Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 4., csütörtök 15:37

Press írta:Egyebkent Sahinnal mi van? Megvette mar veglegesre a dortmund? Vagy visszajon?
másfél éve kölcsön szerződést kapott, szóval az idényt a Dortmundban tölti. Reméljük, hogy jól játszik és így a Gündogan bulival ott is maradhat... Esetleg Ancelotti visszahozza őt. Kitudja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 4., csütörtök 15:36

cseréljük el Xabit Illaramendire :D
ha már úgyis ott edz...

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 4., csütörtök 15:32

Egyebkent Sahinnal mi van? Megvette mar veglegesre a dortmund? Vagy visszajon?
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 4., csütörtök 15:32

morientes írta:Azért mert finoman szólva sem él sportszerű életet,inkább buli mint foci,a válogatottból is kikerült,elment az oroszokhoz megszedni magát....hát ezért.
Talán meg van írva valahol, hogy az embereknek a foci mellett nem lehet semmi szórakozásuk? Nem hiszem
Ha valaki nem akar teljesen a focira koncentrálni, hát tegye.Mindenki azt csinál amit akar

Az életét pedig kíváncsi lennék, hogy baszta el, ha már évek óta agyonkeresi magát :hmmm: :lol:
Akkor gyorsan nézd meg azt is, hogy Xabi mit játszott a Whoscored szerint. :|
Akkor ezt benéztem..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. július 4., csütörtök 15:32-kor.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 4., csütörtök 15:30

Mivel teljesen ismeretlen nekem Illaramendi ezért utánanéztem Whoscoreden. Ott úgy írja, hogy pár meccs kivételével az egész szezonban VKPt játszott. Úgyhogy lehet Perezék nem Alonso posztjára, hanem VKPnek akarják hozni
Akkor gyorsan nézd meg azt is, hogy Xabi mit játszott a Whoscored szerint. :|
Arról nem beszélve,hogy 40 alatt nem beszélgetne az everton sztm...nem lennék meglepve,ha Moise vinné magával manchesterbe...
Fix kivásárlási ára van, valami 23-25 millió font. Egybehangzó hírek szerint egyébként az Arsenal ezt már pár hete jelezte, hogy kifizetné, csak még a játékossal való egyezség nincs meg.


Higut meg vihetné 27 millióért, mondjuk nekem erősen gyanús az, hogy 3 éves szerződést írnak benne. Miért kötnének ilyen rövid szerződést egy 25 éves játékossal, akiért közel 30 milliót fizetnek?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 15:25

Gaborone1 írta:
M'vila aki meg elszarta az életét
Miért is szarta el az életét? elfelejtett focizni vagy egyéb okai vannak? A kérdésem komoly! Miért nem jó Ő nekünk vagy miért nem jön szóba mint opció?
Azért mert finoman szólva sem él sportszerű életet,inkább buli mint foci,a válogatottból is kikerült,elment az oroszokhoz megszedni magát....hát ezért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. július 4., csütörtök 15:19

M'vila aki meg elszarta az életét
Miért is szarta el az életét? elfelejtett focizni vagy egyéb okai vannak? A kérdésem komoly! Miért nem jó Ő nekünk vagy miért nem jön szóba mint opció?

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 4., csütörtök 15:14

morientes írta:Nem
Pedig ideje lenne már

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 4., csütörtök 15:10

Szerintem Witsel jobb, mint Fellaini, szóval lehet sok volt tavaly az ára, de nagy kár érte. Kemény ez a belga generáció...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 15:09

dizmo írta:De a "játszó futballisták" közé jobban bele illik a belga mint Khedira..
Tőle mindenki jobban beleillik...
ebből nem birtok kinőni?
Nem
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dizmo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 19:59
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Özil és sokan mások
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dizmo » 2013. július 4., csütörtök 15:05

De a "játszó futballisták" közé jobban bele illik a belga mint Khedira..

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 4., csütörtök 15:00

Mivel teljesen ismeretlen nekem Illaramendi ezért utánanéztem Whoscoreden. Ott úgy írja, hogy pár meccs kivételével az egész szezonban VKPt játszott. Úgyhogy lehet Perezék nem Alonso posztjára, hanem VKPnek akarják hozni
dizmo írta:Szerintem a megfelelő ember a Real Madridba Fellaini lenne. Ő egy vérbeli box to box játékos az Evertont már kinőtte végleg hozható is lenne, egy kiforrot játékos aki megállíthatatlanul robotol egész meccsen. Khediránál jóval veszélyesebb az ellenfél kapulyára.
Ő szerintem is nagyon jó lenne. Védekezni és támadni is tud. Ráadásul ő már jó ideje kijelentette most nyáron menni akar az Evertonból
Nekem Fellainivel az a bajom,ami Bale-el,hogy nem érzem megfelelőnek a stílusát a Realba.Angliába a kiváló,vitathatatlan,de az hogy a spanyol ligába hogy válna be,vagy abba a játékstílusba,ami madridban kialakulóban lehet,tekintve hogy a játszó futballisták lehetnek túlsúlyban (Ronaldo,Marcelo,Modric,Isco,Özil,Benzema)én őt nem érzem hogy belepasszolna a buliba
Ebből nem bírtok kinőni?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 14:58

dizmo...
Nekem Fellainivel az a bajom,ami Bale-el,hogy nem érzem megfelelőnek a stílusát a Realba.Angliába a kiváló,vitathatatlan,de az hogy a spanyol ligába hogy válna be,vagy abba a játékstílusba,ami madridban kialakulóban lehet,tekintve hogy a játszó futballisták lehetnek túlsúlyban(Ronaldo,Marcelo,Modric,Isco,Özil,Benzema)én őt nem érzem hogy belepasszolna a buliba.Arról nem beszélve,hogy 40 alatt nem beszélgetne az everton sztm...nem lennék meglepve,ha Moise vinné magával manchesterbe...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 4., csütörtök 15:01-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 4., csütörtök 14:55

Szűrőnek szerintem még Pepe is jó lehet (a Barca ellen külivel kicsit odarakta Morata lábára a bigyeszt). És ezen kívül egy állat. :mrgreen:

Avatar
dizmo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 19:59
Kedvenc játékosaid: Casillas, Ramos, Özil és sokan mások
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dizmo » 2013. július 4., csütörtök 14:45

Szép napot mindenkinek!
Pár gondolatot megosztanék veletek:
1.csatár kérdés
Szerintem fölösleges még egy Benzemához hasonló kaliberű csatárt igazolni(Suarez,Cavani).
Meg kell neki adni neki a bizalmat legalább 1 fél szezonra. Esetleg 1 rutinosabb támadónak lenne helye akitől tanulhat akár Benzema akár Morata (pl Klose, bár ő nem hiszem, hogy eljönne a padra, sőt nem tudnék olyan embert mondani aki tudna segíteni, de közben a padot is tűri...)
2.kp
Jelenleg úgy néz ki, hogy itt van Khedira,Modric,Alonso,Casemiro akik a középálya közepén játszanak. Több nevet is írtatok, hogy ki lenne szerintetek a megfelelő és ki helyére(Gündogan,Verratti,Vidal,Illarramendi,Thiago,Kondogbia, hogy csak a leggyakoribbakat soroljam). Gündogant,Verratti,Thiago és sajnos Vidal esélytelen, maradt tehát 2 akik közül szerintem csak 1 érkezik(valószínű, hogy Illarramendi).Ha jól tudom ő Xabi posztján szokott játszani. Szóval Xabi és Modric mellé igazolna a vezetőség még 1-et, míg Khedira helyettese a számomra teljesen ismeretlen Casemiro lenne. Szerintem ez lenne a legnagyobb marhaság amit elkövethet a vezetőség. Szerintem a megfelelő ember a Real Madridba Fellaini lenne. Ő egy vérbeli box to box játékos az Evertont már kinőtte végleg hozható is lenne, egy kiforrot játékos aki megállíthatatlanul robotol egész meccsen. Khediránál jóval veszélyesebb az ellenfél kapulyára.Ideális megoldás lenne, de a hírek nem róla, hanem egy középszerű, de drága játékosról Maticról szólnak.
Én csak abban reménykedek, hogy Ancelotti 1 nyerő csapatot tud csinálni...

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 4., csütörtök 14:28

Csak ne igazoljuk le!!!
Kérlek Istenem!!
Nem kell ide Illarra.
Ha nem idén akkor jövőre jön egy Gündogan mellette lesz Modric, és a Casemiro Kondogbia kettős közül az egyik csak beválik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 4., csütörtök 14:25

Arpinho írta:A baszk Euskal Telebista úgy tudja, a Real Madrid kész kifizetni Asier Illarramendi 30 milliós kivásárlási árát! A Real Sociedadban és a Real Madridban is az idén novemberben 32 évét betöltő Xabi Alonso utódjaként tekintenek a 23 éves spanyol középpályásra, aki után annyira komoly a madridiak érdeklődése, hogy jelenlegi fizetésének négyszeresét kínálnák neki.

Már megint bohócot csinálnak belőlünk? :angry:
Tök jó lenne, meg tök örülnék a gyereknek, de túlzónak találom azt a 30-at. Örülök egyébként, hogy fiatalítunk, spanyolosítunk, meg olyan tehetségeket akarunk igazolni, akik egyszer majd nagy játékosok lehetnek. Bár nem sok jobb opciót tudnék mnodani, aki hozható, de mondjuk 15-20 lenne nálam a teteje.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 4., csütörtök 14:23

Arpinho írta:A baszk Euskal Telebista úgy tudja, a Real Madrid kész kifizetni Asier Illarramendi 30 milliós kivásárlási árát! A Real Sociedadban és a Real Madridban is az idén novemberben 32 évét betöltő Xabi Alonso utódjaként tekintenek a 23 éves spanyol középpályásra, aki után annyira komoly a madridiak érdeklődése, hogy jelenlegi fizetésének négyszeresét kínálnák neki.

Már megint bohócot csinálnak belőlünk? :angry:
Igen... :roll:
Nem akarják eladni, a vezetőség meg akarja venni, erre találták ki a kivásárlási árat.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. július 4., csütörtök 14:19

A baszk Euskal Telebista úgy tudja, a Real Madrid kész kifizetni Asier Illarramendi 30 milliós kivásárlási árát! A Real Sociedadban és a Real Madridban is az idén novemberben 32 évét betöltő Xabi Alonso utódjaként tekintenek a 23 éves spanyol középpályásra, aki után annyira komoly a madridiak érdeklődése, hogy jelenlegi fizetésének négyszeresét kínálnák neki.

Már megint bohócot csinálnak belőlünk? :angry:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. július 4., csütörtök 14:13

sorsolás mikor lesz ? júli eleje körül szokott lenni... :hmmm:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég