Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 11., péntek 14:04

Ki a francot érdekel. Nincsenek rossz kapusaink, találni is lehet rengeteg másik jó kapust ha éppen igazolni akarunk majd. Perezék azért ragaszkodtak DDG-hez, mert spanyol, ez az utolsó napos pofára esés kicsit rosszul esik de másképp semmi gond nincsen.
Engem!! Én azért ragaszkodtam DDG-hez, emrt szerintem jobb kapus, mint nálunk bármelyik, egy szinttel van Navasék fölött, 24 éves, folyamatosan fejlődött az elmúlt években, és az se mindegy, hogy spanyol. Annyira adta magát az egész...Szerintem nagyot szoptunk most.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 14:04

Azért Perez, mert vagy leteszi nyár elején a lóvét amit így is úgy is kell, vagy kerek perec mondja ki hogy nem kell DDG. Ha nem adják akkor nem adják, nem tárgyalnak akkor nem, de nem kell futni utánuk egész nyáron. Szerintem a csapatnak és Navasnak se tett jót ez az egész.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 11., péntek 13:54

CS0ki írta:Hát ez szopó...Nem is tudok mást mondani.
Ki a francot érdekel. Nincsenek rossz kapusaink, találni is lehet rengeteg másik jó kapust ha éppen igazolni akarunk majd. Perezék azért ragaszkodtak DDG-hez, mert spanyol, ez az utolsó napos pofára esés kicsit rosszul esik de másképp semmi gond nincsen.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 11., péntek 13:51

Hát ez szopó...Nem is tudok mást mondani.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 11., péntek 13:50

Nem feltétlen az EB a lényeg. 1 évig nem fasza a lelátón ülni, és ha megsérülsz/lesz egy autóbaleseted, akármi akkor eléggé megszívtad.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 13:46

wZoLee7 írta:
Ursus írta:Tehát bosszankodni lehet amiért nem sikerült el hoznunk, de siránkozni nincs értelme.
Ez meg így igaz. Ezt Perezék szúrták el, nem is értem hogy nem gondoltak arra amire itt megint csak elég sokan igen. Na mind1. De Gea-ban az volt a jó hogy nagy csapatban volt, védett már minden sorozatban, és valószínűleg hamarosan a válogatott 1-ese lesz.
Miért Pérezék? Áruld el kérlek, mikor LvG célja egészen máig az volt, hogy DDG hosszabbítson. Nem tárgyaltak velünk, utolsó nap elhitették velünk, hogy lesz üzlet, aztán leszopattak minket.
A MU nincs rászorulva a pénzre, hogy eladja a csapatának legjobbját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 13:42

Ursus írta:Tehát bosszankodni lehet amiért nem sikerült el hoznunk, de siránkozni nincs értelme.
Ez meg így igaz. Ezt Perezék szúrták el, nem is értem hogy nem gondoltak arra amire itt megint csak elég sokan igen. Na mind1. De Gea-ban az volt a jó hogy nagy csapatban volt, védett már minden sorozatban, és valószínűleg hamarosan a válogatott 1-ese lesz.

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. szeptember 11., péntek 13:37

Biztos hogy le tehetünk róla. Perez nyilatkozata is sokat mondó volt, nem jelentette ki egyértelműen hogy akkor jövő nyáron tuti jönni fog. Tudja ő is hogy ezzel hogy megszopattak minket De Gea kényszerhelyzetben van az EB miatt. Ezzel meg hogy hosszabbított le is hozhatjuk a listáról hogy ha igaz hogy a MU-val többet nem akarunk tárgyalni. Kár érte, hosszútávon sokat jelentett volna hogy 8-10 évig lett volna egy stabil pont a kapuban, de így majd ha Navas hozza magát pár év múlva más alternatíva után kell néznünk. Ami szerintem nem lesz nehéz mert egyre több De Geahoz hasonlóan kiváló felépítésű kapus kerül az elitbe évről évre.

Tehát bosszankodni lehet amiért nem sikerült el hoznunk, de siránkozni nincs értelme.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 11., péntek 13:32

2019-ig írt alá, ha nincs Real Madrid záradék (tuti ki tudná harcolni a történések miatt), akkor tuti nem fog jönni, mert a fizuját is jól megtolták, ami szerintem a kompenzáció a részére, mert amúgy tuti nem adtak volna neki ennyit. Transfermarkton 14 milliós fizetést írnak, gondolom bruttó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 13:31

„Örülök, hogy új fejezet kezdődik unitedos pályafutásomban. Mindig is nagyszerű érzés volt ezekkel a remek futballistákkal együtt játszani a fantasztikus szurkolóink előtt. A Manchester United különleges klub, az Old Trafford ideális hely a pályafutásom folytatásához. Igyekszem magam mögött hagyni a nyári eseményeket, és csak a kemény munkára koncentrálok, hogy tovább fejlődhessek és a csapatomat sikerekhez segíthessem hozzá”
Nem kell hozzáfűzni semmit asszem :D
RMCF meg a többiek akik hangoztatták hogy hülyék vagyunk jövőre ingyen jöhet hol vagytok?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 11., péntek 13:31

szerintem is most perez el fog kattanni a nyáron és valami gigaigazolást tervez, hogy megmutassa vele nem szórakozhatnak. csak a kérdés, kit fog hozni.

megmondták a csávónak hogy hosszabbítasz vagy lelátó. EB előtt nagyon nagy kényszerhelyzetbe hozták így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. szeptember 11., péntek 13:32-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 11., péntek 13:24

denej írta: szerintetek akkor ezzel letehetünk róla?
Ésszerű áron le. Mondjuk szerintem ez most jól felbassza Perezt, és nyáron megveszi 50-60-ért...
Nem illik.

Avatar
denej
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. június 2., kedd 11:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: denej » 2015. szeptember 11., péntek 13:20

BLaZE írta:Hivatalos DDG hosszabbított... Remelem van benne egy záradék a részünkre...
itt a link hozzá:
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/tra ... w_contract

szerintetek akkor ezzel letehetünk róla?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. szeptember 11., péntek 13:19

BLaZE írta:Hivatalos DDG hosszabbított... Remelem van benne egy záradék a részünkre...

Én is ezt kerestem, de egyelőre semmit nem találtam arra vonatkozóan, hogy lenne.
ZIDANE

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. szeptember 11., péntek 13:18

Hivatalos DDG hosszabbított... Remelem van benne egy záradék a részünkre...
halálomig madridista leszek

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 11., péntek 10:50

Ki jar a legjobban? Mendes, mert igy nagyobb let kaszal De Gea-n.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 11., péntek 10:46

madridronie írta:nálam a no comment kategória jelző illeti ezt a Fergie-David Gill utáni vezetést.
Ha igaz ez a windows95 sztori (szerintem eléggé hápog), akkor azért David Gillék is vicces emberek (akkor is ha ők megoldották a transfereket faxon).

Más: azért a Barcát is megtalálta a sérüléshullám, és pont az Atleti meccs előtt. Kíváncsi vagyok Sergit összedrótozzák szombatra?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 11., péntek 10:42

Persze tudom, az MU nem akart tárgyalni, de ha oda lett volna nekik téve egy ajánlat hogy 25+Navas már lezárt ügyként kellene kezelni.
Oda lett, sőt előfordulhat, hogy a végén még valamennyivel több is. Aláírom, hogy nem volt szerencsés az utolsó napra, pillanatra hagyni a bizniszt, de ez az üzleti életben abszolút nem egyedülálló, mint ahogy az sem rendkívüli, hogy mind2 klub kivárt az utolsó pillanatig egy számára jobb ár reményében! A probléma itt az, hogy fél 3-kor elvileg minden le volt zsírozva, de a MU.-nak (mit csináltak 8 órán át) és Keylor ügynökének a flintázása miatt (mai napig nem értem, hogy Navas papírjai miért ne várhattak volna, mikor az angoloknál csak másnap zárt a piac) képtelenség volt időben a FIFA rendszerbe lépni, amit Perez papa a minap írásos formában is "bizonyított". Maradjunk annyiban, hogy látva és ismerve a fejleményeket itt Keylor és a MU. elérte azt, amit eredetileg is tervezett, míg De Gea és a Real Madrid kénytelen lenyelni a történteket. Mindenesetre ez Woodward-féle brigád nálam nagyon leírta magát; akár szándékosan, akár amatőrségből [mondjuk 3X-szor eljátszani u.azt azért elég ciki /Ander Herrera, Coentrao, De Gea/] "szabotálták" az átigazolást (a kedvencem, hogy a történtek után a pletykák szerint az angolok házon belül elrendelték a rendszerük és a számítógépes hálózat upgrade-jét is :lol: :lol: :lol: ) nálam a no comment kategória jelző illeti ezt a Fergie-David Gill utáni vezetést. Ami pedig De Gea-t illeti nos quasi kényszerhelyzetben van a transzfer meghiúsulását követően és ezt Van Gaal-ék is tökéletesen látják, tudják, egyben azonnal meg is lovagolják! Egy szó mint száz lehet itt elmélkedni, hogy mi lett volna ha, de fölösleges miután ez a történet akkor és ott megbukott, illetve új irányt vett, amikor az átigazolás meghiúsult a nyáron.

Én már csak arra vagyok kíváncsi, hogy miként reagál majd a történtekre a Real Madrid és hogy a játékossal egyetemben lesz-e közös fellépés az új szerződést illetően és ha igen milyen feltételekkel (záradék), ez főleg annak fényében lehet érdekes, hogy a spanyolok állítólag semmiképp sem szeretnének a továbbiakban az angolokkal tárgyalni.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 9:50

Ezt írtuk itt egész nyáron. Lesz egy 50-60 millás kivásárlási ára, ha nem több, ha mázlink van nekünk 35-40...semmivel sem járunk jobban mintha a nyár elején elhoztuk volna. Persze tudom, az MU nem akart tárgyalni, de ha oda lett volna nekik téve egy ajánlat hogy 25+Navas már lezárt ügyként kellene kezelni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 11., péntek 9:45

Na akkor úgy tűnik, hogy a Van Gaal akció után a legvalószínűbb forgatókönyv következik be és De Gea hamarosan hosszabbít angol és spanyol lapok szerint is! A kérdés az, hogy lesz-e Real Madrid záradék a szerződésben(?) - véleményem szerint igen - ; ezzel kapcsolatban érdemes megjegyezni, hogy a tárgyalásokat megelőzően állítólag Mendes és a Real képviseletében José Ángel Sánchez is egyeztettek a játékos jövőjét illetően és arról, hogy mi lenne a legjobb most a játékos karrierje szempontjából, a pletykák szerint egyik fél sem szeretné, ha 1 évet padozna az EB évében!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég