Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:59

WTF?? Volt már ilyenre egyáltalán példa? Anonim Noname szervezet feljelentése alapján zártkapus meccses bünti?? Szerintem minden meccsen vannak bekiábálások, ha egy ember paraszt, akkor vége, zárjuk be az egészet?
Nem vagyok összeeskövés-elméletek híve, de itt lehet, hogy Orbán miatt pikkelnek most a magyarokra és ezért csattant a pofon...

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:56

Egyértelműen meg akartak minket büntetni, mivel nem történt semmi komoly, így kerestek valami bagatell semmiséget, ne legyen kétségetek, hogy addig mentek volna, amíg nem találnak valamit.
Én azt nem értem, hogy miért mi vagyunk az UEFA legnagyobb problémája, kinek szúrjuk ott ennyire a szemét, miért kap egy Románia például sokkal kedvezőbb bánásmódot nálunk?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:49

Kerlon írta:http://sport365.hu/magyar-foci,magyar-v ... llen,84813
Vicc ez az uefa úgy ahogy van, bezzeg a romániában történtek után mi volt? mindkét fél kapott egy kis pénz bírságot és ennyi, aztán ne mondja senki, hogy a románok jobb viselkedtek nálunk........nevetséges
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...

Viccet félretéve... miért van szükség olyan rigmusokra, ami az ellenfelet szidja? Akik kimennek, ugye szurkolók. A nevükből adódóan szurkolniuk kellene, nem a másikat ócsárolni. Vagy hívjuk őket drukkereknek? Akkor drukkoljanak a saját csapatuknak, és ne a másikat sértegessék... Igazából nem tudom, hogy erre miért van szükség... tudhatnák, hogy ezzel csak saját maguknak ártanak, illetve a csapatuknak. Mind1, sajnos Európa már elkönyvelt minket rasszistáknak... majd mondhatjuk, hogy nem azért üresek az új stadionok, mert nem érdekel senkit a focink, hanem azért, mert az a szemét rohadt UEFA kitiltotta a szegény, szenvedélyes, csapatát imádó embereket.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:46

:'(

A fellebbezés általában mennyi időt vesz igénybe? Van esélyünk arra, hogy mégse legyen zárt kapus a mérkőzés?

Voltunk a Magyar-Románon is 6-an, viszont ide nagyobb baráti társaságba mennénk, a jegyeket is megvettük már, szóval jólenne tudni. Tudom, hogy ti se tudtok többet jelenleg, mint én, de azért hátha valaki olyan berkekben mozog. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:40

Neked van igazad, bezzeg a románok szart se kaptak anno tavaly, de a szurkoló a hülye :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:37

Kerlon írta:http://sport365.hu/magyar-foci,magyar-v ... llen,84813
Vicc ez az uefa úgy ahogy van, bezzeg a romániában történtek után mi volt? mindkét fél kapott egy kis pénz bírságot és ennyi, aztán ne mondja senki, hogy a románok jobb viselkedtek nálunk........nevetséges
Nem tudom mikor fogják fel az ostoba szurkolók, hogy ránk pikkel az UEFA és a legkisebb kihágást is szigorúan megtorolják... az ilyen cigányozás miatt nem tudok kimenni a meccsre... Taps nektek! :salute: :cens: :vivo:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:20

http://sport365.hu/magyar-foci,magyar-v ... llen,84813
Vicc ez az uefa úgy ahogy van, bezzeg a romániában történtek után mi volt? mindkét fél kapott egy kis pénz bírságot és ennyi, aztán ne mondja senki, hogy a románok jobb viselkedtek nálunk........nevetséges
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 14., hétfő 7:54

németh megint gólt lőtt, 1:06tól
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 13., vasárnap 23:48

Pipita írta: Némót én is nyomatnám, egyrészt tehetséges másrészt tényleg nincs vele vesztenivalónk, nálam simán második számú csatár. Amúgy ő átment balszélsőbe, vagy csak mi használjuk ott?
Amcsik hasznaljak baloldalt, mert van kozepre mas emberuk, de mivel eleg jo teljesitmennyel rukkolt elo igy mis is ott probaltuk, pedig kozepen szerintem is jobb lenne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. szeptember 13., vasárnap 22:50

Tv-n keresztül nem jön úgy át, de Szalai baromi hasznos játékos, pláne 2 csatáros rendszerben, nem véletlenül játszik. románok ellen is ő volt a legjobb.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 13., vasárnap 22:03

Szalai legutóbb tényleg vállalhatatlan volt, de sajnos még mindig ő a legjobb (vagy legalábbis a leggólveszélyesebb) csatár ebben a válogatottban, így, meccshiányosan is. A románok ellen messze a legjobb támadó volt a pályán. Nikolicsot rossz nézni, engem nem érdekel hogy a Vidiben mit tolt Pápák meg Haladások ellen, vagy hogy a lengyeleknél mit művel egy szinttel magasabban. Öt méteres alibi passzt nem tud úgy átvenni, hogy ne pattanjon el tőle három méterre, nem tudja fedezni a labdát, nem tud cselezni de legalábbis nem is gyors kiemelkedően így indítani sem nagyon tudjuk (vagy amikor két meccsen egyszer véletlenül kiugrik, akkor inkább kibikázza veszélytelenül a lelátóra, bár az részben - valószínűleg - azért is volt, mert Szalai kb 30 méterrel volt lemaradva :lol:
Némót én is nyomatnám, egyrészt tehetséges másrészt tényleg nincs vele vesztenivalónk, nálam simán második számú csatár. Amúgy ő átment balszélsőbe, vagy csak mi használjuk ott?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. szeptember 13., vasárnap 21:55

én némót nyomatnám ezerrel ilyen szalai helyett, hátha belejön a váleszban is
böde meg max kerettag
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. szeptember 13., vasárnap 17:45

böde meg talán priskint kiszoríthatja a keretből, de követelni őt a keretbe nevetséges
A tétmeccsen gólt még nem szerző, kaput 2 méterről sem eltaláló Nikolic gondolom viszont joggal játszik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. szeptember 13., vasárnap 16:21

Remy írta:
rashidm írta:Nem akarok én védeni/támadni senkit se, de Bödével mit akarnak a fradisták? Nemzetközi szinten semmit nem ér, láthattuk a korábbi El meccseken. Szalai sem ér semmit, de legalább neki van valamennyi nemzetközi tapasztalata.
Nem akarom Bödét védeni, de ő legalább megpróbálja kihozni magából a maximumot.
ez valami akkora nagy sablon duma. mintha valamelyik magyar edző nyilatkozta volna

az a helyzet, hogy szalai az előző két meccsen az egyik legjobbunk volt. amire képes azt lehozta. a többi csatárunk még ennyire sem képes. persze ez inkább a futballunk kritikája, mint sem szalai dicsérete. böde meg talán priskint kiszoríthatja a keretből, de követelni őt a keretbe nevetséges

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 12., szombat 22:43

rashidm írta:Nem akarok én védeni/támadni senkit se, de Bödével mit akarnak a fradisták? Nemzetközi szinten semmit nem ér, láthattuk a korábbi El meccseken. Szalai sem ér semmit, de legalább neki van valamennyi nemzetközi tapasztalata.
És mire megy a tapasztalatával?
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27349
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 12., szombat 22:35

rashidm írta:Nem akarok én védeni/támadni senkit se, de Bödével mit akarnak a fradisták? Nemzetközi szinten semmit nem ér, láthattuk a korábbi El meccseken. Szalai sem ér semmit, de legalább neki van valamennyi nemzetközi tapasztalata.
Nem akarom Bödét védeni, de ő legalább megpróbálja kihozni magából a maximumot. Azt a maximumot, aminél amúgy Németh, Szalai és Nikolic is jobb papíron, aztán mégse kapjuk meg tőlük azt a pluszt, amire szükségünk van, tapasztalat ide vagy oda... szerencsétlen meg folyamatosan teljesít. Én hatalmas hibának tartom, hogy ő nem volt ott egyik meccsen sem a válogatottban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. szeptember 12., szombat 22:34

rashidm írta:Nem akarok én védeni/támadni senkit se, de Bödével mit akarnak a fradisták? Nemzetközi szinten semmit nem ér, láthattuk a korábbi El meccseken. Szalai sem ér semmit, de legalább neki van valamennyi nemzetközi tapasztalata.
Valószínűleg nem váltaná meg a világot, de elnézve az alternatívák sorozatos értékelhetetlen "teljesítményét", akár lehetne vele tenni egy próbát. Rosszabb nem lehet mint a jelenlegi Szalai-Nikolic duó.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 12., szombat 22:26

Nem akarok én védeni/támadni senkit se, de Bödével mit akarnak a fradisták? Nemzetközi szinten semmit nem ér, láthattuk a korábbi El meccseken. Szalai sem ér semmit, de legalább neki van valamennyi nemzetközi tapasztalata.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 12., szombat 22:19

A madocsai Ronaldo ma is lecsapott. :lol:
Nem illik.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. szeptember 12., szombat 21:36

Az gyönyörű kezdőrúgás (második félidő) volt az Újpest - Fradin. :lol:
Hajdú B.: "És ezért még fizettek is..." :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég