Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 4., csütörtök 20:46

szerintem várjuk meg mit tud Morata csatárként, merthogy José folyamatosan szélsőként nyomatta. Ami meg Jesét illeti, a helyzeteit sokkal jobban használja ki mint Karim vagy Higu. Én ezt az évet mindenképp odaadnám a fiataloknak.

Mégis mikor bizonyítsanak ha folyamatosan hozunk a posztjukra egy világsztárt?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. július 4., csütörtök 20:45

madridronie írta:de a 2 között azért szerintem van egy átmenet
Adebayort vissza!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 4., csütörtök 20:38

oké, hogy te ezt elhiszed magadnak, de miért kell naponta többször erőltetni a fórumon a hülyeséget?

szerintem nem jön csatár és benzema lesz a stabil kezdő.
ha jönne egy top csatár, akkor nem higut hanem karimot adnák el.

felesleges egy ilyen szintű támadónak a padon ülnie.
Hogy őszinte legyek miró barátomhoz hasonlóan én sem lennék nyugodt, ha a szezonnak "csupán" egy Benzema, Morata, Jesé trióval indulnánk neki; akármekkora kedvencem is Karim azért ez a névsor (főleg utóbbi 2) egy Real Madridhoz képest nekem baromi soványnak tűnik (Morata eleve képességekben is csúnyán leveri a lécet és akkor a tapasztalatról még nem is beszéltünk)! :ozil: :kivagyhe: Az már egy más kérdés és azzal is abszolút egyetértek, hogy irdatlan, illetve eszetlen összeget sem szabad kiadni Cavani-félékért, de a 2 között azért szerintem van egy átmenet is! :coffee: :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 20:35

Wertz írta:
morientes írta:Nem
Pedig ideje lenne már
Ha most probléma hogy vagyunk néháhányan nem azt az űberstorm focit akarunk látni,ahol 11 biorobot szisztematikusan felszántja a pályát,akkor sry...
Elgondolkodiok sokszor hogy sokan miért szurkolnak a Real Madridnak... :roll: Jól mutat a mez vagy cool város madrid vagy dögös a címer...nemtom na.Mert hogy nem azért hogy szép focit lásson,vagy hogy élvezze hogy folyik a labda,a fineszes kényszerítők miatt,1-1 varàzslat miatt,az is biztos...
Én hiszem hogy lehet még a foci egyszerre szép és eredményes,még madridnan is,mer ok hogy az eredményesség a legfontosabb,de egyidő után rohadt unalmas az a darálomszar,mégha eredményes is.Ha kiveszik a labdarúgásból a JÀTÈK,akkor tőlem nyerhet a Real 10 BL-t egymás után akkor se leszek maradéktalanul boldog...Ott a bayern,megnyertek mindent,de megmondom őszintén nekem nem volt a mutatott játék egy nagy durranás.Egy tökéletes gépezet csúcsrajáratva,ami egy idő után unalmassá válik...
Szerk:bocs a dupláért,de fagyott a phone,2X küldte el.Az egyiket vegyétek le. Köszönöm
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 4., csütörtök 20:39-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 20:34

Wertz írta:
morientes írta:Nem
Pedig ideje lenne már
Ha most probléma hogy vagyunk néháhányan nem azt az űberstorm focit akarunk látni,ahol 11 biorobot szisztematikusan felszántja a pályát,akkor sry...
Elgondolkodiok sokszor hogy sokan miért szurkolnak a Real Madridnak... :roll: Jól mutat a mez vagy cool város madrid vagy dögös a címer...nemtom na.Mert hogy nem azért hogy szép focit lásson,vagy hogy élvezze hogy folyik a labda,a fineszes kényszerítők miatt,1-1 varàzslat miatt,az is biztos...
Én hiszem hogy lehet még a foci egyszerre szép és eredményes,még madridnan is,mer ok hogy az eredményesség a legfontosabb,de egyidő után rohadt unalmas az a darálomszar,mégha eredményes is.Ha kiveszik a labdarúgásból a JÀTÈK,akkor tőlem nyerhet a Real 10 BL-t egymás után akkor se leszek maradéktalanul boldog...Ott a bayern,megnyertek mindent,de megmondom őszintén nekem nem volt a mutatott játék egy nagy durranás.Egy tökéletes gépezet csúcsrajáratva,ami egy idő után unalmassá válik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 4., csütörtök 20:26

miró írta:jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,de még ő is sérült lenne tegyük föl) akkor mi lenne?
mondjuk ez pont nem a legjobb érv, mert benzema inkább a nagyok ellen szívja fel magát és a bl-ben alkot. :mrgreen:

meg kell nézni, hogyan muzsikál karim, ha megvan adva neki a bizalom (mint a többi topcsatárnak) aztán, ha úgy sem lesz jobb, akkor átgondolni a jövőjét, mivel jövő nyáron már csak egy év lesz hátra a szerződéséből.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 4., csütörtök 20:17

jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,
Akkor jöjjön Bale is CR mögé. Mivan, ha megsérül a BL döntő előtt.
Hülye felfogás.


Kázmérnak nem lesz bemutatása?

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. július 4., csütörtök 20:16

miró írta:jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,
oké, hogy te ezt elhiszed magadnak, de miért kell naponta többször erőltetni a fórumon a hülyeséget?

szerintem nem jön csatár és benzema lesz a stabil kezdő.
ha jönne egy top csatár, akkor nem higut hanem karimot adnák el.

felesleges egy ilyen szintű támadónak a padon ülnie.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 4., csütörtök 19:52

Én is ráciccentek 1 sörre, ha elmegy és nem Cavani, Suarez fog Benz mellett harcolni a helyért hanem Morata és Jesé. B-)
mivel higuain nem azért ment el mert följött jesé és morata,ezért 100% hogy jönni fog egy csatár.
és a világ lenagyobb balf*szai lennénk 3 olyan csatárral elkezdeni egy szezont akik mellett óriási kérdőjelek vannak.
jönne a bl elődöntő/negyeddöntő tök mind1,kapnánk megint egy csípős ellenfelet,benzema pl sérült lenne(pedig vele se vagyunk előrébb,de még ő is sérült lenne tegyük föl) akkor mi lenne?egy szem morataval mit érnénk..????

jöjjön csak suarez vagy cavani vagy ibrahimovic.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 4., csütörtök 19:41

nekem évek óta hűtőben a szesz
Én is ráciccentek 1 sörre, ha elmegy és nem Cavani, Suarez fog Benz mellett harcolni a helyért hanem Morata és Jesé. B-)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 4., csütörtök 19:11

Wertz írta:
h3x0r írta:Ha te vagy en delutan focizunk egyet, ejszaka meg bulizunk, akkor az okes. De kivancsi vagyok mit szolnal ha ugyan ezt Ronaldo csinalna: ejszaka elmenne bulizni, masnap pedig meccs a BL-ben.
Az ő dolga, azt csinál amit akar
Nekem semmi közöm hozzá
Te veszel jegyet a meccsekre, te veszel mezt, te fizeted a kabeltevet. Te nezed meg eloben vagy csak TV-n keresztul, ugyhogy valamilyen szinten van egy kis kozod hozza.
Wertz írta:
h3x0r írta:Mondok egy nevet: Ronaldinho. A csucson volt, elkezdett bulikra jarni, kimaradtak az edzesek, kikerult a kezdobol, majd a csapatbol, stb.
Ő meg mindent megnyert amit lehetett BL, VB, Aranylabda. Úgy, hogy őt aztán teljesen meglehet érteni

Megerteni megertem. Csak jobb lett volna ot is nem 2-3, hanem 4-5 even keresztul a csucson latni. Elfogadni elfogadom, az o dontese, csak mint szurkolo sajnalom.
Wertz írta:
h3x0r írta:Mvilla talan a legnagyobb tehetseg volt a sajat posztjan, BL gyoztes csapatban is jatszhatna, de inkabb elment penzt keresni.
Mondjuk sok választása nem is volt. Még a teljesen szétesett QPR vitte volna. Őket akárhogy is nézem, nem látom, hogy BL esélyesek lennének
Hogy melyik a jobb választás? Szerintem a Kazany. Azért az orosz 1. osztályban jobb lehet játszani, mint az angol 2ben
Azt hiszem rosszul fogalmaztam.
Hatalmas tehetseg, viszont rendkivul problemas. Bulizni jar, masnaposan megy edzesre, csapattarsaival osszebalhezik, stb. E miatt volt az, hogy itt a forumon hiaba irta mindenki, hogy ot kell megvenni, a vezetosegnek eszebe se jutott leigazolni az "eletmodja" miatt. Szerintem ezzel szurta el a karrierjet. Nyilvan nem lesznek megelhetesi problemai, de tobbet is ki tudott volna hozni magabol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 4., csütörtök 19:10

remélem megkapjuk érte a 30at
27ről van szó, 25 és 30 között ment a huzavona. Ha igaz a 25 vagy a 27 akkor Pérez előtt ismét le a kalappal.
hehe már hűti a szeszt
nekem évek óta hűtőben a szesz :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. július 4., csütörtök 19:09

hehe már hűti a szeszt :lol:

remélem megkapjuk érte a 30at
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 4., csütörtök 19:06

http://images.dailyexpress.co.uk/img/dy ... /49832.jpg
http://images.dailyexpress.co.uk/img/dy ... 412493.jpg
Pipita Londonba tart. Carvajal csak megkapja a 20as számot :iszunk: (remélem minden flottul megy)

Videó
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rUtIsq5ibg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 4., csütörtök 17:07

Vagy te leszel kussban egesz szezonban, mert Benzema olyan teljesitmenyt hoz le. :sly:
legyen úgy! :agree:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 4., csütörtök 17:07

h3x0r írta:Ha te vagy en delutan focizunk egyet, ejszaka meg bulizunk, akkor az okes. De kivancsi vagyok mit szolnal ha ugyan ezt Ronaldo csinalna: ejszaka elmenne bulizni, masnap pedig meccs a BL-ben.
Az ő dolga, azt csinál amit akar
Nekem semmi közöm hozzá
h3x0r írta:Mondok egy nevet: Ronaldinho. A csucson volt, elkezdett bulikra jarni, kimaradtak az edzesek, kikerult a kezdobol, majd a csapatbol, stb.
Ő meg mindent megnyert amit lehetett BL, VB, Aranylabda. Úgy, hogy őt aztán teljesen meglehet érteni
h3x0r írta:Mvilla talan a legnagyobb tehetseg volt a sajat posztjan, BL gyoztes csapatban is jatszhatna, de inkabb elment penzt keresni.
Mondjuk sok választása nem is volt. Még a teljesen szétesett QPR vitte volna. Őket akárhogy is nézem, nem látom, hogy BL esélyesek lennének
Hogy melyik a jobb választás? Szerintem a Kazany. Azért az orosz 1. osztályban jobb lehet játszani, mint az angol 2ben
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. július 4., csütörtök 17:08-kor.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 4., csütörtök 16:58

miró írta:
Hülyeséget kettőnk közül te írtál :smile:
A véleményed meg továbbra sem mérvadó számomra, csak - idézlek - nem szeretem, ha valaki hülyeséget ír.
nem baj,nem kell annak lennie.elég ha az első bajnokin benzema a helyére kerül. :agree:
jobb szélre.a pad jobb szélére. :ike:
Vagy te leszel kussban egesz szezonban, mert Benzema olyan teljesitmenyt hoz le. :sly:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 4., csütörtök 16:48

Talán meg van írva valahol, hogy az embereknek a foci mellett nem lehet semmi szórakozásuk? Nem hiszem 
Ha valaki nem akar teljesen a focira koncentrálni, hát tegye.Mindenki azt csinál amit akar
Persze lehet bulizni,aztán ha visszaesik a teljesítménye akkor vessen magára.De nem is ez volt a lényeg,hanem hogy valaki felvetette hogy miért nem jó ő nekünk.Én meg leírtam amit fentebb.Neked kellene ilyen játékos?Mert nekem nem.Egyébként meg tényleg csinál amit akar,max kiírja magát a nemzetközi futballéletből.És eltűnik a süllyesztőbe.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 4., csütörtök 15:55

Wertz írta:Talán meg van írva valahol, hogy az embereknek a foci mellett nem lehet semmi szórakozásuk? Nem hiszem .
Ha valaki nem akar teljesen a focira koncentrálni, hát tegye.Mindenki azt csinál amit akar
Az életét pedig kíváncsi lennék, hogy baszta el, ha már évek óta agyonkeresi magát :hmmm: :lol:
Ha te vagy en delutan focizunk egyet, ejszaka meg bulizunk, akkor az okes. De kivancsi vagyok mit szolnal ha ugyan ezt Ronaldo csinalna: ejszaka elmenne bulizni, masnap pedig meccs a BL-ben. Mondok egy nevet: Ronaldinho. A csucson volt, elkezdett bulikra jarni, kimaradtak az edzesek, kikerult a kezdobol, majd a csapatbol, stb.
Mvilla talan a legnagyobb tehetseg volt a sajat posztjan, BL gyoztes csapatban is jatszhatna, de inkabb elment penzt keresni. Abban igazad van, mindenki azt csinal amit akar: van akinek eleg csak a penz de van aki beeri kevesebb penzzel, de tobb gyozelemmel, elismeressel, trofeaval.
Press írta:Egyebkent Sahinnal mi van? Megvette mar veglegesre a dortmund? Vagy visszajon?
13-14es szezon vegeig kolcsonbe van a dortmundnal, utana pedig 5.5 millioert megvehetik.

Gaborone1
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2013. július 4., csütörtök 15:37

[/quote]Azért mert finoman szólva sem él sportszerű életet,inkább buli mint foci,a válogatottból is kikerült,elment az oroszokhoz megszedni magát....hát ezért.[/quote]


Thx a reply-ért


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 244 regisztrált és 0 vendég