Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. október 1., csütörtök 16:52

Még jó, hogy nem az játszik a kezdőben, aki kemény 16 percet bírt játszani az idei szezonban a klubjában. Szeptemberben is sírt nála a labda, rossz volt nézni mennyire nem érzi a játékot. Ennél bárki jobb.

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 1., csütörtök 16:44

Na, akkor a Trollfoci ünnepelhet, már mióta erre vágynak.

Nikolics majd biztos megoldja, mint mindig.

:kivagyhe:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. október 1., csütörtök 15:53

Szalai és Stieber nem kerültek be a szűkített keretbe.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. október 1., csütörtök 15:22

TéOeM írta:Hétfőtől állítólag Pintér Attila lesz a Videoton edzője :mrgreen:
Ott aztán lesz csoda. Egyébként nem értem én ezeket az elnökszerűségeket. Ha beletolnak x pénzt, meg hoznának normális edzőket/játékosokat, és bejutnának a BL-be, az csak nekik lenne jó. persze, ez nem biztos h összejönne, de megérne egy próbát.

TéOeM
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. október 1., csütörtök 15:14

Hétfőtől állítólag Pintér Attila lesz a Videoton edzője :mrgreen:

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 25., péntek 12:00

Benkő Gábort és a Fultballgyilkosok című könyvét mennyire lehet komolyan venni?

Mármint nem az, hogy nem tudom elképzelni, hogy bundáznának a magyar fociban, de miért nem lett belőle legalább országos szinten óriási balhé? Vagy csak én maradtam le róla?

ezt hallgattam amúgy:

http://patria.rtvs.sk/clanky/rangado-de ... 2-bundaugy
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera Bujia, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 23., szerda 16:25

A tesiből felmentett gecik már el is kezdték a köpködést.

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 23., szerda 8:28

sebydani

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 22., kedd 20:15

tubatibi írta:Jobbulást Bencének!

Egyébként van valami hír a válogatott meccsről? Kb mikor fogjuk megtudni a fellebbezés eredményét? :hmmm:
Abban se vagyok biztos fellebbeztünk, de annyira nem néztem utána :hmmm: Közben vezetünk a románok ellen Debrecenben! :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. szeptember 22., kedd 9:41

Jobbulást Bencének!

Egyébként van valami hír a válogatott meccsről? Kb mikor fogjuk megtudni a fellebbezés eredményét? :hmmm:

sebydani

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. szeptember 21., hétfő 10:03

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 19., szombat 20:31

Fradi mintha elhúzott volna.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 19:44

Simán meglehetne ezt védeni, de az MLSZ vezetősége is egy nagy hozzá nem értő balfasz. Amúgy meg oké, büntessenek meg, de azért az arányok nevetségesek. Bukarestben is több volt ennél...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 16:42

realfan írta: és ki a rasszista, aki cigányozik, vagy aki ezt negatív jelzőnek fogja föl? :)
:mrgreen: :mrgreen: Na jó, lehet még itt ezeken a szavakon lovagolni, de lássuk be, hogy nem buzdító szándékkal ment a kántálás. Ha így lenne, akkor simán mehetne meccs közben a "ápolók, ápolók" vagy a "vízvezeték szerelők, vízvezeték szerelők" biztatás is, mert keményen dolgoznak, megérdemlik, de sajnos nem erre ment ki a játék, hogy dicsőítsük őket.

Igazából amikor a banánokat dobálták a pályára (nem nálunk, azt hiszem nálunk nincs ilyenekre az embereknek pénze), az is egy kampány volt, egy figyelemfelhívás az egészséges étkezésre, hogy még a sportembereknek is szüksége van a helyes táplálkozásra, nem elég csak futni, gyümölcsöt is kell enni. Dani Alves értette a dolgot, mások pedig rasszista dolognak vélték... le is "huhogták" még pluszba ezeket a véleményeket.

Szóval arra akartam csak utalni, hogy mindent ki lehet magyarázni szar szövegekkel. Akinek van pénze, befolyása, annak el is hiszik, mert mindenki úgy jár jobban. Nekünk nincs, ezt kell szeretni :D

realfan
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

HozzászólásSzerző: realfan » 2015. szeptember 17., csütörtök 16:11

Sastre írta:
Kerlon írta: magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

de pl egy cigányok, cigányok rigmus miben különbözik egy románok, románoktól? vagy magyarok, magyaroktól? vagy mert most leírtam, hogy cigány már rasszista vagyok? mert ha mocskos cigányozol az már megint más, de a 3 mellékelt videóban csak cigányok-cigányok rigmus szól, a zsidózás megint más kérdés, igazából nevetséges is
hát igen... erre írtam, hogy:
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...
Persze szarkasztikusan, de akkor is...

és ki a rasszista, aki cigányozik, vagy aki ezt negatív jelzőnek fogja föl? :)

Sastre
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 17., csütörtök 16:10

Kerlon írta: magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

de pl egy cigányok, cigányok rigmus miben különbözik egy románok, románoktól? vagy magyarok, magyaroktól? vagy mert most leírtam, hogy cigány már rasszista vagyok? mert ha mocskos cigányozol az már megint más, de a 3 mellékelt videóban csak cigányok-cigányok rigmus szól, a zsidózás megint más kérdés, igazából nevetséges is
hát igen... erre írtam, hogy:
Hát már nem is értem... semmi negatív jelzőt nem használtak. Olyan mintha éltetnék a "cigányokat". Szerintem ez egy csodálatos barátság kezdete lett volna, kár hogy bezárják a stadiont...
Persze szarkasztikusan, de akkor is...

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:12

Nem akarok kozbeszolni, de a romanokat ugyanugy megbuntettek. (finnek ellen zart kapus meccs)

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:06

Sastre írta:Jó de azért tudjuk, hogy milyen világban élünk... mi meg a leghülyébben csináljuk ezeket a szidásokat... az a probléma, hogy mi masszívan zsidóztunk (mi... az a pár hülye sajnos)... nem egyszer... és ezt a világ nagyon nem tolerálja (vagyis hát ugye a zsidók, akiknek elég nagy befolyásuk van)... szóval mi most az antiszemiták, a rasszisták Mekkája vagyunk a világ szemében.

Ezért kapjuk a nagy büntetéseket. És ez nincs jól. Viszont az sincs jól, hogy vallás alapján sértegetünk másokat. Nekünk pont a gazdagék lábtörlőjére sikerült odapiszkítani, szóval mi most megszívunk mindent, ez van.

Egyébként az szerintem is rohadt mód felháborító, hogy a románok hordhatják a provokatív pólókat, meg skandálhatják hogy magyar kutyák, vagy rohadt magyarok (illetve nem tudom milyen jelzőket használnak még), és ez nem olyan súlyos, mintha valaki zsidózna. Papol itt mindenki a respect-ről, meg az egyenlőségről, meg mindenki ember meg, meg say no to racism, stb, csak sajnos nem kezelnek mindent egyenlően... és ez előbb-utóbb még több feszültséget fog kelteni, hogy ugyanazért a "bűnért" más elbírálás jár.

Szóval én egyetértek a büntetéssel, csak azt nehezményezem, hogy nem mindenkire ugyanezek a szabályok vonatkoznak.
magyar kutya, rohadt magyar az már szidalmazás

"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:02

Sastre írta:Egyébként az szerintem is rohadt mód felháborító, hogy a románok hordhatják a provokatív pólókat, meg skandálhatják hogy magyar kutyák, vagy rohadt magyarok (illetve nem tudom milyen jelzőket használnak még), és ez nem olyan súlyos, mintha valaki zsidózna. Papol itt mindenki a respect-ről, meg az egyenlőségről, meg mindenki ember meg, meg say no to racism, stb, csak sajnos nem kezelnek mindent egyenlően... és ez előbb-utóbb még több feszültséget fog kelteni, hogy ugyanazért a "bűnért" más elbírálás jár.

Szóval én egyetértek a büntetéssel, csak azt nehezményezem, hogy nem mindenkire ugyanezek a szabályok vonatkoznak.
Ez nekem is bassza a csőrömet, dehát amíg ilyen a világ és ilyen gyökér egy-két szurkoló, addig nem fog változni a helyzet.

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 17., csütörtök 14:00

Hát jó, akkor felőlem mehet tovább a cigányozás, meg a balhé. Maximum mindig zárt kapus meccsek lesznek, további szankcióként meg pontokat levonnak... :salute:

Vissza: “Labdarúgás”