Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 4., csütörtök 17:26

Kerlon, Geci a taktikatok nagyon halovany, nincs benne "ero".
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. július 4., csütörtök 16:20

Higuain írta: Isco mint közeépső középpályás?

én simán eltudnám úgy képzelni mint pl. Iniesta a barcában. Xavi Iniesta duó sem egy szerelő gépezet.Persze tudom, hogy ott a játékrendszerből kiindulva lehetett sikeres.

Szerintem is a 4-3-3 űber fasza lenne Gündögan/Verratti és Kondogbiaval. Remélem elhozunk kettőt a háromból.Nagy várakozással várnám a szezont..mondjuk amúgy is. :)
Modric - Kroos

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 4., csütörtök 15:39

Higuain, most így átgondolva igazad van :hmmm: ... Megártott ez a 2 hét pihi... :D
Kerlon írta:Pedig 2 hétig gondolkodhatott rajta.
Ez fájt, de jót nevettem rajta :lol:
Kerlon írta:-----------------------kapus
--------------Varane--------Ramos
Carvajal----------Illaramendi----------Marcelo
--------------Modric------------Isco
--------Özil----------------------------CR
---------------------Benzema

Ez a felállásod viszont tetszik :agree:

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 4., csütörtök 15:29

Kerlon írta:Pedig 2 hétig gondolkodhatott rajta. :mrgreen:

Amúgy Guardiolánál volt egy jó rendszer még anno valamikor. Az mikor az egyik szélső védő rendre behúzódott a középpályára és tulajdonképpen vkp lett és ezzel még jobban megszállták a középpályát. Dani Alves is csinálta egy csomószor a braziloknál. Amúgy én valami hasonlót tudnék elképzelni jövőre:


-----------------------kapus
--------------Varane--------Ramos
Carvajal----------Illaramendi----------Marcelo
--------------Modric------------Isco
--------Özil----------------------------CR
---------------------Benzema

Nekem ez, akkor adná igazán, ha Gündogan-t megtudnánk szerezni és Isco helyén lenne a csapatban, akkor ő lenne ellátva több védekező feladattal így viszont Modricnak szánnék egy föl-aláfutkosó összekötő szerepet és Isco játszhatna támadóbb szellemben. Ugyan erre mehetne a gyémánt alakzat is:

-----------------------kapus
--------------Varane--------Ramos
Carvajal----------Illaramendi----------Marcelo
---------Isco---------------------Modric
-----------------------Özil
--------Benzema---------------CR

CR meg Benzema elöl szabadon mozoghatnának Özil meg nyomhatna egy árnyék éket. Védekezésben, viszont nem a legstabilabb ez a két összeállítás és ezért kellene egy vadállat a középpályára vagy Illaramendi helyett egy Javi Martinez féle fal...
Egyet értek, Gündogan szerintem is nagyon okos döntés lenne. Én mondjuk Illarrat nem venném számításba, én kimondotta nem szeretem. Tényleg kéne egy szerelőgépezet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 4., csütörtök 14:48

Pedig 2 hétig gondolkodhatott rajta. :mrgreen:

Amúgy Guardiolánál volt egy jó rendszer még anno valamikor. Az mikor az egyik szélső védő rendre behúzódott a középpályára és tulajdonképpen vkp lett és ezzel még jobban megszállták a középpályát. Dani Alves is csinálta egy csomószor a braziloknál. Amúgy én valami hasonlót tudnék elképzelni jövőre:


-----------------------kapus
--------------Varane--------Ramos
Carvajal----------Illaramendi----------Marcelo
--------------Modric------------Isco
--------Özil----------------------------CR
---------------------Benzema

Nekem ez, akkor adná igazán, ha Gündogan-t megtudnánk szerezni és Isco helyén lenne a csapatban, akkor ő lenne ellátva több védekező feladattal így viszont Modricnak szánnék egy föl-aláfutkosó összekötő szerepet és Isco játszhatna támadóbb szellemben. Ugyan erre mehetne a gyémánt alakzat is:

-----------------------kapus
--------------Varane--------Ramos
Carvajal----------Illaramendi----------Marcelo
---------Isco---------------------Modric
-----------------------Özil
--------Benzema---------------CR

CR meg Benzema elöl szabadon mozoghatnának Özil meg nyomhatna egy árnyék éket. Védekezésben, viszont nem a legstabilabb ez a két összeállítás és ezért kellene egy vadállat a középpályára vagy Illaramendi helyett egy Javi Martinez féle fal...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Higuain » 2013. július 4., csütörtök 14:26

Géci írta:4-1-3-2-ben
-----------------------Casillas-----------------------
-Carvajal----Varane--------Ramos-----Marcelo..

-------------------Kondogbia-----------------------

--Isco-------------Özil--------------------Modric..

------------Benzema--------CR---------------------
ezt a felállást remélem te se gondolod komolyan. Modric mint szélső?
Géci írta:4-3-3-ba Amire legkevesebb esélyt látok

-----------------------Casillas----------------------

-Carvajal----Varane--------Ramos-----Marcelo..

--Modric-----------Kondogbia/Khedira------Isco-

--Jesé/DM------------Benzema-------------CR---
Khedira nálad B opció? Isco mint közeépső középpályás?
Géci írta:Amire még látok esélyt az a 4-4-2 gyémántba

------------------------Casillas---------------------
--Carvajal--Varane----------Ramos------Marcelo

----------------Kondogbia/Khedira----------------

Jesé/DM.......----Modric------------------CR---

------------------------Isco------------------------

---------------------Benzema----------------------
1; ennek nincs sok köze a gyémánthoz ott nincs szélső középpályás( nálad kettő is van).
2; ki védekezik itt? (ez a másik kettőhöz is jó kérdés)
3; CR aki legtöbb gólt szerzi vissza lenne tolva középpályára ráadásul elég hátul?

Nem értem miért gondolod, hogy 2002ben vagyunk (nem játszik senki egy vkp-val).
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 4., csütörtök 13:57

Jó napot így 2 hét pihi után :mrgreen: :D

Nagyon boldog vagyok, hogy Zizu és Ancelotti fogja irányítani a brigádot, mert úgy gondolom, hogy sokat fog jelenteni mentálisan a játékosoknak. Amennyiben vissza szeretnék hozni a Zizus korszakot akkor 4-1-3-2-őt kéne játszani elvileg mert, ha jól rémlik a 2002-es BL döntőben Céser-Salgado-Hiero-Helgiera-RC-Makalele-Fígó-Zidane-Solari-Morientes-Raúl volt a felállás és csak Makalele volt vkp. Tény, hogy azóta sok víz folyt le a Dunán és ez lehet most kevés csak mihez tartás végett írtam le.
Nyári igazolások közül úgy érzem Kondogbiára van legtöbb esély mert nagyon spórolós kedvünkben vagyunk. Kaká szerintem még marad 1 évet és ingyen fog távozni... :vivo:
Talán még Illaramendit elhozzuk, de én már így is pozitívan csalódtam a vezetőségben, mert tetszik, hogy a fiatalokat figyeljük és építünk be a csapatba, ráadásul olyanokat akikben van potenciál!
Érdekesség az, hogy 2002-be sem volt űber gyors szélünk kp-n. A gyors széleket Salgado meg Roberto Carlos alkotta, most meg a jobb szélen volt 1 Arbeloánk vagy 1 öregedő Essienünk. Nagyon bízom Carvajalban, hogy felpezsdíti az életet a jobb szélen.
Amennyiben kreatív játékot fogunk játszani erős kp-val szerintem valami ilyesmi lesz a kezdő, hogy:
4-1-3-2-ben
-----------------------Casillas-----------------------
-Carvajal----Varane--------Ramos-----Marcelo..

-------------------Kondogbia-----------------------

--Isco-------------Özil--------------------Modric..

------------Benzema--------CR---------------------


4-3-3-ba Amire legkevesebb esélyt látok

-----------------------Casillas----------------------

-Carvajal----Varane--------Ramos-----Marcelo..

--Modric-----------Kondogbia/Khedira------Isco-

--Jesé/DM------------Benzema-------------CR---

Amire még látok esélyt az a 4-4-2 gyémántba

------------------------Casillas---------------------
--Carvajal--Varane----------Ramos------Marcelo

----------------Kondogbia/Khedira----------------

Jesé/DM.......----Modric------------------CR---

------------------------Isco------------------------

---------------------Benzema----------------------

Meg van a mostani a 4-2-3-1 amire még elég nagy sansz van. Bár ezt akkor találnám igazán jónak ,ha jött volna Bale, de Isco érkezésével letettem róla és belenyugodtam, hogy nem jön. Az igazság az, hogy szerintem jövőre sem jön, mert van 1 olyan érzésem, hogy kövi szezonba benne lesznek a legjobb 4-be és akkor meg azért marad, mert szeretne nézni 1 BL-t a Spurs-el...

------------------------Casillas-----------------------
--Carvajal--Varane----------Ramos------Marcelo-

----------------Alonso/Illaramendi------------------

--------------------------Modric----------------------

----Isco--------------Özil---------------------CR----

---------------------Benzema------------------------

Ezek a felállások vannak a fejembe, de szerintem majd az amcsi túrán tudjuk ezt meg biztosan. Addig csak megy majd a tesztelgetés, hogy ki hol milyen stb. Gondolom azért is lesz most ilyen az előszezon :hmmm:

pintertibi
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:02
Kedvenc játékosaid: Benzema, Varane, Modric'
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pintertibi » 2013. július 4., csütörtök 11:32

lucifer írta:
Cobra11 írta:Ti Ancelotti helyében nem gondolkodnátok Rooney szerződtetésében?
Most nagy a felhajtás h menne.
Vagy akkor már inkább Suárez?
Ezzel a Rooney gyerekkel csak 1 nagyon nagy gond van, méghozzá az hogy Angol...az angolokkal pedig az nagy probléma hogy az országon kívül nem teljesítenek jól erre egyedül talán Beckham volt a kivétel.
Egyébként bennem Balelel is ez az egy probléma vetődött fel hogyha ide jönne hogy ő is elég brit stílusú játékos,nem--e ő se válna be.

Ez Cavani-Suarezpáros közül se tudok dönteni lassan. Suarez hatalmas szabit lőtt Casillasnak is, PL-ben is asszem 20 gólt lőtt,ezen a konfederációs kupán mégis eltűnt. Míg Cavani Serie A gólkirály és rúgott 3 gólt a Konfederációs kupán,ráadásul az olaszok ellen a kapu előtt nagyon veszélyes volt. Szerintetek melyik jobb és miért?


Nem hiszem, hogy az angolok nem válnának be csak nem igen mennek országon kívülre de emlékszem még egy Mcmanamanre aki szerintem igen jól játszott itt Madridba és szerintem Bale is simán beválna. A csatár kérdésre meg szerintem egyértelműen Suarez lenne az ideálisabb jelölt. Többet mozog, jobban cselez, jóval technikásabb és jobban beleillik a Real Madridba szerintem.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 4., csütörtök 11:30

ez a 4-3-1-2 gyakorlatban lehet egy 4-4-1-1 is, de 4-3-3 is, lévén a játékosok akik alkotják képesek betölteni azokat a pozíciókat is.
ez 4-4-2 lehetne inkább..az meg...
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 4., csütörtök 11:28

Cobra11 írta:Ti Ancelotti helyében nem gondolkodnátok Rooney szerződtetésében? Most nagy a felhajtás h menne. Vagy akkor már inkább Suárez?
Tegnap legendary linkelte a PL topikba
Ha tudsz angolul, olvasd el, ha nem, akkor a lenyeg roviden annyi, hogy az MU egyik ex fitnesz edzoje nyilatkozta Rooney-rol, hogy soha nem volt olyan jo, mint CR, mert mindig is utalt terembe jarni. Nem ertette meg, hogy milyen fontosak a tornatermi edzesek. Mig CR egesz nap profi focistakent el, addig az angol pl mult heten szinte csak gyors kajakon evett. Megvan a kepessege hozza, hogy olyan jo legyen mint Ronaldo, csak ahhoz komolyan kene vennie az edzeseket, kajalast, stb.

Egyebkent Benzemaval meg Marceloval is ez a fo problema, tiszta ideg vagyok mikor latom, hogy vakaciorol visszajonnek es feszul rajtuk a polo.

En normalis aron (max 45-50 millio) Suareznek es Cavaninak is orulnek, Rooney meg kerulje el messzirol Madridot.

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 4., csütörtök 11:16

Cobra11 írta:Ti Ancelotti helyében nem gondolkodnátok Rooney szerződtetésében?
Most nagy a felhajtás h menne.
Vagy akkor már inkább Suárez?
Ezzel a Rooney gyerekkel csak 1 nagyon nagy gond van, méghozzá az hogy Angol...az angolokkal pedig az nagy probléma hogy az országon kívül nem teljesítenek jól erre egyedül talán Beckham volt a kivétel.
Egyébként bennem Balelel is ez az egy probléma vetődött fel hogyha ide jönne hogy ő is elég brit stílusú játékos,nem--e ő se válna be.

Ez Cavani-Suarezpáros közül se tudok dönteni lassan. Suarez hatalmas szabit lőtt Casillasnak is, PL-ben is asszem 20 gólt lőtt,ezen a konfederációs kupán mégis eltűnt. Míg Cavani Serie A gólkirály és rúgott 3 gólt a Konfederációs kupán,ráadásul az olaszok ellen a kapu előtt nagyon veszélyes volt. Szerintetek melyik jobb és miért?
Kép
Kép
Kép

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 4., csütörtök 10:52

Ti Ancelotti helyében nem gondolkodnátok Rooney szerződtetésében?
Most nagy a felhajtás h menne.
Vagy akkor már inkább Suárez?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 1., hétfő 23:19

Marky írta:neki kéne visszalépni labdákért,
aha. Ez itt bukott.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. június 30., vasárnap 23:39

nagyon kíváncsi vagyok, hogy ancelotti mit húz majd ki a kabátzsebből és mennyire változtat az eddig megszokott taktikán. benzema lesz a kezdő csatár, ebben biztos vagyok, xabit berakja az őt megillető pozícióba, hiszen pirlo is ezt játszotta anno, tudja hogy kell a mélységi irányítót jól kihasználni. a nagy kérdés inkább az számomra, hogy özil, modric és cr hogy kapnak lehetőséget, milyen szerepkörben. mert cr a támadó harmad bármely részén eljátszogat, de már a szélen nem akkora veszély, mint kellene. egy-egy ellen párharcot nem nagyon nyer, vagy ha még is, akkor utánarúgnak csak. feltolnám benzema mellé, mert így közelebb lenne a kapuhoz, lenne kivel megjátszania a fellőtt bogyót benzemanak és ronaldot valahogy erőszakosabbnak látom, mint a jó öreg karimot.
özil határozná meg az egész játékot. neki kéne visszalépni labdákért, kihúzódni szélekre és kiszolgálni a két jómadarat.
a két szelet marcelo és carvajal játszaná be, a centerezések az ő feladatuk lenne.

ez a 4-3-1-2 gyakorlatban lehet egy 4-4-1-1 is, de 4-3-3 is, lévén a játékosok akik alkotják képesek betölteni azokat a pozíciókat is.

a pályán nem tudom, hogy muzsikálna ez, nem vagyok várhidi, de valami ilyesmit el tudnék képzelni.

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 30., vasárnap 21:12

Cobra11 írta:Ebbe a keretbe (Kondogbia-t is beleszámolva) szerintem már csak egy Gündogan kéne.
mind a ketten NEM fognak jönni. egyiket hozzák még idén nyáron. a másikat meg max jövőre, már ha szó lesz róla. Kondogbiát talán egyszerűbb megszerezni és olcsóbb is, de más típusú játékos mint a németeké.

Továbbá Di Maria csak akkor megy szerintem ha Bale vagy egy csatár jön. Ellenkező esetben maradni fog. Adánt és a Kaká-Callejón párost kéne eladni az lenne a lényeg. plusz szerintem Pipita sorsa is eldőlhet július elején.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. június 30., vasárnap 20:29

Ebbe a keretbe (Kondogbia-t is beleszámolva) szerintem már csak egy Gündogan kéne.
Ha Ő jön akkor azt mondanám hogy ezzel a kerettel már van esélyünk több fronton is helytállni, és vele szeritnem több felállás is elérhetővé válna.
Persze a távozók(a hivatalos távozók az oldalon vannak):Callejon, Kaká, Di María, Higuain, Adán(valószínű hogy elmegy)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 28., péntek 21:19

Gascoigne írta:Casemiro komolytalan és lényegtelen.
ugyanmár, vki a kezdőbe is írja... :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. június 28., péntek 20:44

Cassilas
A kedvenc játékosok leírása elég sok problémát okoz ahogy elnézem. :mrgreen:
schranzer írta:Casillas fog kezdeni, szerintem is. A szurkolók miatt is foleg. Azonban én is ezt tenném. Beraknám Casillast, és ha elmegy rajta egykét meccs, vagy potyázik, vagy egyszeruen csak látni rajta, hogy nincs formában, akkor meg beraknám Lopezt
+1
A szurkolók Mout is kikezdték, Ancelottival is ugyanezt tennék.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 28., péntek 20:16

Termeszetesen Cassilasnak kell vedenie a kovetkezo szezont.
Casillas :kivagyhe:

bogdanerik
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. június 28., péntek 20:05
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mesut Özil, Anchel Di Maria, Pepe, Varane, Ramos, Marcelo, Jesé Rodrug
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: bogdanerik » 2013. június 28., péntek 20:12

Termeszetesen Cassilasnak kell vedenie a kovetkezo szezont.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég