Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. október 10., szombat 9:04

R.M.C.F írta: Benő,elárulok egy nagy titkot,aztáan majd lesz ami lesz,bármi lehet...a foci ilyen,de benitez sokkal,mondon sokkal jobb mint sokan hiszik. Az hogy 1 hónap elteltével már temetik,az kb annyit ér mint a szokásos októberi bebuktuk a ligát dumák.....ez szörnyű,de egyben emberi is....mármint a tudatlanság.
mondjuk nem tudom miért tudatlanság ha én július óta a távozását várom. ha meg októberi bajnokságbukást említ valaki az is inkább pesszimista hozzáállás mint tudatlanság.

és lehet hogy sokkal jobb benitez mint azt sokan hiszik mivel a legtöbben kb semmire sem tartjuk mint edzőt. ebben igazat adok. viszont akárhogy nézzük 7 meccs alatt eldobtunk 6 pontot és nem benitezen múlik hogy még ott vagyunk a tűzközelben. én remélem hogy leesik valami az év végén mert a kupák mindennél fontosabbak ebben az ínséges időszakban de nem benitezzel képzelem el a jövő madridját.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 9., péntek 11:38

Benzema mit nyilatkozott a sajtónak, ami meg is jelent? Vagy ez is olyan, hogy öltözői pletyka és kiszivárgott egy jóakaró miatt (lásd Carbonero kisasszony esete), esetleg rohadt nagy kamu az egész és csak kitalálták az újságok, hogy Karim lázadozik...
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. október 8., csütörtök 16:41

Matt009 írta:...
Ez már egy megszokott dolog...Itt minden edzö pincsi,talán José volt az aki nem állt be a sorba.

Ettöl függetlenül én azt mondom,hogyha ez sokáig fog menni akkor se a klubnak,se a játékosonak se RB-nek nem lesz jó. Föleg ha tetézi ezt egy sikertelenség. Bízom RB-ben,nem egy fogalmatlan edzö de valljuk be vannak bajok. Ezeket a játékosokat tudni kell kezelni...De nem ilyen "poén" nyilatkozatokkal dobálózni. Aztán a nagyszájú sztárocskák persze,hogy megvédik magukat(Itt most nem konkrétan Benzemára gondolok).

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 8., csütörtök 15:54

Nagy_Fönök írta:
Matt009 írta:...
Szerintem Benítez-t sem kell félteni ilyen szempontból... vagy az nem gusztustalan,hogy nyíltan kijelenti,hogy Ronaldo akkor is kezdö ha kis túlzással el van törve mindkét lába?? Vagy,hogy akkor nem fogja lecserélni Benzemát,ha 2 gólt rúg egy meccsen?? Ez biztos a játékosoknak is jól esik...De nekem ne mondja senki,hogy ezek feltüzelö-motiváló nyilatkozatok. :roll:
Pont ezért írtam, hogy Beniteztől el van várva, hogy pincsi legyen. Az, hogy CR mindig kezdő és sosem lehet lecserélni, ez nem épeszű edző döntése. Ez Perez (és CR) befolyása.

A Benzemáról tett nyilatkozat nehezebben védhető, de a rendszeres lecserélése nem véletlen. Nincs cserecsatárunk, ha Benzema lesérül, vagy elfárad a szezon végére, akkor nagyon komoly gondban leszünk. A nyilatkozat maga szerintem humor akart lenni, rosszul sült el. A valódi okot nem mondhatja el, mert egyrészt nevetséges, hogy ilyen keret mellett egy edző panaszkodik, másrészről a vezetőséget illetné félig-meddig burkolt kritikával, és Benitez nem akarja kihúzni a gyufát. Perez második érájában neki van a legkevesebb autonómiája az összes eddigi edző közül, és pont ezért őt lesz a legkönnyebb kirúgni. Ami az ő sztáredzői karrierjének a végét jelenti, ha innen trófea nélkül távozik. Ez után csak kis vagy középcsapatok padjára lenne esélye. Szóval ő jelenleg a 22-es csapdájában van, és reménykedik, hogy kemény munkával és egy adag szerencsével lehetetlen körülmények között lerak valamit az asztalra.
mondom én, h inter 2.0 lesz az itteni karrierje. ott is elég gyorsan mentek a szólogatások, játékosok sem álltak ki mellette, utólag is elismerték... decemberben már nem is volt csapata.
Na pont ezt akarja elkerülni. A különbség annyi, hogy ott rendszeresen fikázta a keretet, és a vezetőségnek is beszólogatott.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 8., csütörtök 15:48

mondom én, h inter 2.0 lesz az itteni karrierje. ott is elég gyorsan mentek a szólogatások, játékosok sem álltak ki mellette, utólag is elismerték... decemberben már nem is volt csapata.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Nagy_Fönök
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 4., vasárnap 21:27
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,Guti,Figo,Marcelo,Modric,James
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nagy_Fönök » 2015. október 8., csütörtök 14:02

Matt009 írta:...
Szerintem Benítez-t sem kell félteni ilyen szempontból... vagy az nem gusztustalan,hogy nyíltan kijelenti,hogy Ronaldo akkor is kezdö ha kis túlzással el van törve mindkét lába?? Vagy,hogy akkor nem fogja lecserélni Benzemát,ha 2 gólt rúg egy meccsen?? Ez biztos a játékosoknak is jól esik...De nekem ne mondja senki,hogy ezek feltüzelö-motiváló nyilatkozatok. :roll:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 8., csütörtök 13:40

Ami nekem rohadtul nem tetszik, hogy a sajtón keresztül oda-oda mondogatnak a játékosok az edzőnek. Nem lesz ennek jó vége.
Nekem sem tetszik ez. Benitez nem elég karizmatikus egy ilyen klubhoz, pláne úgy nem, hogy Perez elvárja tőle, hogy pincsi legyen. Látszik, hogy a nyilatkozatokban próbál hízelegni a játékosoknak, ők meg visszaszólogatnak a sajtón keresztül.

A legnagyobb problémám az, hogy ez abszolút nem profi hozzáállás. Sem a klub, sem a játékosok részéről. Benitez 3 hónapja edző, de már most kikezdik? Tessék odatenni magukat a szezonban, aztán ha hosszútávon nem megy a közös munka, akkor nyár elején el kell mondani az elnöknek, és megoldást találni. De addig csendben kéne maradni.

De kicsit sok lesz a jóból. Mourinhot is effektíve ők buktatták meg, Benitezt 3 hónap után kikezdik, Pelle háta mögött is ment a sutyorgás, ez nevetséges. Azt nekem senki ne mondja, hogy 4 edzőből 3-mal nem tudtak/tudnak együtt dolgozni. Ez vicc. Unprofesszionális fegyelmezetlenség. Nem tudom, hogy kik ebben a főkolomposok (azért van 1-2 erős tippem), de azokat el kellene távolítani a csapatból. A sikertelenségünk lassan már nem magyarázható semmivel, mert minden lehetséges problémát a játékosok egojának letörésén kívül orvosoltunk. Nem a játékosok dolga megmondani, ki legyen az edző, nekik az a dolguk, hogy hallgassanak az edzőre, és tegyék oda magukat a pályán.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. október 8., csütörtök 13:20

Realista24 írta:
Az pl. tényleg nem állapot, hogy Benzema nyert nekünk idén kB. 7pontot és állandóan lecserelik.
Sokaknak nem tetszik ez, viszont ezzel nincs baj szerintem. A baj azzal van, hogy mást semmilyen körülmény között nem cserélnek le.
Nem lesz itt fene nagy rotálás, Benzema, Isco és kb ennyi azoknak a névsora akiket elölről lefog szedni a meccseken.

Ami nekem rohadtul nem tetszik, hogy a sajtón keresztül oda-oda mondogatnak a játékosok az edzőnek. Nem lesz ennek jó vége.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 8., csütörtök 10:21

Sokkal jobb a védelem,kevesebb gólt kapunk. A támadóharmaddal sincs gond,mert meg van a játékunk,csak balfszok vagyunk a befejezéseknél. Sok a sérülés,ez is hátráltatja a csapatot. Szerintem semmi gond nincs a csapattal,még csak október eleje van,nyilván lehetne jobb is a helyzet,volt két botlásunk,de nem egetrengető,nem állunk rosszul.
Én nem így látom.Szerintem előbb utóbb balhé lesz ám.
Főleg ha nem fog változtatni...
Ez kifog derülni amint visszajöttek a válogatott mérkőzésekről a játékosok.
Utána jön a BL-ben a PSG idegenben a Celta Vigo.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 8., csütörtök 7:59

___Samy___ írta:Meg azzal, hogy rajta kivul mas nem hozza a meccseket.
Persze, persze. Csak most kifejezetten a cserék témához akartam hozzászólni.

De amíg nincs James és egy szezon eleji Bale, addig nem várok nagyon mást. James alázata és játék iránti szeretete nagyon hiányzik a csapatból. Na meg a megoldásai és a bal lába :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. október 8., csütörtök 7:48

Meg azzal, hogy rajta kivul mas nem hozza a meccseket.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 8., csütörtök 7:37

Az pl. tényleg nem állapot, hogy Benzema nyert nekünk idén kB. 7pontot és állandóan lecserelik.
Sokaknak nem tetszik ez, viszont ezzel nincs baj szerintem. A baj azzal van, hogy mást semmilyen körülmény között nem cserélnek le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 8., csütörtök 7:15

miro írta:Kicsit most úgy érzem,hogy a csapat három részre szakadt.
Van a Bale,Ronaldo és a Ramos vezette további emberek.
A walesi csak az ügyökére hallgat,Ronaldo szarik mindenre,csak tudjon villogni a pályán kívül,és van a csapat,aki ezek miatt még nem meri de már már próbálja ütni az asztalt.
Pl Ramos nyilatkozat,Benzema okosan oda tette stb.
Benitez meg a metszet,aki mindenhova szeretne tartozni,de nagyon nehéz lesz így neki.
Szóval Bale klikkesedik az ugynokevel... Biztos sok barátja lehet. Egy öntelt pocs, csak nem tud Ronaldo mellett sehogysem kitunni... Sőt a hülye haján kívül alapból sehogysem. Ronaldonak megvannak még a haverjai, de elszállt nagyon ez tény. A többiek meg olyan alapemberei a Realnak, akiknek a szavára figyelnie kell az edzőnek az eredményes közös munka érdekében. Az pl. tényleg nem állapot, hogy Benzema nyert nekünk idén kB. 7pontot és állandóan lecserelik. Főleg, hogy egyedül az ő játéka képes meghatarozni a tamadojatekunkat a legjobban az első hármasbol...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro » 2015. október 8., csütörtök 0:54

Kicsit most úgy érzem,hogy a csapat három részre szakadt.
Van a Bale,Ronaldo és a Ramos vezette további emberek.
A walesi csak az ügyökére hallgat,Ronaldo szarik mindenre,csak tudjon villogni a pályán kívül,és van a csapat,aki ezek miatt még nem meri de már már próbálja ütni az asztalt.
Pl Ramos nyilatkozat,Benzema okosan oda tette stb.
Benitez meg a metszet,aki mindenhova szeretne tartozni,de nagyon nehéz lesz így neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 7., szerda 16:51

Realista24 írta:
http://t.co/tqp8LwKMWe

Mondjuk én azt eddig is tudtam, hogy nem a betegsége,műtét miatt koccolt le.
Hanem, ha már így alakult akkor megműtteti magát.
Úgy emlékszem, mintha ti is leközöltétek volna ezt a hírt, de akkor vszleg nem.
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. október 7., szerda 16:47

Jól emlékszel. Csak már nem akartam megint felhozni újra Ancelottit. Neki örülnék a legjobban, de ha olyan edzőt kéne mondani, aki még itt nem volt vezető edző, akkor én Zidanera szavaznék. Elismerem bőven voltak hibái az olasznak. De azért megnézném, hogy most mit kezdene a csapattal, hogy nem csak egy alibi Illara csücsül a padon.

De én szurkolok Beniteznek sok választásom amúgy sincsen. :lol: Csak az a baj, hogy a rotáláson kívül eddig semmi pozitívumot nem látok benne. Nem haladunk sehova csak egy helyben toporgunk. Értem, hogy új edző meg rendszer meg kell szokni stb... De az a gond, hogy semmi fejlődést nem látok a csapaton, hogy valami lenne. Aztán lehet tévedek, mert nem vagyok nagy foci szakértő így nem igazán látok olyan mélyen rá a dolgokra.
Sokkal jobb a védelem,kevesebb gólt kapunk. A támadóharmaddal sincs gond,mert meg van a játékunk,csak balfszok vagyunk a befejezéseknél. Sok a sérülés,ez is hátráltatja a csapatot. Szerintem semmi gond nincs a csapattal,még csak október eleje van,nyilván lehetne jobb is a helyzet,volt két botlásunk,de nem egetrengető,nem állunk rosszul. Finomítani kell bizonyos dolgokon,illetve kellene egy topformás CR,szükségünk van rá. Beníteznek nehéz dolga van,mert Ancelottit mindenki szerette,kiálltak mellette a játékosok,mégis mennie kellett. Nyilván a játékosoknak kuss van,torodjenek a futballal de azert az edzo szerepe nagyon fontos.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 13:41

KAG írta:
Realista24 írta:Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Mi történt? :)
http://t.co/tqp8LwKMWe
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 7., szerda 13:38

Realista24 írta:Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Mi történt? :)
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 13:11

Ennyit Carlo betegszabijáról :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 7., szerda 12:42

Bajnokságot 27%
Bajnokok Ligáját 3%
Király-kupát 4%
Duplázunk (BL és bajnokság) 13%
Duplázunk (BL és kupa) 1%
Duplázunk (Kupa és bajnokság) 6%
Triplázunk 19%
Egyet sem, majd jövőre 26%


Na nézzük újra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég