Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 3., csütörtök 17:55

Meggyőződésem, ha Perez tárgyal CR-ről, akkor nem 94 milla lett volna a vége...
Nem valoban...150 :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. szeptember 3., csütörtök 14:56

Fú de király ez a Zidane-os cikk :salute: :agree:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 21:30

numberone1 írta:
sentry írta:
Nah őt én is szívesen látnám. Perez mellet kitanulhatná hogy mi az üzlet. B-) Figó azért is lenne jó mert bőven az értelmes, intelligens labdarúgók közé tartozik. Szerintem kiváló diplomata alkat is. Ha jól tudom elég sok nyelven is beszél, ami nem árt egy ilyen vezetői pozícióban. :) Intézd el a dolgokat dzsi! :mrgreen:
Mendest meg alelnoknek :mrgreen:
Inkább sportigazgatónak! :mrgreen: :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 2., szerda 21:29

sentry írta:
Nah őt én is szívesen látnám. Perez mellet kitanulhatná hogy mi az üzlet. B-) Figó azért is lenne jó mert bőven az értelmes, intelligens labdarúgók közé tartozik. Szerintem kiváló diplomata alkat is. Ha jól tudom elég sok nyelven is beszél, ami nem árt egy ilyen vezetői pozícióban. :) Intézd el a dolgokat dzsi! :mrgreen:
Mendest meg alelnoknek :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 2., szerda 20:29

Matt009 írta:
Mondjuk ezekkel a húzásokkal szerintem egyre inkább azt éri el, hogy nem is fognak tudni még ennyire se komoly játékosokat igazolni a jövőben. Nem csak azért, mert fejőstehenek, hanem mert esze ágába se lesz senkinek odamenni, ha hívja más is
Velünk is ez volt a Calderon időszakban, ezért is becsülöm meg Perezt, mint elnököt. Milyen erőlködések mentek itt akkoriban, ha játékost akartunk igazolni... Meggyőződésem, ha Perez tárgyal CR-ről, akkor nem 94 milla lett volna a vége...
Szerintem több lett volna :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 2., szerda 20:14

sentry írta:
dzsi91 írta: Az meg,hogy mindenki a Calderon érával példálózik az hülyeség, kb a 2 véglet volt az elmúlt 10 évben az elnökünk, egy megalomán üzletember és egy bohóc.A madridizmusát egyiküknek sem kérdőjelezem meg, de nekünk egy csendes elnökre van szükségünk aki intézi a biznict és ráhagyja a focit olyanokra akik értik a dolgukat, és nem hiszem,hogy ilyet nem lehet találni, vagy esetleg akkor keressünk egy olyan elnököt aki ért a focihoz és akkor baromkodthat, mondjuk egy ex játékost.Pl Figo ahogy látom fifa elnök akart lenni, tehát nem edzői pályafutásban gondolkozik, simán rábíznám a madridot, eleinte segítőkkel utána meg önállóan.
Nah őt én is szívesen látnám. Perez mellet kitanulhatná hogy mi az üzlet. B-) Figó azért is lenne jó mert bőven az értelmes, intelligens labdarúgók közé tartozik. Szerintem kiváló diplomata alkat is. Ha jól tudom elég sok nyelven is beszél, ami nem árt egy ilyen vezetői pozícióban. :) Intézd el a dolgokat dzsi! :mrgreen:
A Real oldalán nem találok elérhetőségeket, vagy inkább a Barcánál keresgéljek klub legendái menüpont alatt? :hmmm: :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 19:57

dzsi91 írta: Az meg,hogy mindenki a Calderon érával példálózik az hülyeség, kb a 2 véglet volt az elmúlt 10 évben az elnökünk, egy megalomán üzletember és egy bohóc.A madridizmusát egyiküknek sem kérdőjelezem meg, de nekünk egy csendes elnökre van szükségünk aki intézi a biznict és ráhagyja a focit olyanokra akik értik a dolgukat, és nem hiszem,hogy ilyet nem lehet találni, vagy esetleg akkor keressünk egy olyan elnököt aki ért a focihoz és akkor baromkodthat, mondjuk egy ex játékost.Pl Figo ahogy látom fifa elnök akart lenni, tehát nem edzői pályafutásban gondolkozik, simán rábíznám a madridot, eleinte segítőkkel utána meg önállóan.
Nah őt én is szívesen látnám. Perez mellet kitanulhatná hogy mi az üzlet. B-) Figó azért is lenne jó mert bőven az értelmes, intelligens labdarúgók közé tartozik. Szerintem kiváló diplomata alkat is. Ha jól tudom elég sok nyelven is beszél, ami nem árt egy ilyen vezetői pozícióban. :) Intézd el a dolgokat dzsi! :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. szeptember 2., szerda 19:50

aztán a helyettes hirtelen közönségkedvenc lett, ha most őt is elüldözik a fejét veszik ez biztos.De Gea-nak is nagyon kemény menet lett volna ez, az első bakinál szétszedték volna, és mostmár nem csak iker miatt hanem navas miatt is.
Ezt azért erős túlzásnak érzem. A közönségkedvenc is egyelőre szerintem túlzás, volt egy szimpátia nyilvánítás a szurkolók részéről.

Ne legyen igazam, de szerintem hosszú távon nem fog tudni a legmagasabb szinten teljesíteni a costa ricai, akkor meg már De Geát fogják várni. A szavazásokon látott eredmények is leginkább a spanyol utolsó évben lévő szerződéséhez képest magas árnak szóltak szerintem, esetleg az Atleticos múltnak.

Mindenesetre Pereznek ebből nem lett volna semmi "bántódása", azért nehogy az legyen baj, hogy a világ egyik legjobb kapusát, aki ráadásul spanyol is a Realhoz hozza.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 2., szerda 19:43

Én nagy Perez ellenesnek vallom magam, ha olyan pozícióban lennék a Bernabeu legfelső karéjából dobnám a mélybe a tagot, de egy valamit nem lehet tőle elvitatni.Azt hogy él hal a Real Madridért, a szó szoros értelmében.Ő egy szurkoló mint mi, a baj hogy elég komyol pozícióba került.Biztos vagyok benne,hogy minden amit tesz, az azért van mert megvan róla győződve,hogy ezzel jót csinál a Real Madridnak. A probléma az,hogy nem érti ezt a sportot és makacs is, mert nem hallgat a tanácsadóira vagy bárkire.

Viszont most már ő is érzékelte szerintem,hogy a vesztébe rohan, én ebből a De Gea bizniszből inkább azt vettem ki,hogy mi hátráltunk ki és könnyen lehet,hogy a betis elleni meccs miatt.Elzavartuk Casillast, aztán a helyettes hirtelen közönségkedvenc lett, ha most őt is elüldözik a fejét veszik ez biztos.De Gea-nak is nagyon kemény menet lett volna ez, az első bakinál szétszedték volna, és mostmár nem csak iker miatt hanem navas miatt is.Ettől függetlenül én várom De Gea-t, Navas csak rövidtávon jelenthet megoldást akármilyen szimpatikus figura, nem egy szint a spanyollal.

Az meg,hogy mindenki a Calderon érával példálózik az hülyeség, kb a 2 véglet volt az elmúlt 10 évben az elnökünk, egy megalomán üzletember és egy bohóc.A madridizmusát egyiküknek sem kérdőjelezem meg, de nekünk egy csendes elnökre van szükségünk aki intézi a biznict és ráhagyja a focit olyanokra akik értik a dolgukat, és nem hiszem,hogy ilyet nem lehet találni, vagy esetleg akkor keressünk egy olyan elnököt aki ért a focihoz és akkor baromkodthat, mondjuk egy ex játékost.Pl Figo ahogy látom fifa elnök akart lenni, tehát nem edzői pályafutásban gondolkozik, simán rábíznám a madridot, eleinte segítőkkel utána meg önállóan.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 2., szerda 19:41

Nézzétek, teljesen őszintén. Perez néha megérdemli a kritikát, mert rá is szolgál. De most komolyan, mondjon már valaki jobb elnököt. Bárkit! Főleg aki ennyit tenne ezért a klubbért.
Azért ezt látatlanban hogyan kéne megmondani? Egyáltalán nem lehet tudni, hogy más elnökök mit alkotnának a madrid élén, nincs összehasonlítási alapunk. Lehet, hogy mindent elcsesznének, lehet, hogy sikeresebb lenne velük a Madrid, Mivel viszonyítási alap kb Calderon, így nyilván Perez sokkal jobbnak tűnik. És nyilván nem is fog senki mondani nála biztosabb embert, hiszen mi alapján lehetne kijelenteni?

De hogy ő kit mennyiért hozna el...Ez szintén kb megválaszolhatatlan, nagyon sok mindenen múlik ez, az elnök személye egy a sok közül.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 19:14

palesz77 írta:
sentry írta:Bale teljesítményétől. Nem tőle. Engem nem érdekel hogy hogy néz ki, max kiröhögöm. De nehogy már Perez tegyen arról mert Bale nem játszik jól, vagy nem hajt eléggé, vagy hogy az edző nem találja meg a helyét. Írtam hogy nem tökéletes (elhozta, nem adja el, de lehet ő, a vezetőség az edzők, bíznak benne).
Mégis játszatni kell, akárhogy is játszik. Legalábbis kétlem, hogy Carlo azért tette vissza tavaly ősszel a kezdőbe a sérülése után - ami alatt az utóbbi azt se tudom hány év legjobb Madridja voltatok -, mert úgy érezte, hogy ő kell a pályára..

De mindegy, akkor nem ugatok bele.
Erre senkinek semmi bizonyítéka. Ugyan úgy károgsz egy problémáról mint itt a Perez gyűlölők.
Pedig meg lehet nézni mellette meg mennyi mindent tett a klubért.
Elég g_ci dolog egy hibát 55x szajkózni mellette meg elhallgatni a tömérdek, többségben levő hasznos tulajdonságát Pereznek.

Azt meg senki, soha nem írta hogy Perez tökéletes lenne. A beugatást ne sértésnek vedd, úgy értettem, hogy én se megyek át a másik oldalra és okoskodom arról hogy mi a hibája egy-egy Barcás elnöknek. Javíts ki de nálatok se hibátlan az elnök, sőt... :) Ahogy írtam, Perez mellett el is bújhatnak.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 2., szerda 19:09

Mondjuk ezekkel a húzásokkal szerintem egyre inkább azt éri el, hogy nem is fognak tudni még ennyire se komoly játékosokat igazolni a jövőben. Nem csak azért, mert fejőstehenek, hanem mert esze ágába se lesz senkinek odamenni, ha hívja más is
Velünk is ez volt a Calderon időszakban, ezért is becsülöm meg Perezt, mint elnököt. Milyen erőlködések mentek itt akkoriban, ha játékost akartunk igazolni... Meggyőződésem, ha Perez tárgyal CR-ről, akkor nem 94 milla lett volna a vége...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 2., szerda 19:08

Igen, epp most tajekoztattak hogy a kettő fuggetlen. Utánakérdezek, koszi.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 2., szerda 18:40

sentry írta:Bale teljesítményétől. Nem tőle. Engem nem érdekel hogy hogy néz ki, max kiröhögöm. De nehogy már Perez tegyen arról mert Bale nem játszik jól, vagy nem hajt eléggé, vagy hogy az edző nem találja meg a helyét. Írtam hogy nem tökéletes (elhozta, nem adja el, de lehet ő, a vezetőség az edzők, bíznak benne).
Mégis játszatni kell, akárhogy is játszik. Legalábbis kétlem, hogy Carlo azért tette vissza tavaly ősszel a kezdőbe a sérülése után - ami alatt az utóbbi azt se tudom hány év legjobb Madridja voltatok -, mert úgy érezte, hogy ő kell a pályára..

De mindegy, akkor nem ugatok bele.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 18:33

palesz77 írta:
sentry írta:...
Te is agyfaszt kapsz már Baletől nem? Úgy rémlik, hogy ki szoktál rá fakadni.. Na, ez egész biztos, hogy Péreznek köszönhető. Azért az ilyen húzásait szerintem egy legyintéssel nem lehet elintézni, mert ezekkel nem a klubnak tesz jót.. (Mondjuk nekem tetszik ez a hozzáállása. :Đ )
Bale teljesítményétől. Nem tőle. Engem nem érdekel hogy hogy néz ki, max kiröhögöm. De nehogy már Perez tegyen arról mert Bale nem játszik jól, vagy nem hajt eléggé, vagy hogy az edző nem találja meg a helyét. Írtam hogy nem tökéletes (elhozta, nem adja el, de lehet ő, a vezetőség az edzők, bíznak benne).

Ez a komment meg úgy néz ki tőled, mintha csak Te is hergelni akarnád a madridistákat. Ez olyan shutteres volna...

Pont arra akartam rávilágítani, hogy nem tökéletes. Ráadásul összetenné minden barcás a kezét ha olyan elnökötök lenne mint Perez. Hadd ne soroljam mi a jellemző az elököteikre az elmúlt 10-15 évből... nagyon szarul jönne ki bármelyik Perez melletti összehasonlításban. Szóval ebbe nem hiszem hogy barcásként kéne beleugatni. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 2., szerda 18:33

palesz77 írta: ...
Jól rémlik, hogy Rivaldot is ő penderítette ki a Barcából? :hmmm:

Nekem csak az rémlik, hogy őt penderítették ki pár hónap alatt :lol:
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 2., szerda 18:28

sentry írta:...
Te is agyfaszt kapsz már Baletől nem? Úgy rémlik, hogy ki szoktál rá fakadni.. Na, ez egész biztos, hogy Péreznek köszönhető. Azért az ilyen húzásait szerintem egy legyintéssel nem lehet elintézni, mert ezekkel nem a klubnak tesz jót.. (Mondjuk nekem tetszik ez a hozzáállása. :Đ )
ericco írta:és normális játékost már így sem tudnak igazolni, ráadásul mindenki fejőstehénnek nézi őket.
Mondjuk ezekkel a húzásokkal szerintem egyre inkább azt éri el, hogy nem is fognak tudni még ennyire se komoly játékosokat igazolni a jövőben. Nem csak azért, mert fejőstehenek, hanem mert esze ágába se lesz senkinek odamenni, ha hívja más is. Arra meg kíváncsi vagyok, hogy meddig marad ott a holland..
Van Gaal pont az az edző, akit nem érdekel az egész és szemrebbenés nélkül jegelheti DDG-t.
Jól rémlik, hogy Rivaldot is ő penderítette ki a Barcából? :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 2., szerda 18:22

Van Gaal pont az az edző, akit nem érdekel az egész és szemrebbenés nélkül jegelheti DDG-t.
Ha decemberben ott fognak vitézkedni valahol az EL helyek környékén, hidd el nekem, hogy DDG visszakerül a kapuba még akkor is, ha konrkétan rászarik az orra alá nyomott szerződésre. Az MU nagyon teper, hogy újra a Reallal és a Barcaval említsék egy lapon, nem engedhetik meg maguknak, hogy ismét presztizst veszítsenek egy kihagyott BL-lel. PL-re amúgy sem lesz esélyük még egy jó darabig, és normális játékost már így sem tudnak igazolni, ráadásul mindenki fejőstehénnek nézi őket.
Merci Zizou!

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 2., szerda 18:13

José Ángel Sánchez és Pérez meglátogatták Navast Valdebebasban és elnézést kértek tőle az utolsó napi események miatt.
Ilyenkor bezzeg a sok károgó kussol. :lol: Persze ez alap és elvárható egy normális embertől. Nem kell ezért érdemrendet adni neki, de sokan alaptalanul fikázzák, nem is egyszer.

Nézzétek, teljesen őszintén. Perez néha megérdemli a kritikát, mert rá is szolgál. De most komolyan, mondjon már valaki jobb elnököt. Bárkit! Főleg aki ennyit tenne ezért a klubbért. Nem Perez a tökéletes elnök, nem hibátlan, lehet jobb is volt már a Real Madridban. De az öreg nagyon hajt, kepeszt, és megteszi amit kell, tőle telik. Lehet néha beleszól olyanba amibe nem kéne. DE szerintem sokan nagyon könnyen elítélik őt álhírekre vagy fantáziákra alapozva. De ez igaz sok játékosra is. Ez meg nincs nagyon jól így. Szerintem.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. szeptember 2., szerda 17:11

R.M.C.F írta:
de akkor De Gea félévet biztosan nem játszhat
De ezt nem értem....miért lenne ez biztos? A MU boldog hogy maradt.....mivel a legjobbjuk....örülnek,felugrottak,kérik a pádövivizőn bábilánt.........fizetik a nettó 6 millás bérét,majd örömükben 6 hónapig nem játszatják? Ugyan....ez egy kurva nagy blöff.....egy nagy baszakodás,egy nagy lufi....

Romero bakizott a hétvégén....majd lehet megint fog.....a közönség nem fogja hagyni hogy ez a hófehér boltizsír fejű holland jegelje azt akinek sokat köszönhettek.

Azért ezt így nem jelenteném ki. A MU-nak, ha annyira számított volna a pénz és tényleg akarták volna a transzfert találtak volna köztes megoldást. Ebben az átigazolási időszakban bohócot csináltak belőlük.
Van Gaal pont az az edző, akit nem érdekel az egész és szemrebbenés nélkül jegelheti DDG-t. (az utóbbi meccseken sem volt ott) Nagy összegben ne fogadjatok, hogy nem teszi meg. A szurkolók nem kedvelik ezután túlságosan De Geat, szóval nem hiszem, hogy lázadás törne ki, ha Romero bekap egy-egy potyát. És lehet, hogy ingyen sikerül majd nyáron megszerezni a spanyolt, de bármennyire is jó kapus egy év pad után, jó időnek el kell telnie, hogy azt tudja nyújtani, amire képes.
Nem túl esélyes, de ott van még az a forgatókönyv is, hogy hosszabbít, mert ha tényleg Romero marad az első számú a nyári EB-nek is jó eséllyel búcsút mondhat.
Ha pedig télen menne a Bl-nek is vége, plusz fizetni is kéne és ha addig tényleg nem véd, akkor sem lesz egyszerű.

Szóval sok forgatókönyv van, de igazából egy ideális van számotokra, ha De Gea ismét első számú kapus lesz a MU-ban és a szerződése sem módosul. Ezért nem gondolom, hogy ti annyira jól jártatok azzal, hogy nem igazoltátok most le. És tényleg sanszos lenne, hogy nem húzná meg azt a MU, de ne felejtsétek, hogy ki ott az edző.

És ha az angolok szempontjából nézitek ez a 20-30 misi (nem tudom mennyi pontosan) eltapsolása nem tudom, hogy megérné azt, hogy minden maradjon a régiben, főleg, hogy hajlottak nyáron az eladásra, még ha irreális összegért is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég