Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. szeptember 17., csütörtök 16:11

Sastre írta:
Kerlon írta: magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

de pl egy cigányok, cigányok rigmus miben különbözik egy románok, románoktól? vagy magyarok, magyaroktól? vagy mert most leírtam, hogy cigány már rasszista vagyok? mert ha mocskos cigányozol az már megint más, de a 3 mellékelt videóban csak cigányok-cigányok rigmus szól, a zsidózás megint más kérdés, igazából nevetséges is
hát igen... erre írtam, hogy:
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...
Persze szarkasztikusan, de akkor is...

és ki a rasszista, aki cigányozik, vagy aki ezt negatív jelzőnek fogja föl? :)

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 16:10

Kerlon írta: magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

de pl egy cigányok, cigányok rigmus miben különbözik egy románok, románoktól? vagy magyarok, magyaroktól? vagy mert most leírtam, hogy cigány már rasszista vagyok? mert ha mocskos cigányozol az már megint más, de a 3 mellékelt videóban csak cigányok-cigányok rigmus szól, a zsidózás megint más kérdés, igazából nevetséges is
hát igen... erre írtam, hogy:
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...
Persze szarkasztikusan, de akkor is...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:12

Nem akarok kozbeszolni, de a romanokat ugyanugy megbuntettek. (finnek ellen zart kapus meccs)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:06

Sastre írta:Jó de azért tudjuk, hogy milyen világban élünk... mi meg a leghülyébben csináljuk ezeket a szidásokat... az a probléma, hogy mi masszívan zsidóztunk (mi... az a pár hülye sajnos)... nem egyszer... és ezt a világ nagyon nem tolerálja (vagyis hát ugye a zsidók, akiknek elég nagy befolyásuk van)... szóval mi most az antiszemiták, a rasszisták Mekkája vagyunk a világ szemében.

Ezért kapjuk a nagy büntetéseket. És ez nincs jól. Viszont az sincs jól, hogy vallás alapján sértegetünk másokat. Nekünk pont a gazdagék lábtörlőjére sikerült odapiszkítani, szóval mi most megszívunk mindent, ez van.

Egyébként az szerintem is rohadt mód felháborító, hogy a románok hordhatják a provokatív pólókat, meg skandálhatják hogy magyar kutyák, vagy rohadt magyarok (illetve nem tudom milyen jelzőket használnak még), és ez nem olyan súlyos, mintha valaki zsidózna. Papol itt mindenki a respect-ről, meg az egyenlőségről, meg mindenki ember meg, meg say no to racism, stb, csak sajnos nem kezelnek mindent egyenlően... és ez előbb-utóbb még több feszültséget fog kelteni, hogy ugyanazért a "bűnért" más elbírálás jár.

Szóval én egyetértek a büntetéssel, csak azt nehezményezem, hogy nem mindenkire ugyanezek a szabályok vonatkoznak.
magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

de pl egy cigányok, cigányok rigmus miben különbözik egy románok, románoktól? vagy magyarok, magyaroktól? vagy mert most leírtam, hogy cigány már rasszista vagyok? mert ha mocskos cigányozol az már megint más, de a 3 mellékelt videóban csak cigányok-cigányok rigmus szól, a zsidózás megint más kérdés, igazából nevetséges is
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:02

Sastre írta:Egyébként az szerintem is rohadt mód felháborító, hogy a románok hordhatják a provokatív pólókat, meg skandálhatják hogy magyar kutyák, vagy rohadt magyarok (illetve nem tudom milyen jelzőket használnak még), és ez nem olyan súlyos, mintha valaki zsidózna. Papol itt mindenki a respect-ről, meg az egyenlőségről, meg mindenki ember meg, meg say no to racism, stb, csak sajnos nem kezelnek mindent egyenlően... és ez előbb-utóbb még több feszültséget fog kelteni, hogy ugyanazért a "bűnért" más elbírálás jár.

Szóval én egyetértek a büntetéssel, csak azt nehezményezem, hogy nem mindenkire ugyanezek a szabályok vonatkoznak.
Ez nekem is bassza a csőrömet, dehát amíg ilyen a világ és ilyen gyökér egy-két szurkoló, addig nem fog változni a helyzet.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:00

Hát jó, akkor felőlem mehet tovább a cigányozás, meg a balhé. Maximum mindig zárt kapus meccsek lesznek, további szankcióként meg pontokat levonnak... :salute:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:58

Jó de azért tudjuk, hogy milyen világban élünk... mi meg a leghülyébben csináljuk ezeket a szidásokat... az a probléma, hogy mi masszívan zsidóztunk (mi... az a pár hülye sajnos)... nem egyszer... és ezt a világ nagyon nem tolerálja (vagyis hát ugye a zsidók, akiknek elég nagy befolyásuk van)... szóval mi most az antiszemiták, a rasszisták Mekkája vagyunk a világ szemében.

Ezért kapjuk a nagy büntetéseket. És ez nincs jól. Viszont az sincs jól, hogy vallás alapján sértegetünk másokat. Nekünk pont a gazdagék lábtörlőjére sikerült odapiszkítani, szóval mi most megszívunk mindent, ez van.

Egyébként az szerintem is rohadt mód felháborító, hogy a románok hordhatják a provokatív pólókat, meg skandálhatják hogy magyar kutyák, vagy rohadt magyarok (illetve nem tudom milyen jelzőket használnak még), és ez nem olyan súlyos, mintha valaki zsidózna. Papol itt mindenki a respect-ről, meg az egyenlőségről, meg mindenki ember meg, meg say no to racism, stb, csak sajnos nem kezelnek mindent egyenlően... és ez előbb-utóbb még több feszültséget fog kelteni, hogy ugyanazért a "bűnért" más elbírálás jár.

Szóval én egyetértek a büntetéssel, csak azt nehezményezem, hogy nem mindenkire ugyanezek a szabályok vonatkoznak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:48

A szerb-albánon nem volt ennél sokkal nagyobb büntetés, pedig majdnem háború lett belőle. Kész vicc az uefa.

Hogy mindenkinek átlátható legyen:

3 cigányozásért 1 zártkapus meccs, 70 ezer euró bírság.
Szerbia meccs félbeszakadt, tömegverekedés stb:
Szerbia: 2 zártkapus meccs, 100 ezer euró büntetés, 3 pont levonva (igazából egyik csapat sem kapott pontot a meccs után, mert a szerbeknek ítélték a győzelmet oda 3-0-val)
Albánia: 100 ezer euró bírság

De elég azt is felhozni, hogy a románok mit kaptak a hazai meccs után
Mint ismeretes, az UEFA fegyelmi bizottsága pénteki ülésén egyebek mellett a soron következő Európa-bajnoki selejtezőn minimum 2500 fő befogadóképességű szektor(ok) bezárására, valamint 30 ezer eurós pénzbüntetés megfizetésére kötelezte az MLSZ-t a Bukarestben történt szurkolói rendbontások és rasszista magatartás miatt, míg a Román Labdarúgó-szövetséget nézőtéri rendbontás, tűzijáték és petárda használata, illetve dobálása és lézerfény alkalmazása miatt vonták felelősségre és büntették szektorbezárásra, valamint 32 ezer euróra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:41

Meg majd pont a románokat nem fogja senki fújogni hanem csak Hajrá Magyarok ? :) Elég nehezen tudom elképzelni, hogy valaki amikor a románokat szidja a stadion azt mondja hogy jaj srácok ez túlzás.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:36

rashidm írta:Akkor nem az lenne a legjobb, ha befognánk a szánkat és csak a SZURKOLÁSSAL törődnénk? :coffee:
Létezik ilyen szerinted a világ bármely futballpályáján?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:32

Kerlon írta:Szerintem meg viccesek vagytok és járjatok színházba, ez MINDIG is a focihoz tartozott. Ne már azért kelljen bezárni egy stadiont, mert 2-3 szor neki állnak az ellenfelet szidalmazni. Arról nem is beszélve, hogy romániában sokkal durvább volt a helyzet és ott mind a két fél kapott egy kisebb pénz büntit aztán szevasz.
Pont erről beszélek, hogy le se szarják, minket meg megszopatnak. Akkor nem az lenne a legjobb, ha befognánk a szánkat és csak a SZURKOLÁSSAL törődnénk? :coffee:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:31

tubatibi írta:Jó, remélem tudod, hogy akkor ennyi erővel kb az összes meccs zártkapus lenne a megyeitől a spanyol első osztályig. :)

Mert mindenhol vannak anyázások, bekiabálások, ez nem újdonság.
Azért írtam, hogy valami miatt mi nagyon megkapjuk ilyenkor. A románok meg franciák (ha jól emlékszem töriből) elég jól összebratyiztak az előző évszázadban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:30

rashidm írta:
Sastre írta:
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...

Viccet félretéve... miért van szükség olyan rigmusokra, ami az ellenfelet szidja? Akik kimennek, ugye szurkolók. A nevükből adódóan szurkolniuk kellene, nem a másikat ócsárolni. Vagy hívjuk őket drukkereknek? Akkor drukkoljanak a saját csapatuknak, és ne a másikat sértegessék... Igazából nem tudom, hogy erre miért van szükség... tudhatnák, hogy ezzel csak saját maguknak ártanak, illetve a csapatuknak. Mind1, sajnos Európa már elkönyvelt minket rasszistáknak... majd mondhatjuk, hogy nem azért üresek az új stadionok, mert nem érdekel senkit a focink, hanem azért, mert az a szemét rohadt UEFA kitiltotta a szegény, szenvedélyes, csapatát imádó embereket.
Köszönöm, te jobban megfogalmaztad, mint én. :D
Szerintem meg viccesek vagytok és járjatok színházba, ez MINDIG is a focihoz tartozott. Ne már azért kelljen bezárni egy stadiont, mert 2-3 szor neki állnak az ellenfelet szidalmazni. Arról nem is beszélve, hogy romániában sokkal durvább volt a helyzet és ott mind a két fél kapott egy kisebb pénz büntit aztán szevasz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:28

tubatibi írta:Jó, remélem tudod, hogy akkor ennyi erővel kb az összes meccs zártkapus lenne a megyeitől a spanyol első osztályig. :)

Mert mindenhol vannak anyázások, bekiabálások, ez nem újdonság.
Ez azért nem csak sima bekiabálás volt, hogy 1-2 ember épp ilyet káromkodik vagy valami... ez sajnos tisztán érthető skandálás volt... valószínűleg elkezdi ezt a baromságot egy 10-20 fős csoport, a sok birka meg megy utánuk.... sajnos ez van, szerintem jogos a büntetés, bár szerintem túlzott kicsit, illetve nem így oldanám meg. Mert most sok olyan ember is megszívja, aki ott sem volt.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:22

Enrique írta:Egyértelműen meg akartak minket büntetni, mivel nem történt semmi komoly, így kerestek valami bagatell semmiséget, ne legyen kétségetek, hogy addig mentek volna, amíg nem találnak valamit.
Én azt nem értem, hogy miért mi vagyunk az UEFA legnagyobb problémája, kinek szúrjuk ott ennyire a szemét, miért kap egy Románia például sokkal kedvezőbb bánásmódot nálunk?
Román - francia jó pajtás. Ne csodálkozzunk.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:21

Jó, remélem tudod, hogy akkor ennyi erővel kb az összes meccs zártkapus lenne a megyeitől a spanyol első osztályig. :)

Mert mindenhol vannak anyázások, bekiabálások, ez nem újdonság.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:06

Sastre írta:
Kerlon írta:http://sport365.hu/magyar-foci,magyar-v ... llen,84813
Vicc ez az uefa úgy ahogy van, bezzeg a romániában történtek után mi volt? mindkét fél kapott egy kis pénz bírságot és ennyi, aztán ne mondja senki, hogy a románok jobb viselkedtek nálunk........nevetséges
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...

Viccet félretéve... miért van szükség olyan rigmusokra, ami az ellenfelet szidja? Akik kimennek, ugye szurkolók. A nevükből adódóan szurkolniuk kellene, nem a másikat ócsárolni. Vagy hívjuk őket drukkereknek? Akkor drukkoljanak a saját csapatuknak, és ne a másikat sértegessék... Igazából nem tudom, hogy erre miért van szükség... tudhatnák, hogy ezzel csak saját maguknak ártanak, illetve a csapatuknak. Mind1, sajnos Európa már elkönyvelt minket rasszistáknak... majd mondhatjuk, hogy nem azért üresek az új stadionok, mert nem érdekel senkit a focink, hanem azért, mert az a szemét rohadt UEFA kitiltotta a szegény, szenvedélyes, csapatát imádó embereket.
Köszönöm, te jobban megfogalmaztad, mint én. :D

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 13:05

sebydani írta:Neked van igazad, bezzeg a románok szart se kaptak anno tavaly, de a szurkoló a hülye :lol:
Hát mivel a románok semmit sem kaptak, ránk meg ugranak egyből a legkisebb dolgokra is. Lehet talán azt kéne, hogy nem kellene cigányozni, buzi mlsz-zni (a bajnokságban), stb. és akkor talán nem lenne büntetés... Az uefa-t meg ezek szerint le se szarja a románokat.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:59

WTF?? Volt már ilyenre egyáltalán példa? Anonim Noname szervezet feljelentése alapján zártkapus meccses bünti?? Szerintem minden meccsen vannak bekiábálások, ha egy ember paraszt, akkor vége, zárjuk be az egészet?
Nem vagyok összeeskövés-elméletek híve, de itt lehet, hogy Orbán miatt pikkelnek most a magyarokra és ezért csattant a pofon...

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. szeptember 17., csütörtök 12:56

Egyértelműen meg akartak minket büntetni, mivel nem történt semmi komoly, így kerestek valami bagatell semmiséget, ne legyen kétségetek, hogy addig mentek volna, amíg nem találnak valamit.
Én azt nem értem, hogy miért mi vagyunk az UEFA legnagyobb problémája, kinek szúrjuk ott ennyire a szemét, miért kap egy Románia például sokkal kedvezőbb bánásmódot nálunk?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég