Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. szeptember 1., kedd 21:39

ziro4vr írta:
Gondolom a szerző egyéb publicisztikái között megtalálhatóak a Kennedy-gyilkosság elméletei, illetve chemtrail írások.
Kajakra a Kennedy- gyilkosság semmi ehhez képest ami ezen ügy körül folyik... :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 1., kedd 21:37

madridronie írta:Azt írják, hogy a FIFA elvileg engedte volna, hogy Real játékos legyen elvben (januártól pedig teljes egészben, mikor a regisztrálás hivatalosan is érvényes lett volna), de nem játszhatott volna ugyanúgy, mint teszik azt most a Barca új játékosai.
Tehát lószart nem segítettek volna. Úgy jött volna, mint áprilisban anno Danilo
ZIDANE

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 1., kedd 21:36

De ezt nem értem....miért lenne ez biztos?
Azt írják, hogy a FIFA elvileg engedte volna, hogy Real játékos legyen elvben (januártól pedig teljes egészben, mikor a regisztrálás hivatalosan is érvényes lett volna), de nem játszhatott volna ugyanúgy, mint teszik azt most a Barca új játékosai, Keylor dettó; így ezt a lehetőséget elvetették.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2015. szeptember 1., kedd 21:38-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 1., kedd 21:35

Sunsky írta:NSO-n van egy ilyen komment:
Elég egyértelmű, hogy a Reálnak nem volt érdeke most megvenni 30-ért, mikor jövőre ingyen jön. Meg Navas is rászolgált arra, hogy védjen. Ez az egész csak arra volt jó, hogy de Geával elhitessék, hogy nem akarták "sz.rban" hagyni. Pedig ezt tették.
Kb nekem is ez jön le, persze megint lehet 1000 verzió.
:lol: :lol:

Gondolom a szerző egyéb publicisztikái között megtalálhatóak a Kennedy-gyilkosság elméletei, illetve chemtrail írások.
Nem illik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 1., kedd 21:33

NSO-n van egy ilyen komment:
Elég egyértelmű, hogy a Reálnak nem volt érdeke most megvenni 30-ért, mikor jövőre ingyen jön. Meg Navas is rászolgált arra, hogy védjen. Ez az egész csak arra volt jó, hogy de Geával elhitessék, hogy nem akarták "sz.rban" hagyni. Pedig ezt tették.
Kb nekem is ez jön le, persze megint lehet 1000 verzió.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:31

de akkor De Gea félévet biztosan nem játszhat
De ezt nem értem....miért lenne ez biztos? A MU boldog hogy maradt.....mivel a legjobbjuk....örülnek,felugrottak,kérik a pádövivizőn bábilánt.........fizetik a nettó 6 millás bérét,majd örömükben 6 hónapig nem játszatják? Ugyan....ez egy kurva nagy blöff.....egy nagy baszakodás,egy nagy lufi....

Romero bakizott a hétvégén....majd lehet megint fog.....a közönség nem fogja hagyni hogy ez a hófehér boltizsír fejű holland jegelje azt akinek sokat köszönhettek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. szeptember 1., kedd 21:30

R.M.C.F írta: Ok,de most meg valami hülye formátumban jött.....nem tudom megnyitni. :ozil: :ozil:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 1., kedd 21:25

Elég zagyvaság így a kettő. Lehet az az igazság, hogy minden második sort olvasod el mindegyikből.
Igazából itt nekem az nem tiszta, hogy Navas ügyét miért kellett ennyire siettetni és a kettőt együtt kezelni a MU. részéről amikor az ráért volna még ma is! Értem én hogy az üzlet része volt, de csak formalitás kérdése lett volna, hogy ezt egy vagy két külön szerződésként kezelték volna. :(
hangsúlya,mikéntje,tartalma,igaza,valósága......ebben mindig is eltúlzottan(szinte balek módon) korrektek voltunk.....
Vannak azért itt a két kommüniké között üresjáratok, nyilván nem véletlenül mindenki úgy színezi, tálalja a maga verzióját ahogy az neki a leginkább tetsző! Ettől függetlenül nyilván hazahúz a szívünk és az azért világosan kitűnik mind2 közleményből, hogy rohadtul ki lett ez centizve a manchesteri oldalról, ez a mártír duma is gyomorforgató, hogy ők még a segítségüket is felajánlották a FIFA eljáráshoz, csak a csúnya Madrid nem kért belőle és inkább fikázzuk őket! Az Onda Cero szerint lehetőség lett volna, hogy januárban életbe lépjen a szerződés, de akkor De Gea félévet biztosan nem játszhat + Keylorral is úgy fent kib@szott volna a klub ezért ezt a lehetőséget elvetették. Na ne legyenek illúzióink ebben az elhatározásban szerintem már a vételár megúszása is benne volt a részünkről, ha valóban volt ilyenről szó!

Ezek a különös késői változtatások is érdekesek, aminek a legnagyobb szenvedői maguk a játékosok, ott is inkább DeGea volt!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 1., kedd 21:24

Ha most ez komoly, akkor visszavonok mindent, lehet mégis belső ember vagy és te ültél tegnap a gép előtt, ezért buktuk De Geát :lol:

Szóval ne sz.p.ss :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:22

Sunsky írta:katt még1x

Nem tudom mire kattintottál, de szerintem nem ide, mert ez le van fordítva és itt :)

Ok,de most meg valami hülye formátumban jött.....nem tudom megnyitni. :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 1., kedd 21:22

R.M.C.F írta:
d.gergo írta: Van, katt

Én nem tudom ezt megnyitni.....valami jelszót vagy mit kér? :'( :'(
Perez is ezt mondta 23:59-kor :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 1., kedd 21:20

katt még1x

Nem tudom mire kattintottál, de szerintem nem ide, mert ez le van fordítva és itt :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 1., kedd 21:17

Mondjuk az akkor aktuális hírek alapján a miénk hihetőbb.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:16

RMCF:

És az MU nem volt korrekt a hivatalos közleményeiben? Az nem furcsa, hogy nem Perez nem mutogat? Csak annyit mond, hogy ők megtettek mindent, ez van..?
Meg mivel sosem voltál ott, nem tudhatod, hogy melyik hivatalos közlemény volt igaz és melyik nem. Gondolom az is igaz volt, hogy soha semmilyen konfliktus nem volt Perez és Casillas között. Ne máár...
Nem arra gondoltam,hogy itt nem voltak konflitusok....még szép hogy voltak,hanem arra,hogy a madrid mindig törekedett a többi klubbal a messzenő korrektségre.....túlzottan is talán.

A MU közelményét nem olvastam,majd leforditja valaki.....de attól még a véleményem általánosan megfogalmaztott,nem egy adott témára vonatkozó.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 1., kedd 21:13

Hát a fene tudja.. Gyanús ez a hallgatás Perez részéről.. Úgy értve, hogy semmi fellebbezés, holott megígérte De Geának, hogy minden megoldódik. Végülis megoldódott.. :D Ráadásul ezek szerint az MU is felajánlott a segítséget, de Perez akkor sem megy az UEFA-hoz. Nagy játékos az öreg, lehet meggondolta magát és kijátszotta, hogy ne kelljen leigazolni a spanyolt :D

Bár másrészről meg a határidő az határidő, amit buktak és tudhatja, hogy úgysem fogják engedni az átigazolást bármit csinál. Szerintem itt sosem tudjuk meg az igazságot. :D

RMCF:

És az MU nem volt korrekt a hivatalos közleményeiben? Az nem furcsa, hogy Perez nem mutogat? Csak annyit mond, hogy ők megtettek mindent, ez van..?
Meg mivel sosem voltál ott, nem tudhatod, hogy melyik hivatalos közlemény volt igaz és melyik nem. Gondolom az is igaz volt, hogy soha semmilyen konfliktus nem volt Perez és Casillas között. Ne máár...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2015. szeptember 1., kedd 21:16-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:10

VanillaSky írta:Ennyit erről. Valahogy egyik klubnak se hiszek. Az egyik azt írja, hogy eleve nem akarták eladni, majd azt, hogy mégis megkeresték a potenciális vevőt, hogy tisztázzák mi van. A vevő meg hajlandó volt kapcsolatba lépni velük az utolsó napon, annak ellenére, hogy ez egy bonyolult ügy. :lol:

Vicc az egész, inkább zárja le mindkét fél, aztán ne igazoljanak egymástól pár évig.

Kurva rég óta vagyok real drukker,és megéltem már pár dolgot,rengeteg szar,szakmaitlan kikezdhető döntést,gazdaságtalan vásárlást / eladást,rossz személyzetet.....stb......de egy állandó volt,a közlemények hangsúlya,mikéntje,tartalma,igaza,valósága......ebben mindig is eltúlzottan(szinte balek módon) korrektek voltunk.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 21:09

d.gergo írta:
Kerlon írta: Van?
Van, katt
thank you
madridronie írta:
Van?
Tessék!
too



Elég zagyvaság így a kettő. Lehet az az igazság, hogy minden második sort olvasod el mindegyikből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 1., kedd 21:07

Azt hiszem Perez es a ManU vezetese ugyanannyira hibas,
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. szeptember 1., kedd 21:05

Sierra írta:VIcc ez az egész na, komolyan hihetetlen, hogy ilyen szinten, ilyen dolgok történhetnek. Mindegy meg is érdemeljük, nem kellett volna az utolsó utáni pillanatra hagyni a dolgokat.
Én is ezt akartam írni, hogy kabaré ez az egész, nagyon komolytalan.
Egyébként meg örülök, hogy Navas maradt, nagyon jó kapusnak tartom és szerintem megérdemel egy esélyt mindenképpen. :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 1., kedd 21:04

Ennyit erről. Valahogy egyik klubnak se hiszek. Az egyik azt írja, hogy eleve nem akarták eladni, majd azt, hogy mégis megkeresték a potenciális vevőt, hogy tisztázzák mi van. A vevő meg hajlandó volt kapcsolatba lépni velük az utolsó napon, annak ellenére, hogy ez egy bonyolult ügy. :lol:

Vicc az egész, inkább zárja le mindkét fél, aztán ne igazoljanak egymástól pár évig.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég