Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:47

Remy írta:
Kerlon írta: Mivel nagy taktikus és jó nyomozó, ezért nagy segítség lehetne Batmannek is, szóval simán feltűnhetne. Meg azért az új ruha is sokkal megnyerőbb, mint az eddig sima, bőr cucc.
De akkor jöjjön már Laurel és Felicity is. :mrgreen:
Még viccnek is rossz volt Remy :( Amúgy meg mindegy milyen nőt raksz be, Gal Gadot elveszi úgy is a figyelmet az egészről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:46

Remélem ez a sok bohóc távol marad a filmes univerzumtól. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:44

Kerlon írta: Mivel nagy taktikus és jó nyomozó, ezért nagy segítség lehetne Batmannek is, szóval simán feltűnhetne. Meg azért az új ruha is sokkal megnyerőbb, mint az eddig sima, bőr cucc.
De akkor jöjjön már Laurel és Felicity is. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:42

Remy írta:
Kerlon írta::lol:

Amúgy nem lehet, hogy Oliver feltűnik majd az Igazság hajnalában? Én az új ruha miatt gondolom ezt.
Megérdemelné amúgy... Az Íjász úgysem szokott sok vizet zavarni, szóval 1-2 cameó erejéig simán bedobnám. Ha nem most, akkor az Igazság Ligája filmbe.
Mivel nagy taktikus és jó nyomozó, ezért nagy segítség lehetne Batmannek is, szóval simán feltűnhetne. Meg azért az új ruha is sokkal megnyerőbb, mint az eddig sima, bőr cucc.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:30

Kerlon írta::lol:

Amúgy nem lehet, hogy Oliver feltűnik majd az Igazság hajnalában? Én az új ruha miatt gondolom ezt.
Megérdemelné amúgy... Az Íjász úgysem szokott sok vizet zavarni, szóval 1-2 cameó erejéig simán bedobnám. Ha nem most, akkor az Igazság Ligája filmbe.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 6., vasárnap 11:24

:lol:

Amúgy nem lehet, hogy Oliver feltűnik majd az Igazság hajnalában? Én az új ruha miatt gondolom ezt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 6., vasárnap 10:23

Magneto kéri vissza a sisakját . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 6., vasárnap 10:16

P. Krisz írta:Arrow
Diggle bűnüldöző szerelése .
Aztakurva , mi lesz még itt b+ . :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ki ezeknél a kreatív vezető, hamesz? :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 6., vasárnap 9:47

P. Krisz írta:Arrow
Diggle bűnüldöző szerelése .
Aztakurva , mi lesz még itt b+ . :lol: :lol:
Kegyetlen. Nem is értem, hogy gondolták ezt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 6., vasárnap 9:28

Arrow
Diggle bűnüldöző szerelése .
Aztakurva , mi lesz még itt b+ . :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 5., szombat 19:04

Toti írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyébként tyrell felesége tuti, h vmi nagykutya. de legalábbis a felsők között van kapcsolata. nem véletlen mondta tyrellnek a szülés után a korhazi agyon, h ha a csaladban akar maradni akkor tegyen meg mindent. mindenesetre nagyon betegek az biztos.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tuti szerintem, a nő valami felsővezetőnek a lánya, a csávó meg egy underdog, alulról jött, és meg kell kűzdenie mindenért, a csajért, elismerésért, állásokért.
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 5., szombat 17:55

ziro4vr írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ő volt hát, az óra pittyegése is elárulta. Kicsit félek ettől a száltól, sok lehetőség van benne, de ez a felső 1% tud mindent és ennyire sáros sztori veszélyes lehet. Amúgy vicces, nyilatkozta a színész, hogy mikor whiteroset játssza, akkor van úgymond az igazi nemében. :lol: és a másik az álca. Tyrell felesége meg csúcs, kedvencem mikor a férje tört zúzott ő meg ette a kolbászt :D ilyen nő kell nekem :Đ
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyébként tyrell felesége tuti, h vmi nagykutya. de legalábbis a felsők között van kapcsolata. nem véletlen mondta tyrellnek a szülés után a korhazi agyon, h ha a csaladban akar maradni akkor tegyen meg mindent. mindenesetre nagyon betegek az biztos.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 5., szombat 14:28

Toti írta:mr robot e10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!katarzis megvolt, elliot már csak utazott a részben. angelaból sok a volt, bár így, h bekerült valszeg a következő évadban több szerepe lesz, belülről kell bomlasztania. a slateres jelenet és monológ a végén nagyon adta. tyrell felesége se semmi, mi higgadsággal beszélt, az a jelenet is tetszett, meg az is, h végig kiszól hozzánk nézőkhöz elliot. nem ez a záró rész volt számomra az évad legjobbja, de nekem ez is tetszett. remélem aki megnézte az nem kapcsolta ki rögtön azután miután elliot kinyitotta az ajtót, utána a még volt egy 2- perces jelenet... az ott whiterose lett volna???
esmail szerint a 2.évadtól indul a sztori..
egyébként tyrell felesége lehetne az új angelina jolie, a szája megvan hozzá. :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ő volt hát, az óra pittyegése is elárulta. Kicsit félek ettől a száltól, sok lehetőség van benne, de ez a felső 1% tud mindent és ennyire sáros sztori veszélyes lehet. Amúgy vicces, nyilatkozta a színész, hogy mikor whiteroset játssza, akkor van úgymond az igazi nemében. :lol: és a másik az álca. Tyrell felesége meg csúcs, kedvencem mikor a férje tört zúzott ő meg ette a kolbászt :D ilyen nő kell nekem :Đ
Nem illik.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. szeptember 5., szombat 14:27

the 100 2. évad vége felé szerintem ugrik még egy szintet és kíváncsian várom a 3-at, azért nem semmi hova eljutottak (minőségileg) az első részekhez képest
Na ez biztató, ha azt mondjátok innen még jobb lesz. :)
Egyébként már-már zavaróan jók benne a suncik :mrgreen: , Octavia meg Raven hmm, na meg a Fear the Wlaking Deades csajszi... :loveyou:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 5., szombat 14:01

https://www.reddit.com/r/MrRobot/commen ... you_think/
esmail feltette a kérdést.. és válaszolgat. :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 5., szombat 13:54

the 100 2. évad vége felé szerintem ugrik még egy szintet és kíváncsian várom a 3-at, azért nem semmi hova eljutottak (minőségileg) az első részekhez képest. :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 5., szombat 13:39

mr robot e10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!katarzis megvolt, elliot már csak utazott a részben. angelaból sok a volt, bár így, h bekerült valszeg a következő évadban több szerepe lesz, belülről kell bomlasztania. a slateres jelenet és monológ a végén nagyon adta. tyrell felesége se semmi, mi higgadsággal beszélt, az a jelenet is tetszett, meg az is, h végig kiszól hozzánk nézőkhöz elliot. nem ez a záró rész volt számomra az évad legjobbja, de nekem ez is tetszett. remélem aki megnézte az nem kapcsolta ki rögtön azután miután elliot kinyitotta az ajtót, utána a még volt egy 2- perces jelenet... az ott whiterose lett volna???
esmail szerint a 2.évadtól indul a sztori..
egyébként tyrell felesége lehetne az új angelina jolie, a szája megvan hozzá. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 5., szombat 12:29

reeed_ati írta:The 100-at nézi valaki rajtam kívül??
Én láttam az első két évadot.
Nekem tetszett. Főleg, ahogy írtad is, a második évad második fele. :agree:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. szeptember 5., szombat 12:24

The 100-at nézi valaki rajtam kívül??

Picit néha olyan feelingje van, mint egy B kategóriás Walking Deadnek, de nekem tetszik amúgy.
Még annak ellenére is, hogy azért a színészek gyengébbek, mint a zombis sorozatban, inkább fear the wd. szint eddig, bár azt meg két rész alapján nem áraznám be egyelőre.
Viszont maga az alapötlet szerintem baromi jó és egyébként érezni a fejlődést a s02 első 5 része alapján, minőségileg léptek egy szintet előre. :)
Na de majd évad végén értékelek, csak kíváncsi vagyok, hogy nézi e még valaki, meg a véleményekre?

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. szeptember 4., péntek 20:18

Nem zavar, csak ha megnézi, majd leírja, hogy szerinte milyen, máris informatívabb volt. Mondjuk ez a legkevésbé az, úgyhogy be is fejezem. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég