Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 6., szombat 12:38

ha nem tiltja valami szabály, akkor pm-ben elküldhetnéd azt a programot, mert én is hasonló problémával szenvedek. :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 6., szombat 12:36

Közben megoldottam, két kattintással egy programmal, remélem tartós lesz. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 6., szombat 12:11

a windows loadert nem ilyesmikre találták ki? :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 6., szombat 11:52

volt írta:
Tádám írta:Reggel bekapcsoltam a lap topom, és elsötétült a hátterem, majd a jobb alsó sarokba kijött, hogy "Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" blablabla.... lehet érvényesíteni meg nem tudom én mit csinálni, de figyelmen kívül nem lehet hagyni..
valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. Nem értem, hogy most ez miért jött...
Számtalan program létezik amivel lehet aktiválni a windowsot és akkor nem fogja ezt kirakni. Nekem tökéletesen működik.
ja van pár, csak elég nehéz megbízhatót találni.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: volt » 2013. július 6., szombat 11:29

Tádám írta:Reggel bekapcsoltam a lap topom, és elsötétült a hátterem, majd a jobb alsó sarokba kijött, hogy "Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" blablabla.... lehet érvényesíteni meg nem tudom én mit csinálni, de figyelmen kívül nem lehet hagyni..
valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. Nem értem, hogy most ez miért jött...
Számtalan program létezik amivel lehet aktiválni a windowsot és akkor nem fogja ezt kirakni. Nekem tökéletesen működik.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 6., szombat 11:16

accel írta:hát gondolom nem eredeti a windowsod, ha az lenne akkor nem lenne ilyen probléma. :mrgreen:
naja... :roll:

amúgy ebből lehet valamilyen probléma, már nem úgy értem, hogy ki jön az FBI, hanem hogy belassul a gép vagy ilyesmi... :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 6., szombat 10:58

hát gondolom nem eredeti a windowsod, ha az lenne akkor nem lenne ilyen probléma. :mrgreen:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 6., szombat 10:53

accel írta:
Tádám írta:valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. :/ Nem értem, hogy most ez miért jött...
meglehet hosszabbítani a windows aktiváltságának licencét, ha a cmd-t elindítod adminisztrátorként és beírod, hogy slmgr -rearm majd újraindítod a gépet. de ez sajnos csak 120 napig tart. :)
ja, hogy egyszer csak lejár a szavatossági idő, és akkor ennyi volt? :mrgreen: fasza, tehát tehetem újra a windowst ezek szerint.. :salute:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 6., szombat 10:27

Tádám írta:valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. :/ Nem értem, hogy most ez miért jött...
meglehet hosszabbítani a windows aktiváltságának licencét, ha a cmd-t elindítod adminisztrátorként és beírod, hogy slmgr -rearm majd újraindítod a gépet. de ez sajnos csak 120 napig tart. :)

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. július 6., szombat 10:06

Tádám írta:Reggel bekapcsoltam a lap topom, és elsötétült a hátterem, majd a jobb alsó sarokba kijött, hogy "Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" blablabla.... lehet érvényesíteni meg nem tudom én mit csinálni, de figyelmen kívül nem lehet hagyni..
valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. :/ Nem értem, hogy most ez miért jött...
Én egy w7lxe nevű programot használok erre.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. július 6., szombat 9:21

Reggel bekapcsoltam a lap topom, és elsötétült a hátterem, majd a jobb alsó sarokba kijött, hogy "Előfordulhat, hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" blablabla.... lehet érvényesíteni meg nem tudom én mit csinálni, de figyelmen kívül nem lehet hagyni..
valaki látott már ilyet? mit kell tenni, ha a windows nyilván nem eredeti, de eddig nem volt gáz vele.. :/ Nem értem, hogy most ez miért jött...
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 5., péntek 16:42

Galacticos írta:miért nem nézed sopcasten?
ja úgy nézem csak itt orosz csatornák vannah hd-ben, szívesen hallgatnék valami angol kommentátort, jók szoktak lenni. de hát választhatok, pixeles kép angolul v full hd oroszul :D
inkább utóbbi :)

szerk: nyilván az elsődleges gondom most a tenisz nézésre irányult, de másodlagosan az is érdekelt, hogy az ilyesfajta szitut hogy lehet megoldani :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 5., péntek 16:32

miért nem nézed sopcasten?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. július 5., péntek 12:47

se digisportom, és a köcsögök magyarországon nem engedélyezik, hogy itt nézhessem az élő wimbledoni közvetítést.

próbáltam pár proxy szerveren keresztül megnyitni, de eddig mind csődöt vallott. tud valaki valami trükköt, hogy láthassak valami pötyögést?

Bobberto
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. június 14., péntek 19:09

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Bobberto » 2013. július 5., péntek 11:51

cart írta:Ha egy VGA-t raksz bele, akkor nem mindegy, melyik slotban van.

Manual alapján:
In single VGA card mode, it is recommended to install a PCI Express
x16 graphics card on PCIE1 slot
Köszi, megpróbáljuk :)

A vicc az, hogy már minden fajta illesztőprogrammal és driverrel próbálkoztunk, de egyszerűen nem látja, csak a szabványos VGA grafikus adaptert.... :/

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 5., péntek 11:05

Ha egy VGA-t raksz bele, akkor nem mindegy, melyik slotban van.

Manual alapján:
In single VGA card mode, it is recommended to install a PCI Express
x16 graphics card on PCIE1 slot

Bobberto
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. június 14., péntek 19:09

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Bobberto » 2013. július 5., péntek 10:42

Sziasztok!

Megjött a gépem 1-2 módosítással, viszont lenne 1 nagy gondom.

Nem látja a gépem a videókártyát ( Sapphire HD 7870 ). Az alaplapom pedig Asrock Z77 Extreme4-M.

Bármivel is próbálkoztunk, egyszerűen sehogy sem látja. HDMI-n keresztül meg alapból nincs gép csak sima VGA kábelen.

Az útmutatóban azt írja, hogy tiltsuk le az alaplapi VGA videókártyát a BIOS-ban, de nem találjuk hol kellene.... valaki nagyon otthon van ezekben az új generációs gépekben? Köszönöm a segítséget előre is!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 3., szerda 19:13

Yazid írta:Nagy segítséget kérnék, XBOXON akarok filmet nézni, avi fájl és srt felirat fájl egy mappába ugye, de ez nem működik boxon, szóval egyszerű megoldás érdekelne. Köszönöm szépen!
Én úgy tudom,hogy boxon ezt lehetetlen kivitelezni.
Bocsi,hogy nem tudtam segíteni.. :kivagyhe:
Annyit tudok ajánlani-ha van hozzá türelmed-égesd rá a feliratot a filmre. :ike:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. július 3., szerda 19:06

Na srácok, kijött a Canon 70D, amibe instant módon beleszerettem. :mrgreen: Minden fórumozó küldene nekem egy 500-ast, meg is lenne. :mrgreen: Szóval ne filléreskedjetek!

Viccet félretéve (bár elfogadnám), arra szeretnék rákérdezni: tud valaki egy intelligens, sokrétű dvd menükészítő cuccot? Almenükkel, szövegekkel, ilyesmikkel kellene felruháznom egy lemezt, de csak a Nero-félét ismerem.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2013. július 3., szerda 18:01

Nem láttam csere-bere topicot ezért ide írom be, hogy eladó egy Samsung Galaxy Mini fehér, egy év garanciáva, T-Mobile-os. Árban megegyezünk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég