Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 11., péntek 17:38

Matt009 írta:
De hogy Casillas vagy DiMaria élete meccsét tolja majd ellenünk erre bármit feltennék :D De Remélem DM még a csoportkörben kiéli magát.
Igen ez már lassan hagyomány.

Attól függetlenül nem félek a Portotól, simán továbbmegyünk rajtuk, ha az utunkba kerülnek. A PSG viszont gond lehet, ezért is nagyon jó, hogy összekerültünk velük, fel lehet mérni a mi csapatunk erejét és a PSG-jét is. Mire ismét összekerülhetünk velük, addig még sok minden történhet, nem érdemes találgatni. De úgy érzem idén a legnagyobb ellenfelünk saját magunk leszünk.



Ez évek óta igaz, szerintem. PSG szerintem idén felérhet a Bayern,Barca és Real mellé mint legesélyesebb. Chelsea idén szerintem nem lesz tényező. City még megszorongathatja a nagyokat, az is biztos.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 11., péntek 16:56

De hogy Casillas vagy DiMaria élete meccsét tolja majd ellenünk erre bármit feltennék :D De Remélem DM még a csoportkörben kiéli magát.
Igen ez már lassan hagyomány.

Attól függetlenül nem félek a Portotól, simán továbbmegyünk rajtuk, ha az utunkba kerülnek. A PSG viszont gond lehet, ezért is nagyon jó, hogy összekerültünk velük, fel lehet mérni a mi csapatunk erejét és a PSG-jét is. Mire ismét összekerülhetünk velük, addig még sok minden történhet, nem érdemes találgatni. De úgy érzem idén a legnagyobb ellenfelünk saját magunk leszünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 11., péntek 16:47

Matt009 írta:
Mou-nak a varázsereje abban rejlik, hogy folyamatosan idegfeszültségben, magas hőfokon tartja a játékosait, és így motiváltabbak, harcosabbak lesznek, náluk lesz az előny. De ezt már többször láttuk, hogy 2 évig tudja a maxon pörgetni a játékosait, utána leeresztenek, mert ezt nem bírják hosszútávon azt, hogy mindig a csúcsra vannak járatva. Szerintem náluk ez az év most ilyen lesz, kevésbé fog menni a szekér, mert a folyamatos nyomásba belefáradtak. Én nem várok idén kiugrót a Chelseatől, nem ők nyerik idén se a PL-t, se a BL-t.
Egyetértünk, de attól még egy párharcban kiejthetnek minket. :mrgreen: Mondjuk jelenleg Mourinhotól és a Chelseatől tartok legkevésbé, őket tavaly akartam mindenképpen elkerülni, tavaly erősek voltak megvolt még a Mourinho varázs.Idén ugyanaz a folyamat zajlik ott mint nálunk 12-13ban.Öltözői feszültség sok elhullajtott pont a szezon elején.Szerintem nyáron távozik is.

De hogy Casillas vagy DiMaria élete meccsét tolja majd ellenünk erre bármit feltennék :D De Remélem DM még a csoportkörben kiéli magát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 11., péntek 16:40

dzsi91 írta:
kelemen.istvan írta:Nem tudom, hogy melyik eset tetszene jobban, ha tizenegyes-párbajig jutna az összecsapás a Muval és ott Keylornak hála továbbjutna a real, vagy ha lesimáznánk, összetettben 4-5 gólos különbséggel az ördögöket >:] :hmmm:
Amúgy ezért nem tartom valószínűnek az idei bl győzelmet, túl sok a potenciális veszélyforrás.Morata már ellőtte az ejtsük ki a Realt a bl-ből talizmánt tavaly, de ott van Iker DiMaria és most ez a DeGea ügy... :mrgreen: szóval a valószínűsíthető utunk a döntőig Porto-ManU-PSG... De még Joséval sem találkoztunk :mrgreen:
Mou-nak a varázsereje abban rejlik, hogy folyamatosan idegfeszültségben, magas hőfokon tartja a játékosait, és így motiváltabbak, harcosabbak lesznek, náluk lesz az előny. De ezt már többször láttuk, hogy 2 évig tudja a maxon pörgetni a játékosait, utána leeresztenek, mert ezt nem bírják hosszútávon azt, hogy mindig a csúcsra vannak járatva. Szerintem náluk ez az év most ilyen lesz, kevésbé fog menni a szekér, mert a folyamatos nyomásba belefáradtak. Én nem várok idén kiugrót a Chelseatől, nem ők nyerik idén se a PL-t, se a BL-t.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 11., péntek 16:17

kelemen.istvan írta:Nem tudom, hogy melyik eset tetszene jobban, ha tizenegyes-párbajig jutna az összecsapás a Muval és ott Keylornak hála továbbjutna a real, vagy ha lesimáznánk, összetettben 4-5 gólos különbséggel az ördögöket >:] :hmmm:
Amúgy ezért nem tartom valószínűnek az idei bl győzelmet, túl sok a potenciális veszélyforrás.Morata már ellőtte az ejtsük ki a Realt a bl-ből talizmánt tavaly, de ott van Iker DiMaria és most ez a DeGea ügy... :mrgreen: szóval a valószínűsíthető utunk a döntőig Porto-ManU-PSG... De még Joséval sem találkoztunk :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 11., péntek 16:11

Nem tudom, hogy melyik eset tetszene jobban, ha tizenegyes-párbajig jutna az összecsapás a Muval és ott Keylornak hála továbbjutna a real, vagy ha lesimáznánk, összetettben 4-5 gólos különbséggel az ördögöket >:] :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 11., péntek 15:56

Várható volt,nemtudjuk mi folyik a háttérben.De játszania kell, egy játékosnak kötelessége a saját érdekeit nézni, ettől függetlenül szerintem jövőre itt fog kikötni.Ha meg nem na bumm, buktunk egy jó kapust, de van még rengeteg tehetség+ a jelenlegi kapusaink sem a zs kategória.Az elmúlt 2 év Ikeréhez képest minden felüdülés lesz.Ráadásul egy általam nem várt szimpátia övezi Navast.Majd szezon végén meglátjuk ki járt igazán jól ezzel az egésszel, nem vagyok benne biztos,hogy a Mu.

Én azt hittem,hogy Kell egy ilyen volumenü kapus,hogy az iker fanatikusok ne szedjék szét az utódot, de úgy néz ki navas története meghatott mindenkit és egy emberként állnak ki mellette, ő meg köszöni szépen a lehetőséget és él vele EDDIG.Meglátjuk,hogy képes-e egy ekkora csapat 1-ese lenni hosszútávon.

Nem vagyok benne biztos,hogy De Gea a jelen helyzetben nem sűlt volna fel.Nem meccselt egész nyáron aztán hirtelen a Real Madrid 1-ese lett volna úgy ,hogy kivágtuk miatta a legendát+ a szerencsétlen szimpatikus navast aki végigpadozott 1 évet aztán amikor lehetőséget kapott élt vele és mégis elüldözték...Az meg ,hogy hosszabbítot sokmindent nem jelent ha tényleg jönni akar, idén is nagy pénzt adtunk volna érte, ha szükséges akkor jövőre is kifizetjük.Navason múlik minden.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 11., péntek 15:51

Realista24 írta:Nem kell kikötni egy csapatot sem. Ha van kivásárlási ár, akkor annyiért vihető bárki számára, akinek igent mond a játékos.
Köszi. Akkor megnyugodtam. Részben. :mrgreen: Remélem van ilyen záradék. :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 11., péntek 15:50

Ha az 50 millió igaz, akkor azt le fogjuk tenni jövő nyáron érte. Bár nekem az a véleményem, hogy ennyi erővel idén is el lehetett volna hozni 40 milláért. Ha ilyen Martialokért 80 millióra rúghat a végösszeg, akkor a körülmények ellenére is jó ár lett volna a 40 milla.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. szeptember 11., péntek 15:43

Én már ezt akkor levágtam amikor Perez a Cadena Copes interjúban elmondta,hogy egy olyan kaliberű játékost mint DDg nem lehet elhozni ingyen.
Majd ezután mondta Kroos esetét,hogy ő is huszonakármennyi millió volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 15:39

Nem kell kikötni egy csapatot sem. Ha van kivásárlási ár, akkor annyiért vihető bárki számára, akinek igent mond a játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 15:37

sentry írta:Mert ha igen akkor le lehet mondani teljesen az egészről. Ha sz*pattak minket aug végén, akkor ugyan úgy megteszik majd jövő nyáron is. Én egy életre megutáltam emiatt a mu-t (csak kisbetűvel) és van gaal-t is...Remélem hatalmasat bukik az az egoista kis :cens:
Attól függ, ha az van záradékolva, hogy a RM érdeklődése esetén, ha DDG is úgy akarja szabadon távozhat a vételár fejében akkor nem szólhatnak bele, ellenben ha nincs ez benne akkor beleszólhatnak.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 11., péntek 15:26

wZoLee7 írta:
Realista24 írta: Idén is közel annyi lett volna.
Igen...Ha csak az MU-n múlik az a kivásárlási ár közelebb lenne a 100-hoz mint az 50-hez, szóval azért megvan a lehetőség. Sokkal rosszabbra számítottam. DDG-nek kell eldöntenie mit is akar, jönni vagy maradni.
Ha benne van a szerződésében a kivásárlási ár, és leteszi érte a Real és DDG is jönni akar, akkor a mu bele tud szólni vagy sem?

Mert ha igen akkor le lehet mondani teljesen az egészről. Ha sz*pattak minket aug végén, akkor ugyan úgy megteszik majd jövő nyáron is. Én egy életre megutáltam emiatt a mu-t (csak kisbetűvel) és van gaal-t is...Remélem hatalmasat bukik az az egoista kis :cens:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 15:12

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:50 millióért lesz kapusunk jövő nyáron :lol:
Idén is közel annyi lett volna.
Igen...Ha csak az MU-n múlik az a kivásárlási ár közelebb lenne a 100-hoz mint az 50-hez, szóval azért megvan a lehetőség. Sokkal rosszabbra számítottam. DDG-nek kell eldöntenie mit is akar, jönni vagy maradni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 11., péntek 15:03

Én éreztem, hogy ez lesz. Mármint hogy hosszabbítani fog.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. szeptember 11., péntek 14:50

Én azért Perezék helyében eléggé durván elővenném Mendezt.
A hosszabbítás pedig eléggé sokatmondó, DDG szerintem megorrolt a Real vezetőségére.
Ez van. fiatal és tehetséges kapust amúgy nem nehéz leakasztani. Sőt, Navas-szal sem lesz semmi gond.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 11., péntek 14:12

CS0ki írta:
Ki a francot érdekel. Nincsenek rossz kapusaink, találni is lehet rengeteg másik jó kapust ha éppen igazolni akarunk majd. Perezék azért ragaszkodtak DDG-hez, mert spanyol, ez az utolsó napos pofára esés kicsit rosszul esik de másképp semmi gond nincsen.
Engem!! Én azért ragaszkodtam DDG-hez, emrt szerintem jobb kapus, mint nálunk bármelyik, egy szinttel van Navasék fölött, 24 éves, folyamatosan fejlődött az elmúlt években, és az se mindegy, hogy spanyol. Annyira adta magát az egész...Szerintem nagyot szoptunk most.
pluszegy, de tényleg, én is elégedett lettem a nyár végére Navassal és sajnáltam is, de DDG 1 szinttel minimum előrébb jár, ha mindent nézünk még többel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 14:08

wZoLee7 írta:50 millióért lesz kapusunk jövő nyáron :lol:
Idén is közel annyi lett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 11., péntek 14:05

50 millióért lesz kapusunk jövő nyáron :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. szeptember 11., péntek 14:04

Ki a francot érdekel. Nincsenek rossz kapusaink, találni is lehet rengeteg másik jó kapust ha éppen igazolni akarunk majd. Perezék azért ragaszkodtak DDG-hez, mert spanyol, ez az utolsó napos pofára esés kicsit rosszul esik de másképp semmi gond nincsen.
Engem!! Én azért ragaszkodtam DDG-hez, emrt szerintem jobb kapus, mint nálunk bármelyik, egy szinttel van Navasék fölött, 24 éves, folyamatosan fejlődött az elmúlt években, és az se mindegy, hogy spanyol. Annyira adta magát az egész...Szerintem nagyot szoptunk most.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 217 regisztrált és 0 vendég