Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 9:56

thedude írta:
Kerlon írta: akkor minek kell hajtogatni, ha érted miről szól?
Azért, mert abból, hogy tavaly tavasszal volt egy szar keretük és _nem igazolhatnak a nyáron_ lett az hogy _egy évvel később akiket igazolnak nem játszhatnak négy hónapig_ :agree: :happy: :taps:
Ezek után ha nekünk összejön tíz évig zsinórban egy ilyen éjfél utáni transzfer akkor is uefamadridozás helyett kuss kéne hogy legyen. De úgysem lesz.
:fpalm: , könyörgöm olvass vissza egy kicsit, csak pár sor
portillo írta:Az egész ügy olyan, mint a későn beküldött beadandó. :lol:

Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy valóban volt megállapodás De Gea és a Real között, hogy amennyiben nem hozzuk el idén fizetünk neki, csak közben rájöttünk, hogy ennyi pénzért még sem kell. Éppen ezért az utolsó pillanatig húztuk, majd pedig mutogatunk másra, hogy nem a mi hibánk, így nincs kártérítés.

Aztán lehet, hogy az egész kitaláció, és szimpla b@lfaszság a két csapat részéről.

Mindenesetre kíváncsi leszek, mi az ügy folytatása. Na persze nem is feltétlenól most, én így elégedett vagyok, de mi lesz fél év múlva, ha már szabadon tárgyalhatunk De Geával, aki ül a lelátón és Navas meg lehoz mondjuk 20 meccset kapott gól nélkül.
Ez a rossz formátum dolog amúgy nagyon sántít. Kb. 1 percedbe telik, hogy beírd google-ba, hogy milyen formátumot szeretnél megnyitni és letölteni egy próbaverziót hozzá. Mondjuk 23:59-kor ez tényleg szívás, de az is nevetséges, hogy eddig el kellett húzniuk az egészet. Amúgy ezért csak a Manchester okolható, mert visszatartották az egyértelműen elvágyódó játékosukat. Akár meg is tagadnám őket innentől, aztán hadd védessék Romerot és ezzel el is nyerik a méltó büntetésüket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 1., kedd 9:55

De most ha Navas miatt csuszott az ugy akkor ez erthetetlen, hiszen az o ugyet masnap is el tudtak volna intezni az angol zaras miatt nem?

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 1., kedd 9:53

Kezdem azt hinni, hogy mindkét klubot szellemi fogyatékosok irányítják. Szóval a hírek jelenleg: 23.59-kor küldték, 1 perccel éjfél után, 20 perccel éjfél után, Navas szerződésmódosításai miatt csúszott ki az egész.

Ennyire azért nem lehet nehéz megnézni egy időbélyeges, hivatalos dokumentumot. Ki hazudik?

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. szeptember 1., kedd 9:52

portillo írta:Az egész ügy olyan, mint a későn beküldött beadandó. :lol:
A fájlkompatibilitási hibát is meg lehet magyarázni egy last minute beadandós trükkel. Végy egy fájlt, legyen egy kövérebb jpeg. Total Commanderben nevezd át a kiterjesztést docx-re, küldd be a tanárnak és másnap fogadkozz, hogy márpedig te elküldted időben, nem tehetsz róla hogy a Word hibát ír ki :lol:

Avatar
thedude
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. május 5., hétfő 1:09
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: thedude » 2015. szeptember 1., kedd 9:49

Kerlon írta:
Toti írta:direkt odaírtam, h a lényeg az elején van.
minden úgy hivatkoztak az egészre, h transfer ban, fifa átigazolási tilalom. érted, ha egy ilyet olvasol nyilván az ugrik be, h nem igazolhatnak. nem vagyok hülye, tisztában vagyok vele, h igazolhatnak, viszont nem nevezhetnek, de a megfogalmazásról beszélek.
akkor minek kell hajtogatni, ha érted miről szól?
Azért, mert abból, hogy tavaly tavasszal volt egy szar keretük és _nem igazolhatnak a nyáron_ lett az hogy _egy évvel később akiket igazolnak nem játszhatnak négy hónapig_ :agree: :happy: :taps:
Ezek után ha nekünk összejön tíz évig zsinórban egy ilyen éjfél utáni transzfer akkor is uefamadridozás helyett kuss kéne hogy legyen. De úgysem lesz.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: portillo » 2015. szeptember 1., kedd 9:45

Az egész ügy olyan, mint a későn beküldött beadandó. :lol:

Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy valóban volt megállapodás De Gea és a Real között, hogy amennyiben nem hozzuk el idén fizetünk neki, csak közben rájöttünk, hogy ennyi pénzért még sem kell. Éppen ezért az utolsó pillanatig húztuk, majd pedig mutogatunk másra, hogy nem a mi hibánk, így nincs kártérítés.

Aztán lehet, hogy az egész kitaláció, és szimpla b@lfaszság a két csapat részéről.

Mindenesetre kíváncsi leszek, mi az ügy folytatása. Na persze nem is feltétlenól most, én így elégedett vagyok, de mi lesz fél év múlva, ha már szabadon tárgyalhatunk De Geával, aki ül a lelátón és Navas meg lehoz mondjuk 20 meccset kapott gól nélkül.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 1., kedd 9:44

De marha jól szórakozok rajtuk :D Abszolút megérdemeljük ezt a kialakult helyzetet. Az MU nem igazán akart megválni a kapusától, nekünk kellett, nem voltunk elég határozottak. A nagy üzletember Pérez ezt eltöketlenkedte elég rendesen.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 9:42

Toti írta:direkt odaírtam, h a lényeg az elején van.
minden úgy hivatkoztak az egészre, h transfer ban, fifa átigazolási tilalom. érted, ha egy ilyet olvasol nyilván az ugrik be, h nem igazolhatnak. nem vagyok hülye, tisztában vagyok vele, h igazolhatnak, viszont nem nevezhetnek, de a megfogalmazásról beszélek.
akkor minek kell hajtogatni, ha érted miről szól?
wZoLee7 írta:Na akkor hogy jól értelmezem-e a dolgokat. MU szeretett volna velünk kiszúrni, viszont ha bebizonyosodik, hogy ők bénáztak megint, 40 milla bünti. Jelen állás szerint van Navasunk, DDG meg nincs. Pár helyen állítsák, hogy bizonyítani tudják minden időben és jól zajlott. Tehát vagy meglesz az átigazolás, vagy MU 40 milla bünti...Nem is rossz :D
Szerintem a fele kitaláció.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 1., kedd 9:38

Na akkor hogy jól értelmezem-e a dolgokat. MU szeretett volna velünk kiszúrni, viszont ha bebizonyosodik, hogy ők bénáztak megint, 40 milla bünti. Jelen állás szerint van Navasunk, DDG meg nincs. Pár helyen állítsák, hogy bizonyítani tudják minden időben és jól zajlott. Tehát vagy meglesz az átigazolás, vagy MU 40 milla bünti...Nem is rossz :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 1., kedd 9:36

direkt odaírtam, h a lényeg az elején van.
minden úgy hivatkoztak az egészre, h transfer ban, fifa átigazolási tilalom. érted, ha egy ilyet olvasol nyilván az ugrik be, h nem igazolhatnak. nem vagyok hülye, tisztában vagyok vele, h igazolhatnak, viszont nem nevezhetnek, de a megfogalmazásról beszélek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 9:19

Toti írta:
tibi18 írta:hallgathatjuk megint, hogy bezzeg a Real Madrid igazolhat éjfél után is.. UEFAcsapat stb.
én nagyívben szarnék rá, főleg azok utána, h a barcelonát a hivatalos megfogalmazás alapján KIZÁRTÁK AZ ÁTIGAZOLÁSI időszakból mittudom én mennyi időre, aztán vígan igazolgattak játékosokat. persze csak januárban kezdhetnek el játszani, de a lényeg az elején van.
:fpalm:
Már vagy 100-szor leírtuk, hogy nem az átigazolási időszakból tiltották ki őket, hanem nem nevezhetnek új játékost a keretbe 2015 nyarától 2015 december végéig. Ezen nem tudom, hogy mit nem tudtuk feldolgozni, teljesen szabályos, amit csináltak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 1., kedd 8:49

tibi18 írta:hallgathatjuk megint, hogy bezzeg a Real Madrid igazolhat éjfél után is.. UEFAcsapat stb.
én nagyívben szarnék rá, főleg azok utána, h a barcelonát a hivatalos megfogalmazás alapján KIZÁRTÁK AZ ÁTIGAZOLÁSI időszakból mittudom én mennyi időre, aztán vígan igazolgattak játékosokat. persze csak januárban kezdhetnek el játszani, de a lényeg az elején van.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 1., kedd 8:43

A Manchester beadta a cuclit Pereznek, senkinek ne legyenek illúziói, nem volt itt semmilyen véletlen, ez szimplán egy mocskos húzás volt.

Mondjuk ha DDG annyira jönni akart volna, akkor beadhatott volna pár hónapja egy transfer requestet :hmmm: Angliában ezzel azért általában felgyorsulnak a dolgok.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. szeptember 1., kedd 8:42

Géci írta:Tehát akkor DDG kapufa, és majd jövőre jön ingyé? :hmmm:
Olvass kicsit vissza a topicban, meg fuggoben az ugy.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. szeptember 1., kedd 8:41

Mindegy mi lesz ennek a storynak a vége, de úgy gondolom, ezen a szinten ez nagyon gáz.. (hacsak nem így akarták, bár ezt nem feltételezem..)

Meg lennék lepődve, ha engedélyeznék végül az átigazolást, de ha végül engedélyezik, hallgathatjuk megint, hogy bezzeg a Real Madrid igazolhat éjfél után is.. UEFAcsapat stb.

Bár az állandó magyarázást már megszoktam, így ez sem zavarna..

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. szeptember 1., kedd 8:39

Tehát akkor DDG kapufa, és majd jövőre jön ingyé? :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 1., kedd 8:07

kelemen.istvan írta:A legszebb az lenne, ha Navast eladtuk volna, De Gea megvásárlása pedig meghiúsult. #brafó
Ilyenről egy hír sem szólt. Meg a MU már rég bejelentette volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 1., kedd 8:06

Szerintem abban az esetben ha kedvezőtlen döntés is születik számunkra akkor is legkésőbb De Gea télen csatlakozik majd. Csak tényleg elvi síkon futtatva, a felek igazából megállapodtak ha zárás után is de az biztos hogy megérkeztek a dokumentumok mindenhova és regisztráltak a bizniszt, így az első piac nyitáskor az érvénybe fog lépni.

Persze azért én bízok a pozitív vegkifejletben, órákon belül eldőlhet ez.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 1., kedd 7:30

A legszebb az lenne, ha Navast eladtuk volna, De Gea megvásárlása pedig meghiúsult. #brafó
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. szeptember 1., kedd 7:09

primrose írta:AZ UEFA reggel hoz döntést a De Gea ügyben (CADENA SER)
Előfordult már ilyen valaha, hogy piaczárást követően bíráltak el átigazolást (és netalán pozitív döntés született)?
Én nem emlékszem ilyesmire, szerintem erre nem volt még precedens. :hmmm:
Nem hiszek benne, véleményem szerint ez ennyi volt. Meglepődnék, ha nem így lenne.
Mindenesetre ez a balekozás megérne egy cikket, bár nem tudom, mennyire lenne érdemes hirdetni egy ekkora balfaszkodást. Ha ezek bebizonyosodnak, rajtunk fog röhögni a világ kárörvendő fele. Remélem DDG-vel vagy nélküle, de ez lesz a legnagyobb örömük, mert hozunk egy komoly szezont.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 117 regisztrált és 0 vendég