Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 6., szombat 11:11

De ezt az Illarramendi és Kondogbia egybevonast nemertem abszolut ... hogy lehet B terv Kondogbia, mikor o inkabb az a vedekezo rombolo kozeppalyas, míg Illarra ha jol láttam, o meg az a Gundogan/Alonso poszt, ami csoppet sem rombolo kozeppalyas. Inkabb Tudnam elképzelni egymas mellett Kondogbiat es Illarrat egyszerre, mintsem egymas alternatívájaként ...
nem a posztjuk miatt egymás alternatívái, hanem az érkezésük miatt
biztos, hogy nem jönnek mindketten
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. július 6., szombat 11:04

Hmm, nem lehetséges, hogy az idei év az oka annak, hogy egyre tobb spanyolt hozunk? Gondolok itt arra, hogy voltak ezek a klikkesedések, csapaton beluli ellentétek ... lehet így probaljak megoldani ezt Pérezék, hogy tele rakják fiatal spanyol tehetsegekkel, akik a valogatottbol mar ismerik egymast, ezzel is csokkentve a belso viszályt és annak a lehetoseget, hogy klikkesedések alakuljanak ki a csapaton belul ... bár ha jobban belegondolok, ugyanez megtortent mar egyszer, mikor jott hozzank albiol, callejon, pedro leon, granero, arbeloa ... De ezt az Illarramendi és Kondogbia egybevonast nemertem abszolut ... hogy lehet B terv Kondogbia, mikor o inkabb az a vedekezo rombolo kozeppalyas, míg Illarra ha jol láttam, o meg az a Gundogan/Alonso poszt, ami csoppet sem rombolo kozeppalyas. Inkabb Tudnam elképzelni egymas mellett Kondogbiat es Illarrat egyszerre, mintsem egymas alternatívájaként ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. július 6., szombat 10:59

Azért akarunk több részletbe fizetni mert így nem kéne áfát fizetni, ha egybe fizetnénk akkor közel 5-9 millió menne a 30 millió eurós vételárra.
Mármint egyelőre nem teljes ÁFÁ-t. A részteljesítésnek is van ÁFA tartalma..

OFF vége.

Szóval fiatalítunk, a már amúgy is fiatal kereten. Ha beválnak évekre megoldást jelentenek ez tény.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 6., szombat 10:52

Ez biztos....ebben biztos vagyok(a felállás szerkezetén nem biztos-csak más felfogásban), mivel a kpát erősítjük(ez körvonalazódik),így vélelmezem hogy "használni" akarja carlo.......JM nem akarta,nem akart labdát tartani,nem akart nyomást,nem akart kpás játékot,hanem gyorsan átszelő támadásokat mert elől erre nagyon megfelelő alakok vannak. Ezért lehetett a(kevés) alonso khedira tengely,mert nem volt fontos neki a kp-a stailitása......verte a védelmet hogy ne hibázzon egyet sem(nem lehetséges) majd hosszúlabdákkal operáltuk a villámgyors támadók elé...amire alonso kitűnő alternatíva.
szóval visszatérve a tegnapi dolgokra, hogy is mondjam...számomra illara meg xabi nem eléggé univerzális és túlságosan lassúak a középpályára
most mindenképp olyan rendszerben gondolkodom, ahol mi szeretnénk dominálni a kp-val, és oda szerintem nem elegendő csak az a képesség, amivel ez a két fazon rendelkezik, hiányzik belőlük a fantázia, túlságosan kötött a posztjuk
a lassúságból adódóan meg a védekezés sem úgy megy, ahogy kellene, meg sokat tötymörögnek a labdával, ez meg nem igazán plusz dolog
fel lehet hozni példának verrattit, ő is hasonló poszt, mégis azt mondom, hogy őt szívesen látnám, egy kicsit váratlanabb, gyorsabb, nem annyira kötött játékos, csak hát ugye tudjuk a történetet....

na mindegy, nem tudom jól elmondani, amin kattog az agyam :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 6., szombat 10:51

Isco? Illarra? Spanyolok vagyunk.....igazi gyilkológépek vagyunk....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 6., szombat 10:50

Asier Illarramendi a Real Madrid játékosa, állítja az AS. A Real Madrid és a Real Sociedad mindenben megegyeztek egymással, és a Királyi Gárda kifizeti a játékos kivásárlási árát (30 millió euró). A játékos 5 évre ír alá, és a bemutatás még a héten lesz. Az egyetlen részlet, amin még nem egyezett meg a két klub, hogy a 30 milliós vételárat 2 vagy 3 részletben kapja-e meg a Sociedad. A Punto Pelota hozzáteszi, hogy az utolsó pillanatban befutott egy ajánlat a Citytől is, azonban a játékos visszautasította azzal, hogy a Real Madridban akar játszani.
Azért akarunk több részletbe fizetni mert így nem kéne áfát fizetni, ha egybe fizetnénk akkor közel 5-9 millió menne a 30 millió eurós vételárra.

Nekem Illarramendi egy kicsit darabosnak és lassúnak tűnik mind gyorsaságba mind fejbe, az idő eldönti, hogy jól jártunk e vagy sem vele.
Ezekszerint ha ma hivatalos lessz a dolog holnap már mutatják is be??
nem lesz semmi, maximum hivatalos bejelentés, bemutatás meg jövőhéten, szintén 13:00-as kezdéssel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mohaola 2013. július 6., szombat 10:51-kor.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. július 6., szombat 10:49

Nem nagyon örülök, hogy 30 milliókat dobálunk ki "tehetségekre"..
Mindezeket figyelembe véve sztem lassan úgy érzik, hogy a kp kész van. Lassan folyhatna be egy ki összeg, mert komoly mínuszban vagyunk, pedig tényleg csak ígéreteket vettünk..

sz.gergő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:44
Kedvenc játékosaid: CR Marcelo Varane Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. Olasz válogatott

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sz.gergő » 2013. július 6., szombat 10:44

Ezekszerint ha ma hivatalos lessz a dolog holnap már mutatják is be??

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Newman » 2013. július 6., szombat 10:26

h3x0r írta:
lucifer írta:Igen Alonso ha jó emlékszem 28,5 M euró volt,de sajnos ez 4 év alatt nagyon megugrottak a piaci árak.
Xabi 35 + 5 millio opcioba kerult.
Ez az, amit a Liverpool akart elhitetni, hogy ne lincseljék meg a vezetőséget. A klub könyveléséből azonban kiderül, hogy az akkor eladott három játékosért kaptak 30 M fontot (akkor kb. 35 M EUR), ha levonjuk a többieket, akkor kb. 29 M EUR vételár jön ki, és opciók nélkül, mert a könyvekben az sem szerepel.
Itt az angol nyelvű cikk, amiből az adatok származnak:
http://www.liverpool-kop.com/2010/05/ex ... onsos.html

Illarramendi olcsóbb is lehetett volna, ha el akarják adni, mint a Malaga Iscot. Mondjuk, én inkább Verrattit vagy Pogbát hoztam volna, ennyi pénzért utóbbit biztos ideadja a Juve (ha már 30 M-t sajnáltak Higuainért kiadni).

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 6., szombat 10:09

na, rendesen beindultak a dolgok. ha jön Illarramendi akkor már hatalmas előrelépés lesz az eddigi évekhez képest, végre posztokra igazolunk, végre fiatalokat, spanyolokat igazolunk, ez nagyon tetszik. ráadásul új edző, aki valószínűleg nem követi el ugyanazokat a hibákat, mint amit jm csinált folyamatosan, vagy ha el is követ hibát, abból tanul.
a tavalyi szezonhoz képest előrébb vagyunk egy jesével, egy iscóval és egy carvajallal, ebből utóbbi kettő valószínűleg kezdő lesz, ezen kívül a menedzser is új.
rég nem vártam ennyire egy szezont, még 1-2 igazolás, és potencionális bl-győztesnek érzem jó pár év után ezt a csapatot.

igazából a hátsó négyes (ha mindenki egészséges és bevethető) adott szerintem, ezen nincs vita.
casillas/lopez
carvajal-ramos-varane-marcelo
illaramendi-modric-alonso (gündogán)
isco-benzema-cr

talán ezt látnám a legszívesebben kezdőként, persze özil formájától is függ (isco helyére ugye) no meg benzema mellé(helyett?) kéne egy csatár, moratá nekem nem életbiztosítás.

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. július 6., szombat 9:40

tetszik a spanyolosítás, csak egy a fontos, hogy ancelotti tudja kezelni a fiatal fejeket. nem kell elszállni maguktól, jesé már 20 évesen firtatja eszét, de még I. osztályú csapatban nem mutatott semmit. azért álljon már meg a menet. félre ne értsétek, bár lesz olyan, de nem az a bajom, persze egy focista mindig játszani akar, de akkor mutassa meg mit tud (lásd varane) és könnyen a kezdőben találja magát.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 6., szombat 9:38

lucifer írta:Igen Alonso ha jó emlékszem 28,5 M euró volt,de sajnos ez 4 év alatt nagyon megugrottak a piaci árak.
Xabi 35 + 5 millio opcioba kerult.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2013. július 6., szombat 8:13

A francia L'Équipe napilap szerint megszületett a megállapodás a francia PSG és az olasz Napoli között Edinson Cavani átigazolásáról.
-Ha ez igaz,akkor lehetséges,hogy mégis követi Ancelottit Ibrahimovic...
Legalább is így nagyobb rá az esély... :hmmm:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 6., szombat 4:03

MorataMartin írta:Illarramendinél jöhetne jobb is, de nem leszek elégedetlen ha ő jön.
Igen, és ki az? Várom a neveket aki mozdítható is !
Mythos90 írta:Úgy néz ki Perez taktikát váltott (persze Ancellotti hatására) a sok fiatal spanyol tehetség megszerzésével. Én ennek kifejezetten örülök, viszont itt akkor tényleg meg kell adni a bizalmat és az időt az edzőnek (még 1-2 rosszabb szezon után is), mert ha megint kezdődik az edzőkirengő, ahol mindenki a saját játékszisztémáját próbálja ráerőltetni a keretre, akkor soha nem fognak igazi csapatként funkcionálni és az egész fiatal generáció megy a levesbe. :( Remélem nem így lesz.
Látszik az öregen hogy tanult az előző ciklusából ahol a türelmetlensége lett a veszte.Ha Mourinhonak pedig adott 3 év türelmi időt szerintem Ancelottinak is fog ennyit adni.Lehet hogy még Mou most is a padon ülne ha nem nőtt volna meg ennyire az arca hogy mindenkit ő akart irányítani.
Marci77 írta: Nem tudom hogy mennyi szó volt róla mert az utóbbi 1-2 napba annyira nem néztem mit írtok,szóval az a kérdésem hogy mi a véleményetek Ibráról. Örülnétek-e neki?
Lehet átestem a ló túloldalára vagy ez az én ellenszenvem,de én nem tudnék örülni neki se Barcás korszaka, se amiatt hogy hányszor szívatta már meg a a válogatottat :D .Legnagyobb eltökéltsége szerintem egyébként ha esetleg ideje az lenne hogy bosszút álljon Messin,felrúgná vagy kitudja mit tenne akkor meg a baromságával csak emberhátrányba kerülnénk.Jó tudom hogy egy klasszis meg hogy még mindig tagja a top 5-nek,de én valahogy nem örülnék neki. Őt még 2009-ben kellet volna hozni ,de akkor pedig Benzema jobb opciónak tűnt.(Remélem a következő szezonban javul a játéka.)
Gascoigne írta: A 30 millió meg látatlanban nevetségesnek hangzik. Ennyit a felnőtt, ereje teljében lévő Alonso ért, nem a még alig valamit bizonyított utódja.
Igen Alonso ha jó emlékszem 28,5 M euró volt,de sajnos ez 4 év alatt nagyon megugrottak a piaci árak.Egy tehetsége játékos ára manapság ennyi. Valószínű hogy 3-4 esetleg 5 milliót le tudunk faragni az árából aztán egy 25+3 milliós opcióval már jobban néz ki a dolog. Manapság mindenki méreg drága főleg nekünk.
ateeemadrid írta:Örülök, hogy fiatalokat igazolunk, meg spanyolokat, ráadásul posztra. De azért az a 30 millió egy noname játékosért elég nevetségesen hangzik, annyiért már Gündogan kaliberű játékosokat is lehetne venni... Ne essünk át a ló túloldalára :)

Ennek ellenére örülnék az érkezésének, utánpótlás ebn ígéretesen játszott, és nyilván a Sociedad nagyszerű szereplésében is szerepe van, de akkoris. Sokkalom azt a 30 milliót.
Jelenleg nincs a piacon Gündogan és "társai" ,így be kell érni a hozható ígéretekkel aztán meglátjuk. Én speciel örülök az érkezésének jónak tűnik a gyerek aztán majd meglátjuk.Az árból pedig mint már írtam valószínűleg le lehet pár milliót faragni.
Realista24 írta:...
Realista véletlenül vagy valaki más aki tudja! Van valami hír Suarezről vagy Cavaniról? DM,Coentrao maradnak-mennek?Olvastam az Illarás hírt és szerepelt benne B tervként Kongobia,de szóval ha jön Illara őt végkép kizárhatjuk,vagy valaki más vkp érkezését?
Kép
Kép
Kép

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. július 6., szombat 1:22

ateeemadrid írta:Örülök, hogy fiatalokat igazolunk, meg spanyolokat, ráadásul posztra. De azért az a 30 millió egy noname játékosért elég nevetségesen hangzik, annyiért már Gündogan kaliberű játékosokat is lehetne venni... Ne essünk át a ló túloldalára :)

Ennek ellenére örülnék az érkezésének, utánpótlás ebn ígéretesen játszott, és nyilván a Sociedad nagyszerű szereplésében is szerepe van, de akkoris. Sokkalom azt a 30 milliót.
Tavaly még azt se tudtad ki az a Gündogan,nem csak te de sztem itt senki se vágta,hogy ilyen jó játékos.
Sztem mert lehozott egy jó szezont nem kellene akkora sztárnak kikiáltani meg ebbe a keretbe még 1 támadó felfogású középső középpályás már nem fér el. Ezt csak azért írom mert Gündogán árát is ez az év dobta meg meg Illaráét is,ha jól játszol többe kerülsz.Gündogánt 5,5 millióért vette a dortmund egy éve és majd lepaszolja 30-40 ért.Illarát kinevelte a sociedad nem akarják eladni úgyhogy 30 millka az ára.Amugy amit én észrevettem hogy a baszknak nagyon sok alibi passza van,most az u21-es tornán visszajön a labdáért kapja a bektöl és hátra paszol,kicsit olyannak tünik a játéka nekem mint buszGecnek a válogatotban.

na mind1

Cassilas

---Ramos-------Varane-----Marcelo-----

-----Khedira-------

-----Illaramendi-------Modric-----

---Isco----Özil-----Cr----

------Benzema-----------Azért Khedirának valahogy szorítottam helyett :salute:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. július 6., szombat 1:07

ateeemadrid írta:Örülök, hogy fiatalokat igazolunk, meg spanyolokat, ráadásul posztra. De azért az a 30 millió egy noname játékosért elég nevetségesen hangzik, annyiért már Gündogan kaliberű játékosokat is lehetne venni... Ne essünk át a ló túloldalára :)

Ennek ellenére örülnék az érkezésének, utánpótlás ebn ígéretesen játszott, és nyilván a Sociedad nagyszerű szereplésében is szerepe van, de akkoris. Sokkalom azt a 30 milliót.
Szerintem is nagyon sok, bár én sem láttam játszani, és még csak normális videót sem találtam, pedig azért tök átlagos játékosokból is néha összevágnak olyanokat, mintha Zidane 2 lenne fele, mert sikerül beletenni 3-4 év összes legszebb mozdulatát 2 percbe. Ennyiért nagyon sok ez a kölyök, még anno Beckhamet hoztuk 35ért... Perez tuti nem fizet ki ennyi pénzt.

Mondom én, aztán majd kiderül :shutup:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. július 5., péntek 23:43

Örülök, hogy fiatalokat igazolunk, meg spanyolokat, ráadásul posztra. De azért az a 30 millió egy noname játékosért elég nevetségesen hangzik, annyiért már Gündogan kaliberű játékosokat is lehetne venni... Ne essünk át a ló túloldalára :)

Ennek ellenére örülnék az érkezésének, utánpótlás ebn ígéretesen játszott, és nyilván a Sociedad nagyszerű szereplésében is szerepe van, de akkoris. Sokkalom azt a 30 milliót.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 5., péntek 23:40

Vélemények azoktól, akik már látták felnőttmeccsen? Tényleg ér ennyit a kölyök, vagy már megint triplaáron próbálnak ránksózni egy erős tucatjátékost?

Én 1x láttam....az ára drága,de nem tucatjátékos. nekem kicsit körülményesnek tűnt,de labdabiztos és okos játékos.....

Mondjuk gago is így indult. :'(
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 5., péntek 23:23

pulci írta:Ha ebből indulunk ki eléggé elkeserítő, hogy ekkora klub nem tud kinevelni legalább egy olyan kimondott vkp. aki képes lenne ezekre nem egy virtuóz hanem egy Makelele típus.
Azt ugye tudod, hogy nem ugy mukodik az utanpotlas, hogy Perez leadja a rendelest es par even belul jon is a jatekos... Minel nagyobb egy csapat utanpotlas bazisa, annal tobb gyereket tud foglalkoztatni, akiknek viszont a tobbsegebol meg egy elso osztalyu focista se lesz. Van hogy osszejon egy jo generacio, majd hosszu evekig semmi komoly, utana ismet par jo jatekos. Foleg hogy amilyen jatekos nekunk kene, abbol az egesz vilagon van max 10 darad.
Egyebkent meg kineveltunk jo par eve egy ilyen jatekost: Ruben de la Red a neve.
Csak hat ugye tudjuk vele mi tortent :(
Gascoigne írta:Vélemények azoktól, akik már látták felnőttmeccsen? Tényleg ér ennyit a kölyök, vagy már megint triplaáron próbálnak ránksózni egy erős tucatjátékost?
Nincs itt szo semmilyen ranksozasrol. 30 millio a kivasarlasi ara, aki kifizeti, targyalhat a jatekossal. Aki tul soknak talalja a 30 milliot erte, az kereshet mast. A jelek szerint Pereznel meg belefer a 30 millio egy ilyen igeretert. Persze hogy sok erte a 30, jelenleg max 20 milliot ha er.. ha bevalik jol jartunk, ha nem, akkor buktunk jo par milliot.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 5., péntek 23:21

Illaramendi közeledik a csapathoz, én meg nem tudok róla semmit. Az, hogy Xabi hasonmás, Sociedadban nevelkedett és hasonló poszton játszik, még nem elég garancia arra, hogy olyan szintű játékos is lesz belőle. A 30 millió meg látatlanban nevetségesnek hangzik. Ennyit a felnőtt, ereje teljében lévő Alonso ért, nem a még alig valamit bizonyított utódja. Egy youtube videót láttam róla, ott az U21-es eb-én okította a nála 2-3 évvel fiatalabbakat. Ebből sok mindent nem tudok leszűrni.

Vélemények azoktól, akik már látták felnőttmeccsen? Tényleg ér ennyit a kölyök, vagy már megint triplaáron próbálnak ránksózni egy erős tucatjátékost?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég