FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 26., szombat 14:41

Sokat nem akarok vele bénázni igazából, annyira nem izgat, csak most akartunk tolni egy meccset és hát nem jött össze. :lol: De azért köszi a válaszokat, azt a videót lecsekkolom majd.
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 26., szombat 14:33

ziro4vr írta:Kérdés, fifa14 nem indul windows10-en, próbáltam kompatibilitás módban, de semmi, EA logó után nem történik semmi. Valami megoldás van erre?
Csak egy tipp, de nem ez lehet a probléma?

http://pcworld.hu/szoftver/nem-mukodik- ... curom.html

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 26., szombat 14:30

miro írta:Eddig is gondolkoztam rajta hogy veszek egy PS4-et,de ez a Fifa baromira tetszik,szóval még jobban erre húz,valakinek van itt,megéri,van e különbség köztük stb? :)
Van, persze ha 1 milliót beleölsz a PC-be akkor triviálisan az a jobb. Viszont 200k alatti pc esetében azért a PS/XBox very grafikában. Ne felejtsd a konzolok játékra vannak fejlesztve, a PC meg sokkal több mindenre.
ziro4vr írta:Kérdés, fifa14 nem indul windows10-en, próbáltam kompatibilitás módban, de semmi, EA logó után nem történik semmi. Valami megoldás van erre?
Próbáld ki ezzel a módszerrel.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 26., szombat 14:05

Kérdés, fifa14 nem indul windows10-en, próbáltam kompatibilitás módban, de semmi, EA logó után nem történik semmi. Valami megoldás van erre?
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 26., szombat 13:06

Eddig is gondolkoztam rajta hogy veszek egy PS4-et,de ez a Fifa baromira tetszik,szóval még jobban erre húz,valakinek van itt,megéri,van e különbség köztük stb? :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. szeptember 26., szombat 12:40

Sajna...régen emlékszem szeptember 28-án jött a FIFA 11, de már 27-én este fent volt a tört verzió, ha nem csal az emlékezetem, most az XBOX esetében van így. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 26., szombat 11:10

valószínűleg igen. ha jönne egy játszhatóbb fajta törés az is csak télen szerintem. az okát nem tudom mi de két tippem van. vagy nagyon bejött az a védelem amit a 14-óta használnak PC-re vagy az EA folyamat pénzeli a nagyobb teameket. másra nem nagyon tudok gondolni
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. szeptember 26., szombat 10:08

PC-n továbbra is csak az eredetivel lehet tolni a 16-ot?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. szeptember 26., szombat 8:32

Srácok, spanyol jobbhátvédet keresek és eddig Carvajal valamint De Marcos látszik a legjobb választásnak. Akinek esetleg van tapasztalata a két úriemberrel (nem úgy :mrgreen: ), elmondhatná, merlyikre érdemes inkább beruházni. Hosszútávú megoldásnak szánom.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. szeptember 26., szombat 0:47

Inkább egyelőre tervezd, úgy jobb mint egyenlőre.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 25., péntek 23:46

Na megjött a játék. Nyitottam is vagy 6-7 pack-ot, mind ingyen kaptam, de túl sok érdekes nem volt benne. Egy Mkhitaryan, de azt el is adtam gyorsan 9-ért. Offline draft-ból is jött két pack, egy jumbo gold, meg egy sima. Csak Pro-n mertem elindítani elsőre, de könnyű volt. Bár kérdés, hogy megéri e a kockázatot a sokkal nehezebb szint.

Viszont pár kereskedési tipp jöhet. Mert most nem jön át, hogy mit érdemes megvenni, meg eladni az első napokban, hogy pénzem is legyen belőle. Ebben még új vagyok.

Csapatot egyenlőre spanyolt tervezek. Eddig ott nem vészesek az árak. Meg talán idén az a legjobb választás, ha jól látom?

Kezdésnek valami ilyen, később mehet a hibriddé varázslás (Fabregas, Pedro, Azpilicueta-val):

Nolito - Rodrigo - Feghouli
Kovacic - Koke - Parejo
Gayá - Vermaalen - Laporte - Danilo/De Marcos
Bravo

Játszottam pár meccset a gép ellen, de nagyon megszenvedtem a labdakihozatallal, így talán a védelemben is elfér egy jól passzoló egyén, ebből Danilo, és Vermaalen egész jók papíron.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. szeptember 25., péntek 23:43

Valaki nem tudja, hogy át lehet-e állítani, hogy ne láb és yard legyen a mértékegység, hanem normális méter, cm, kg, mint eddig?

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. szeptember 25., péntek 18:57

Heló Draft-ot játszik valaki megéri 15000coint fizetni érte?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. szeptember 24., csütörtök 20:04

Na lenyomtam 6 online szezon meccset, eddig tetszik a játék. Két nagy változtatás van, amit észrevettem, az egyik a passzolás, sokkal nehezebb, mint az előzőkben. Nagyon sok eladott labda van minden meccsen. A másik pedig, hogy végre megcsinálták, hogy nem elég sprintereket berakni a csapatba, bár talán kicsit túlzásba estek. Eléggé eltűnt Ronaldonak, Messinek, Neymarnak stb-nek a sebessége, legalábbis a 15-höz képest. Mondjuk inkább ilyen legyen, mint az előzőben pár (néger) csatár vicc volt, elég volt a sprintet nyomni velük és ott is volt a gól.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. szeptember 24., csütörtök 18:18

Most az elején meg érdemes nyitni packot, mert sokkal drágábban mennek el a játékosok. Hétvégére mindekinek meglesz a játék es akkor tele lesz a piac, innentől kezdve mennek le az arak.
halálomig madridista leszek

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. szeptember 24., csütörtök 16:28

LaMartin írta:Ja, Fifa points-okat csak arra lehet. Akartam írni, hogy sima coinsbol nem érdemes nyitogatni, hanem akkor már inkább fifa pointsból, de ezt kifelejtettem:D
Akkor elköltöm, amit adtak hozzá és így legalább lesz elképzelésem róla, hogy milyen bajnokságra álljak rá. A coinokból pedig konkrét játékosokat veszek majd, már csak pár százezer hiányzik 1-2 jó játékoshoz. :mrgreen:

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. szeptember 24., csütörtök 16:24

Ja, Fifa points-okat csak arra lehet. Akartam írni, hogy sima coinsbol nem érdemes nyitogatni, hanem akkor már inkább fifa pointsból, de ezt kifelejtettem:D

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. szeptember 24., csütörtök 16:20

LaMartin írta: Szerintem pack-okat nem érdemes kinyitni, mert nagyon kicsi az esélye, hogy lesz benne valami értelmes játékos, főleg a ritkább pack-ok, 50000, és 100.000-esek, bár ezek tényleg nagyon ritkán vannak:D
Én az elején mindig kiválasztom, hogy milyen csapatot szeretnék csinálni(pl. liga bbva, premier league), és el kezdem venni a viszonylag olcsóbb játékosokat, szóval James, Benzema, Kroos, Modric pl. az elején esélytelen(CR később is :D ), és ahogy minél magasabb osztályban vagyok, és ezáltal egyre több pénzem van, úgy gyűjtök a jobb játékosokra. Ha van már egy fullos csapatom, akkor én mindig csinálok egy másikat, hogy lehessen pihentetni őket, és ne unjam annyira. 15-ben az első osztályban vagyok, és ilyenek a csapatai
De Gea
Dani Alves/Carvajal-Ramos-Pepe-Jordi Alba
Modric-86-os IF Rakitic- James
Bale-Benzema-Neymar

Közülük Neymart, Rakiticet és Alvest ingyenes pakkban kaptam, tehát elég jól jártam velük.

Másik csapat, ez egy hybrid:
Lloris
Zabaleta-Koscielny-Boateng-kék Azpilicueta(asszem 86)
kék Gonzalo Castro(87)-Kroos- Gotze
Robben-fekete Müller(89)-Reus
Köszi a tippet, akkor választok egy bajnokságot, ahonnan szemezgetek játékosokat, de ha nem érdemes pakkokat bontogatni, akkor mire tudom felhasználni a fifa pointjaimat?

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. szeptember 24., csütörtök 16:14

Gerr90 írta:Sziasztok, a beszédes régi motorosokat kérdezném, hogy milyen módon érdemes belevágni az Ultimate teambe?
Eddig nem toltam ezzel a móddal, de most kedvet kaptam hozzá. Az idei elôtt a 14-es fifaval játszottam, de azt már nagyon késôn szereztem be, egy akció keretein belül, így nem éreztem késztetést belevágni mélyebben. A mostanit viszont van idôm kiélvezni. Noob tippek érdekelnének. :mrgreen: (Olyanok, hogy érdemes-e az összes FUT pontom prémium pakkolra költenem, hogy egy csapattal próbálkozzak és adjam el a felesleget, vagy építsek több csapatot, akár gyengébb játékosokból, de jobb kémiával, remélve, hogy valamelyikhez kapok értelmes embereket, meg hasonlók.)
Szerintem pack-okat nem érdemes kinyitni, mert nagyon kicsi az esélye, hogy lesz benne valami értelmes játékos, főleg a ritkább pack-ok, 50000, és 100.000-esek, bár ezek tényleg nagyon ritkán vannak:D
Én az elején mindig kiválasztom, hogy milyen csapatot szeretnék csinálni(pl. liga bbva, premier league), és el kezdem venni a viszonylag olcsóbb játékosokat, szóval James, Benzema, Kroos, Modric pl. az elején esélytelen(CR később is :D ), és ahogy minél magasabb osztályban vagyok, és ezáltal egyre több pénzem van, úgy gyűjtök a jobb játékosokra. Ha van már egy fullos csapatom, akkor én mindig csinálok egy másikat, hogy lehessen pihentetni őket, és ne unjam annyira. 15-ben az első osztályban vagyok, és ilyenek a csapatai
De Gea
Dani Alves/Carvajal-Ramos-Pepe-Jordi Alba
Modric-86-os IF Rakitic- James
Bale-Benzema-Neymar

Közülük Neymart, Rakiticet és Alvest ingyenes pakkban kaptam, tehát elég jól jártam velük.

Másik csapat, ez egy hybrid:
Lloris
Zabaleta-Koscielny-Boateng-kék Azpilicueta(asszem 86)
kék Gonzalo Castro(87)-Kroos- Gotze
Robben-fekete Müller(89)-Reus

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 24., csütörtök 12:39

Marci77 írta: Ami meg erdekes,hogy szerintem offline,a gep ellen nehezebb jatszani. Meg is szenvedtem vele mikor elkezdtem a menedzser modot. :D
Tényleg ügyesebben járatja a gép a labdát, meg kaput is talál 20 méterről elég rendesen, még amatőrön is feltűnő, de nem mondanám nehezebbnek, mint a tavalyit. Inkább más, de legendás szinten soha nem lőttem három gólt 20 perc alatt, itt meg összejött valahogy, igaz kaptam is annyit a második félidőben. :mrgreen: A labdát is képesek eladni a saját térfelükön, ha jól zárod le előttük a területet a 15-ben ez kb. lehetetlen volt.
Akkor érdemes kipróbálni ez a draftot, csak küldené ki az ipon a hétvégéig, de úgyse fogja. Jobb játékosokat nyertetek már draft-ban? Vagy az annyira esélyes, mint a packoknál?



Galacticos:

Én elhiszem, hogy neked az új, csak a két játék már teljesen más motort használ. Tavaly még mevolt nekem is a 360 a PS4 mellett, de köze nem volt a két Fifa 15-nek egymáshoz. Multi nélkül meg nem számít teljesnek a warez változat sem, főleg, hogy aköré épül a játék.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég