OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 6., szombat 13:41

'shutterisland írta:80%-ban csetre és csoportra (van egy barcás és egy amolyan "off" csoportunk) használom.
barcas csoport.. normalisabbat nem talaltal? :mrgreen:
'shutterisland írta:egyébként nekem az a kedvencem, mikor valaki a saját állapotát/képét lájkolja. virtuális high-five magadnak. :mrgreen:
attol en is a falra tudnek maszni. vagy hozzaszol egy kephez es like-olja a sajat hsz-et :lol:
ateeemadrid írta:
Egy honapba haromszor siman belefer :D
Persze, az úgy már nem vészes, de akkor sem értettem sohasem, hogy mi értelme van ennek a csekkinelésnek. :D Mit akar elérni vele az illető? Vagyis nekem a személyes tapasztalatom az, hogy általában pár hülyegyerek felakar vágni vele, hogy épp hol van... Persze biztos vannak kivételek.
Elmegyunk egy szulinapra, becsekkinelunk, csinalunk egy kozos kepet. vagy vannak olyan barataim akikkel egy honapba egyszer talalkozok, leulunk inni egy sort, becsekinelunk.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 6., szombat 13:40

Egy honapba haromszor siman belefer :D
Persze, az úgy már nem vészes, de akkor sem értettem sohasem, hogy mi értelme van ennek a csekkinelésnek. :D

Mit akar elérni vele az illető? Vagyis nekem a személyes tapasztalatom az, hogy általában pár hülyegyerek felakar vágni vele, hogy épp hol van... Persze biztos vannak kivételek.
egyébként nekem az a kedvencem, mikor valaki a saját állapotát/képét lájkolja.
... :D

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 6., szombat 13:36

hát de milyen menő már, ha valaki becsekkol zakynthos-ról, vagy saint-tropez-ről. :mrgreen:

régebben egyébként többet használtam, mára már nagyjából 2-3 naponta teszek ki/fel valamit, valami kiírás, vicc, fénykép, akármi.
80%-ban csetre és csoportra (van egy barcás és egy amolyan "off" csoportunk) használom.

egyébként nekem az a kedvencem, mikor valaki a saját állapotát/képét lájkolja.
virtuális high-five magadnak. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 6., szombat 13:34

ateeemadrid írta:
mi is sokszor "csekinelunk", amivel nincs is gond.
a f@szt nincs. :mrgreen:
Egy honapba haromszor siman belefer :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 6., szombat 13:30

mi is sokszor "csekinelunk", amivel nincs is gond.
a f@szt nincs. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 6., szombat 13:27

A Facebook is olyan, hogy sokan nem tudjak normalisan hasznalni.
En mondjuk leginkabb azert hasznalom, mert van egy egyetemi csoportunk, ahova minden hasznos dolgot feltoltunk ( kurzusokat, laborokat, hazikat, elozo eves teteleket, konyveket, stb.)
Ha a baratokkal osszeulunk kartyazni, pizzazni vagy csak iszogatni, mi is sokszor "csekinelunk", amivel nincs is gond. Viszont az tulzas ha valaki napi 5-szor csinalja szorakozasbol. Peldaul egyszer par baratom egy plazaban check in-elt, par perc mulva felhivta oket az egyik unokatestveruk, akivel mar regota nem talalkoztak, hogy o is pont ott van, talalkoztak es megittak egy kavet. Szoval ez is csak jo valamire.
En monduk a facebook messengert hasznalom a legtobbszor. Szinte egesz nap fent vagyok rajta mobilrol, barki keres, legtobbszor par percen belul tudok neki valaszolni.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 6., szombat 13:18

Én mindenképp szeretnék rá elmenni, és inkább a látvány a lényeg. Barátnőmet próbálom rávenni, de azt mondta, hogy úgyse tudnak újat mutatni, mert szinte mindent olvasott már, ezek szerint, az előbbi példa alapján úgy valóban kicsit csalódás lehet :/
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. július 6., szombat 12:38

RealRaúl77 írta:Sorozatgyilkosokról volt szó tegnap. Valaki a Murder kiállításon volt már? Elég látványos, meg rémisztő?
Egyik nagyon jó barátom volt rajta.Nagyon szereti az ilyeneket, de Ő sokkal többet várt az egésztől.Mondta, hogy ő már sok dolgot tudott amit ott olvasott és annyira rémisztő sem volt mint várta.Bár ettől még Neked lehet tetszene. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 6., szombat 12:38

valaki a Murder kiállításon volt már? Elég látványos, meg rémisztő?
a barátnőmék voltak, neki tetszett, izgalmas volt, de azt mondta, hogy jobbra számított, jobban is meg lehetett volna ezt csinálni. rémisztőnek nem volt rémisztő szerinte :)

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. július 6., szombat 12:20

Sorozatgyilkosokról volt szó tegnap. Valaki a Murder kiállításon volt már? Elég látványos, meg rémisztő?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 6., szombat 11:42

Igen egyébként a fősuliról nagyon sok fontos dolgot a fb csoportból tudok meg, és sok haverommal beszélek ott.
chosenone46 írta:meg a másik, hogy sokan nem képesek feldolgozni, hogy létezik privát üzenet is, de mondjuk ezek már szűrésre kerültek..[/color]
Ez a legnagyobb :lol: Amikor Juci ír Gizi üzenőfalára, hogy majd írj rám, mert akarok valami fontosat mondani :lol: és akkor ők ketten írnak vagy 10 kommentet, szívecskékkel meg 20 röhögősfejjel. Fú de felrugdosnám őket :mrgreen:

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 6., szombat 11:34

Casso írta:Van egy jó dokumentumfilm a sorozatgyilkosokról ajánlom figyelmedbe. Van még egy két durva név. Gacy,Fish,Chikatilo...
majd meglesem őket is, ha lesz hozzá gyomrom. :mrgreen:
Victor írta:mindent lehet ésszerűen használni, nem magával a facebookkal van gond. aki meg csücsörít, pózol, posztolgat, hát egészségére, legyen ez a legnagyobb gondja.

én mondjuk attól kaptam frászt érettségi idején amikor az egyik csaj állandóan posztolta, fényképeket tett fel, hogy ő bizony milyen sokat tanul... de nem ítelek el senkit.
meg a másik, hogy sokan nem képesek feldolgozni, hogy létezik privát üzenet is, de mondjuk ezek már szűrésre kerültek..
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 6., szombat 10:56

mekkora igaz :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 6., szombat 10:27

engem jobban felhúznak ezek a lefordított mémek. némelyik már teljesen eltér az eredetitől, még csak nem is vicces már így, de megosztják 25 ezerszer. néha elgondolkozok, hogy lehet szűrni kéne az ismerőseim listáját, de eltartana pár napig mire a felesleget kitörölném.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 6., szombat 10:24

Victor írta:
Ezért nem kell azon a sz/ron fent lenni. :D
+1. amúgy én nem szarozom, meg nem 'ítélem' el azt, aki fent van, egy az, hogy nincsen hozzá jogom, kettő az, hogy mindenkinek a saját szív - és magányügye, hogy mit használ és hogyan, de csak akkor látom értelmét, ha valaki így tartja kapcsolatait más városban esetleg országban lévő haverral, baráttal, rokonnal, vagy ugye már lassan az iskolai tanulmányokhoz is szinte elengedhetetlen a facebook, mert a tanárok is ott szoktak minden értesítést megosztani.

mindent lehet ésszerűen használni, nem magával a facebookkal van gond. aki meg csücsörít, pózol, posztolgat, hát egészségére, legyen ez a legnagyobb gondja.
én az ilyeneket egyből leveszem a falamról. nem tiltom le, hogyha röhögni akarunk haverokkal, vagy csak felsőbbrendűnek akarom érezni magam ezeknél, akkor meg tudjam nézni. :lol:
a 800 ismerősömből kb már 100 le van így véve. :D

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 6., szombat 10:12

Ezért nem kell azon a sz/ron fent lenni. :D
+1. amúgy én nem szarozom, meg nem 'ítélem' el azt, aki fent van, egy az, hogy nincsen hozzá jogom, kettő az, hogy mindenkinek a saját szív - és magányügye, hogy mit használ és hogyan, de csak akkor látom értelmét, ha valaki így tartja kapcsolatait más városban esetleg országban lévő haverral, baráttal, rokonnal, vagy ugye már lassan az iskolai tanulmányokhoz is szinte elengedhetetlen a facebook, mert a tanárok is ott szoktak minden értesítést megosztani.

mindent lehet ésszerűen használni, nem magával a facebookkal van gond. aki meg csücsörít, pózol, posztolgat, hát egészségére, legyen ez a legnagyobb gondja.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 6., szombat 0:12

pheco írta:Szerintetek miért van az, hogy egyes emberek facebookon 3 percenként posztolnak valamit? Vagy rak fel képet, hogy mit sütött, vagy magáról felrakja a 200. képet, vagy a kutyája, hogy milyen aranyos, vagy az új körméről stb stb. A másik halálom meg a folyamatos bejelentkezések vagy mi az isten az, hogy éppen hol és kikkel van. Nagyon felidegesítenek és a legrosszabb az egészben, hogy nem csak lányok csinálják ezt, hanem fiúk is persze ők nem a műkörmükről
Ezért nem kell azon a sz/ron fent lenni. :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 6., szombat 0:02

Szerintetek miért van az, hogy egyes emberek facebookon 3 percenként posztolnak valamit? Vagy rak fel képet, hogy mit sütött, vagy magáról felrakja a 200. képet, vagy a kutyája, hogy milyen aranyos, vagy az új körméről stb stb. A másik halálom meg a folyamatos bejelentkezések vagy mi az isten az, hogy éppen hol és kikkel van. Nagyon felidegesítenek és a legrosszabb az egészben, hogy nem csak lányok csinálják ezt, hanem fiúk is :roll: persze ők nem a műkörmükről :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: OFF

HozzászólásSzerző: hala real » 2013. július 5., péntek 22:53

Boky írta:feladatkezelővel :)
feladatkezelőben ha leállítom a daemon tools-t, akkor sem engedni. daemon tools service-t meg nem találok...most lehet én vagyok a hülye, de nem vágom.. :coffee:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 5., péntek 21:48

hala real írta:Srácok, az miért van, hogy ha valamit berakok daemon tools-ba, de utána leválasztok, akkor azt nem tudom letörölni gépről? Azt írja, hogy a system használja, de ezt nem értem...szóval? :hmmm: :)
Ha rendesen Unmount-oltad es nem engedi letorolni, akkor inditsd ujra a gepet es mukodni fog.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég