Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:39

Kerlon írta:De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
Azt mondtad, hogy nem is olvasod a cikkeket..? :hmmm:
A MU meg persze, hogy azt mondja, hogy nem érkezett ajánlat, mert igaz. Nem volt eladó, ezért nem küldtünk ajánlatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:34

De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:31

Kerlon írta:Nem az utolsó napra tesz fel mindent, az mondjuk nem egy rossz megoldás, de gondolom az egyetemen hozzászokott a pótleadáshoz, azért szereti ennyire kicentizni a dolgokat. :Đ
Jól sejtettem, hogy nem bennem van a hiba. Leírom utoljára.
A MANCHESTER UNITED
AZ
UTOLSÓ
NAPON,
DÉLUTÁN
TÁRGYALT
ELŐSZÖR
DE GEÁRÓL.

Ok?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:28

Nem az utolsó napra tesz fel mindent, az mondjuk nem egy rossz megoldás, de gondolom az egyetemen hozzászokott a pótleadáshoz, azért szereti ennyire kicentizni a dolgokat. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 4., péntek 13:24

Nyilván itt sokan ellentétes véleményen lesznek de én mindig szeretem olvasni Perez ilyen típusú nyilatkozatait. Nekem ezek alapján egy nagyon kimért és intelligens embernek tűnik és azt gondolom jelenleg ő az egyetlen olyan ember aki képes irányítani egy ilyen nagy múltú klubot mint a Real Madrid. Ezekből a nyilatkozatokból is kiderül hogy ízig-vérig üzletember, egy elnöknek bizonyos fokig annak is kell lennie, talán az a hibája hogy ő túlságosan is az néha.

A csapat eredményességéről meg annyit, ugye amit sokan kiemelnek vele kapcsolatban hogy ennyi pénzből amennyiből igazolt játékosokat csekélyek a felmutatott eredmények. Lehet.. de tudomásul kell venni hogy a foci egy üzletág lett és már nem csak a Real Madridnak van pénze a fociban. Sok más klub van akik gazdaságilag stabilan működnek éppen ezért nem igaz hogy csak pénzzel korszakos csapatot lehet csinálni. Ehhez állandóság és türelem kell amit viszont mindig kiemel hogy a csapat állandóan a maximumra törekedik.

Tehát mégegyszer, nincs nála megfelelőbb ember. Megéltük azt az időszakot amikor nem ő volt. A csapat tele volt középkategóriás játékosokkal, az átigazolási piacon akkoriban kiröhögtek minket edzők és játékosok egyaránt.Ebből nem kérek, ez nem méltó a csapat történelméhez. Látni kell az előnyöket, a klub gazdaságilag stabilan működik, évről évre nagyobb bevételekkel, volt erre ellenpélda is a 2OOO-s években. Láthattuk legutóbbi elnökválasztáson hogy nem is volt Pereznek ellenfele, még csak az alaptőkét sem tudták lerakni az ellenfelek ami szükséges egyáltalán az induláshoz. Ilyen emberek ne irányítsák a klubot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:22

Kerlon írta:Mert nem valósult meg a terve, legalábbis a múltkori mentegetőzés miatt szerintem.
Vagy fáradt vagyok vagy nem vagy egyértelmű :Đ

Nem valósult meg, mert a ManU az utolsó nap délután kezdett el tárgyalni. Pérez elmondta, hogy fél óra alatt elfogadtak mindent, amit kértek az angolok, majd 8! órával később küldték vissza a papírokat. Onnantól meg szopórollerre raktak minket.

Arra a kérdésre, hogy 20+10 lett volna-e De Gea ára, csak annyit mondott, hogy annyi lett volna amennyi. Tehát szerintem kifizette volna a 30-40 közötti összeget (mínusz Navas ugye), nem szarakodott, nem alkudozott.

Nem tudom mit tehetett volna még azért, hogy létrejöjjön az átigazolás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:17

Mert nem valósult meg a terve, legalábbis a múltkori mentegetőzés miatt szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 13:11

Kerlon írta:Jó mondjuk ez így jogos, de tudnám még boncolgatni az ügyet továbbra is. Mondjuk annyira nem kell, mert Perezre így is úgy is negatív fényt vetít ez a meg nem valósult igazolás.
Pérezre? Miért?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:55

Jó mondjuk ez így jogos, de tudnám még boncolgatni az ügyet továbbra is. Mondjuk annyira nem kell, mert Perezre így is úgy is negatív fényt vetít ez a meg nem valósult igazolás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 12:50

Kerlon írta:Nekem ebből az jött le, hogy Beníteznek nem kellett volna igazán és megint csak egy ember akart valakit a csapatba. Mert, ha kell neki, akkor tájékoztatjuk, hogy mi van, mit tudunk csinálni stb.. Tipikus Perez biznisz, hogy nesze itt egy játékos, de lássam ám a kezdőben, ha kérted, ha nem.

Mondjuk csak nem sülhetett volna el rosszul ez az igazolás, ha létrejön, de szerintem egész jól szemlélteti Perez tevékenységét.
Mivel Pérez elmondta, hogy már egy éve eltervezték a leigazolását, így kétlem, hogy ne tudott volna róla Rafa. Nem kell mindenben a rosszat látni. Ezt a DDG bizniszt már mindenki tudta, hogy jönni fog. A kérdés a mikor volt csak és továbbra is az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:49

Nekem ebből az jött le, hogy Beníteznek nem kellett volna igazán és megint csak egy ember akart valakit a csapatba. Mert, ha kell neki, akkor tájékoztatjuk, hogy mi van, mit tudunk csinálni stb.. Tipikus Perez biznisz, hogy nesze itt egy játékos, de lássam ám a kezdőben, ha kérted, ha nem.

Mondjuk csak nem sülhetett volna el rosszul ez az igazolás, ha létrejön, de szerintem egész jól szemlélteti Perez tevékenységét.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 12:29

Na, leírom az álláspontom.

Benítez tudta, hogy Pérezék akarják De Geát, mivel már egy éve el volt tervezve. Benítez nem számolt vele, mert nem tárgyalt velünk a ManU. Gondolom Pérezék mondták Rafának, ha tudják, akkor megveszik és Benitez csak az adott nap dolgainak az alakulásáról nem tudott.

S Z E R I N T E M.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:23

palesz77 írta:
Realista24 írta: :lol: :lol:
Egész hétfőn offline volt az öreg vagy mi?
Biztos valami különleges formátumú doksiban értesítették Benítezt az ügyről, és nem tudta megnyitni.. :Đ
Vagy a Microsoft olyan rendszert telepített neki, amikben csak olyan dolgokat olvashatott el, amiben őt éltetik, semmi negatív vagy kérdőjeles dolog.

Perez is fasza, hogy nem tájékoztatja az edzőt, hogy változásokat akar(!) véghez vinni a keretben. NEVETSÉGES.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 4., péntek 12:22

Realista24 írta:
Pérez: "Benítez nem tudott semmit a De Gea ügyről, mert 31-ig nem tárgyaltunk és lezártnak tekintette a keretet."
:lol: :lol:
Egész hétfőn offline volt az öreg vagy mi?
Biztos valami különleges formátumú doksiban értesítették Benítezt az ügyről, és nem tudta megnyitni.. :Đ

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 12:02

Hát én csak a twitter sávot olvasom, de nem is kérek többet a Perez nyilatkozatból. Elég nevetséges így is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 4., péntek 10:06

Pérez: "Benítez nem tudott semmit a De Gea ügyről, mert 31-ig nem tárgyaltunk és lezártnak tekintette a keretet."
:lol: :lol:
Egész hétfőn offline volt az öreg vagy mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 3., csütörtök 20:08

Itt sokkal tobbet számit mint egy mezonyjátèkosnál,hogy mennyire vagy meccsben.Nem nagyon lehet hibázni.Ha meccdhiány van,johet a betli,aztán három meccs oszt annyi.Èn biztos nem vèdetnèm 10 honap után ha ott lenne egy tuzben tartott kapusom a kezdobe.Pláne a rajtnál,az ott igen fontos.Na de ki hogyan...az biztos hogy nem lehetne tudni milyen formában van.Kockázatos lenne az biztos.
Szezon közben persze, de nyáron minden játékos először elhúz 1 hónapra, amikor semennyire nincs játékban, majd másfél hónap előszezon, barátságos meccsekkel, mindennel. Az messze nem hirtelen kezdőbe dobás. És nem is tudom elképzelni, hogy bármilyen edzőnél ez gond lenne.
Mert Navas tavaly annyit játszott és most olyan szar formában van...
pont akartam írni, hogy itt a példa előttünk. Előző szezonban kapott pár meccset hébe-hóba, többször pont olyat, amikor kapura lövése nem volt az ellenfélnek (emlékszem, hogy kíváncsi voltam mit mutat majd, de kirúgásokon kívül semmi dolga nem volt több meccsen keresztül), és most nem úgy néz ki, mint akinek gondjai lennének. De miért is lenne?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 3., csütörtök 19:34

Mert Navas tavaly annyit játszott és most olyan szar formában van...
:roll:

Van benne igazság, de sokan eltúlozzák az egészet!
ZIDANE

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 3., csütörtök 19:24

Hogyne számítana...meg ott az edzés...Nem a BL döntőbe kell beesni egy év kihagyás után, azt nyilván nem kockáztatja meg senki. De komolyan nem igazolná le senki júniusban De gea-t, az egész előszezonnal, millió edzéssel , mindennel?
Itt sokkal tobbet számit mint egy mezonyjátèkosnál,hogy mennyire vagy meccsben.Nem nagyon lehet hibázni.Ha meccdhiány van,johet a betli,aztán három meccs oszt annyi.Èn biztos nem vèdetnèm 10 honap után ha ott lenne egy tuzben tartott kapusom a kezdobe.Pláne a rajtnál,az ott igen fontos.Na de ki hogyan...az biztos hogy nem lehetne tudni milyen formában van.Kockázatos lenne az biztos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 3., csütörtök 18:41

Kinek kell egy kapus aki egy éve nem védett ?
Kinek nem kéne? Én kom olyan nem értem...El lehet felejteni védeni? Egy sérülésből, amikor nem tudsz edzeni sem hónapokig, abból is simán jönnek vissza a játékosok, De Gea meg végig tudna edzeni, ha nem játszatna is éles meccsen...Egy előszezon alatt meg simán visszajönne a meccsekbe is, első bajnokin simán készen kellene állnia a játékra. Én nem is értem miről beszélünk, komolyan.

Januárban meg ugyanúgy 30 milla lenne mint most kb. A MU nem hülye. Pláne ha addig padozna... Kb mindegy lenne már nekik.
Hogy lenne már mindegy nekik 10-20 millió? Akkor lenne igazán hülye az MU, ha nem engedné el akkor, ha még ráadásul nem is játszatja. Egy lejáróban lévő játékost akkor érdemes megtartani, ha játszatod is. Amúgy semmi értelme nem lenne. Akkor igazi világi barmok lennének. Azt simán el tudnám képzelni, hogy nem akarták mondjuk 30 millióért elengedni most, mert hiába lejáró szerződésű játékos, Ha hozza a tavalyi teljesítményt a szezonban, meg megmarad az esély, hogy elhagyja a csaj vagy akármi, és mégis hosszabbít...arra azt mondom, egy pénzben jól álló klub megkockáztathat. De az, hogy levágja padra a játékost, akit vagy most 30-40-ért, vagy télen 10-20-ért el tudna esetleg adni...Olyan nincs. Az megindokolhatatlan baromság lenne. Én biztos vagyok benne, hogy vagy visszakerül a kapuba szerződéstől függetlenül, vagy januárban elengedik.
A második,egy kapus poszt nagyon bizalmi,ott ha nem vèdesz majd egy èvig,az a karrierbe is kerulhet,csak èlesben válik el igazán hogy egy kapus mennyit èr,nem számit az sem milyen volt elotte,
Hogyne számítana...meg ott az edzés...Nem a BL döntőbe kell beesni egy év kihagyás után, azt nyilván nem kockáztatja meg senki. De komolyan nem igazolná le senki júniusban De gea-t, az egész előszezonnal, millió edzéssel , mindennel?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég