Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 4., péntek 18:52

Realista24 írta:S(z)avazás.

Kizárólag Kovacic miatt kettes nálam.

PEREZ TAKARODJ!!!
Love football, hate antifa.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 4., péntek 18:28

Meg be kell vallani nem is jobb csapat az a Chelsea jelenleg a Juvénál. Én biztos maradnék még ott pár évet, ha szerencséje van még BL-t is nyerhet
A többi résszel egyetértek, ezzel viszont nem. A Chelsea most gyengébbnek tűnik, mint a tavalyi Juve, de az idei Juve még talán bajnok sem lesz, nemhogy BL-t nyerjen. Vidal és Pirlo nagyon fognak hiányozni, Khedira nem tudja majd pótolni őket. Ez a Juve tovább nem ütőképes csapat. Le kellett volna lépnie idén. A Chelsea viszont Mourinho vezetésével nem neki való.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 4., péntek 18:17

palesz77 írta: Az ő értesüléseik szerint - ha jól emlékszem - tavaly nyáron Higuainért 50 milliót ajánlottunk, aztán Alexis+18 millióért megvettük Llorrentét, mert őt akarta Lucho..
Ha jol emlekszem volt olyan cikk, h Mou akarja...szoval nem elkepzelhetetlen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 4., péntek 17:49

numberone1 írta:
Az olasz La Gazzetta dello Sport értesülései szerint
B-)
Azert meg sem olyan maki ez gyerek, mint azt sokan gondoljak.
Az ő értesüléseik szerint - ha jól emlékszem - tavaly nyáron Higuainért 50 milliót ajánlottunk, aztán Alexis+18 millióért megvettük Llorrentét, mert őt akarta Lucho..

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 4., péntek 17:18

numberone1 írta:
Az olasz La Gazzetta dello Sport értesülései szerint a Juventus augusztus végén elfogadta a Chelsea ajánlatát Paul Pogbáért, de a játékos nemet mondott az angol klubnak.A francia középpályás állítólag egy évi 12 millió eurót garantáló szerződésre mondott nemet, azért, hogy a Juventusszal maradjon, miután Andrea Pirlo, Carlos Tévez és Arturo Vidal is elhagyta a BL-döntős csapatot a nyáron. A Juventusban jelenleg évi 4.5 millió eurót keres.
B-)
Azert meg sem olyan maki ez gyerek, mint azt sokan gondoljak.
Lehet rájött, hogy nem akkora sztár jelenleg, mint amilyennek be akarják állítani. Pogba egy olyan játékos, akihez kell egy középpálya, hogy elviselje a hátrányait is. Na jelenleg egy Real, vagy Chelsea ezt nem tudja, így bele is bukna. Meg be kell vallani nem is jobb csapat az a Chelsea jelenleg a Juvénál. Én biztos maradnék még ott pár évet, ha szerencséje van még BL-t is nyerhet, és ténylegesen letehet valamit az asztalra, mert eddig semmit nem mutatott, csak azt tudni róla, hogy egy defenzív csapatban elvan, ami megtűri a labdavesztéseit, és nagyjából levédekezi az abból kialakuló kontrákat.
Aztán lehet az van a háttérben, hogy tényleg szerződést köt nyáron a Barca-val, bár Isten őrizzen tőle. Olyan mellélövés lenne, mint az Ibra üzlet, aztán a végén létrejönne egy Barca-Real üzlet is újra, mert más úgysem vinné el. :mrgreen:
Mondjuk, ha a Barca átalakítja a középpályát, amikor Iniesta kiválik, akkor lehet jó, de kétlem, mert nem Arda lenne itt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 4., péntek 16:56

Az olasz La Gazzetta dello Sport értesülései szerint a Juventus augusztus végén elfogadta a Chelsea ajánlatát Paul Pogbáért, de a játékos nemet mondott az angol klubnak.A francia középpályás állítólag egy évi 12 millió eurót garantáló szerződésre mondott nemet, azért, hogy a Juventusszal maradjon, miután Andrea Pirlo, Carlos Tévez és Arturo Vidal is elhagyta a BL-döntős csapatot a nyáron. A Juventusban jelenleg évi 4.5 millió eurót keres.
B-)
Azert meg sem olyan maki ez gyerek, mint azt sokan gondoljak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 4., péntek 14:16

Vidal ügy: a Leverkusen elleni meccs után, amelyen khv nélkül álltak fel egy szokásosan túlbonyolított felállásban, fejezte ki elégedetlenségét az edző, mert Vidal, akinek a jobb szélen kellett volna játszania, túl sokat passzolt hátra, és ezzel hátráltatta a támadásépítést. Szóval több sebből vérzik itt a történet, Vidal itt nem igazán hibás, vagy ha baj a hátrapassz, akkor Xavi meg Busquets is taktikailag gyenge. Abszolút passzolt volna Madridba is a chilei, nem lett volna gond a játékával.

De, a balhéival már lett volna gond, korábban azt hittem a magas(bár mihez képest) ár és fizu miatt nem jött, de Kovacic után sztem egyértelmű, hogy a balhék miatt nem kért belőle Perez.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 4., péntek 14:10

Sierra írta:
R.M.C.F írta:Beleláttam? Mit? Mi a fenét láttam volna bele,azon kivül amit leírtál?
Szerintem arra gondol, hogy nem írta sehol sem, hogy ez Vidal hibája lenne. :D

Azt írta pep elégedetlen vele(ha valakivel elégedetlen vagyok,akkor kvázi hibáztatom valamiért)...akkor ha a "hibáztatja" szó kifogásolni való,akkor pep elégedetlensége számomra vicces,mert vidal nem tehet róla ha nem illik egy rendszerbe.....az nem az ő(majdnem azt írtam hibája) sara,hanem aki megnézte,meglőtte,hazavitte...és megette.

Azért szerintem ez eléggé értelmezhető. nem is értem mit kellett ezen magát szívnia,és mindjárt odamondania. :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 4., péntek 13:32

Gárdióla is egy báb! :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 4., péntek 13:17

R.M.C.F írta:Beleláttam? Mit? Mi a fenét láttam volna bele,azon kivül amit leírtál?
Szerintem arra gondol, hogy nem írta sehol sem, hogy ez Vidal hibája lenne. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 4., péntek 12:59

Kerlon írta:Jó, hát RMCF, miattam azt látsz bele mások mondandójába, amit akarsz. Nem megyek már bele veled ilyen "vitákba"...

Beleláttam? Mit? Mi a fenét láttam volna bele,azon kivül amit leírtál?

Elnézést,de csak értelmezni próbáltam amit írtál. Nem is volt túl bonyolult. Majd nekiálltál hepciáskodni,amit nem tudok hová tenni,meg ez a "már nem megyek bele veled ilyen vitába"....hát már bocs,de nem hiszem hogy a válaszom olyan volt hogy ebbe az irányba kelljen menni,főleg támadva.....

:ozil: :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:38

Jó, hát RMCF, miattam azt látsz bele mások mondandójába, amit akarsz. Nem megyek már bele veled ilyen "vitákba"...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 4., péntek 12:31

Kerlon írta:

Ha nem illik a rendszerbe az miért vidal hibája? Nem azé,aki megnézte,és eldöntötte hogy igazoljuk le?
Kibeszélt itt hibáról.... :fpalm:[/quote]

pedig nem túl bonyolult a kérdés, és értelmezni is lehet....feltéve ha akarja valaki.

Segítek,
Vidalra nézve írtál negatív kommentet,hogy pep sem elégedett vele,mert nem illik a rendszerébe.
Nos,ha valaki nem illik egy szakmai módozatba,az az edző vagy a sportmanager baja,hibája,nem a játékosé...igy pep elégedetlensége számomra vicces.....max magával lehet elégedetlen .
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 4., péntek 12:30

Kerlon írta: Az semmi, Guardiola is elégedetlen vele, mert nem illik a rendszerbe. Ez mondjuk nekem nem meglepő. Szerintem ide sem illett volna.
Mondjuk szerintem ez óriási túlzás..
Valószínűleg szeptember 4. nem mond ilyet még egy edző... :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:22

R.M.C.F írta:
Kerlon írta: Az semmi, Guardiola is elégedetlen vele, mert nem illik a rendszerbe. Ez mondjuk nekem nem meglepő. Szerintem ide sem illett volna.

Ha nem illik a rendszerbe az miért vidal hibája? Nem azé,aki megnézte,és eldöntötte hogy igazoljuk le?
Kibeszélt itt hibáról.... :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 4., péntek 12:19

R.M.C.F írta:
Kerlon írta: Az semmi, Guardiola is elégedetlen vele, mert nem illik a rendszerbe. Ez mondjuk nekem nem meglepő. Szerintem ide sem illett volna.

Ha nem illik a rendszerbe az miért vidal hibája? Nem azé,aki megnézte,és eldöntötte hogy igazoljuk le?
Baszki ezt se tudod RMCF?... már nem vagy a régi...hát ott is Perez igazol!!!!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 4., péntek 12:16

Kerlon írta:
ericco írta:Közben Vidalt újra kivágták a válogatottból, mivel állítólag újra felöntött a garatra és másnaposan jelent meg az edzésen :mrgreen:
Az semmi, Guardiola is elégedetlen vele, mert nem illik a rendszerbe. Ez mondjuk nekem nem meglepő. Szerintem ide sem illett volna.

Ha nem illik a rendszerbe az miért vidal hibája? Nem azé,aki megnézte,és eldöntötte hogy igazoljuk le?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:03

ericco írta:Közben Vidalt újra kivágták a válogatottból, mivel állítólag újra felöntött a garatra és másnaposan jelent meg az edzésen :mrgreen:
Az semmi, Guardiola is elégedetlen vele, mert nem illik a rendszerbe. Ez mondjuk nekem nem meglepő. Szerintem ide sem illett volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 4., péntek 11:25

“Több, mint egy évvel ezelőtt eldöntöttük, hogy De Gea lesz Casillas utódja. Aztán érkezett Navas, akivel nagyon elégedettek voltunk, de már elköteleztük magunkat De Gea mellett.
Ez nekem kicsit kemény így. :|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 10:57

S(z)avazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég