Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 24., csütörtök 11:52

Tartsatok egy szintet, ha kérhetem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 24., csütörtök 9:07

wZoLee7 írta:De majd megint páran leírják hogy Pique top védő...
Top 50.....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. szeptember 24., csütörtök 8:44

De majd megint páran leírják hogy Pique top védő...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 24., csütörtök 8:42

pique nagyon komolyat tolt tegnap.
isten nem ver bottal, kellett neki pofáznia meg nagyképűsködnie. bár pont ő az aki egy ilyen után sem emberelné meg magát és komolyan biztos lennék benne, h egy ilyen 4-1es vereség után is egy interjúban vhogy a real madriddal lenne képes foglalkozni.
plusz :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. szeptember 23., szerda 17:05

GT37 írta: Néhány helyen (például a katalán Ara oldalán) azt lehet olvasni, hogy a FIFA tovább elemzi a szituációt és nincs még végleges döntés. Remélem, most a Sport és a Marca téved, legalábbis eddig náluk láttam az általad is bemásolt verziót.
Ha gonosz akarnék lenni akkor most azt írnám, hogy várják, hogy megérkezzenek a fekete autók a fekete sporttatyókkal :lol:
Amúgy számomra egyértelmű a helyzet: a FIFA kizárta őket e regisztrációból a téli átigazolás időszak kezdetéig és nem a nyári végéig. Minden más csak magyarázkodás.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. szeptember 23., szerda 16:44

Realista24 írta:A FIFA nemet mondott Arda Turanra.
A regisztrációt a FIFA-nak is jóvá kellett volna hagynia, a nemzetközi szövetség ugyanakkor jelezte, bár az átigazolási időszak augusztus 31-én véget ért, az eltiltás feloldása csak a következő átigazolási időszak megkezdődésével ér véget, Arda Turan játékengedélyét csak ezután kérheti ki a klub a spanyol ligától.

Ez ennyi.

De gondolom úgyis mentek tovább :lol:
Néhány helyen (például a katalán Ara oldalán) azt lehet olvasni, hogy a FIFA tovább elemzi a szituációt és nincs még végleges döntés. Remélem, most a Sport és a Marca téved, legalábbis eddig náluk láttam az általad is bemásolt verziót.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 16:29

A FIFA nemet mondott Arda Turanra.
A regisztrációt a FIFA-nak is jóvá kellett volna hagynia, a nemzetközi szövetség ugyanakkor jelezte, bár az átigazolási időszak augusztus 31-én véget ért, az eltiltás feloldása csak a következő átigazolási időszak megkezdődésével ér véget, Arda Turan játékengedélyét csak ezután kérheti ki a klub a spanyol ligától.

Ez ennyi.

De gondolom úgyis mentek tovább :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 10:38

Ennyi erővel inkább szidhatnánk a Realt az "úriemberek klubja" miatt.
Szoktátok is :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. szeptember 23., szerda 10:36

R.M.C.F írta: Szóval,ha a katalán más mint a spanyol...az nálam tiszta és okés....de ha TÖBB...az számomra fura...mert több biztosan nem,max más. A kettő között alapvető különbséget érzek. De ez lehet csak a magam kis világa.
A te okfejtésed alapján inkább az lenne igaz ha egy ilyen "jobb, mint a többi" szlogen lenne a helyénvaló. De a Több, itt arra vonatkozik hogy egy klub mellett kiállva, azon keresztül tudták a szellemiségüket kifejezni. Inkább ezt jelenti az egész és nem, hogy mindenkinél jobbak/különbek.

Ennyi erővel inkább szidhatnánk a Realt az "úriemberek klubja" miatt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 23:00

(Aki 30 éves kora környékén dönti el, hogy AZÉRT IS a Huszadik Század Legjobb Csapatának fog drukkolni, ne oktasson már ki másokat.)
Értem...igazad van.


Bár nem a 30 as éveim környékén döntöttem el....25 voltam.
Ha jól tudom, a 2000-es évek után kezdted el követni a Real Madrid-ot,
Előtte......
Huszadik Század Legjobb Csapatának fog drukkolni,
Akkor még ilyen titulus nem volt....


Összességében,ezekért nem vonatkoztattam magamra,mivel minden paraméterében más mint ami rám vonatkozik.

Egyébként ok. Hagyjuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 22:50

Beszélgettünk az előző oldalon privátban. Nem hamisak az adataim. Vagy nem mondtál igazat, vagy nem vagy hiteles. Én befejeztem, az utolsó szó úgyis a tiéd lesz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 22:40

a hozzászólásaid 90% totálisan ugyanaz.
Még jó.... :D
A kettővel ezelőtti hszm-ben volt egy zárójeles rész, az neked szólt.
Olvastam,de alapvetően nem vonatkozott rám a paraméterek alapján. Hibás értékek és adatok voltak benne.


Jártak neked a spanyol és nemzetközi sportlapok?
15 évesem már buziskodtam hogy az olasz liga miért annyi infót ad le a népsportban míg a spanyol csak az eredményeket közölte le.....de tudod,én alig figyelek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és azt is rosszul teszem.
És te általánosítasz mindig, hogy az összes Barcás bunkó, meg divatdrukker, meg
Hazugság...soha ilyet nem állítottam és nem is fogok. hazugság lenne.

Nem meglett, és hozzáértő emberként kell elkötelezni magad valamely csapat mellett,
Nem....igy én is így tettem....fiatal voltam még mohó. És nem 2000 után volt. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 22:33

R.M.C.F. Elképesztő, hogy te ettől egyszerűen képtelen vagy elszakadni. Kb 4 éve fórumozok nálatok (előző oldalt is beleszámítva). A Real-Barca témában, akármiről is van szó, a hozzászólásaid 90% totálisan ugyanaz.
A kettővel ezelőtti hszm-ben volt egy zárójeles rész, az neked szólt. Csoda, hogy nem tiltottak érte, de ha csak most tűnik majd fel Realistának, vagy bárkinek, vállalom. Ha jól tudom, a 2000-es évek után kezdted el követni a Real Madrid-ot, mert hogy olyan csúnyán bánik vele mindenki. A világ legsikeresebb klubjával. Meglepő, hogy több ellendrukker van, és nagyító alatt van a csapat. Akkor honnan tudod, hogy előtte a média mit csinált? Jártak neked a spanyol és nemzetközi sportlapok? Mert net nem nagyon volt, a telesport meg max meccs összefoglalókat rakott be. Amiről te beszélsz a Barcelonával kapcsolatban, az maximum 2009-től tartott egy darabig. Te ragadtál itt le, és nem mi. És te általánosítasz mindig, hogy az összes Barcás bunkó, meg divatdrukker, meg... Nem is folytatom. Talán az bánt, hogy a 21. században előttetek vagyunk JELENLEG? A "Több, mint egy klub" nagyobb szemfényvesztés, mint az "Úriemberek Klubja"? Ne a szavakat analizáld. Laporta idejében lehetett építeni dolgokra, mert a saját nevelésű fiatalok adottak voltak, a katalánok adottak voltak, nem volt mezszponzorunk, ami akkor nagy szó volt, és a csapat triplázott. Marketing, kihasználták. Mert nálatok nincs ilyen.

92 óta vagyok Barca drukker, kőkemény 11 éves voltam akkor. Nem hagyatkoztam a médiára, hanem imádtam Laudrup-ot, Stoichkov-ot és Koeman-t. Persze kevés meccset láthattam, de akkor is maradtam az. Mielőtt az lenne, hogy most de könnyű nekem, a Svéd válogatott a kedvencem a Magyar után, pedig most sehol sincsenek, mégis kitartok mellettük. Nem meglett, és hozzáértő emberként kell elkötelezni magad valamely csapat mellett, de ha mégis, legalább ne alázd azokat, akik puszta szimpátia alapján döntöttek.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 22:31

R.M.C.F írta:Lehet nem voltam eléggé érhető,nekem semmi bajom a katalán öntudattal,meg semmilyen öntudattal sem.

Addig semmi bajom,amíg ezt korrekten,hithűen és őszintén teszik.....de amikor másokra mutogatva,mást lenézve,hazudva,leszólva,leminősítva teszik,amikor mást nem tudnak tisztelni,akkor ez nálam kizárólag egy ostoba,buta kis közeg akiknek a szavuk annyit ér mint egy vödör vizelet. Az ugye sokat nem ér a nagybanin? :hmmm:

Szóval,ha a katalán más mint a spanyol...az nálam tiszta és okés....de ha TÖBB...az számomra fura...mert több biztosan nem,max más. A kettő között alapvető különbséget érzek. De ez lehet csak a magam kis világa.
Te figyelj már Mou is épp pontosan ugyan olyan volt, őt bezzeg véded mindig, érdekes vagy te. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 22:28

Lehet nem voltam eléggé érhető,nekem semmi bajom a katalán öntudattal,meg semmilyen öntudattal sem.

Addig semmi bajom,amíg ezt korrekten,hithűen és őszintén teszik.....de amikor másokra mutogatva,mást lenézve,hazudva,leszólva,leminősítva teszik,amikor mást nem tudnak tisztelni,akkor ez nálam kizárólag egy ostoba,buta kis közeg akiknek a szavuk annyit ér mint egy vödör vizelet. Az ugye sokat nem ér a nagybanin? :hmmm:

Szóval,ha a katalán más mint a spanyol...az nálam tiszta és okés....de ha TÖBB...az számomra fura...mert több biztosan nem,max más. A kettő között alapvető különbséget érzek. De ez lehet csak a magam kis világa.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 22., kedd 22:07

R.M.C.F írta: Ugye hallod? A több mint egy klub,TÖBBET jelent mint azt aminek jelentenie kellene. Másnak....többnek....jobbnak....szebbnek....most más jelző nem jut eszembe,de igen,az alap értelmezésében értem mire céloztál.
Egy katalán embernek ma is többet jelent, mint egy sportegyesület.
Neked, nekem, meg mindenki másnak rajtuk kívül nem mond ennyit ez a szlogen, maximum jól mutat a mezen.

Aztán ki tudja, talán pár év múlva már nem lesz több El Classico, akkor lehet neked is több lesz, mint egy klub, mert hiányozni fog. :mrgreen:
Mivel jelenleg a spanyolok egyetlen fegyvere, hogy külön kell indulnia, ha megtörténik a szétválás, persze senki sem teszi hozzá, hogy fél óra alatt engedélyezve is lehet az indulásuk, és azt sem merik mondani, hogy kizárnák őket. Ez olyan jár a szájuk, de mégse mondanak semmit eset, mint általában a politika.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 22:04

Nem is lenne bajom ezzel....ha nem itatták volna át számtalan és gusztustalan hazugsággal a real madrid felé.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 22., kedd 22:02

R.M.C.F írta: Ugye hallod? A több mint egy klub,TÖBBET jelent mint azt aminek jelentenie kellene. Másnak....többnek....jobbnak....szebbnek....most más jelző nem jut eszembe,de igen,az alap értelmezésében értem mire céloztál.
Avagy halld az akkoriak fülével, egy család egy biztonság egy közösség ami együtt küzd. Számukra sokkal inkább ezt jelenthette, nem azt a fajta p*csméregetést ami a mai fociban megy.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 22., kedd 21:57

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta: Ez a több mint egy klub eléggé "több értelmű",gondolom szándékosan...mert egyébként is mindig mindenben többnek akartak látszani mint valójában.
Azért, azt tudod, hogy most hülyeséget beszélsz ugye? Épp erre céloztam, hogy ez 1900as évek elején egy identítás volt egy kiút a sz*r mindennapokból, hogy egy csapat képviselte Katalniát, ebbe nekem ne akard a médiát belemagyarázni mert most nagyon mellé lőttél.

A média mindig korrekten mutatta be a klubot,a barcát is és a realt is...ez tiszta számomra,nem is vitázom,mindig is korrekt volt a két klub megítélése. :hmmm: :'( :ozil: :kivagyhe: :shutup: :coffee:
Na,szóval,értem....az tiszta hogy ez a szlogen korai stádiumban kelt életre....de nem is ezt akartam belőle kihámozni,hanem hogy értelmezzük,és mint a hangvillát tegyük a fülünk mellé....had csengjen.....na?
Na?

Ugye hallod? A több mint egy klub,TÖBBET jelent mint azt aminek jelentenie kellene. Másnak....többnek....jobbnak....szebbnek....most más jelző nem jut eszembe,de igen,az alap értelmezésében értem mire céloztál.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. szeptember 22., kedd 21:56

Realista24 írta:
mahitoo(Henke) írta:Ezek szerint senki sem tud semmit a holnapi 2 kezdő időpont teljesen érthetetlen kiválasztásáról. De legalább megkaptam amit vártam, 10 hsz-en belül a médiáról való kioktatást. :D

(Aki 30 éves kora környékén dönti el, hogy AZÉRT IS a Huszadik Század Legjobb Csapatának fog drukkolni, ne oktasson már ki másokat.)
A kezdési időpontot szerintem simán csak elkúrták. Tíz későn lett volna, egy időre meg nem akarták tenni gondolom. Egy nappal korábbra vagy későbbre sem, mert akkor valaki kevesebbet pihen. Nyolc előtt meg nincs kezdési időpont. :mrgreen:
De vannak 10-es kezdési időpontok, meg míg a Madrid szombaton játszott, a Bilbao vasárnap. Hát én ezt nem értem. Az egyetlen 9-es kezdési időpont a ti meccsetek. Na mindegy, köszi a választ, ha te sem tudsz rá valami bennfentes infót, akkor senki. Sajnálom, de legalább fekhetek 11-kor. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég