Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 12., szombat 9:05

Aaaa, most jut eszembe, a Ribery saga idején szerintetek ki volt a Bayern edzője? :lol:

Segítek, Luis Frustrated Gaal :vivo:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 12., szombat 9:02

sonic írta:
madridronie írta:Igazából a történtek után és ismeretében van, akit ez a lépés úgy igazán meglep???
Engem meglepett. Nem gondoltam volna hogy hajlando egy olyan klubbal hosszabbitani akik kepesek lennenek tonkretenni a karrierjet is, csak hogy megmutassak hogy nekik nagyobb a farkuk. De o tudja, o dolga.
Pont emiatt hosszabbított. Választhatott: 1 év mellőzés (lásd Khedira), vagy aláírja a szerződést és 100%, hogy a ugyna ilyen esetben minden épp elméjű ember szintén a második opciót választotta volna. Ez volt az, amit a ManU akart és véghez is vitték, azt meg mindenki felejtse el, hogy ebbe volt bármi beleszólása a Real Madridnak. Lehet itt puffogtatni, hogy a ManU mínuszban volt mi meg pluszban a tárgyalási helyzetet illetően, de teljesen blődség. A ManU nem akarta eladni De Gea-t, ez egyértelmű és világos. Vettek egy teljesen közepes kapust cserekapusnak, De Geanál kizsarolták a hosszabbítást magas fizetéssel, most van idejük teletömni a fejét, vagy a pótlásáról gondoskodni.
Anthony írta: RMCF-nek abban is igaza van, hogy az EB, mint ok elég felejtős, ott Iker fog védeni akármit csinál DDG, akármelyik klubban véd idén.
Ja. Kivéve, ha Ikerrel történik valami (lásd: René Adler sérülése miatt egy cserekapus ugrott be annó a VB-n. A neve mindenkinek ismerős lehet azóta, Manuel Neuer), akkor majd biztos egy 0km-es De Gea védene az EB-n. :lol: Ismét blődség!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 12., szombat 8:53

madridronie írta:De Gea váltani akart, ez abszolút világos és egyértelmű volt a nyáron;
Mitől volt ez olyan világos?

Kiállt a sajtóba, és lenyilatkozta hogy el akar igazolni és a Real Madrid az álma? NEM.

Beadott egy hivatalos Transfer Requestet a Manchesternek? NEM.

Ha minden áron ide akart volna igazolni, akkor megteszi ezeket. Nem akart minden áron ide igazolni, kellett a fizu emelés, vagy csak félt hogy az Atleti drukkerek haragjától.

RMCF-nek abban is igaza van, hogy az EB, mint ok elég felejtős, ott Iker fog védeni akármit csinál DDG, akármelyik klubban véd idén.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. szeptember 12., szombat 1:10

madridronie írta:Igazából a történtek után és ismeretében van, akit ez a lépés úgy igazán meglep???
Engem meglepett. Nem gondoltam volna hogy hajlando egy olyan klubbal hosszabbitani akik kepesek lennenek tonkretenni a karrierjet is, csak hogy megmutassak hogy nekik nagyobb a farkuk. De o tudja, o dolga.

Kulonosebben nem erdekelt hogy jon-e vagy nem. Tovabbra sem fog erdekelni, nekem megfelel a mostani helyzet Navassal es Kikoval. Csak azt remelem hogy Perezeknek lesz tokuk es jovo nyaron mikor jon a huzavona felteszik a kerdest Davidnak, hogy: "Fiam, ha nem akarsz a Manchesterben futballozni, akkor miert irtal ala egy 4 eves szerzodest?" A MU 50-60 vagy 100 million fontos koveteleseit meg nemes egyszeruseggel figyelmen kivul hagyjak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 11., péntek 23:59

ha mcmanaman akart volna hosszabbított volna.... nem akart....ha ddg nem akart volna hosszabbítani akkor nem hosszabbít.
De Gea váltani akart, ez abszolút világos és egyértelmű volt a nyáron; viszont most egy olyan helyzetbe került, amit a lehető leghamarabb kellett rövidre zárnia annak érdekében, hogy viszonylag zavartalanul, nyugodtan folytathassa ezt az évet egy olyan helyen, amit nyilvánvalóan el szeretett volna hagyni. Igazából a történtek után és ismeretében van, akit ez a lépés úgy igazán meglep??? :hmmm:
DDG-n múlott.....ha velem nem állapodik meg a másik klub,akkor én is hosszabbítok....
Honnan tudod, hogy miben állapodtak meg? Miután nem lett Real játékos, így Perez sem mondhatja azt, hogy ja nyugi van gyerekek, semmi probléma jövőre itt lesz, mert a mi korábbi megállapodásuk természetesen továbbra is él. :Đ A spanyol haza akart térni, váltani szeretett volna (mi meg egyértelműen őt néztük ki Casillas utódnak), ez alapesetben nem változik meg éjszakáról másnap reggelre; kivéve ha történt valami olyan, amiről eddig nem tudunk, de az eddigi vélemények és pletykák alapján erre kevés esély mutatkozik. A spanyol pletykák, vélemények ezidáig arról szóltak, hogy a Real Madrid tisztában van a játékos helyzetével és a legfontosabb az, hogy De Gea továbbra is játékban legyen és hogy normalizálódjon a helyzete (illetve az LFP elnöke és állítólag Mendes is a Madrid verzióját tartja hitelesebbnek) --> ez Perez szavaival is abszolút egybecseng; ugyanakkor számomra az sem kérdés, hogy jövőre újfent bejelentkezünk érte, mint ahogy az sem, hogy volt egyeztetés José Ángel Sánchez és Mendes között a jövőbeni tervekre, lépésekre vonatkozóan még a manchesteri hosszabbítást megelőzően.
Ha az 50 millió igaz, akkor azt le fogjuk tenni jövő nyáron érte.
Egyetértek, kérdés létezik-e kivásárlási ár (egyébként a fentiek alapján meglepne ha nem :) )? A következő hetekben, hónapokban erre is választ kapunk majd, de az eddigiek alapján semmi jel nem mutat arra, hogy letettünk volna a játékos megszerzéséről; csupán annyi biztos, hogy olcsóbb jövőre sem lesz az emberünk! :mrgreen: Henry, Suárez (+ még sokan mások) szintén hosszabbítottak, hogy aztán 1 évvel később boldogan távoztak ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:59

Egyébiránt nem annyira nehézkes ez az ügy.....ddg közli a mu vezetőségével hogy nem akar tovább angliában játszani,az ok lényegtelen,család,feleség,jövőbeni terv ...tök mindegy. A MU nak ezt meg kell értenie,a szerződése amit kétoldalúlag kötöttek lejár,egyik félnek sincsen a másik felé SEMMI restanciája. SEMMI.
A MU lehet patkány,és sanyargathatja,ezt ki hogy viseli az ez egyén függő,tudnék bőven rá mit mondani szemtől szemben a vezetőséggel és égne a pofájuk........engem nem hatna meg,és sokakat ismerek akiket szintén nem. AZ oké,hogy jön az EB....de azért ott iker lesz aki védeni fog,majd ddg kap egy csoport meccset ha az ellenfél mezőkövesd szinvonal vagy már továbbjutottak.....de lehet tévedek és VDB megújjul,és szakmai alapokon ítél,ez eddig nem így volt......

A MU itt minusz 12222222 ról jött vissza...ez dícséretes....a real meg plusz 2111111 ról bukott.....ez meg bocs,de jellemző. :lol: :lol: :lol: :lol: mint sok vétel és eladás. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:45

Realista24 írta:
Mendes senkit sem érdekel.
Írod ezt arról a személyről, akihez az elmúlt néhány év legnagyobb transzfereinek a jelentős része kötődik, a "fél világ" az övé, és cirka 1,5 millárdot mozgatott meg az elmúlt években.
Ja, és aki úgy manipulál bárkit, ahogy akar.

Ismerem.....pitiáner alak


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:39

Mendes senkit sem érdekel.
Írod ezt arról a személyről, akihez az elmúlt néhány év legnagyobb transzfereinek a jelentős része kötődik, a "fél világ" az övé, és cirka 1,5 millárdot mozgatott meg az elmúlt években.
Ja, és aki úgy manipulál bárkit, ahogy akar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:38

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta: Nem felejtem el....nem szokásom. Amíg VDB a kapitány addig iker lesz a favorit. Majd jövő nyártól már ddg mint real játékos,lehetett volna 8-10 évig a top kapus a válogatottban.
Ezt úgy írod mint ha már nem lehetne, neki az lett volna a veszte EB előtt, hogy LvG padoztatta volna. Márpedig ezt nem engedheti meg magának és Mendes se nézte volna mosolyogva.

Mendes senkit sem érdekel. A LVG meg egy ideig megtehette volna hogy száműzi,aztán lehet belebukik idővel.

Dehogynem lehet......de úgy ugyanúgy lehetne.....egyelőre iker fog védeni.....ddg meg ül a padon szépen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:34

R.M.C.F írta: Nem felejtem el....nem szokásom. Amíg VDB a kapitány addig iker lesz a favorit. Majd jövő nyártól már ddg mint real játékos,lehetett volna 8-10 évig a top kapus a válogatottban.
Ezt úgy írod mint ha már nem lehetne, neki az lett volna a veszte EB előtt, hogy LvG padoztatta volna. Márpedig ezt nem engedheti meg magának és Mendes se nézte volna mosolyogva.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:33

Realista24 írta:
Mint figo tőlünk az interbe....szerintem ingyen ment...ott még elkacsázott pár partbedobást.
33 éves volt. Hagyjuk, komolytalan az egész.
Világklasszist világklasszis teljesítménnyel nem hozol el ingyen, kivéve Khedirát.

Ja,de egyiknél sem a klubbon múlik,max a játékos akaratán. A MU itt vert helyzetben volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:32

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:ha mcmanaman akart volna hosszabbított volna.... nem akart....ha ddg nem akart volna hosszabbítani akkor nem hosszabbít.
Csak azt ne felejtsd el, hogy ő a Spanyol #1-s akar lenni hosszú évekre. Ott megragadni pedig sokkal nehezebb mint akármelyik másik poszton.
Nem felejtem el....nem szokásom. Amíg VDB a kapitány addig iker lesz a favorit. Majd jövő nyártól már ddg mint real játékos,lehetett volna 8-10 évig a top kapus a válogatottban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:31

Mint figo tőlünk az interbe....szerintem ingyen ment...ott még elkacsázott pár partbedobást.
33 éves volt. Hagyjuk, komolytalan az egész.
Világklasszist világklasszis teljesítménnyel nem hozol el ingyen, kivéve Khedirát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:30

Ezt én tudom, csak RMCF nem.
Persze....ez a hosszabbítás egy paraszthajszálon múlt a Munak,nem is értem miért gondolja bárki is hogy ez annyira tuti a unitednek. Többet verte őket a veríték mint bárkit a szaunában.

DDG-n múlott.....ha velem nem állapodik meg a másik klub,akkor én is hosszabbítok....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:29

R.M.C.F írta: Mint figo tőlünk az interbe....szerintem ingyen ment...ott még elkacsázott pár partbedobást.
32 évesen igazolt oda.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:28

R.M.C.F írta:ha mcmanaman akart volna hosszabbított volna.... nem akart....ha ddg nem akart volna hosszabbítani akkor nem hosszabbít.
Csak azt ne felejtsd el, hogy ő a Spanyol #1-s akar lenni hosszú évekre. Ott megragadni pedig sokkal nehezebb mint akármelyik másik poszton.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:27

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.

Mint figo tőlünk az interbe....szerintem ingyen ment...ott még elkacsázott pár partbedobást.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:26

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.
Ezt én tudom, csak RMCF nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:26

Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:25

ha mcmanaman akart volna hosszabbított volna.... nem akart....ha ddg nem akart volna hosszabbítani akkor nem hosszabbít.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég