PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 11., vasárnap 20:09

sentry írta:Valaki világosítson fel kérlek:

Ha leszedek Origin-ből egy Game Time-os játékot, akkor az a 48 óra az 48 játékóra vagy első indítástól mért 48 óra (azaz 2 nap) ? Nagyon nem mindegy :mrgreen:
elindítod, onnantól 2 napod van akármennyit játszani, utána bezár a bazár.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 11., vasárnap 15:28

VanillaSky írta:
99%, hogy gameplay 48 óra.
Nem elsődleges multi címeknél egy AAA nem biztosít 48 óra játékidőt. Természetesen a telepítéstől számított időre vonatkozik. 48 óra alatt teljes single ki lehet vinni egy játékon, még jó, hogy nem adják oda ingyen.
Köszi nekem is így logikusabb, csak gondoltam rákérdezek, egy kis naivitással. :mrgreen: :lol:

Plants vs Zombie-t gondoltam hogy majd kipróbálom így, ha mondjuk tudom hogy két nap rá tudok szánni 2-3 órát/nap.

Amúgy Battlefront beta pontosan ma (11.én vasárnap) éjfélkor lejár vagy 12.én hétfőn 00:00-kor? Sajnos ez sem teljesen egyértelmű nekem most. :hmmm:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. október 11., vasárnap 15:16

99%, hogy gameplay 48 óra.
Nem elsődleges multi címeknél egy AAA nem biztosít 48 óra játékidőt. Természetesen a telepítéstől számított időre vonatkozik. 48 óra alatt teljes single ki lehet vinni egy játékon, még jó, hogy nem adják oda ingyen.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 11., vasárnap 15:11

sentry írta:Valaki világosítson fel kérlek:

Ha leszedek Origin-ből egy Game Time-os játékot, akkor az a 48 óra az 48 játékóra vagy első indítástól mért 48 óra (azaz 2 nap) ? Nagyon nem mindegy :mrgreen:
2 nap. leszeded és 2 nap. nagy kibaszás, mert egyszer próbáltam, de nem tettem bele 2 óránál többet, mert nincs annyi időm egyszerűen, hogy azt a 2 napot akkor ki is használjam. azóta csak gyűjtögetem őket, de nem telepítem, mert úgysem lenne időm rá, majd ha lesz egyszer talán, akkor játszok velük.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 11., vasárnap 15:10

Csabi írta:kipróbáltam én is. elég fílinges, de hatalmas balanszbeli problémák vannak abban a pár játékmódban is ami van benne.
A Drop Zone-nál nem tapasztaltam ilyet , védőként és támadóként is többször győztem . 8 ember könnyen össze tudja hangolni a feladatokat , ha már birtoklod a drop-ot , könnyen be lehet védeni az ösvényeket .
A Walker Assault az maga a katasztrófa , 20 ember nehezen tudja összehangolni a feladatot , nagy a fejetlenség , sokan csak a kill-re mennek . A támadók előnyben vannak , ráadásul az uplink védelmi idő is nagyon lassan telik , könnyen lenullázhatják a támadók .
Amit eddig láttam az nagyon tetszik , de azt nem tudom hogy ér-e 14000 ft-ot , ha az összes játékmódot ki lehetett volna próbálni az jobb lett volna , főleg az Endor pálya érdekelt volna .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. október 11., vasárnap 15:01

99%, hogy gameplay 48 óra.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 11., vasárnap 14:58

Valaki világosítson fel kérlek:

Ha leszedek Origin-ből egy Game Time-os játékot, akkor az a 48 óra az 48 játékóra vagy első indítástól mért 48 óra (azaz 2 nap) ? Nagyon nem mindegy :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. október 11., vasárnap 14:23

sentry írta:Belenéztem a Battlefront gameplay-ekbe, elképesztően gyönyörű lett és még videón is érezhető, hogy mennyire átadja a SW feelinget, pedig nem is vagyon rajongó.

Ki is próbálnám de míg a falusi 6Mbites nettel leszedem a cuccot.... véget ér a free beta :lol:
Ráadásul a gépem is csak a minimumnak felel meg Fx63000 / 8GB ram/ HD7850 ráadásul csak az 1GB-os verzió.

Van akinek hasonló gépe van? Hogy fut?

Szerk: lol most nézemhasonló gépen lazán megy szinte ultrán :lol:
Én laptopon tolom, i7-es procival, 8Gb rammal, meg geforcegt650m-es karival.
Megy hibátlanul, totál meg voltam lepődve.
Pl. Witcher 2 az szaggatott, de lehet driver frissítés megoldotta volna, mert Battlefront el sem indult vidikártya driver frissítés előtt.

Ami még meglepett az a fifa 16.
Régen toltam ps-3n az előzőkkel és már baromira hiányzott, aztán tavaly lekaptam a 15-öt magról, akadt és élvezhetetlen volt, fel is adtam, mondom akkor laptopon nem lesz fifa.
Most azért próbaképp leszedtem az origi oldalról az új 16-demóját és baszki megy hibátlanul, faxányos grafikával.
Kénytelen leszek megvenni a játékot, meg egy faxányos controllert és mehet a tv-re. :mrgreen:

Xbox controllere jó a laptophoz/géphez is igaz?
Windows tuti felismeri, csak mert akkor olyanra ruházok be, azzal jó fifázni.

Ja és a másik, hogy a pc-sek is ugyanúgy tudják egymás ellen tolni, mint ps3/xbox online-ba??, mert nekem az a lényeg, azt élvezem az egészben..
(hülyeségnek hangzik, mert miért ne tudnák, de azért gondoltam rákérdezek :mrgreen: )

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 11., vasárnap 13:11

Belenéztem a Battlefront gameplay-ekbe, elképesztően gyönyörű lett és még videón is érezhető, hogy mennyire átadja a SW feelinget, pedig nem is vagyon rajongó.

Ki is próbálnám de míg a falusi 6Mbites nettel leszedem a cuccot.... véget ér a free beta :lol:
Ráadásul a gépem is csak a minimumnak felel meg Fx63000 / 8GB ram/ HD7850 ráadásul csak az 1GB-os verzió.

Van akinek hasonló gépe van? Hogy fut?

Szerk: lol most nézemhasonló gépen lazán megy szinte ultrán :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 11., vasárnap 10:31

kipróbáltam én is. elég fílinges, de hatalmas balanszbeli problémák vannak abban a pár játékmódban is ami van benne.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 11., vasárnap 1:40

Jó lesz úgy, úgyis nagy az újrajátszhatósága, előbb, vagy inkább utóbb úgyis lesz egy új gép, ami majd simán viszi.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. október 11., vasárnap 0:53

RealRaúl77 írta:http://www.toshiba.hu/discontinued-prod ... l50-a-19n/ (annyit majd súgjon meg nekem valaki, hogy a witcher 3-at elviszi-e úgy, hogy tudjam csodálni a grafikát is, vagy ne is vegyem meg addig, amíg új gép nem lesz :mrgreen: )
Ha csak a számokat nézzük, akkor elvileg a minimum éppen megvan, de a típusokhoz nem értek annyira.
A driverrel tököltem egy kicsit, de nem sikerült. Nem szántam rá sokat, mert sok időm nem volt, annyira nem is lényeges, de azért köszi! Ha egyszerűen meg lehet oldani, akkor ezért vetnék rá egy pár tíz perc pillantást.
nekem majdnem ugyanilyen gépem van, csak a videokártya egy hajszállal jobb (750M), és le kellett vennem 720p-re, és medium grafikára, hogy ne akadjon a játék.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 11., vasárnap 0:49

http://www.toshiba.hu/discontinued-prod ... l50-a-19n/ (annyit majd súgjon meg nekem valaki, hogy a witcher 3-at elviszi-e úgy, hogy tudjam csodálni a grafikát is, vagy ne is vegyem meg addig, amíg új gép nem lesz :mrgreen: )
Ha csak a számokat nézzük, akkor elvileg a minimum éppen megvan, de a típusokhoz nem értek annyira.
A driverrel tököltem egy kicsit, de nem sikerült. Nem szántam rá sokat, mert sok időm nem volt, annyira nem is lényeges, de azért köszi! Ha egyszerűen meg lehet oldani, akkor ezért vetnék rá egy pár tíz perc pillantást.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 10., szombat 19:52

Esetleg még próbáld meg azt, hogy felrakod a hozzá kiadott videókártya drivert. Lehet segít. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 10., szombat 19:28

A gépigénnyel hogyan állsz , minimum megvan ?
Lehet ezért nem történik semmi . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. október 10., szombat 16:21

Én is ki akartam próbálni. Valószínű nem játszanék magával a játékkal, de ha már ingyenes a béta, gondoltam megnézem milyen, bár sok időm nincs, de kíváncsi voltam. Kicsit elkapott egy SW láz, időt kell szakítani a 6 filmre is karácsonyig :mrgreen:
De a játékba nem igazán enged be. A legelső képernyőnél, amikor kéri, hogy nyomjak entert, meg repkednek a vadászgépek (vagymik), nem reagál semmire. Nem fagy be, csak nem megy tovább.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 9., péntek 15:18

Aki ott megszerzi azt a nagyon nagy lépegetőt az ott hatalmas király. Én egyszer voltam benne sikerült felvennem a pályán. Én öltem a legtöbbet. :D De am baromi hangulatos az egész. Védeni meg foglalni a helyeket. Szaladgálni az árkokba. Benti rész meg tök olyan, mint a filmbe és akkor felcsendül a Star Wars zene. Nagyon nagy feeling. A fegyverrel is jó lőni, mert még azt is ésszel kell. Ha szalad pl vki akkor elé kell lőni a lézer miatt. Nekem nagyon bejön, de már abbahagytam, mert amit itt elérek az nem marad meg a teljesbe. Ráadásul szint limit van a bétába am is. Jó kis multis szórakozás lesz ez, ha benne lesz az összes pálya meg az összes fegyver. Meg a dolgok is jobban testre szabhatók lesznek. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 9., péntek 15:08

hamesz írta: Ne ott kezd, mert rögtön meghalsz. :Đ A másikon menjél előbb az barátságosabb. Nekem az tetszik benne, hogy nem lehet rohangálni és lövöldözni ész nélkül mint a COD-ba. Vagyis lehet csak akkor meghalsz.
Lenyomtam két kört a Hoth-on , egy győzelem és egy vereség .
Viszont a balanszra nagyon rá kellene feküdni mert lázadóként szinte lehetetlen nyerni , a birodalmiak előnyben vannak .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 8., csütörtök 21:16

P. Krisz írta:
hamesz írta:Az új Battlefrontot csak én nyomom? Ingyenes a béta. :mrgreen:
Én próbáltam tolni pár kört , de folyton tele volt a szerver , azt ráuntam .
A Survival-ban letoltam egy kört egyedül .
A grafika nagyon szép és jól is van optimalizálva . A hangok is nagyon rendben vannak , teljes mértékben autentikus a fegyverek hangja .
Holnap kiprobálom a Hoth-ot is . :Đ
Ne ott kezd, mert rögtön meghalsz. :Đ A másikon menjél előbb az barátságosabb. Nekem az tetszik benne, hogy nem lehet rohangálni és lövöldözni ész nélkül mint a COD-ba. Vagyis lehet csak akkor meghalsz.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 8., csütörtök 21:10

hamesz írta:Az új Battlefrontot csak én nyomom? Ingyenes a béta. :mrgreen:
Én próbáltam tolni pár kört , de folyton tele volt a szerver , azt ráuntam .
A Survival-ban letoltam egy kört egyedül .
A grafika nagyon szép és jól is van optimalizálva . A hangok is nagyon rendben vannak , teljes mértékben autentikus a fegyverek hangja .
Holnap kiprobálom a Hoth-ot is . :Đ
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég