bronzetti szerint mi biztosan nem fizetjük ki a 63 millió eurót érte, így Cavani kihúzva a listáról.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 3., szerda 11:59

Nekünk már csak Kondogbia kell, és a Gündogan-Thiago duóból valamelyik (inkább Gündogan).
És ha még eladogatnánk a fölös embereket akkor egy iszonyat jó keretünk lenne. :D

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. július 3., szerda 11:51

Meredek kijelentés annak tükrében, hogy Marcelo a Real Madridban játszik, míg Ricardo a Wolfsburgban.
Ez tény . Azért németeknél is ott van Alaba... Aki abszolút top3! Ricardot én sokkal inkább darabosabbnak látom. Rakkolós német fociban jó, tényleg sok helyen bevethető de nekünk nem ő az emberünk.
Serge Aurier csúcs, ami a balon Digne az a jobbon Serge. Arbeola helyett egy Carvajal, Serge versenyhelyzet nem lenne rossz. Am elég durva tehetségek vannak a francia bajnokágban védők között: Digne, Serge A., Umiti, Zouma... Innét lehetne válogatni :)
Ricardo Rodriguez , Serge Aurier - pont ideális korban vannak hozzá, hogy padozzanak valaki mögött...
Marcelo mögött nehéz lenne bárkinek. De Carvajalal versenyeztetni egy fiatalt nem lenne rossz. Erre mondják hogy húzzák egymást.
Maticot még nem láttam élőben, de a Benficásoknak ő az isten....
Matic érdekes szitu. Anno Kassáról vitte el a Chealse és megbukott rendesen. Amikor eladták a Benficának az évszázad üzletének tartották, hogy egy ennyire lapos játékost ennyiét eladtak (asszem 5 millio). Azóta meg folyamatosan javul és elképesztően jól illik a rendszerbe. Olyan Javi G. fíling...
Am ha már Benfica és szerbek Lazar Markovic, most érkezett, szerbeknél ő olyan mint horvátoknak Halilovic... Mellette Djuricic is érkezett. Ő sem egy rossz befektetés... Érdekesen lépegetnek most a Benficánál.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 3., szerda 11:44

De a fizetése még mindig ott van.Most 9 milliót keres állítólag.Bár engem annyira nem izgat a dolog.Láttuk a Konföderációs kupán,hogy ő is hibázgat azért.
Engem az érdekel hogy a mi csapatunkat rakják rendbe.Amúgy most elég nagy a csend. :shutup:
Legalább eladogatni kellene az embereket. :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 3., szerda 11:30

A tavaly eladott Joselu 1 millió euróért kölcsönbe a Franfurthoz szerződik.

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 3., szerda 11:29

ericco írta:Szerintem sincs. PSG nem akarja elengedni, Barcanak meg nincs annyi pénze, amennyire a párizsiak rábólintanának. 32 milliót ajánlottak érte, ha rádobnak plusz egy 20-ast, még azt is simán elutasítanák.
Ha 32-t ajánlottak, akkor Thiago Alcantara árát rádobva tudnak 52-t adni érte (és Villaból is jöhet valamennyi), és a játékos is menne elvileg, mert a konf kupán megdumálta a fejét hordágyonvisznekleapályárólalves, és Neymar, és így mondjuk lehetne benne valami, de kétlem, hogy ha lenne is 50 milliójuk mind odaadnák érte. Aztán majd meglátjuk mi lesz. :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boomer 2013. július 3., szerda 11:31-kor.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 3., szerda 11:29

Illaramendi Alonso mellé kéne jelenleg, hogy tudjon tőle tanulni
nagyot nyernénk vele sztem

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 3., szerda 11:23

Schulcz írta:Ricardo Rodriguez , Serge Aurier
Pont ideális korban vannak hozzá, hogy padozzanak valaki mögött...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 3., szerda 11:21

Én akkor sem szarnám össze magam, ha oda menne T.Silva. Ha jön még a középpályánkra erősítés, akkor nincs félni valónk ellenük. Kondogbia és mondjuk Gündogan érkezne, akkor már is jók vagyunk. Ha meg még Bale is becsúszna az csak hab lenne a tortán. A védelmünk nagyon rendbe van, Ancelotti összerakja a középpályát és akkor vernünk kell őket szerintem.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. július 3., szerda 11:18

El Maestro írta:
flori írta:ha a barca leigazolja thiago silvát is,akkor eskü lemegyek hidba.
Esélyük sincs.
Szerintem sincs. PSG nem akarja elengedni, Barcanak meg nincs annyi pénze, amennyire a párizsiak rábólintanának. 32 milliót ajánlottak érte, ha rádobnak plusz egy 20-ast, még azt is simán elutasítanák.
Merci Zizou!

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 3., szerda 11:17

flori írta:ha a barca leigazolja thiago silvát is,akkor eskü lemegyek hidba. :'(
Teljesen nyilvánvaló, hogy nem igazolják le. Egy éve vette a PSG 42 M€-ért, gondolod, hogy a barcának van ennyi? HA ESETLEG ki tudnák fizetni az árát, még akkor is komoly akadály a PSG ellenszegülése. (és gondolom a fizuja is magas, bár talán az a legkisebb gondjuk) Én biztos vagyok benne, hogy nem megy TS sehova. Ha Hummelsről is lecsúsznak, akkor elvileg komoly erősítésük oda nem lesz. Illetve de, az utánpótlásból! :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boomer 2013. július 3., szerda 11:19-kor.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. július 3., szerda 11:17

flori írta:ha a barca leigazolja thiago silvát is,akkor eskü lemegyek hidba.
Esélyük sincs.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég