Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:40

Hungarokatalán írta:Azért Hegyi is egy tanulmány. Ő amúgy elvileg nem Real szimpatizáns!? Ehelyett folyamatosan Barcától van elájulva. Gondolom őt se kedvelitek. :mrgreen:
Hegyi egy sértődött kisfiú, ugyanilyen idióta mód szopta a galaktikus Realt mint most a Barcát... Emlékszem a szart is kiverte belőlünk a depor vagy a Mallorca, ez meg vigyorgott,hogy dehát Zidane meg a fenomén ha akarnak akkor ez 10-0... Haragszik most ránk nagyon mert eltávolodtunk a balettezéstől.

Méhes tényleg rendben van, Hajdu B. bár a gólokat nem igazán éli át, frappáns szövegei vannak.Faragó Ricsi meg kb mindenre rácsodálkozik, nála a jujujujujuj ez nagyon durva volt kb minden meccsen elhangzik. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:32

Azért Hegyi is egy tanulmány. Ő amúgy elvileg nem Real szimpatizáns!? Ehelyett folyamatosan Barcától van elájulva. Gondolom őt se kedvelitek. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:31

Aki nekem jó kommentátor az Hajdu B. István meg a Sport tv-től meg aki a BL mecseken szokott elég sokat kommentálni csak nem jut eszembe a neve most hírtelen.Volt már amikor spanyol bajnokikat is kommentált.
Megvan Méhes Gábor.
Meg még Faragó Ricsi,de ő van amikor hülyeségeket beszél. :lol:
Ő már NFL-es inkább.

Hegyi az Realos csak túl jól titkolja. :lol: :roll: Ha megkérdezik akkor rögtön mondja a "fehér balett" meg ezek akik most ott vannak nem az a szint. :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csabi87 2015. szeptember 13., vasárnap 15:33-kor.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:29

palesz77 írta:

CR esetnél meg inkább tényközlés volt szerintem, mint odabökés, mint amikor tegnap megjegyezte Neymar gólja után a kommentátor - nem tudom már ki volt -, hogy ha Messi feljön, akkor sanszos, hogy nem Neymar lövi a következő szabadot ezek után sem.
Nem egyszeri esetről van szó. Mind1, érezhető ,hogy hova húz, nem egyszer üzent már neki a szerkesztőség facebookon, olyankor visszavett.Mondjuk tavaly nagyon kevés meccsünket közvetítette hálisten,most nem tudom miért nyomatják a mi meccseinken.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:27

pheco írta:Egyébként tegnap is annyira érezhető volt, hogy Cé és Bale között rossz a viszony. Egymás irányába nem sok mosolyt eresztettek el.
Ezt amúgy én is néztem, de azt hittem csak belelátom - bár lehet még mindig. Egyik gól után - talán az 5. - CR fogadta a gólpasszt adó Balet fapofával, fél másodperccel később meg mosolyogva kacsintott az épp érkező Kovacicre.
dzsi91 írta:Kommentátorostól szakkommentátorostól logóstól mindenestől a digi a legszínvonalasabb a magyar viszonyokhoz képest.A hiányzó hozzáértést kárpótolják humorral, míg a sporttévén a 60 éves kiégett sehova nem kellő exfocisták próbálnak úgy csinálni mintha értenének hozzá.

A Ronaldos esetet, meg nem fogom megmagyarázni, zavaró, hogy mindig odabök valamit.
Hát, ízlések és pofonok, nekem egyik se jön be.

CR esetnél meg inkább tényközlés volt szerintem, mint odabökés, mint amikor tegnap megjegyezte Neymar gólja után a kommentátor - nem tudom már ki volt -, hogy ha Messi feljön, akkor sanszos, hogy nem Neymar lövi a következő szabadot ezek után sem.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:25

dzsi91 írta:
Hungarokatalán írta: Ráadásul Salec félék még pökhendiek is.
Vincze Ottó "a katalán" :lol:
Hát, igen, ő is irritálni szokott a sületlenségeivel. Messi magaztalását nyomatja folyamat.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:21

Hungarokatalán írta: Ráadásul Salec félék még pökhendiek is.
Vincze Ottó "a katalán" :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:21

palesz77 írta:Ja hogy üldözési mánia, már értem. :mrgreen: Mondjuk nem tudom ezzel mi probléma volt, lévén sanszos, hogy tényleg rálőtte volna, ha még nincs gólja.. Legalábbis jó szokása mindenhonnan rápuffogtatni a lasztit, amikor még nincs gólja.
Szerintem leadta volna akkor is. Benzemának sűrűbben leadja ezeket. Ha Bale lett volna ott, akkor könnyen lehet, hogy rásüti. :D


Egyébként tegnap is annyira érezhető volt, hogy Cé és Bale között rossz a viszony. Egymás irányába nem sok mosolyt eresztettek el.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:20

palesz77 írta:
dzsi91 írta:Egyébként nálam a digisek a szint, legalábbis én nagyon élvezem az ő közvetítéseiket, még akkor is ha nem értek velük 1et.Farkas hiába felkészült ha nem tud elfogult lenni.Tegnap is muszály volt odabökni Ronaldo gólpassza után,hogy hát persze hogy leadja már rúgott hármat stb...
Hát mondjuk ha az a szint, ami tegnap a stúdióban ment a MU-Pool meccs közben, akkor nagy trében van az ország sportközvetítésügyileg.. :lol: Vagy csak a szakkommentátorok jók ott? Őket annyira még nem figyeltem megmondom őszintén, általában csak háttérzaj szinten marad meg a szövegük..:D

Az utolsó mondatban meg nem értem mi volt az odabökés. Emlékszem is a szitura - asszem -, mondta, hogy ellőhette volna CR, de most inkább letette, mert már lőtt 3-at. Annyi volt a lényege, hogy most önzetlen volt, vagy én értem félre? :hmmm:
Kommentátorostól szakkommentátorostól logóstól mindenestől a digi a legszínvonalasabb a magyar viszonyokhoz képest.A hiányzó hozzáértést kárpótolják humorral, míg a sporttévén a 60 éves kiégett sehova nem kellő exfocisták próbálnak úgy csinálni mintha értenének hozzá.

A Ronaldos esetet, meg nem fogom megmagyarázni, zavaró, hogy mindig odabök valamit.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:18

Ismerőseim is Digit frankózták. Utóbbi években jópár elemzést megnéztem, hát ugyanolyan toposzokat puffogtatnak, mint más csatornáknál. Ráadásul Salec félék még pökhendiek is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:15

pheco írta:Én is felfigyeltem erre. Elég lett volna annyit mondani, hogy szépen letette Benzemának. Így azért kis odaszúrás van, hogy a 3 gólja miatt adta le, azok nélkül meg rálőtte volna. Legalábbis én ezt látom bele :mrgreen:
Ja hogy üldözési mánia, már értem. :mrgreen: Mondjuk nem tudom ezzel mi probléma volt, lévén sanszos, hogy tényleg rálőtte volna, ha még nincs gólja.. Legalábbis jó szokása mindenhonnan rápuffogtatni a lasztit, amikor még nincs gólja.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:13

palesz77 írta:Az utolsó mondatban meg nem értem mi volt az odabökés. Emlékszem is a szitura - asszem -, mondta, hogy ellőhette volna CR, de most inkább letette, mert már lőtt 3-at. Annyi volt a lényege, hogy most önzetlen volt, vagy én értem félre? :hmmm:
Én is felfigyeltem erre. Elég lett volna annyit mondani, hogy szépen letette Benzemának. Így azért kis odaszúrás van, hogy a 3 gólja miatt adta le, azok nélkül meg rálőtte volna. Legalábbis én ezt látom bele :mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 13., vasárnap 15:11

dzsi91 írta:Egyébként nálam a digisek a szint, legalábbis én nagyon élvezem az ő közvetítéseiket, még akkor is ha nem értek velük 1et.Farkas hiába felkészült ha nem tud elfogult lenni.Tegnap is muszály volt odabökni Ronaldo gólpassza után,hogy hát persze hogy leadja már rúgott hármat stb...
Hát mondjuk ha az a szint, ami tegnap a stúdióban ment a MU-Pool meccs közben, akkor nagy trében van az ország sportközvetítésügyileg.. :lol: Vagy csak a szakkommentátorok jók ott? Őket annyira még nem figyeltem megmondom őszintén, általában csak háttérzaj szinten marad meg a szövegük..:D

Az utolsó mondatban meg nem értem mi volt az odabökés. Emlékszem is a szitura - asszem -, mondta, hogy ellőhette volna CR, de most inkább letette, mert már lőtt 3-at. Annyi volt a lényege, hogy most önzetlen volt, vagy én értem félre? :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:59

Hungarokatalán írta:
ziro4vr írta: Akkor nem értem mit értetlenkedsz itt Farkas kapcsán, ha ezek kiakasztanak.. :D
Farkas ugyanannyira ordibál egy világklasszis megoldás után bármely csapatnál. Legalábbis én így vettem észre.
Nem.Csak nálatok vísítozik.

Nálunk a "hogy vitte el-hogy vette át-hogy támadta a labdát-hogy lőtte el" agyonhasznált sablonjait nyomja :D

Egyébként nálam a digisek a szint, legalábbis én nagyon élvezem az ő közvetítéseiket, még akkor is ha nem értek velük 1et.Farkas hiába felkészült ha nem tud elfogult lenni.Tegnap is muszály volt odabökni Ronaldo gólpassza után,hogy hát persze hogy leadja már rúgott hármat stb...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:47

ziro4vr írta: Akkor nem értem mit értetlenkedsz itt Farkas kapcsán, ha ezek kiakasztanak.. :D
Farkas ugyanannyira ordibál egy világklasszis megoldás után bármely csapatnál. Legalábbis én így vettem észre. Mondom ez zavar benne egyedül, h minden kisebb csel után is el van ájulva. Magyar Ray Hudson. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:44

P. Krisz írta:Horti Gábor a legnagyobb király . B-) :lol:
Ripacs.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:43

Horti Gábor a legnagyobb király . B-) :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:41

Hungarokatalán írta:
Dupla D írta: Szerintem Sallói jelenleg a legjobb "szakértő". Ő legalább nyíltan Real drukker, nem úgy, mint a Sport tv-sek nagyobb része, hogy nem mondják ki, de azért lehet tudni, hogy merre húz a szívük.
Engem akkor akasztott ki ,amikor idén az Király kupa döntőben annyit tudott mondani Messi szoló góljára, h nagy védelmi és kapus hiba. És sokszor eléggé pökhendi.
Akkor nem értem mit értetlenkedsz itt Farkas kapcsán, ha ezek kiakasztanak.. :D
Nem illik.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:39

Dupla D írta: Szerintem Sallói jelenleg a legjobb "szakértő". Ő legalább nyíltan Real drukker, nem úgy, mint a Sport tv-sek nagyobb része, hogy nem mondják ki, de azért lehet tudni, hogy merre húz a szívük.
Engem akkor akasztott ki ,amikor idén az Király kupa döntőben annyit tudott mondani Messi szoló góljára, h nagy védelmi és kapus hiba. És sokszor eléggé pökhendi.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:39

nmate írta:Én mondjuk még Real meccsen nem láttam Sallóit, csak "semleges" csapatok esetében.
Várhidi :mrgreen: Nem tartom sokra.
Szóval akkor az smafu neked, hogy az aktuális világbajnokot aláztuk vele...oké.





:mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég