OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 23., szerda 23:25

istimester írta:
VanillaSky írta:Egy telefonban mit lehet imádni? Komolyan kérdezem. Számomra mindig is egy műanyagdarab volt, akár ios, akár droid, akár wp, akár villanymotor hajtja. Egy puszta tucateszköz, márkától függetlenül. (egy karórát pl lehet szeretni stílust ad, de egy tucat mobiltelefon? fogyóeszköz.)
+1

Én nem utálom az Iphonet, a használói kretén részét annál inkább.
Az imádat részt nem értem én sem..ahogy a gyűlöletet sem, amit leírtam.Ezek csak használati eszközök.Emberek meg ölte menően vitatkoznak rajtuk.Ezt sosem fogom megérteni.

Nyilván van az Iphone tulajoknak egy kretén része, sejtem melyik típusokra gondolhatsz.De azt hozzá tenném, hogy rengeteg androidot használó bunkó is van, így ezzel kissé általánosítunk. :mrgreen: Bár tény az Apple maga köré vonzott a korábbi üzletpolitikájával egy réteget.

A magam részéről ezek csak használati tárgyak, kütyük, amiket persze szívesen babrálok, de ennyi. Meg van számomra, hogy mit miért használok szívesen, de érzelmei egy telefon iránt nem lesznek. :D

Ps.:Sok helyen fillérekért adják az apple cucvokat előfizetés mellé.Akkor Meg az ember máshogy áll a kérdéshez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 23:23

Az Alma a sima usereknek megterhelő csak itthon.
Céges flottákban (nyilván nem három darabnál és 3990-es előfizuval) ingyen dobálják, szó szerint ingyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 23., szerda 23:20

Jobsról mondjuk annyit, hogy sokáig gát is volt. Ugye amikor átcsábította a Pepsi CEO-ját, aki hamar megtalálta a hiba forrását, Jobsot..ki is rúgta, aztán visszakerült. Egyszerűen minden folyamatot át akart látni, mindent személyesen ellenőrizni..ez egy startup cégnél oké, de egy idő után akadályt jelent. Bocs az esti meséért. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 23:19

Viszont az iPhone-ra világ garancia van, ráadásul külföldön vannak a iphone automaták, bedobod a régit, kiíírja mennyit ér még, rádobsz pénzt és kidob egy másikat. :D
Amcsi almára nincs európai garancia azt hiszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 23., szerda 23:18

istimester írta:Legfeljebb Káeurópában. Nővérem Californiában van, jóhogynem hozzávágják az emberhez.
Keletinél itt is. :mrgreen:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 23., szerda 23:17

VanillaSky írta:
Steve Jobs
Jobsot én is zseninek tartom, bár koránt sem a technikai téren hozott/szerzett újításaiért, hanem a brandépítési tehetsége miatt. Olyan hypeot adott a saját termékeinek ami életében és a halála után is tökéletesen alkalmas a tömegpszichózisra. Emberek 4-5 napra lesátoroznak egy bolt elé egy új műanyagdarabért, ehhez kétség kívül tehetség kell meg jó néhány "droid" felvevő oldalról. :lol:
+1
Itt a kulcs az egész Apple mögött. Pénzes konzumidióták alapfelszerelése főleg.
Persze tisztelet a kivételnek, mert van pár barátomnak is akik nagyon értelmesek. Meg valóban jó telefon az iphone. Csak szerintem nem ér annyit mint amennyibe kerül. Csak ugye a hype, meg a státuszszimbólum, stb.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 23., szerda 23:16

nmate írta:Én is vennék iPhonet ha megtehetném, mivel megbízhatóbb.
De számomra abszolút luxuscikk, nem használnám ki.

Az órámat meg imádom. :mrgreen:
Legfeljebb Káeurópában. Nővérem Californiában van, jóhogynem hozzávágják az emberhez.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 23., szerda 23:12

Realista24 írta:
MesQueUnClub írta:Akárhogy is Steve Jobs azt vallotta, hogy ő nem akar olyat csinálni mint mások, ő különbözni akar a többi gyártótól, nem is volt 5 colos iphone amíg ő élt. Nekem a legnagyobb problémám az iPhoneal hogy szinte minden lovéba kerül ami kéne rá. Márpedig magyar fizuból azaz iTunes azért annyira nem olcsó.
Fel kell törni. Amúgy sem bírják sokáig, garancia ide vagy oda. Viszont így is úgy is megveszik a népek használtan pillanatok alatt.
Viszont az iPhone-ra világ garancia van, ráadásul külföldön vannak a iphone automaták, bedobod a régit, kiíírja mennyit ér még, rádobsz pénzt és kidob egy másikat. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 23., szerda 23:10

Steve Jobs
Jobsot én is zseninek tartom, bár koránt sem a technikai téren hozott/szerzett újításaiért, hanem a brandépítési tehetsége miatt. Olyan hypeot adott a saját termékeinek ami életében és a halála után is tökéletesen alkalmas a tömegpszichózisra. Emberek 4-5 napra lesátoroznak egy bolt elé egy új műanyagdarabért, ehhez kétség kívül tehetség kell meg jó néhány "droid" felvevő oldalról. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: OFF

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. szeptember 23., szerda 23:08

Én is vennék iPhonet ha megtehetném, mivel megbízhatóbb.
De számomra abszolút luxuscikk, nem használnám ki.

Az órámat meg imádom. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 23:08

MesQueUnClub írta:Akárhogy is Steve Jobs azt vallotta, hogy ő nem akar olyat csinálni mint mások, ő különbözni akar a többi gyártótól, nem is volt 5 colos iphone amíg ő élt. Nekem a legnagyobb problémám az iPhoneal hogy szinte minden lovéba kerül ami kéne rá. Márpedig magyar fizuból azaz iTunes azért annyira nem olcsó.
Fel kell törni. Amúgy sem bírják sokáig, garancia ide vagy oda. Viszont így is úgy is megveszik a népek használtan pillanatok alatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: OFF

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 23., szerda 23:07

Akárhogy is Steve Jobs azt vallotta, hogy ő nem akar olyat csinálni mint mások, ő különbözni akar a többi gyártótól, nem is volt 5 colos iphone amíg ő élt. Nekem a legnagyobb problémám az iPhoneal hogy szinte minden lovéba kerül ami kéne rá. Márpedig magyar fizuból azaz iTunes azért annyira nem olcsó.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. szeptember 23., szerda 23:03

Nekem csak annyi érvem van ellene, hogy nem vagyok hajlandó annyit fizetni valamiért, ami egyébként annyival nem jobb, mint a riválisai. Szóval jóval kevesebb pénzből meg lehet oldani legalább hasonló minőséget, akkor meg minek dobjam ki a pénzt az ablakon.
Meg na, az elvek. :lol:

Ráadásul abszolút nem látom át az iOS rendszerét, fogalmam sincs hogy mit hogy kéne csinálni, mit merre keressek... de hát ez van ha az ember jó 10 éve Windows-on szocializálódik. :mrgreen:
Amúgy eszméletlen, hogy az embereknek mennyi "elve", előitélete van dolog iránt amit ki sem próbáltak.

Nem egy-két embert ismerek aki ?gyűlöli? az Apple termékeket bár még életében nem használta rendszeresen, max megnyomkodta párszor. Hogy lehet úgy valamit elítélni akkor fura.
Ez amúgy tök jogos. :) Nem csak tárgyakra levetítve.
soha többet nem kéne androidos telefon.
Az nekem se. :mrgreen: :mrgreen:
Egy telefonban mit lehet imádni?
Szerintem pont ugyanazt, mint bármi egyéb tárgyon, amit nap mint nap használ az ember.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: OFF

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 23., szerda 23:02

VanillaSky írta:Egy telefonban mit lehet imádni? Komolyan kérdezem. Számomra mindig is egy műanyagdarab volt, akár ios, akár droid, akár wp, akár villanymotor hajtja. Egy puszta tucateszköz, márkától függetlenül. (egy karórát pl lehet szeretni stílust ad, de egy tucat mobiltelefon? fogyóeszköz.)
+1

Én nem utálom az Iphonet, a használói kretén részét annál inkább.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 23., szerda 22:58

Egy telefonban mit lehet imádni? Komolyan kérdezem. Számomra mindig is egy műanyagdarab volt, akár ios, akár droid, akár wp, akár villanymotor hajtja. Egy puszta tucateszköz, márkától függetlenül. (egy karórát pl lehet szeretni stílust ad, de egy tucat mobiltelefon? fogyóeszköz.)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 23., szerda 22:56

Pipita írta:iOS-t meg sose vennék. Vannak elveim. :mrgreen:
Nekem is voltak. :D Gyűlöltem világéletemben az iphone-t, meg a körülötte lévő hype-ot, aztán egyik haverom vett egyet, meghozta a kedvem, vettem én is egyet, azóta imádom, és soha többet nem kéne androidos telefon. :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 23., szerda 22:52

Realista24 írta:
iOS-t meg sose vennék. Vannak elveim. :mrgreen:
Előítélet, ezt a szót kerested :mrgreen:
Így van.

Amúgy eszméletlen, hogy az embereknek mennyi "elve", előitélete van dolog iránt amit ki sem próbáltak.

Nem egy-két embert ismerek aki ?gyűlöli? az Apple termékeket bár még életében nem használta rendszeresen, max megnyomkodta párszor. Hogy lehet úgy valamit elítélni akkor fura.

Nem értem az ilyen embereket(nem Rád értem Pipita)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: OFF

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 23., szerda 21:01

Sziasztok! Győr főterének környékén tud valaki mondani egy helyet, ahol lehetne nézni a meccset? Nem ismerem a várost sajnos. :)
Győr kisváros. :) Indulj el a Lapos felé. Egyetemi hely a Széchenyi tértől (gondolom arról lehet szó) kb 3-5 perc gyalog.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: OFF

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. szeptember 23., szerda 20:49

Sziasztok! Győr főterének környékén tud valaki mondani egy helyet, ahol lehetne nézni a meccset? Nem ismerem a várost sajnos. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 23., szerda 14:59

iOS-t meg sose vennék. Vannak elveim. :mrgreen:
Előítélet, ezt a szót kerested :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég