Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 22:56

Igen. Balenek pörögni kellene, erre lazán elfutkos....mint egy sör virsli meccsen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 22:54

R.M.C.F írta:
ziro4vr írta:Benzemát nem szabadott volna lehozni, Kovacicot pedig korábban kellett volna be. A védekezésben 442, Kroos-Arbeloa széllel, az nagy hiba volt.
Át is ment többször griezmann a 2. félidőben oda....
Arbeloa lassú volt, ebben semmi meglepő nem volt számomra. De, hogy Bale megint szarok bele módjára védekezett, azért az meglepett.

Az is vicces volt nekem, hogy amikor Bale készülődött beállni, Cé kinézett rá, aztán ment tovább, meg sem várta a táblát, hogy kit írnak ki rá...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 22:53

ziro4vr írta:Benzemát nem szabadott volna lehozni, Kovacicot pedig korábban kellett volna be. A védekezésben 442, Kroos-Arbeloa széllel, az nagy hiba volt.
Át is ment többször griezmann a 2. félidőben oda....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. október 4., vasárnap 22:42

Az edzot kifelejtettem a masik topikbol.

Csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. Beniteznek is fejlodnie kell, amit megtehett a Napolynal azt nalunk nem.

James mehetett volna fel isco helyére már kezdőként
Ezen a meccsen James is sulytalan lett volna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 22:41

Benzemát nem szabadott volna lehozni, Kovacicot pedig korábban kellett volna be. A védekezésben 442, Kroos-Arbeloa széllel, az nagy hiba volt.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 22:39

ziro4vr írta:
CS0ki írta:Benitez sm jött még rá, hogy a real madrid soha nem lesz képes arra, hogy sorba hozza le 1-0-kal a meccset. Nekünk lőni kell a gólokat, mert az megy a klub stílusához. Hiába javult a védekezésünk, nem tudjuk ezt mindig lehozni.
Ez is tipikusan olyan meccs volt, amikor gyengének tűnt az Atletico, és szerintem meg lehetett volna roppantani őket.
+1

Ezt ma Benitez a saját stílusával akarta lehozni, nem a RM stílusával. Itt ez nem működik, ami egy Napoli vagy mittudoménhol igen. Egyszer ez "eljátszható", de tanulni kell belőle.

Elől a két súlytalannal,iscoval és ronaldoval még is mit kellett volna tennie? Egy labdát nem tudtak megtartani,vagy egy korrekt faultot lehozni. Ha nincsen benzema egy szaros támadásunk nem lett volna.
James mehetett volna fel isco helyére már kezdőként,jól érkezik a kapu elé,jók az átlövései stb.....isco ott nulla.
Casemiro mélyen játszott,kroos fizikálisan visszaesett,modric volt aki felvállalta a fellépéseket.....

Az AM remekül támadott le a fenti zonában,ebből is lett a 11.es meg a navasos rossz csel is.....már onnan nehezen hoztuk ki a labdát a talajon,max magasan abban meg nem vagyunk tól jók,viszont jól járattuk körbe,és onnan carvajal és marcelo jól tört a vonal felé,többet mit lehetett volna ebből kihozni? Egyénileg ma nem jött ki több ember tudása sem.
Ronaldonak és isconak kellett volna szabadabb réseket találni,többet lemozogni szabadabb zónákba,de kit hoztunk volna be? Mindenki sérült.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 22:31

CS0ki írta:Benitez sm jött még rá, hogy a real madrid soha nem lesz képes arra, hogy sorba hozza le 1-0-kal a meccset. Nekünk lőni kell a gólokat, mert az megy a klub stílusához. Hiába javult a védekezésünk, nem tudjuk ezt mindig lehozni.
Ez is tipikusan olyan meccs volt, amikor gyengének tűnt az Atletico, és szerintem meg lehetett volna roppantani őket.
+1

Ezt ma Benitez a saját stílusával akarta lehozni, nem a RM stílusával. Itt ez nem működik, ami egy Napoli vagy mittudoménhol igen. Egyszer ez "eljátszható", de tanulni kell belőle.
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 22:30

Kerlon írta:Nem tudom emberek. Komolyabb csapat ellen csak szívtunk eddig. És akkor ezek még nem is azok a csapatok, akik tudnak támadni... Mondjuk ezt egy az egybe Arbeloa nyakába lehet varrni, de akkor is.
Nem csak komolyabb csapatok ellen szívtunk. Sem fejben sem játékban nem tudja a csapatot tartani. Ha nem szarakodunk ma a gólunk után, hanem nekik megyünk, akkor szerintem simán kitömtük volna őket. Benitez keressen magának valami középcsapatot ott király lehetne. Csak abban reménykedek, hogy a Barcelona nem fog beindulni és hozni a pontokat, mert akkor szívtunk.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. október 4., vasárnap 22:27

Ezt ma nagyon benézte Benitez...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 4., vasárnap 22:26

Emlékeztet valakire ez a megvan a vezetés álljunk vissza stílus.
Ez itt nagyon nem fog menni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 4., vasárnap 22:24

Nem tudom emberek. Komolyabb csapat ellen csak szívtunk eddig. És akkor ezek még nem is azok a csapatok, akik tudnak támadni... Mondjuk ezt egy az egybe Arbeloa nyakába lehet varrni, de akkor is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 4., vasárnap 22:23

Buitre írta:baszd meg pincér amit főztél :vivo:
Csak az a mákja, hogy a barcának se megy és így nem vagyunk lemaradva. De ez ide így nagyon kevés.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. október 4., vasárnap 22:21

Benitez sm jött még rá, hogy a real madrid soha nem lesz képes arra, hogy sorba hozza le 1-0-kal a meccset. Nekünk lőni kell a gólokat, mert az megy a klub stílusához. Hiába javult a védekezésünk, nem tudjuk ezt mindig lehozni.
Ez is tipikusan olyan meccs volt, amikor gyengének tűnt az Atletico, és szerintem meg lehetett volna roppantani őket.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. október 4., vasárnap 22:20

baszd meg pincér amit főztél :vivo:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 24., csütörtök 22:09

Ket kulonbozo dologrol beszelunk. A keret kialakitasaba az edzonek van es kell legyen valamennyi beleszolasa, de nem abszolut utolso szo joga. Plussz vannak olyan igazolasok amik tole fuggetlenek pl DeGea. Vagy pl meg egy Ronaldo kaliber is ilyen. Edzo ilyet nem vetozhat egyedul.

Azt hogy a rendelkezesere allo keretbol kit jatszat es mikor es hol az mar 100%-ban az o dontese es felelossege kell hogy legyen. Vagy kellene. Azt hogy madridban ebbe bele szolnak-e felulrol es a mindenkori edzo hagyja-e azt minde ki dontse el maganak. De ha igen akkor is az edzo felelossege mert vegso soron az o dontese hogy ki jatszik.

Az hogy a keret milyen osszetetelu es mennyire eros az maximum reszben az edzo felelossege.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 24., csütörtök 21:11

Szerintem a hosszutavu, strategiai fontossagu igazolasoknal, mint peldaul Iker Casillas potlasa jo hogy nem egy olyan szemely mondja ki az utolso szot aki le van szerzodve vagy harom evre a klubhoz. Adott egy DeGea, aki valoszinuleg a legjobb megoldas lenne sok evre a kapuban. A vezetoseg mondjuk megkerdezi az edzot hogy, te Jozsi, kell neked DeGea? Ah, nem kell koszi. Akkor mivan? Inkabb lemaradunk az uzletrol es bukjuk a kovetkezo 8 ev valoszinuleg elsoszamu spanyol kapusat, mert Benitez azt mondta? Aztan Benitez lehet 2 ev mulva befuccsol. Vannak igazolasok amiben nem mervado az edzo velemenye. Ez pontosan ilyen.
Csak ezt akkor rá lehet fogni Kakára is, meg Beckhamre is, meg az összes csilli-villi billiárd fontos igazolásunkra.
Jó, a kapus poszt pont nem ilyen meghatározó, mármint őt csak egy szerepkörben lehet erőltetni, vele nyilván nem lesz az, mint anno a jobbszélső angollal, aki vkp-t játszott, csak hogy pályán legyen és készülhessenek a Real mezes plakátjai a kínai szurkolóknak...

Vagy Kaká meg Bale, akik kb -2 embert jelentettek, de nem lehetett őket lecserélni, padra rakni meg főleg *nyilván mert olyan jól teljesítettek az edzéseken* :cens:

Szóval én ezzel nem értek egyet, még akkor sem ha De Geát nyilván bármi áron elhoztam volna már most is.

Ha az edző nem szólhat bele a keretbe, akkor ne várjunk tőle - vagy ne tőle várjuk és ezzel együtt ne is őt hibáztassuk - sikereket, szerintem ez ennyi.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. szeptember 24., csütörtök 20:48

Eddig azt mondom, le a kalappal Benítez előtt. Nagyon nemakartam, hogy ő legyen az edzonk, de végre a lelkuket is kikopik a jatekosok a palyan. Hajtás van, kuzdes, es nem primadonnakat latunk futkarozni. Eddig ugy nez ki, nem lott melle a vezetoseg, hogy egy ilyen tokos edzo kell ezeknek a sztaroknak. Sokkal porgosebb a jatekunk, mint Carlo alatt, es hál Istennek nem a hulye ívelgetéseket kell néznem egész meccs alatt. Nagyon sok az egyerintos passz a meccsek alatt, kombinativ jatekot jatszunk. Eddig nagyon biztato.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 5., szombat 3:58

Szerintem a hosszutavu, strategiai fontossagu igazolasoknal, mint peldaul Iker Casillas potlasa jo hogy nem egy olyan szemely mondja ki az utolso szot aki le van szerzodve vagy harom evre a klubhoz. Adott egy DeGea, aki valoszinuleg a legjobb megoldas lenne sok evre a kapuban. A vezetoseg mondjuk megkerdezi az edzot hogy, te Jozsi, kell neked DeGea? Ah, nem kell koszi. Akkor mivan? Inkabb lemaradunk az uzletrol es bukjuk a kovetkezo 8 ev valoszinuleg elsoszamu spanyol kapusat, mert Benitez azt mondta? Aztan Benitez lehet 2 ev mulva befuccsol. Vannak igazolasok amiben nem mervado az edzo velemenye. Ez pontosan ilyen.


Masik meg hogy pont mar Benitez, vagy barmelyik edzo vakargatna a fejet ketsegbeeseseben, hogy a keretet DeGeaval erositik. Nonszensz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. szeptember 4., péntek 23:39

Ursus írta:A csapat eredményességéről meg annyit, ugye amit sokan kiemelnek vele kapcsolatban hogy ennyi pénzből amennyiből igazolt játékosokat csekélyek a felmutatott eredmények. Lehet.. de tudomásul kell venni hogy a foci egy üzletág lett és már nem csak a Real Madridnak van pénze a fociban. Sok más klub van akik gazdaságilag stabilan működnek éppen ezért nem igaz hogy csak pénzzel korszakos csapatot lehet csinálni. Ehhez állandóság és türelem kell amit viszont mindig kiemel hogy a csapat állandóan a maximumra törekedik.
És eddig ki volt a legnagyobb akadálya az állandóságnak?
Ursus írta:Tehát mégegyszer, nincs nála megfelelőbb ember.
Ha csak Calderón és közte lehet választani, akkor valóban. De úgy, hogy nem ismerünk alternatívákat, így ezt nem tudhatjuk.
Ursus írta:Megéltük azt az időszakot amikor nem ő volt. A csapat tele volt középkategóriás játékosokkal, az átigazolási piacon akkoriban kiröhögtek minket edzők és játékosok egyaránt.Ebből nem kérek, ez nem méltó a csapat történelméhez.
Nem csak Calderón vezetheti a Real Madridot. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy Bush jó elnök volt, mert jobb Trumpnál.
Ursus írta:Látni kell az előnyöket, a klub gazdaságilag stabilan működik, évről évre nagyobb bevételekkel, volt erre ellenpélda is a 2OOO-s években.
Tudtommal Calderón ideje alatt is stabilan működött a klub. És ilyen alapon neki is voltak "előnyei".
Ursus írta:Láthattuk legutóbbi elnökválasztáson hogy nem is volt Pereznek ellenfele, még csak az alaptőkét sem tudták lerakni az ellenfelek ami szükséges egyáltalán az induláshoz. Ilyen emberek ne irányítsák a klubot.
A bankgaranciát Pérez emelte(tte) meg Calderón utáni években. És a kijelentésed alapján akkor elvben olyan emberek sem irányíthatnák a klubot mint pl Raúl, Casillas, Zidane, Figo stb. Ugyanis ők sem feltétlen tudnák garantálni azt az összeget.
Nehogy már az legyen egy fokmérő, hogy mennyire van valaki "jóban" egy bankkal. Vagy mekkora a személyes vagyona. Mert akkor utóbbi esetben én Bill Gates-re szavazok. Legrosszabb esetben lefagy a csapat. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 4., péntek 13:45

Realista24 írta:
Kerlon írta:De ez most vagy így van, vagy nem. Mert mi ezt állítjuk ők meg ezt: A tegnapi napig bezárólag nem érkezett érte ajánlat. És ezt a ti cikketekből vettem elő, szóval mindenki azt gondol, amit szeretne. Igazából mindegy, tudom, hogy nem csak Perez lehet a hibás, de azért ismerjük az öreget. Na mindegy.
Azt mondtad, hogy nem is olvasod a cikkeket..? :hmmm:
A MU meg persze, hogy azt mondja, hogy nem érkezett ajánlat, mert igaz. Nem volt eladó, ezért nem küldtünk ajánlatot.
Kivételesen elolvastam a két közleményt. A nyilatkozatokat, interjúkat tényleg nem szoktam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég