Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:43

Horti Gábor a legnagyobb király . B-) :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:41

Hungarokatalán írta:
Dupla D írta: Szerintem Sallói jelenleg a legjobb "szakértő". Ő legalább nyíltan Real drukker, nem úgy, mint a Sport tv-sek nagyobb része, hogy nem mondják ki, de azért lehet tudni, hogy merre húz a szívük.
Engem akkor akasztott ki ,amikor idén az Király kupa döntőben annyit tudott mondani Messi szoló góljára, h nagy védelmi és kapus hiba. És sokszor eléggé pökhendi.
Akkor nem értem mit értetlenkedsz itt Farkas kapcsán, ha ezek kiakasztanak.. :D
Nem illik.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:39

Dupla D írta: Szerintem Sallói jelenleg a legjobb "szakértő". Ő legalább nyíltan Real drukker, nem úgy, mint a Sport tv-sek nagyobb része, hogy nem mondják ki, de azért lehet tudni, hogy merre húz a szívük.
Engem akkor akasztott ki ,amikor idén az Király kupa döntőben annyit tudott mondani Messi szoló góljára, h nagy védelmi és kapus hiba. És sokszor eléggé pökhendi.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:39

nmate írta:Én mondjuk még Real meccsen nem láttam Sallóit, csak "semleges" csapatok esetében.
Várhidi :mrgreen: Nem tartom sokra.
Szóval akkor az smafu neked, hogy az aktuális világbajnokot aláztuk vele...oké.





:mrgreen:
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:38

Én mondjuk még Real meccsen nem láttam Sallóit, csak "semleges" csapatok esetében.
Várhidi :mrgreen: Nem tartom sokra.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:36

Sallóit 1-2 műsorban láttam, annyi maradt meg belőle, hogy ritka nagyképű faszi. Mondjuk mire föl azt nem tudom...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:34

Hungarokatalán írta:Várhidi ért hozzá még úgy-ahogy. Mondjuk ő is csak magyar és olasz fociban van otthon. Többi szakértő nem ért semmit a focihoz. Engem Sallói is ki szokott akasztani. Mindjuk lehet azért, mert nagyon elfogult a Reallal szemben.
Szerintem Sallói jelenleg a legjobb "szakértő". Ő legalább nyíltan Real drukker, nem úgy, mint a Sport tv-sek nagyobb része, hogy nem mondják ki, de azért lehet tudni, hogy merre húz a szívük.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:31

Várhidi ért hozzá még úgy-ahogy. Mondjuk ő is csak magyar és olasz fociban van otthon. Többi szakértő nem ért semmit a focihoz. Engem Sallói is ki szokott akasztani. Mindjuk lehet azért, mert nagyon elfogult a Reallal szemben.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:28

nmate írta:Mondjuk engem az zavar, hogy igazából idehaza fociban kevés az igazi szakértő, gyakorlatilag nincs szakkommentátor. Felüdülés volt hallgatni Palit, amikor nyomta a megjegyzéseket. Angliában azért egy Lineker, Gary Neville, Robbie Savage, Owen, Shearer ...nálunk maradnak az alkoholista kiégett focisták meg játékvezetők, akiket egy kancsó kisfröccsért becsábítanak :lol: :lol: szerk: jó digin ott van Sallói, ő korrekt.
Visszatérve, Farkas Norbival nem lenne baj, csak tényleg a Barca felé húz - ami zavaró.
A 2006-os vb volt a jó, Urbán pszfszszsz Flóri, a Mágus, Kovács Kálmi. Ők odatették.
Nem illik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:23

Farkas Norbi bármelyik random cselnél:
"Őőőőőőőőhaaaaaaa...hát mit csinált itt ...?" :mrgreen:
Egyébként utálom, de elismerem szakmailag.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:23

Nekem sincs komolyabb bajom Norbival. Szerintem egy jó kommentátor, és azt se gondolnám, hogy Barca szurkoló lenne. Az lehet, hogy jelenleg jobban szimpatizál a Messi-féle brigáddal, de hogy nekik szurkolna azt nem hinném. Felkészült, jó a hangja és benne van valamennyire a spanyol fociban. Mondjuk valóban szűrnie kéne néha, hogy milyen híreket mond be a meccs alatt. Barca meccs alatt szerintem kevesebb hírrel traktálja a nézőket, mivel szerintem elsősorban a madridomról és eurobarcáról veszi a híreket, csakhogy az eurobarcán sokkal kevesebb hír megy ki. Horváth Feri az valóban katasztrófa volt. Ő rá könnyen rá lehetett verni, hogy Barca szurkoló, Norbin inkább azt érzem, hogy spanyol foci drukker, ami érthető is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:20

Mondjuk engem az zavar, hogy igazából idehaza fociban kevés az igazi szakértő, gyakorlatilag nincs szakkommentátor. Felüdülés volt hallgatni Palit, amikor nyomta a megjegyzéseket. Angliában azért egy Lineker, Gary Neville, Robbie Savage, Owen, Shearer ...nálunk maradnak az alkoholista kiégett focisták meg játékvezetők, akiket egy kancsó kisfröccsért becsábítanak :lol: :lol: szerk: jó digin ott van Sallói, ő korrekt.
Visszatérve, Farkas Norbival nem lenne baj, csak tényleg a Barca felé húz - ami zavaró.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2015. szeptember 13., vasárnap 14:23-kor.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:11

ziro4vr írta: Mondjuk jobban értékelném, ha ahelyett, hogy tudja fejből a Gijon takarítónőjének fiának másodállását, nem élvezne el, mikor pl Alexis bevarrta a gólotokat az atma ellen. Azért neked könnyű úgy védeni, hogy folyamatosan felétek csúsztat.
Nem azért védem, mert Barca szimpatizáns. Bár lehet, h nem veszem észre az elfogultságát a meccs közben.
Mondjuk nem csak Alexis esetében ment el. Nagyon sok esetben, ha valaki hoz egy átlagnál jobb teljesítmény, rögtön szuperlatíniszukban beszél róla. Ez engem is szokott zavarni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:10

Vissza Horváth Ferit! :lol: :mrgreen:

Amúgy Norbi tényleg felkészült,de szennylapokból vett baromságokat talán tényleg nem kellene tényként közölni a tv-ben. Egy két odaszóláson kívül azonban én nem veszem észre,hogy katalán érzésű lenne. Klasszikusokon kifejezetten szeretem ha ő a kommentátor, nagyon át tudja élni a meccset, és szinte ordítva közvetít le minden egyes párharcot. Az,hogy kinek a góljánál üvölt nagyobbat pont leszarom, ilyen pitiáner dolgokon nem érdemes fennakadni. Amikor kiscsapatok ellen játszunk, ugyanúgy ordít CR triplánál mint Messiénél.
Persze azt imádtam amikor a tavalyi BL döntő után majdnem sírva mondta ki,hogy gratulál a Real Madridnak. :mrgreen:

Egy szó mint száz, ha spanyol foci akkor Farkas Norbi. Szerintem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:04

Hungarokatalán írta: Csak annyit akarok mondani, h Magyarországon ő a legjobb megoldás a spanyol meccsekhez. Tud spanyolul, olvas spanyol lapokat. Ismeri a játékosokat, és nem csak a nagy csapatoknál, hanem a kis csapatok keretét is kivülről vágja. Nem tudok mondani még egy ilyen komemntátort, aki ennyire képben lenne a spanyol csapatok tekintetében.
Mondjuk jobban értékelném, ha ahelyett, hogy tudja fejből a Gijon takarítónőjének fiának másodállását, nem élvezne el, mikor pl Alexis bevarrta a gólotokat az atma ellen. Azért neked könnyű úgy védeni, hogy folyamatosan felétek csúsztat.
Nem illik.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 13:59

De az.
Én még ezt nem vettem észre, de lehet csak Barca szurkolóként nem zavar. Elfogadom, ha titeket zavar.


Csak annyit akarok mondani, h Magyarországon ő a legjobb megoldás a spanyol meccsekhez. Tud spanyolul, olvas spanyol lapokat. Ismeri a játékosokat, és nem csak a nagy csapatoknál, hanem a kis csapatok keretét is kivülről vágja. Nem tudok mondani még egy ilyen komemntátort, aki ennyire képben lenne a spanyol csapatok tekintetében.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 13., vasárnap 13:52

Legalább olvas spanyol lapokat, ez nem sok kommentátorról mondható el. Valóban mond hülyeségeket, de legalább felkészült.
Előbbire nem vennék mérget, bár elvileg igen.
Viszont, egy példa:
kártérítést fizettünk és Navas szerződése módosítva lett, ezeket bemondja tényként, mert ezeket lehozta az AS mondjuk.
De azzal nem foglalkozik, amit a klub elnöke mondott, hogy egyikről sincs szó.

Meg a pszichólogusos eset, azt talán a spanyolok se sem hozták. Legalábbis én nem futottam bele egyik oldalon sem. Stb.stb...szóval lehet szépíteni a dolgokat, mint Piké nyilatkozatait, csak értelme nincs.
Közvetítéskor nem elfogult.
De az.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 13:49

ziro4vr írta: Ja hát nem gond hogy az elsőszámú kommentátor, aki közvetíti a meccsek nagy részét, elfogult. Nem gond.

A másik meg, hogy felkészült, de túl sok mindent akar elmondani, így sok hülyeség is keveredik közéjük.
Közvetítéskor nem elfogult. Tisztában van a csapatokkal, játékosokkal. Ez alapnak kéne lennie egy kommentátornál, de Magyarországon ez nem így van.

Realista24 írta:
Jobb kommentátor és spanyol szennylapokra támaszkodik? Ez a kettő nálam üti egymást.
Az meg azért elég zavaró, hogy katalán beállítottságú és hangot is ad neki. Sokaknak, én mondjuk leszarom.
Legalább olvas spanyol lapokat, ez nem sok kommentátorról mondható el. Valóban mond hülyeségeket, de legalább felkészült.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 13:44

Hungarokatalán írta:Nem értem, mi a gondotok Norbival, azon kivűl h Barca szurkoló. Ő még a jobb kommentátorok közé tartozik. Ezeket a hülyeségeket nem ő találja ki, hanem gondolom a spanyol szennylapokat olvassa.
Ja hát nem gond hogy az elsőszámú kommentátor, aki közvetíti a meccsek nagy részét, elfogult. Nem gond.

A másik meg, hogy felkészült, de túl sok mindent akar elmondani, így sok hülyeség is keveredik közéjük.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 13., vasárnap 13:40

Hungarokatalán írta:Nem értem, mi a gondotok Norbival, azon kivűl h Barca szurkoló. Ő még a jobb kommentátorok közé tartozik. Ezeket a hülyeségeket nem ő találja ki, hanem gondolom a spanyol szennylapokat olvassa.
Hülyeségeket beszél.....valamint nem ért a labdarúgáshoz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég