Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. október 24., szombat 20:03

Nem tudom, durcizott-e CR vagy nem, de nem is érdekel a kis lelkivilága. Ez a Real Madrid, nem pedig CR és csapata. Inkább arra figyelne, hogy ne egy jó meccse legyen havonta. A gólja szép volt, azon kívül megint nulla volt. Egyszer elbotlott a nagy flikkflakkban egy védővel szemben, egyszer tiszta helyzetbe lukászvászkezesen felemelte a kapusnak (csak Lucas amúgy emellett szétfutott mindenkit megint, ő nem). Az idegbaj kerülgetett a hülye sarkazásaitól meg attól, hogy legalább 5 alkalmat számoltam meg, amikor flegmán állva várta a labdát, nem indult be és emiatt jöhetett az ellenfél. Ha így képzeli el a folytatást, akkor év végén én nem biztos, hogy ő vagy egy kb. 100-120 millió ajrós pénzhegy közül nem az utóbbit választanám.
Ezt a Nolitot viszont el kell hozni a Barca elől. Az MSN mellett oda úgy sem fér be, a BBC esetén viszont ez már nem igaz.
Marcira nyomtam, nagyon nem lehet belekötni a teljesítményébe, egyszer a gólvonalról mentett, gólt lőtt, sokat dolgozott. Hosszú távon nézve is idén a csapat legjobbja Navassal együtt, aki megint megfogott mindent, amit lehetett. Sokadszor is leírom: Casemiro nálam kezdő. Kroos lassan közelíti a tavalyi formáját. Lucas V. szerintem nagyon jó, a hibái ellenére is. Szemre úgy tűnt, ő futotta a legtöbbet. Egyszer utolsó emberként szerelt is. Ő, Kázmér és Kroos azok, akik a legtöbbet dolgoznak általában. Ilyenekből évekig hiány volt, túl sok volt a primadonna. Danilo javul, kifejezetten jó volt, bár Nolito többször megszívatta. Rafa is érezte, ezért rakta Nachot a poszjára. Nolito meg őt is megszívatta.
Rafával maximálisan elégedett vagyok, jól taktikázott. A kitámadó Celta magára hagyott (és nem is túl acélos védelmét) rendre jól támadta, több gólt is lőhettünk volna ezekből, de kimaradtak az emelgetések miatt, vagy amikor Jesé 4 a 3 elleniben elpasszolta, stb. Fáj leírni, de ez Bale meccse lett volna, nem volt betömörülő ellenfél. Végre van lestaktikánk is, több meccs óta profitálgatunk belőle, bár a PSG ellen jellemzőbb volt. Carlonál viszont nem létezett ilyen. Kiherélt, fáradt csapattal nagy eredmény, még ha az emberelőny nem is tűnt fel. Tudom, hogy sokaknak nem tetszik, de szerintem a csapat egyik legjobbja Benítez volt ma. Megérdemelten nyertünk, helyzetünk is több volt. Qrva nehéz volt.
A Celta nagyon jó, de élcsapat csak akkor maradhat, ha nem csak a két nagy ellen tudja így felszívni magát, hanem egy hasonló teljesítményt hosszú távon is produkálni tud, akár hetente kétszer is. Ehhez még kevesek szerintem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. október 24., szombat 18:50

MesQueUnClub írta:
L.Miki írta: Lehet Te voltál, így barcásként. :mrgreen:
Keylorra nyomtam egyébként, elképesztő formában nyomja.
Dehogy, nala ez a termeszetes :Đ
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 24., szombat 18:30

L.Miki írta: Lehet Te voltál, így barcásként. :mrgreen:
Hát sértegettelek én? :D Keylorra nyomtam egyébként, elképesztő formában nyomja.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. október 24., szombat 18:29

MesQueUnClub írta:Látom volt egy Pervez aki Cé-re nyomott, hogy ő volt a legjobb, kérdem én, hogy 1, látta-e a meccset? 2, melyiket? Mert a gólján kívül egy raklap 0 volt a mai produkció, odapasszolják neki a labdát sétálgat vele egy kicsit majd visszapasszolja. És még ő a durca mert nem köré éptenek? na ne má.
Lehet Te voltál, így barcásként. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. október 24., szombat 18:29

peadani írta: ..
De basszus nehogymár bedurcizzon, mert kevesebb gólt tud lőni....hát na azért még mindig ő van a klubbért és nem fordítva.Am már kezd idősödni nem köré kéne építeni a csapatot főleg, hogy nincs is túl jó formában.
Egyetértek sokkal jobb ez így, hogy nem köré épül a csapat. Én csak leírtam, hogy szerintem mi van a háttérben. Sőt az, hogy a csapat jelenleg nem annyira támadó mint az elmúlt években egy picit nyugtalaníthatja. Ismét csak azt tudom felhozni, hogy amikor a Barca ellen játszottunk védekező felállásban akkor is csapkodott. Mindenki arra ösztönzöt, hogy menjen előre. De most mindenki visszaáll. Csakúgy mint a Bilbao, Atletico, vagy éppen a Celta ellen.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 24., szombat 18:27

Látom volt egy Pervez aki Cé-re nyomott, hogy ő volt a legjobb, kérdem én, hogy 1, látta-e a meccset? 2, melyiket? Mert a gólján kívül egy raklap 0 volt a mai produkció, odapasszolják neki a labdát sétálgat vele egy kicsit majd visszapasszolja. És még ő a durca mert nem köré éptenek? na ne má.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. október 24., szombat 18:26

Nyertunk 3-1re idegenben azzal a Celtaval, amelyik veretlen volt eddig. Amelyik 4-1re lesimazta a barcelonat. Nemtudom mit kell ezen lamemntalni, meg buggyogetni :D ... ha kikapunk, nemszolok semmit. Vezetjuk a tabellat, francot erdekel hogy csak 60 percig fociztunk. Hala!
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. október 24., szombat 18:24

Hát bocs ha vannak elvárásaim.
Még jó hogy kikúrt nagy szégyen mikor 10 emberes Celta ellen kezdünk remegni, kétgólos előnyből. Néhányan a gól után azt sem tudták melyik világrészen vannak, összevissza forgolódnak, labdát vesztenek, nem tudják megtartani stb.
Mint valami harmadosztályú beijedt kiscsapat.
Love football, hate antifa.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. október 24., szombat 18:20

metalBOY írta:
realistahuni írta:A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Ezek taktikai utasítások, semmi más. Amikor beküldte Nachot és nem tolta fel Marcelot várni lehetet. Egyébként én se lennék CR helyében elégedett. A Real nem köré épül, így kevesebb gólt tud lőni. Valamint szinte minden megnyert meccs végén a Real visszaáll védekezni, ahelyet hogy kivégezné az ellenfelet. Majd látjuk, hogy Rafa lesz-e annyira tökös, hogy ha felépülnek a játékosok akkor bentartja-e a csapatban Casemirot. Vele sokkal stabilabb a játék, csak elölről hiányoznak az emberkék. Én egy CR, Karim, James hármassal elégedett is lennék.
De basszus nehogymár bedurcizzon, mert kevesebb gólt tud lőni....hát na azért még mindig ő van a klubbért és nem fordítva.Am már kezd idősödni nem köré kéne építeni a csapatot főleg, hogy nincs is túl jó formában.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. október 24., szombat 18:20

Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?
Úgy látom nagyon el van felejtve, h szerda este még Párizsban játszottunk egy elég nehéz mérkőzést. Persze fifában ez nem számít...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. október 24., szombat 18:14

terry76 írta:
realistahuni írta:A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Szerdán nyomtunk egy kemény meccset a Psg-ellen.Ma mit vártál? Gálát? :hmmm:
Szerintem ott a lényeg.. 10 emberes Celta...

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. október 24., szombat 18:13

realistahuni írta:A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Ezek taktikai utasítások, semmi más. Amikor beküldte Nachot és nem tolta fel Marcelot várni lehetet. Egyébként én se lennék CR helyében elégedett. A Real nem köré épül, így kevesebb gólt tud lőni. Valamint szinte minden megnyert meccs végén a Real visszaáll védekezni, ahelyet hogy kivégezné az ellenfelet. Majd látjuk, hogy Rafa lesz-e annyira tökös, hogy ha felépülnek a játékosok akkor bentartja-e a csapatban Casemirot. Vele sokkal stabilabb a játék, csak elölről hiányoznak az emberkék. Én egy CR, Karim, James hármassal elégedett is lennék.

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. október 24., szombat 18:12

Szerdán nyomtunk egy kemény meccset a Psg-ellen.Ennek fényében k.jók voltunk.Kritizálni nem kell senkit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára terry76 2015. október 24., szombat 18:16-kor.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. október 24., szombat 18:11

realistahuni írta:A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Elnézve azt a féle játék stílust amit képviselnek, bőven jó eredmény az, amit ma elértünk, ilyen kerettel.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. október 24., szombat 18:10

realistahuni írta:A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Nálad mikor nem szégyen amit csinál a csapat? Most komolyan. 3-1-re vertük idegenben a Celtát, itt a Barca is 4-et kapott. Veretlenek vagyunk. BL trófeát vártál ma?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. október 24., szombat 18:08

A végére azért csak aktiválódott az fgy üzemmód.
Bazdmeg egy 10 emberes Celtatol fosik be a Real Madrid, hol élünk?

Szégyen.
Love football, hate antifa.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 24., szombat 18:07

Steve írta:Cr elég alacsony fordulatszámon pötyög.
Látni rajta, hogy tele a töke. Most a Reallal, Benítezzel vagy úgy általában az élettel, nem tudom. De sürgősen hagyja abba, mert ha Bale is felépül a meccsek nagy részén kilencen megyünk majd fel a pályára, és könnyen lehet ebből ismét egy 0 kupás szezon, a két KAK ide vagy oda.
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 24., szombat 18:05

A szavazás beszédes...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. október 24., szombat 18:02

garat béla... :lol: :lol: :D :D bmeg.

Jó kis meccs volt.Ha valaki nem Navasra szavaz az vagy nem látta a meccset, vagy elfogult, vagy annyira hülye, hogy mellé kattintott. Egyik esetben sem érdemel szavazati jogot. :D

Szerencse, hogy vannak motivàlt játékosaink.

Marcelo, Navas hozzák a szintet rendesen meccsek óta. Óriási pacsi.

Casemiro, Lucas nagyon motiváltak és ez húzza a csapatot elòre.

Az orosz szép gólpasszt adot, de cserisev a támadósor gravesenje. :mrgreen:

Cr elég alacsony fordulatszámon pötyög.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 24., szombat 18:00

Navas hihetetlen. Minden dícséretet megérdemel. Azért ezt a szintet nem lehet egy szezonon át tartani, 1-2 gyengébb meccs be fog csúszni, de ha tavasszal ezt hozza, az trófeákat érhet.
Danilo gólja szép volt, de hátul Nolito sokszor nagyon megetette. Jobb volt mint korábban, első félidőben jókor érkezett elöl sokszor, de balanszolni kell a teljesítményét még.
Varane-Ramos, mintha mindketten begyógyszerezve játszottak volna.
Marcelo, hátul szeleburdi, elöl meg kb a legjobb játékosunk, nem cserélném el senkire.
Casemiro-Kroos-Modric: lehet őket egy egységként kezelni, ha egyénileg top formába kerülnek, meghagynám ezt a hármast sok meccsre, mert együtt vannak, kiegészítik egymást. Casemiro labdakihozatalai azért neccesek, ott fogni kell a kezét a srácnak, de amúgy fasza.
Jesé, Lucas, nagyon ingadozóak, ketten azért sokak a kezdőbe, max az egyik. Jesé intelligenciája elég khm alacsony, volt az a hazaadása, vagy mikor 4v3ban simán odaadta az ellennek. Meg az erőnléte sem fullos még, ami suzomorú. Lucas meg a határait feszegeti minden meccsel, de ezt szívvel teszi. Elégedett vagyok vele.
Cé: végre létfontosságú gólt szerzett, aztán el is engedte magát, minimális erőbedobást végez mezőnyben, ami nagyon bosszantó.
Beniteznek jár a pacsi ezért a meccsért.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég