Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62743
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 4., csütörtök 21:17

Morata kevés, de csak ahhoz, hogy a Real Madrid elsődleges csatára legyen. Röhög rajta sok ember, pedig Higuaínnál egyáltalán nem rosszabb. Tökéletes lenne második számúnak.
Idén én se hoznék befejezőcsatárt. A minőségi igazolás végtelenül drága lenne, és nem egy, hanem több remek játékost is a padra szorítana (nem Moratára gondolok...). CR mellet untig elég egy támadó a kezdőbe, arra meg ott lesz Benzema és Jesé, mögöttük remélhetőleg sok-sok játszó középpályással.
Ezzel tökéletesen tudok azonosulni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 4., csütörtök 21:15

azért hülyeségeket ne írjunk már...
nem volt a foci mindig ilyen sablonfos mint manapság.

nem vagyok egy aggastyán, de még én is láttam pár olyan csapatot ami igenis látványos játékot nyújtott. A bayern nem ilyen, max élvezetes, mert gyors, lendületes, nincs tötyögés, de a kettő nem ugyanaz.
Tudtam, hogy valaki ezt dobja majd be a 4 góljával (ezen kívül ott is nagyon kevés volt)! :lol: :lol: :lol:
valóban, alig játszott...
nézzük meg azt a 4 gólt hány perc alatt hozta össze. Arról meg nem ő tehet h senki se volt képes többet rúgni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 4., csütörtök 21:12

Az utánpótlás EB-n. :)
Tudtam, hogy valaki ezt dobja majd be a 4 góljával (ezen kívül ott is nagyon kevés volt)! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 4., csütörtök 21:10

adamzz írta: Adebayort vissza!
Lehet röhögni rajta, de én bírtam a gólyalábút. Nagy zsiráf lábaival jól fedezte a labdát, és messze nem volt ügyetlen. Dehát az már régen volt.

Idén én se hoznék befejezőcsatárt. A minőségi igazolás végtelenül drága lenne, és nem egy, hanem több remek játékost is a padra szorítana (nem Moratára gondolok...). CR mellet untig elég egy támadó a kezdőbe, arra meg ott lesz Benzema és Jesé, mögöttük remélhetőleg sok-sok játszó középpályással.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. július 4., csütörtök 21:08

egyet kell hogy értsek Wertz kollégával, a személyeskedéstől eltekintve. :D

ez tényleg bullshit amit sokan elképzelnek itt...a varázslat meg a fineszes dolgok.szerintem nem is volt soha olyan csapat ami ezt játszotta volna. :D (sem a galaktikusok sem a brazil válogatott)
a bayern meg tényleg csúcsfoci volt,rimánkodok ilyen játékért.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 4., csütörtök 21:08

madridronie írta:Hol, mikor??? :hmmm: :coffee:
Az utánpótlás EB-n. :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 4., csütörtök 21:07

Morata bizonyította, hogy tehetséges, szerintem az esélyt megérdemli.
Hol, mikor??? :hmmm: :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 4., csütörtök 21:03

morientes írta:élvezze hogy folyik a labda,a fineszes kényszerítők miatt,1-1 varàzslat miatt,az is biztos...
Én hiszem hogy lehet még a foci egyszerre szép és eredményes,még madridnan is,mer ok hogy az eredményesség a legfontosabb,de egyidő után rohadt unalmas az a darálomszar,mégha eredményes is.Ha kiveszik a labdarúgásból a JÀTÈK,akkor tőlem nyerhet a Real 10 BL-t egymás után akkor se leszek maradéktalanul boldog.
Varázslat, fineszes játék :lol: Röhögni tudok
Olyanról álmodozol ami a profi fociban nem is létezik, felesleges játékszínezést ne ott keresd
morientes írta:Ott a bayern,megnyertek mindent,de megmondom őszintén nekem nem volt a mutatott játék egy nagy durranás.Egy tökéletes gépezet csúcsrajáratva,ami egy idő után unalmassá válik...
Ezzel minden el is árulsz magadról. Inkább hagyj fel a profi foci nézésével, mert ha ez a te véleményed a Bayern játékáról, akkor a profi labdarúgás nem neked való. Nézz freestylet. Vagy menj ki valami kis pályára azt nézd, ahogy pár hülye gyerek vagánykodik a béna trükkjeivel, hogy mennyire tud focizni
Amit a Bayern idén nyújtott a BLben az igazi foci volt. A BVB elleni döntőjük pedig csúcsfoci volt. Olyan színvonalas játékot ritkán lehet látni, mint azon a meccsen

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 4., csütörtök 20:58

Totál hülyeség klasszis csatárt venni a padra.

Mourinhónál látszott, hogy a rotáció se megoldás, egyik se tud igazán formába lendülni.

Most lehet azon filózni, hogy mi lesz, ha Benzema megsérül. És ha nem? Akkor a másik egész szezonban dekkol a padon? Egyetlen klasszis csatár se tűri a padot sokáig, ha jönne Cavani például Benzema cseréjének, tuti lépne az egyikük jövőre. Egyszerűen ez nem működik ekkora kaliberek esetében.

Kell egy alapvető hierarchia azon a poszton. Ha Benzema lesz az első számú, akkor egy nála papíron gyengébb játékos mögé. Morata bizonyította, hogy tehetséges, szerintem az esélyt megérdemli. Jesé szintén, egyikük se fog fejlődni, ha jönne eléjük még valaki.

Másrészt továbbra is CR-re fog épülni a támadójáték, szóval annyira nem kulcskérdés ez továbbra se.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 4., csütörtök 20:54

Volt ma egy szavazás Marcán, ez lett a végeredmény.

Nézegettem délután én is, de ugye csak a jelenlegi kerettagokra lehetett voksolni, abból meg most nehéz lenne normális középpályát összerakni.
Ami így kijött az igen harmatos lenne védekezésben...
Na mindegy, csak egy kis érdekesség.
Az mondjuk már pozitívum, hogy Khedira igen gyér százalékát vitte el a szavazatoknak.


Benzema meg egyre nagyobb eséllyel lesz első számú támadó szerintem. Mou ragaszkodott mindenképpen a két hasonló szintű csatárhoz (mondjuk Higu nem az :mrgreen: ), elképzelhető, hogy Ancelotti megelégszik Moratával, illetve a Jesé/Cé páros is tud ott játszani, ha nagy a baj.

Persze most szerintem igaz, hogy addig nem lesz bejelentés, amíg páran le nem lépnek. Callejon és Higuaín szerintem napokon belül hivatalosan is távozik, aztán ki tudja, lehet, hogy utána egyből bejelentenek valakit, akár támadót is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 4., csütörtök 20:48

megértem én ezt is.
de felesleges úgy nézni a dolgot, hogy "hát de ha majd benzema megsérül, akkor mi lesz".
szerintem most hozni fogja az eddigi legjobb madridi szezonját. ja, komolyan gondolom. :D

továbbra is úgy gondolom, hogy ha most akarnánk egy ibra szintű csatárt (ugye akinek alap hogy stabil kezdő legyen) akkor nem higunak keresnénk most új csapatot. benzema nem úgy jött ide, hogy lehet belőle valaki, hanem mint egy galaktikus igazolás. így nem fogunk olyat hozni aki egyértelműen elé jön. márpedig ha veszünk egy cavanit, suarezt, ibrát 30 feletti összegért akkor őt bizony muszáj lesz játszatni.

arról meg nincs hír, hogy jönne valami öregebb arc aki néha beáll a padról.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 4., csütörtök 20:46

szerintem várjuk meg mit tud Morata csatárként, merthogy José folyamatosan szélsőként nyomatta. Ami meg Jesét illeti, a helyzeteit sokkal jobban használja ki mint Karim vagy Higu. Én ezt az évet mindenképp odaadnám a fiataloknak.

Mégis mikor bizonyítsanak ha folyamatosan hozunk a posztjukra egy világsztárt?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 4., csütörtök 20:45

madridronie írta:de a 2 között azért szerintem van egy átmenet
Adebayort vissza!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 4., csütörtök 20:38

oké, hogy te ezt elhiszed magadnak, de miért kell naponta többször erőltetni a fórumon a hülyeséget?

szerintem nem jön csatár és benzema lesz a stabil kezdő.
ha jönne egy top csatár, akkor nem higut hanem karimot adnák el.

felesleges egy ilyen szintű támadónak a padon ülnie.
Hogy őszinte legyek miró barátomhoz hasonlóan én sem lennék nyugodt, ha a szezonnak "csupán" egy Benzema, Morata, Jesé trióval indulnánk neki; akármekkora kedvencem is Karim azért ez a névsor (főleg utóbbi 2) egy Real Madridhoz képest nekem baromi soványnak tűnik (Morata eleve képességekben is csúnyán leveri a lécet és akkor a tapasztalatról még nem is beszéltünk)! :ozil: :kivagyhe: Az már egy más kérdés és azzal is abszolút egyetértek, hogy irdatlan, illetve eszetlen összeget sem szabad kiadni Cavani-félékért, de a 2 között azért szerintem van egy átmenet is! :coffee: :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 20:35

Wertz írta:
morientes írta:Nem
Pedig ideje lenne már
Ha most probléma hogy vagyunk néháhányan nem azt az űberstorm focit akarunk látni,ahol 11 biorobot szisztematikusan felszántja a pályát,akkor sry...
Elgondolkodiok sokszor hogy sokan miért szurkolnak a Real Madridnak... :roll: Jól mutat a mez vagy cool város madrid vagy dögös a címer...nemtom na.Mert hogy nem azért hogy szép focit lásson,vagy hogy élvezze hogy folyik a labda,a fineszes kényszerítők miatt,1-1 varàzslat miatt,az is biztos...
Én hiszem hogy lehet még a foci egyszerre szép és eredményes,még madridnan is,mer ok hogy az eredményesség a legfontosabb,de egyidő után rohadt unalmas az a darálomszar,mégha eredményes is.Ha kiveszik a labdarúgásból a JÀTÈK,akkor tőlem nyerhet a Real 10 BL-t egymás után akkor se leszek maradéktalanul boldog...Ott a bayern,megnyertek mindent,de megmondom őszintén nekem nem volt a mutatott játék egy nagy durranás.Egy tökéletes gépezet csúcsrajáratva,ami egy idő után unalmassá válik...
Szerk:bocs a dupláért,de fagyott a phone,2X küldte el.Az egyiket vegyétek le. Köszönöm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 4., csütörtök 20:39-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 20:34

Wertz írta:
morientes írta:Nem
Pedig ideje lenne már
Ha most probléma hogy vagyunk néháhányan nem azt az űberstorm focit akarunk látni,ahol 11 biorobot szisztematikusan felszántja a pályát,akkor sry...
Elgondolkodiok sokszor hogy sokan miért szurkolnak a Real Madridnak... :roll: Jól mutat a mez vagy cool város madrid vagy dögös a címer...nemtom na.Mert hogy nem azért hogy szép focit lásson,vagy hogy élvezze hogy folyik a labda,a fineszes kényszerítők miatt,1-1 varàzslat miatt,az is biztos...
Én hiszem hogy lehet még a foci egyszerre szép és eredményes,még madridnan is,mer ok hogy az eredményesség a legfontosabb,de egyidő után rohadt unalmas az a darálomszar,mégha eredményes is.Ha kiveszik a labdarúgásból a JÀTÈK,akkor tőlem nyerhet a Real 10 BL-t egymás után akkor se leszek maradéktalanul boldog...Ott a bayern,megnyertek mindent,de megmondom őszintén nekem nem volt a mutatott játék egy nagy durranás.Egy tökéletes gépezet csúcsrajáratva,ami egy idő után unalmassá válik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 4., csütörtök 20:26

miró írta:jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,de még ő is sérült lenne tegyük föl) akkor mi lenne?
mondjuk ez pont nem a legjobb érv, mert benzema inkább a nagyok ellen szívja fel magát és a bl-ben alkot. :mrgreen:

meg kell nézni, hogyan muzsikál karim, ha megvan adva neki a bizalom (mint a többi topcsatárnak) aztán, ha úgy sem lesz jobb, akkor átgondolni a jövőjét, mivel jövő nyáron már csak egy év lesz hátra a szerződéséből.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 4., csütörtök 20:17

jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,
Akkor jöjjön Bale is CR mögé. Mivan, ha megsérül a BL döntő előtt.
Hülye felfogás.


Kázmérnak nem lesz bemutatása?

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 4., csütörtök 20:16

miró írta:jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,
oké, hogy te ezt elhiszed magadnak, de miért kell naponta többször erőltetni a fórumon a hülyeséget?

szerintem nem jön csatár és benzema lesz a stabil kezdő.
ha jönne egy top csatár, akkor nem higut hanem karimot adnák el.

felesleges egy ilyen szintű támadónak a padon ülnie.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 4., csütörtök 19:52

Én is ráciccentek 1 sörre, ha elmegy és nem Cavani, Suarez fog Benz mellett harcolni a helyért hanem Morata és Jesé. B-)
mivel higuain nem azért ment el mert följött jesé és morata,ezért 100% hogy jönni fog egy csatár.
és a világ lenagyobb balf*szai lennénk 3 olyan csatárral elkezdeni egy szezont akik mellett óriási kérdőjelek vannak.
jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,de még ő is sérült lenne tegyük föl) akkor mi lenne?egy szem morataval mit érnénk..????

jöjjön csak suarez vagy cavani vagy ibrahimovic.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég