Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. szeptember 7., hétfő 14:16

Az az igazság Realista h egy büdös kis fasz vagyok aki a való életben kissebségi komplexussal küzd vagy nem tudom mi a bajom.. Szeretem az oldalt, de a te személyed tönkreteszi, tudom h nem fogok hiányozni, felőlem jöhet a végleges.. Mindenesetre az elgondolkodtató h hányan miattad nem fórumoznak itt és hányan kerülnek ki azmiatt amiért én is most... Neked mindent szabad, engem eddig is tök ártalmatlan dolgokért küldtél pihenőre.. Legalábbis ahhoz képest amiket te megengedsz magadnak... Kicsit irritáló a lenéző, fölényeskedő stílusod...

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. szeptember 7., hétfő 14:01

Realista24 írta:
A lényeg, hogy ennyi erővel mindenkit figyelmeztetni lehetne, aki pl nem képes egy játékos nevét helyesen leírni, vagy gúnynevekkel aggatja tele, meg aztán fikázni is szokás elég sok mindenkit.
Elhiheted, hogy volt egy ilyen időszak, aztán aki megértette megértette, egy bizonyos réteg, a sötétebb fajta meg ugyanúgy csinálja.
Például azt is leírtam, hogy a dagadt pincérezés nem lesz menő a fórumon, de majd páran biztos csodálkozni fognak, ha jutalmazzuk őket.
Én a büntetés híve vagyok. :mrgreen: Lehet az elején sok munkátok lenne, de idővel megtanulná mindenki mit lehet, és mit nem. Főleg, hogy én mindig olvasom a magánzárkát (úgy gondolom mások is megteszik), egyrészt mert jókat szórakozom némelyiken, másrészt tanulok is belőle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:48

A lényeg, hogy ennyi erővel mindenkit figyelmeztetni lehetne, aki pl nem képes egy játékos nevét helyesen leírni, vagy gúnynevekkel aggatja tele, meg aztán fikázni is szokás elég sok mindenkit.
Elhiheted, hogy volt egy ilyen időszak, aztán aki megértette megértette, egy bizonyos réteg, a sötétebb fajta meg ugyanúgy csinálja.
Például azt is leírtam, hogy a dagadt pincérezés nem lesz menő a fórumon, de majd páran biztos csodálkozni fognak, ha jutalmazzuk őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. szeptember 7., hétfő 13:45

Realista24 írta:
Szerintem meg ez a gyerekes gondolat, és szőrszálhasogatás nem méltó hozzád, és nem is rád vall. Ő valami focistákat minősített, te meg egy fórumozót. Ne csináljuk már. Értem én, hogy nem bírjátok egymást, de attól még lehet felnőtt ember módjára viselkedni.
Miben különbözik ő meg egy focista? Ha most azt írnám, hogy utóbbi el is ért valamit, akkor már-már személyeskedő lenne. Vagy ha azt írnám, hogy akkor trógerezze, ha legalább elérte ezt a szintet. De nem írok ilyeneket.
Matt a burkoltan hergeljük a fórumot nagymestere, aztán ha arcba kapja, akkor sír. Nagyjából ennyi a story.
Nekem annyiban, hogy a fórumozókkal kicsit közelebbi a kapcsolatom, mint a focistákkal. A lényeg, hogy ennyi erővel mindenkit figyelmeztetni lehetne, aki pl nem képes egy játékos nevét helyesen leírni, vagy gúnynevekkel aggatja tele, meg aztán fikázni is szokás elég sok mindenkit. Nem csak Matt csinálja. Ne érts félre, én senkit nem fogok megvédeni, de akkor valamiféle egységes szabályrendszerre lenne szükség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:39

Szerintem meg ez a gyerekes gondolat, és szőrszálhasogatás nem méltó hozzád, és nem is rád vall. Ő valami focistákat minősített, te meg egy fórumozót. Ne csináljuk már. Értem én, hogy nem bírjátok egymást, de attól még lehet felnőtt ember módjára viselkedni.
Miben különbözik ő meg egy focista? Ha most azt írnám, hogy utóbbi el is ért valamit, akkor már-már személyeskedő lenne. Vagy ha azt írnám, hogy akkor trógerezze, ha legalább elérte ezt a szintet. De nem írok ilyeneket.
Matt a burkoltan hergeljük a fórumot nagymestere, aztán ha arcba kapja, akkor sír. Nagyjából ennyi a story.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 7., hétfő 13:38

Egyre inkább érdekelne egy dühöngő, kíváncsi lennék ott kiből mi törne elő. :lol: Bocs, off vége.

Ezeken az olasz híreken meg jót nevetek, akár kínomban is. Morata vissza 35-ért, hát a jó édes... Aztán a Gazetta szerint Danilo mivel jobb, mint Varane? :lol: És végül Balotelli. Pár év múlva mehet egy futószalag mellé dolgozni, mint Koplárovics. Ugyanannyit értek el, egyszer megszórtak egy nagy csapatot, aztán abból próbáltak megélni. Az olasznak azért jobban sikerült.
Nem illik.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. szeptember 7., hétfő 13:37

Realista24 írta:
k!ll3rcsöcs írta:Szerintem meg a személyeskedést mindenkinek privát üzemmódban kellene végeznie... Nyilván egy felhasználó nem fog nagyon ugrálni, mert amiért őt kiteszik innen, azt egy modi megengedheti magának, mivel nem egyenlő a mérce. És ez teljesen érthető, viszont feszültséget szít.
Ujra leirom. En feltetlezest irtam, o konkrétan állította. Ilyenert amugy mehetne a warn, de meg jo fej is voltam.
Az hogy o személyeskedésnek fogta fel, csak azt mutatja hogy van igazságtartalma. Ezért pedig nem ram kell haragudnia, hanem a saját fejeben rendet raknia es akkor kevesebb hulyeseget írna a fórumra.
Szerintem meg ez a gyerekes gondolat, és szőrszálhasogatás nem méltó hozzád, és nem is rád vall. Ő valami focistákat minősített, te meg egy fórumozót. Ne csináljuk már. Értem én, hogy nem bírjátok egymást, de attól még lehet felnőtt ember módjára viselkedni.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. szeptember 7., hétfő 13:27

Vosztok írta:Ez még mindig a " Kommentáld a híreket" topik? Nem vagyom én itt senki fia vagy borja,..( lehet kb 70 hszem), hogy megmondjam a tutit, de ha van valami dühöngő topik, akkor inkább ott gyilkoljátok egymást vagy privátban.
Mégegyszer bocs
+1 :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:27

k!ll3rcsöcs írta:Szerintem meg a személyeskedést mindenkinek privát üzemmódban kellene végeznie... Nyilván egy felhasználó nem fog nagyon ugrálni, mert amiért őt kiteszik innen, azt egy modi megengedheti magának, mivel nem egyenlő a mérce. És ez teljesen érthető, viszont feszültséget szít.
Ujra leirom. En feltetlezest irtam, o konkrétan állította. Ilyenert amugy mehetne a warn, de meg jo fej is voltam.
Az hogy o személyeskedésnek fogta fel, csak azt mutatja hogy van igazságtartalma. Ezért pedig nem ram kell haragudnia, hanem a saját fejeben rendet raknia es akkor kevesebb hulyeseget írna a fórumra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. szeptember 7., hétfő 13:21

Szerintem meg a személyeskedést mindenkinek privát üzemmódban kellene végeznie... Nyilván egy felhasználó nem fog nagyon ugrálni, mert amiért őt kiteszik innen, azt egy modi megengedheti magának, mivel nem egyenlő a mérce. És ez teljesen érthető, viszont feszültséget szít.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:18

Az is erdekes hogy te trogerezel, aztan ha egy feltételezésben megemlítik hogy lehet nem nagyobb mint te akkor sértve van az egod. Es rogton bebujsz hogy en zöld vagyok meg paraszt.
Kettőnk kozott az a különbség hogy en vallolom hog bizonyos emberekkel az vagyok, mert kiérdemelték, mint te is.
De egyszer ernem meg hogy sírás helyett tökös(ék) vagy(tok) es nem másban keresitek a menekülő útvonalat. De ahhoz kene egy kis karakter. Az meg nincs, csak a fikazas meg a plusz egyezés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 13:05

Matt. En csak egy feltételezést irtam, se ezek szerint van alapja ha igy magadra vetted... :)

Tibi te meg... No comment kategoria vagy. Szolidan kifejezve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 7., hétfő 12:54

Szolidan +1 Mattnak.... :)

Egyébként jövőre én mindenképpen elengedném CR-t, annyi pluszt már nem fog tudni adni a csapatnak, amennyit elvárunk tőle, ezenfelül Bale valószínűsíthető maradása mellett tényleg nem fog elférni két dudás egy csárdában.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 7., hétfő 12:22

Realista24 írta:Jellemző, hogy hogyan ugrik a nép, aztán meg koppan :lol: :lol:
Egyébként Raiola embereivel nem bővelkedünk, de nem is akkora baj, mert elég különc és tróger embereket képvisel.
Bátor kijelentés, lehet egyik sem nagyobb különc vagy tróger mint te. :shutup:

Trógerség ügyében a magad házad táján kellene szétnézni először. Zöld arcként amennyi személyeskedést megengedsz magadnak, az felháborító.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 7., hétfő 12:21

A CRes cikkhez, nem tisztem Benzemat vedeni (bar mindig megteszem), eddig Karm a bajnoksagban 53 percet jatszott, CR 180-at (plusz a hosszabbitasok) raadasul mindenki ot keresi a labdaval, nana, hogy tobbet lo kapura, mint Benzema :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 7., hétfő 11:48

Realista24 írta:Jellemző, hogy hogyan ugrik a nép, aztán meg koppan :lol: :lol:
Persze mert egy normális embertől ez bicskanyitogató, de Balotelli már szánalomra se méltó, mert a 421. ilyen ostoba megnyilvánulása, és többször bizonyította, hogy nem az eszéért szeretik.

Ráadásul tőle komolyan sem lehet venni semmi, mert mindenki ismeri, és bizonyította a nagy focitudását is Angliában. :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 7., hétfő 11:47

Realista24 írta:Jellemző, hogy hogyan ugrik a nép, aztán meg koppan :lol: :lol:
Egyébként Raiola embereivel nem bővelkedünk, de nem is akkora baj, mert elég különc és tróger embereket képvisel.
Bátor kijelentés, lehet egyik sem nagyobb különc vagy tróger mint te. :shutup:
Ilyenkor jön ki, hogy ki az akit csak a Hype miatt kedvel a nép, amint bárki feldob egy ilyet már szét is szedik (úgy, hogy még csak az sem derül ki hogy igaz-e vagy sem). :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 7., hétfő 11:41

Jellemző, hogy hogyan ugrik a nép, aztán meg koppan :lol: :lol:
Egyébként Raiola embereivel nem bővelkedünk, de nem is akkora baj, mert elég különc és tróger embereket képvisel.
Bátor kijelentés, lehet egyik sem nagyobb különc vagy tróger mint te. :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 7., hétfő 11:36

Mondjuk az nem biztató, hogy ugyanaz az ügynöke, aki Pogbának is. Egyébként Raiola embereivel nem bővelkedünk, de nem is akkora baj, mert elég különc és tróger embereket képvisel. Pogba valódi értékét majd idén fogjuk megtapasztalni, de van egy olyan érzésem, hogy nem fogja megugrani idén a lécet. De van egy másik gyanúm is, miszerint van ott előszerződés a Barcával. Lehet olyan, mint CR-é volt 2008-ban, minden le van zsírozva, csak várnak egy évet. Ha nálunk Kovacic hozza a szintet, akkor Pogbára semmi szükség. Szeretem a játékát, nagy tehetségnek tartottam, de már 2 éve itt kellene játszania. Jelen pillanatban azonban nem kéne.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. szeptember 7., hétfő 11:32

csabi87 írta:Ja Balotelli.
Neki elnézzük szegénynek. :lol:
Tudjuk,hogy nem 100-as az emberünk.

nemhát.. a Fifában 80as :shifty:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég