Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 21:50

R.M.C.F írta: Ez a több mint egy klub eléggé "több értelmű",gondolom szándékosan...mert egyébként is mindig mindenben többnek akartak látszani mint valójában.
Azért, azt tudod, hogy most hülyeséget beszélsz ugye? Épp erre céloztam, hogy ez 1900as évek elején egy identítás volt egy kiút a sz*r mindennapokból, hogy egy csapat képviselte Katalniát, ebbe nekem ne akard a médiát belemagyarázni mert most nagyon mellé lőttél.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 21:49

mahitoo(Henke) írta:Ezek szerint senki sem tud semmit a holnapi 2 kezdő időpont teljesen érthetetlen kiválasztásáról. De legalább megkaptam amit vártam, 10 hsz-en belül a médiáról való kioktatást. :D

(Aki 30 éves kora környékén dönti el, hogy AZÉRT IS a Huszadik Század Legjobb Csapatának fog drukkolni, ne oktasson már ki másokat.)
A kezdési időpontot szerintem simán csak elkúrták. Tíz későn lett volna, egy időre meg nem akarták tenni gondolom. Egy nappal korábbra vagy későbbre sem, mert akkor valaki kevesebbet pihen. Nyolc előtt meg nincs kezdési időpont. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 21:44

Ezek szerint senki sem tud semmit a holnapi 2 kezdő időpont teljesen érthetetlen kiválasztásáról. De legalább megkaptam amit vártam, 10 hsz-en belül a médiáról való kioktatást. :D

(Aki 30 éves kora környékén dönti el, hogy AZÉRT IS a Huszadik Század Legjobb Csapatának fog drukkolni, ne oktasson már ki másokat.)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 21:25

Egyik nagyobb csapat sem engedheti magának, hogy ne inkább kész játékosokat igazoljon.
Amikor a barca kezdőjében nagyon sok saját nevelés volt,akkor a sok antimadridos,barcás támadására megkellett emelnem a kalapomat.....persze hozzátettem a szokásosat,hogy nálam a tendencia számít,a többi üres vaker,meg pillanatnyi felhő(nálam ez olyan mint az akciós tesco termék,ma ennyi,de tavaly nem ennyi volt és jövőre nem ennyi lesz és soha nem is ennyi volt)....ugyanis ez majd pár éven belül megváltozik,vagy nem lesz igy jelen....persze nevettek....mindig ezt teszik.....ez meg a média hibája,mert elhitette a sok divatdrukker barcással,hogy ők valami különleges,másoktól eltérő ,sikeresebb,jobb,szebb,őszintébb klub(a többsége ennek szimpla hazugság és gyereknek jó téma és mellveregetés max).....holott semmi extra,és sikertelenebb jóval mint a real....és az is marad szerintem amíg engem a jósiten magához nem szólít....addig még nem hinném hogy előzni fognak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. szeptember 22., kedd 21:17

Kerlon írta:
Realista24 írta:A csapat gerincetol csak eljutottunk a felig meddig építünk rajukig. :D
Arról nem is beszélve, hogyha lenne Arda meg Vidal, akkor ilyen Munir - Sandro kettős csak kaput cipelne edzésen vagy már rég nem lennének a keret tagjai.
A saját nevelések beépítésének legnagyobb gátja a Barca jelenlegi sikeressége, másodsorban az edzőé. Ilyen eredménykényszer alatt nincs akkora lehetőség a fiatalok beépítésére. Csak fikció, de szinte biztos, hogy Xavinak vagy Busquetsnek most fiatalként esélye se lenne, de még Ininek sem biztos, pedig alappillérei minden idők talán legerősebb Barcajának. Pep amikor átvette a csapatot az nem egy BL és bajnokság esélyes csapat volt, nem volt elvárás legalább az egyik, ami manapság már-már az. Nincs idő egy-másfél évet "babusgatni"/próbálgatni valakit, arra korábban nagyobb lehetőség volt. Most mondjuk itt volt Rafinha aki egyre jobb lett, komolyan kezdett kopogtatni, a válogatottba is bekerült most meg lecsó a szezonja. (köszi Nainggolan :vivo: )
A Munir-Sandro kettős is ki tudja mire képes, de egy ilyen támadótrió mögött szinte minimális az esélyük. Messi mondjuk más tészta, de olyanok nem nagyon fognak csak úgy kijönni.

De ez nem csak ránk jellemző. Egyik nagyobb csapat sem engedheti magának, hogy ne inkább kész játékosokat igazoljon.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 20:48

Hungarokatalán írta:
MesQueUnClub írta:ez a La Masia dolog Pep idejében lett ennyire kiemelve hangsúlyozva és sokan ezt keverik a klub mottójával, pedig bizony nem erről szólt eleinte a sztory.
Ki keveri a klub mottójával? Mert szerintem senki.

Ez a több mint egy klub eléggé "több értelmű",gondolom szándékosan...mert egyébként is mindig mindenben többnek akartak látszani mint valójában.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 20:21

Sajnos tévedsz, pár "Barcás" ezt már itt is bizonyította. Mármint abban, hogy mit jelent a mottó.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 20:19

MesQueUnClub írta:
Hungarokatalán írta: Ki keveri a klub mottójával?
Mivel, hogy senki felé nem áll szándékomban személyeskedni, így mindenki döntse el magában, hogy az ő értelmezésében mit jelent az a mottó és miben nyilvánul meg.
Szerintem mindenkinek világos, hogy a " Több, mint egy klub" mottó nem a Masiara utal. :lol:
Sokkal inkább a katalán öntudatra, ha nem tévedek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 20:16

Ki keveri? Sajnos sokan.

Kérdésemre visszatérve, a másik oldalon is hasonlóan értelmes választ kaptam... :D De tényleg! Bajnokságonként az utolsó 2 fordulót leszámítva (ha a 2 csapat helyezése még nem fix) nagyon ritkán fordult elő az utóbbi években, hogy egyszerre játszanának, vagy a meccsek átfedésben lennének. És végre itthon, normálisan TV-n, nem streameket vadászva tudtam volna a 2 meccset megnézni. Gondoltam, hogy valaki esetleg tud valamit a TV-s hülyeségekről, vagy arról, hogy a Bilbao hét közben csak 9-kor játszhat, vagy bármi hasonlóról, ami ezt meg tudná magyarázni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 20:14

Hungarokatalán írta: Ki keveri a klub mottójával?
Mivel, hogy senki felé nem áll szándékomban személyeskedni, így mindenki döntse el magában, hogy az ő értelmezésében mit jelent az a mottó és miben nyilvánul meg.
ziro4vr írta: Ha baj van mi csak felhozunk egy Zidane gyereket az ifiből, nektek meg marad a kombaó csirke. :mrgreen:
Ziro kérlek ne bánts, hogy még itt is az ő nevét kell olvasnom, esküszöm feláll a szőr a hátamon attól a gyerektől. Borzalmas... Maradjunk annyiban, hogy mély benyomást tett rám. Negatív értelemben.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 20:11

MesQueUnClub írta:ez a La Masia dolog Pep idejében lett ennyire kiemelve hangsúlyozva és sokan ezt keverik a klub mottójával, pedig bizony nem erről szólt eleinte a sztory.
Ki keveri a klub mottójával? Mert szerintem senki.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 20:09

Egyébként visszatérve a La Masiára, Magyarok nélkül ez sem lenne így ebben a formában, Kubala alapította meg az utánpótlás képzést Barcelonában, a Mes Que Un Club pedig nem azt jelenti, hogy tinédzserekből építünk csapatot, hanem, hogy 1900as évek elején a Katalán tudat jelképévé vállt az FC Barcelona, rajtuk keresztül végre nem csak az elnyomást érezték. Tehát beszélhetünk itt identitásról de a 2000es évek előtt nem volt ilyen, hogy La Masiából építsünk csapatot, a Klub korábbi legendái Cruijff akkoriban a legdrágább igazolás, Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho, stb stb egyik sem a Masia terménye, mégis ők voltak akkor a klub ékkövei. ez a La Masia dolog Pep idejében lett ennyire kiemelve hangsúlyozva és sokan ezt keverik a klub mottójával, pedig bizony nem erről szólt eleinte a sztory.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 22., kedd 20:09

mahitoo(Henke) írta:Üdv mindenkinek! Rég nem írtam.

Kérdésem a másik oldalról bemásolva:

"Eddig azt hittem elírás, de most már biztos, hogy mi szerda este 8-kor, a Madrid pedig 9-kor játszik. Ezt kinek, és hogy sikerült összehoznia?? A Real meccsére is kíváncsi lettem volna. Szerdán ráadásul 8-kor és 10-kor vannak a meccsek, egyedül a Bilbao-Madrid lesz 9-kor. :vivo: "
Azért van így, mert tapasztalták, hogy elég sok a látens Madridos a körötökben, akiknek egy óra pont elég a Barcából, utána pedig jöhet a Real meccse. :lol:
GT37 írta: Zidanes y Pavones... Pogbas y Gumbaus. :lol:
Ha baj van mi csak felhozunk egy Zidane gyereket az ifiből, nektek meg marad a kombaó csirke. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 22., kedd 20:05

Realista24 írta:A csapat gerincetol csak eljutottunk a felig meddig építünk rajukig. :D
Arról nem is beszélve, hogyha lenne Arda meg Vidal, akkor ilyen Munir - Sandro kettős csak kaput cipelne edzésen vagy már rég nem lennének a keret tagjai.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 20:03

Üdv mindenkinek! Rég nem írtam.

Kérdésem a másik oldalról bemásolva:

"Eddig azt hittem elírás, de most már biztos, hogy mi szerda este 8-kor, a Madrid pedig 9-kor játszik. Ezt kinek, és hogy sikerült összehoznia?? A Real meccsére is kíváncsi lettem volna. Szerdán ráadásul 8-kor és 10-kor vannak a meccsek, egyedül a Bilbao-Madrid lesz 9-kor. :vivo: "

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. szeptember 22., kedd 20:01

ziro4vr írta:Ennyi erővel ezt a fifa topikba is rakhattad volna. Ott még össze is jöhet. Nem lesznek itt Samperek, Pogbák lesznek. :lol:
Zidanes y Pavones... Pogbas y Gumbaus. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 22., kedd 20:00

Hungarokatalán írta: Messit Halilovic miatttt kellene középre tenni. Különben nem lenne a horvátnak helye.
Persze többet ér Alba. Még.... Meg én őt amúgy se kedvelem.
SR eddig szvsz nagyon jó kis teljesítményt nyújtott. Mondjuk a középpályásvédekezés valóban problémás lenne. :lol:
Ennyi erővel ezt a fifa topikba is rakhattad volna. Ott még össze is jöhet. Nem lesznek itt Samperek, Pogbák lesznek. :lol:
Nem illik.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 19:57

MesQueUnClub írta:
Végre van újra igazi Centerünk erre te visszaraknád messit? Jah és Suerezt meg eladnád mi? szép és jó a kp.. Ki védekezne? Az a védelem is gyönyörű.. SR sztem csak kényszer megoldás azon a poszton és már nem azért de Alba azért sztem többet ér mint a Grimaldo gyerek. Szvsz gyenge lenne ez így, tehetséget driblis csapat lenne, csak az ellen ne támadjon. :D
Messit Halilovic miatttt kellene középre tenni. Különben nem lenne a horvátnak helye.
Persze többet ér Alba. Még.... Meg én őt amúgy se kedvelem.
SR eddig szvsz nagyon jó kis teljesítményt nyújtott. Mondjuk a középpályásvédekezés valóban problémás lenne. :lol:
Mondjuk nem véletlenül írtam, h az eredmény nem érdekelne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hungarokatalán 2015. szeptember 22., kedd 20:01-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 19:52

Hungarokatalán írta: Neymar-----------------Messi---------------Halilovic
-------------Rafinha----------------Thiago--------------
--------------------------Samper----------------------------
Grimaldo--------Bartra-------Pique-------------SR
-------------------------Ter Stegen-----------------------
:salute: B-)
Az eredmény nem is érdekelne. Alcantara kp aratna. :lol:
Végre van újra igazi Centerünk erre te visszaraknád messit? Jah és Suerezt meg eladnád mi? szép és jó a kp.. Ki védekezne? Az a védelem is gyönyörű.. SR sztem csak kényszer megoldás azon a poszton és már nem azért de Alba azért sztem többet ér mint a Grimaldo gyerek. Szvsz gyenge lenne ez így, tehetséget driblis csapat lenne, csak az ellen ne támadjon. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 19:49

A csapat gerincetol csak eljutottunk a felig meddig építünk rajukig. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég