PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 12., hétfő 14:57

P. Krisz írta:A Battlefront bétáját meghosszabbították 1 nappal és csak holnap ér véget , aki még bele akar kóstolni az megteheti .
Amúgy ma frissült a játék egy 60 MB-os patchel és azóta nekem sem laggol.
Még mindig azt mondom, hogy nem rossz, van feelingje, de engem nem kötne le sokáig szerintem.
Nagyon kár hogy nem lehet több játékmódot meg pályát kipróbálni. De az idegesítő mikor csomó 5 vagy feljebb lévő ranggal van és simán szétgyakja a fejem, mert jobb fegyverük van.... remélem majd rangonként lesz bontva a játék, mert így nem teljesen korrekt. Úgy kipróbálnék még pályákat meg játékmódokat! :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 12., hétfő 14:22

A Battlefront bétáját meghosszabbították 1 nappal és csak holnap ér véget , aki még bele akar kóstolni az megteheti .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 13:43

P. Krisz írta:
Nekem is a dobozos kellett volna, de mivel az csak GOG-os, az én alapjátékom pedig Steames, nem sok értelme lett volna beszerezni. :(
Nem így van , a dobozban egy univerzális kód van amit a honlapjukon kell beváltani és ott döntöd el hogy melyik platformra kell , lehet választani a GOG , Steam és Origin rendszerek között .
Pff, ezt nem tudtam és megvettem Steam-en az expansion packet...

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 12., hétfő 13:35

Nekem is a dobozos kellett volna, de mivel az csak GOG-os, az én alapjátékom pedig Steames, nem sok értelme lett volna beszerezni. :(
Nem így van , a dobozban egy univerzális kód van amit a honlapjukon kell beváltani és ott döntöd el hogy melyik platformra kell , lehet választani a GOG , Steam és Origin rendszerek között .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 13:31

P. Krisz írta:
Gerr90 írta: Amint otthon leszek, elôtöltöm én is, már ha lehet Steamrôl. :D
Picit tartok tôle, hogy a New Game +-os karim még nem lesz elég erôs a questekhez.
Én a dobozos változatot rendeltem meg , mert kell a gwent kártya és pont . :lol:
Amúgy én is gyenge vagyok még a kieg.-hez mert csak 20-as szintű vagyok .
hamesz írta:Milyen szint kell a witcher kiegészítőhöz? 30-as vagyok most.
Ha alapjátékkal kezdesz akkor 30-as szintű a quest szál , ha New Game + , akkor 60-as szintű .
Nekem is a dobozos kellett volna, de mivel az csak GOG-os, az én alapjátékom pedig Steames, nem sok értelme lett volna beszerezni. :(
Remélem, a kártyákat valahogy megszerezhetem külön is.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. október 12., hétfő 13:30

Mondom eddig talán a legszimpibb az a Plants vs Zombies, de még nem próbáltam.
Ajánlom, jópofa játék, mondjuk a grafika és maga a téma is riasztó lehet, de ettől függetlenül élvezetes. (mondjuk azt nem is tudtam, hogy a 2 is kint van már)

https://isthereanydeal.com/#/page:game/ ... denwarfare

Most nem igazán akciós, de egyébként ezt az oldalt 8vagy a cheapsharkot) érdemes nézegetni, hivatalos helyek akcióit mutatja, az eddigi legalacsonyabb árakkal egybekötve.
(az hogy mekkora rajta a RAM, az nem annyira fontos, mégis sokan ez alapján döntenek. LOL).
Ezzel nem teljesen értek egyet. Persze a vram mérete közel sem az irányadó vásárlásnál, ma már 4 gb alatt felesleges venni. (pl gta 5 konfig mókolással sem engedélyez néhány grafikai beállítást, ha nincs meg az elegendő vram, egyszerűen megzabál 2 gb simán.)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 12., hétfő 13:26

P. Krisz írta:
sentry írta: Valami multis játékot gondoltam
Milyen fajta érdekel ?
Mert pl. a MOBA játékok legtöbbje ingyenes , vagy ott van a World of Tanks és mellékhajtásai /Warships , Warplanes /.
Warthunderrel nyomtam, az be is jött, de mostanában már nem csapatom vele.
Mondom eddig talán a legszimpibb az a Plants vs Zombies, de még nem próbáltam.
Valami nem túl pörgős fps/tps kéne. Aztán lehet valami ingyenes lesz belőle. :mrgreen:

De érdekel a Payday 2 csak az is összefogva/összehangovla lenne élvezet. Meg van egy világháborús fps játék aminek nem jut eszembe a címe... meg pl a Verdun is érdekel. De mind kipróbálnám előtte, hogy mennyire fut simán, vagy hogy a falusi nettel mekkorára nő a pingem.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 12., hétfő 13:21

Gerr90 írta: Amint otthon leszek, elôtöltöm én is, már ha lehet Steamrôl. :D
Picit tartok tôle, hogy a New Game +-os karim még nem lesz elég erôs a questekhez.
Én a dobozos változatot rendeltem meg , mert kell a gwent kártya és pont . :lol:
Amúgy én is gyenge vagyok még a kieg.-hez mert csak 20-as szintű vagyok .
hamesz írta:Milyen szint kell a witcher kiegészítőhöz? 30-as vagyok most.
Ha alapjátékkal kezdesz akkor 30-as szintű a quest szál , ha New Game + , akkor 60-as szintű .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 12., hétfő 13:03

Milyen szint kell a witcher kiegészítőhöz? 30-as vagyok most.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 12:58

P. Krisz írta: Holnap pedig Witcher kiegészítő , Hearts of Stones !!!
A GOG le is szedett egy 17 GB-os patch-et , hiába na a CDPR kicsire nem ad . :lol: :lol:
Amint otthon leszek, elôtöltöm én is, már ha lehet Steamrôl. :D
Picit tartok tôle, hogy a New Game +-os karim még nem lesz elég erôs a questekhez.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. október 12., hétfő 12:52

sentry írta: Valami multis játékot gondoltam
Milyen fajta érdekel ?
Mert pl. a MOBA játékok legtöbbje ingyenes , vagy ott van a World of Tanks és mellékhajtásai /Warships , Warplanes /.

Holnap pedig Witcher kiegészítő , Hearts of Stones !!!
A GOG le is szedett egy 17 GB-os patch-et , hiába na a CDPR kicsire nem ad . :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 12:33

sentry írta: CS-se nagyon érdekel. Nem tudom még. Origines játékkal akkor ne nagyon próbálkozzak? :mrgreen:
Inkább a Uplayt kerüld, a(z) Ubisoft szokott leggyakrabban problémázni. Valamint arra vigyázz, hogy ne felhasználóktól vedd a kulcsot, hanem azt válaszd, amit maga az oldal kínál. (Steamre pedig a gifteket hagyd, azokkal sok régiózáras probléma van/volt.)

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 12., hétfő 12:21

VanillaSky írta:
g2a.com megbízható ? vásárolt már onnan valaki kulcsot?
Lengyel szürke bolt, ugyan olyan, mint a kinguin. Megbízható? Valószínűleg sokan azt mondják, hogy igen. (nekem is van onnét 1-2 játékom) Mondjuk a Watch Dogs season passt is ott vettem és az már nincs meg. Jutányos áron adja a cuccokat, általában azért bukás nélkül. De néha azért vannak elég nagy "zakóik" (pl néhány hete az ubisoft kulcsokkal volt elég nagy hepaj)

Attól függ mit akarsz venni. Ha frissen kijött cuccot (mondjuk steam árazás szerinti 50-60 eurosat) megvennéd 10 k körül, akkor azt inkább hagyd. Régebbieknél (mondjuk fél éves távlat) már lehet nagyfokú biztonsággal berántani a dolgokat.

De akkor inkább nuuvem (hivatalos steam reseller) mondjuk itt meg a holaval kell lükélkedni és a kulcsok is lehetnek régió lockosak.

Mit akarsz megvenni?
Köszi a felvilágosítást.
A kedvező árak miatt gondolkodtam el.

Valami multis játékot gondoltam ,de pl nekem a battlefield nagyon nem jött be, ezért próbálom majd ki a plants vs zoombies-t és ezért próbáltam ki most a battlefront-ot. De hogy nem adok 50 eurót egy játékért sem, az tuti... meg ki akarom próbálni mindegyiket, hogy mennyire köt le.

CS-se nagyon érdekel. Nem tudom még. Origines játékkal akkor ne nagyon próbálkozzak? :mrgreen:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 8:50

ericco írta:
tubatibi írta:Egyébként milyen árkategóriában mozognak mostanában a viszonylag erős vasak? Tehát, ha valaki egy 2-3 évre szeretne venni magának egy fasza Gamer konfigot, mennyiből jönne ki?
Attól függ. Én simán ki tudtam hozni kb 500€-ból, monitor, egér, billenytyűzet, stb nélkül. Ez 3 éve volt, és még mindig simán belépőszint. Ha akarsz SSD-t, esetleg 16 GB RAM-ot a 8 helyett, spécibb házat, akkor persze az ár megy felfelé. Ha játszani akarsz, a graf. kártyán ne spórolj, 150 € körül már kapsz 256 bit-eseket (az hogy mekkora rajta a RAM, az nem annyira fontos, mégis sokan ez alapján döntenek. LOL). Processzornál i5-ös alá nem mennék semmiképp. Aztán már csak egy fazsa középkategóriás alaplap kell, egy kis RAM (8GB DDR3), minimum 500W-os táp és kész is vagyunk. HDD, DVD-Rom jó lesz a régi gépedből :D
Ez így van, 500 körül már lehet gépet venni, perifériák nélkül. Az enyém bô egy éves, igaz, hogy 800-ért vettem, de jelenleg is futtat minden gamet ultrán, full HD-ben. Viszont érdemes jó alaposan körülnézni a piacon, és ha kell az összes alkatrészt különbözô helyekrôl rendelni, mert akkor sokat spórolhat az ember.
DVD-Romot én már nem is vettem, HDD-bôl is csak egy 500-ast, beáldoztam a terrásat egy 256-os SSD kedvéért...nem bántam meg.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 12., hétfő 8:39

tubatibi írta:Egyébként milyen árkategóriában mozognak mostanában a viszonylag erős vasak? Tehát, ha valaki egy 2-3 évre szeretne venni magának egy fasza Gamer konfigot, mennyiből jönne ki?
Attól függ. Én simán ki tudtam hozni kb 500€-ból, monitor, egér, billenytyűzet, stb nélkül. Ez 3 éve volt, és még mindig simán belépőszint. Ha akarsz SSD-t, esetleg 16 GB RAM-ot a 8 helyett, spécibb házat, akkor persze az ár megy felfelé. Ha játszani akarsz, a graf. kártyán ne spórolj, 150 € körül már kapsz 256 bit-eseket (az hogy mekkora rajta a RAM, az nem annyira fontos, mégis sokan ez alapján döntenek. LOL). Processzornál i5-ös alá nem mennék semmiképp. Aztán már csak egy fazsa középkategóriás alaplap kell, egy kis RAM (8GB DDR3), minimum 500W-os táp és kész is vagyunk. HDD, DVD-Rom jó lesz a régi gépedből :D
Merci Zizou!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. október 12., hétfő 8:32

Egyébként milyen árkategóriában mozognak mostanában a viszonylag erős vasak? Tehát, ha valaki egy 2-3 évre szeretne venni magának egy fasza Gamer konfigot, mennyiből jönne ki?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. október 12., hétfő 8:25

sentry írta: g2a.com megbízható ? vásárolt már onnan valaki kulcsot?
Egy idôben gyakran vásároltam onnan. Nem is volt semmi gondom, egészen idén februárig, amikor az a bizonyos Far Cry/Watch Dogs/Assassin's Creed balhé történt. Három-négy hét használat után visszavonták a Far Cry 4 kódomat (ahogy rengeteg más játékosnak is), a G2A pedig semmiféle segítséget nem nyújtott az ügyben. Sem új kulcsot nem kaptam, sem pedig refundot. A helyzet végül csak hetekkel késôbb oldódott meg, de akkor sem a G2A-nek köszönhetôen. A nagy botrány miatt az Ubisoft mindenkinek visszaadta a játékot, akinek már volt legalább 1 perce beletolva. Sokan így is megszívták, akik még nem kezdték el, de szerencsére az én helyzetem megoldódott.
Azóta semmit nem vettem gray marketekrôl. A régi játékokat gyakran megtalálom legálisan is akciósan, az újaknál pedig elég nagy szerencsém van, mivel Erdélyben élek és itt van egy hivatalos nagy cég, akik kulcsokat is forgalmaznak, körülbelül G2A-s áron, vagy esetenként még olcsóbban is.
Nem azt mondom, hogy ne vásárolj onnan, nekem is legalább 20-30 gamem van tôlük, de azért légy óvatos.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. október 12., hétfő 7:31

sentry írta:
g2a.com megbízható ? vásárolt már onnan valaki kulcsot?
Én eddig csak egy játékot vettem onnan, az Arkham Cityt de azzal minden rendben volt. Most épp várom az Xbox 360-as FIFA 16-ot :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. október 11., vasárnap 22:58

g2a.com megbízható ? vásárolt már onnan valaki kulcsot?
Lengyel szürke bolt, ugyan olyan, mint a kinguin. Megbízható? Valószínűleg sokan azt mondják, hogy igen. (nekem is van onnét 1-2 játékom) Mondjuk a Watch Dogs season passt is ott vettem és az már nincs meg. Jutányos áron adja a cuccokat, általában azért bukás nélkül. De néha azért vannak elég nagy "zakóik" (pl néhány hete az ubisoft kulcsokkal volt elég nagy hepaj)

Attól függ mit akarsz venni. Ha frissen kijött cuccot (mondjuk steam árazás szerinti 50-60 eurosat) megvennéd 10 k körül, akkor azt inkább hagyd. Régebbieknél (mondjuk fél éves távlat) már lehet nagyfokú biztonsággal berántani a dolgokat.

De akkor inkább nuuvem (hivatalos steam reseller) mondjuk itt meg a holaval kell lükélkedni és a kulcsok is lehetnek régió lockosak.

Mit akarsz megvenni?

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 11., vasárnap 22:42

Köszi a válaszokat srácok! :)

g2a.com megbízható ? vásárolt már onnan valaki kulcsot?

Battlefront nektek nem laggolt?
először azt hittem fps miatt van.... de nem mert az 40-80 között van (low-n, de nem is állítottam feljebb, így se csúnya)

szerk: kb így laggolt


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég