Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 7., vasárnap 18:10

morientes írta:Na azért a bayern meg a barca mellett lesz egy erős city Pellével,a chelsea Mouval,a dortmund semmit nem gyengült,aztán egy Juve Vidalal meg Pogbaval,a MU,meg persze azért ott vagyunk mi is...tehát merész ez a bayern barca kiemelés ennyire...
A Juve Vidallal meg Pogbaval megmutatta, hogy semmi se értek a Bayern ellen. Lesz egy erős középpályájuk, de a támadóik még Tevezzel és Llorrentével is kevesek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 7., vasárnap 18:00

"Ha Illarramendi végül valóban a Real Madridhoz kerül 30 millió euró ellenében, akkor az üzletből 600 000 euró üti nevelőegyesülete, a szerény baszk Mutriku klub kezét. Csak hogy el tudjuk helyezni ezt az összeget, a klubváltással szerzett pénz az utánpótlás neveléssel foglalkozó egyesület 10 éves költségvetését jelenti." Forrás: Marca.com
(La Liga Loca blog posztolta facebookon)

Ezek utan mondja valaki, hogy a Real Madrid nem tesz semmit az utanpotlas nevelesert :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 7., vasárnap 17:47

Amúgy még a PSGvel is komolyan számolni kell
Na ők lehetnek a fekete lovak.A realitás azt mondatja,hogy naggyából ott lehetnek a BL-be mint tavaly,de lehet hogy ha összeérik az Veratti,Matuidi,Lucas,Lavezzi,Ibra szekció,okozhatnak meglepetést,ezt adom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 7., vasárnap 17:40

morientes írta:Na azért a bayern meg a barca mellett lesz egy erős city Pellével,a chelsea Mouval,a dortmund semmit nem gyengült,aztán egy Juve Vidalal meg Pogbaval,a MU,meg persze azért ott vagyunk mi is...tehát merész ez a bayern barca kiemelés ennyire...
Ugyanezt akartam írni, megelőztél :lol:

Amúgy még a PSGvel is komolyan számolni kell

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 7., vasárnap 17:36

Na azért a bayern meg a barca mellett lesz egy erős city Pellével,a chelsea Mouval,a dortmund semmit nem gyengült,aztán egy Juve Vidalal meg Pogbaval,a MU,meg persze azért ott vagyunk mi is...tehát merész ez a bayern barca kiemelés ennyire...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 7., vasárnap 16:48

Jo hat azert a realitasok talajan kell maradni. A bayern nagyo. Eros es nem gyengult sem peppel sem gotzevel. A barcelona meg messi-neymar-iniestaval felallva is komoly lesz, a vedelem meg rendbe lesz teve ha megy oda silva pique melle. Nem mondom, hogy mi sehol sem leszunk, de szerintem kell egy ev az osszeszokashoz a fiataljainknak.

F
abio Coentrao kész elhagyni a Real Madridot a nyáron. A portugál válogatott balhátvéd aláírásáért a Benfica mellett a két újgazdag francia klub verseng, névszerint a Monaco valamint a Paris Saint-Germain gárdája.
Igen? Akkor 30 milliotol hallgatjuk az ajanlatokat.... Nem azert mert szeretnem, hogy maradjon de nem is surgos ot eladni. A monaconak meg van penze, fizessenek, a psg meg :cens: meg.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 7., vasárnap 15:33

Cobra11 írta:
cart írta:Nem tudom, hogyan függ össze a két dolog... Mhitarjant gondolom Götze utódjának szánják.
Ha jól tudom akkor már Aubameyang-ot is megvették már, és most ő.....
Személy szerint nagyon örülnék ha így már jönne Gündogan
:lol: na itt nem látom az összefüggést.
Mkhitaryan támadóközéppályás, Aubameyan meg csatár, szélső támadó... Gündogan meg box to box. Ha azt írod, hogy na így már jöhetne Reus megérteném. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 7., vasárnap 15:20

cart írta:Nem tudom, hogyan függ össze a két dolog... Mhitarjant gondolom Götze utódjának szánják.
Ha jól tudom akkor már Aubameyang-ot is megvették már, és most ő.....
Személy szerint nagyon örülnék ha így már jönne Gündogan

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 7., vasárnap 14:59

Nem tudom, hogyan függ össze a két dolog... Mhitarjant gondolom Götze utódjának szánják.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 7., vasárnap 14:55

Egybehangzó német és angol sajtóhírek szerint a Liverpool letett az „örmény Zidane-nak" becézett Henrih Mhitarjan megszerzéséről – a középpályás minden bizonnyal a Borussia Dortmund játékosa lesz –, helyette Jorginhót szeretné leigazolni.
Ez gondolom azt is jelenti, hogy Gündogant könnyebb szívvel el fogják engedni.

Avatar
norberto11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. június 28., péntek 13:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: norberto11 » 2013. július 7., vasárnap 14:35

Kerlon írta:
Press írta:Jo igen, silva oda akar menni de tavaly kerult a psg be 42 millioert es nem lett rosszabb jatekos.. Uh a barcanak komolyan ra kell majd koltenie ha ot akarja, raadasul az arab tulaj nem akarja elengedni. Remelem a barcelonaval is annyit fog buzizni mint velunk Ancelotti miatt es jol lehuzza a katalanokat. Amugy meg 29 eves, van benne 3 jo ev utana jonnek a serulesek es szevasz. David Villa hatas, o is 40 millio volt most meg nem tudjak lepasszolni senkinek 10 millioert sem.

Jo, az nyilvanvalo h jovore a barca es a bayern lesz a ket nagy, ha osszejon nekik silva, es mi sehol nem leszunk illarraval es morataval felallva, de ket ev mulva fordul majd a kocka. Csak ne rugjak majd ki Ancelottit az elso ev vegen......
Silva eddig is sérülékeny volt. Amúgy én nem szarok a gatyámba, mert megvették Neymart meg odavinnék Silvát is...
hát azért nem gyengén erősödnek. ha a védelmet rendbe rakják akkor rendbe lesznek, főleg ha elől müködik a messi-neymar páros.

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. július 7., vasárnap 14:32

hát nem vasárnap délután a spanyoloknál vasárnap a hét első napja, gondoltam belefér, ha megspórolom azt a "jövő" szót a hírből
Sejtettem ám, csak gondoltam megkérdezem, h biztosra tudjam, h mikorra hűtsem be sörikét...mert egy ilyen üzletre inni kell. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 7., vasárnap 14:21

Press írta:Jo igen, silva oda akar menni de tavaly kerult a psg be 42 millioert es nem lett rosszabb jatekos.. Uh a barcanak komolyan ra kell majd koltenie ha ot akarja, raadasul az arab tulaj nem akarja elengedni. Remelem a barcelonaval is annyit fog buzizni mint velunk Ancelotti miatt es jol lehuzza a katalanokat. Amugy meg 29 eves, van benne 3 jo ev utana jonnek a serulesek es szevasz. David Villa hatas, o is 40 millio volt most meg nem tudjak lepasszolni senkinek 10 millioert sem.

Jo, az nyilvanvalo h jovore a barca es a bayern lesz a ket nagy, ha osszejon nekik silva, es mi sehol nem leszunk illarraval es morataval felallva, de ket ev mulva fordul majd a kocka. Csak ne rugjak majd ki Ancelottit az elso ev vegen......
Silva eddig is sérülékeny volt. Amúgy én nem szarok a gatyámba, mert megvették Neymart meg odavinnék Silvát is...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 7., vasárnap 13:51

Press írta:Jo, az nyilvanvalo h jovore a barca es a bayern lesz a ket nagy, ha osszejon nekik silva, es mi sehol nem leszunk illarraval es morataval felallva, de ket ev mulva fordul majd a kocka.
Persze hát ez egyértelmű :vivo: A többi csapat meg sehol nem lesz hozzájuk képest

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 7., vasárnap 13:07

Ez hogy a Barca s a Bayern lesz a legjobb jövőre... miből gondolod? A Bayernt tartom, bár kiváncsi vagyok, hogy mire mennek Peppel. A Barca viszont nem egyélrtemű, hogy olyan jó lesz. Ez sokmindentől is függ, az edző most ott nem a legjobb, lehet ha lesz Neymar, Messi buli, ami attól függ, hogy Neymar mennyire hódol be Messinek (valszeg semennyire) Xavi már öreg, stb stb. Jövőre a nagy csapatokból nem tudom ki lesz erős. A MU-nál ugye edző csere, Bayernnél szintén, nálunk ugyanúgy, meg a Chelseanél is. A Dortmund lehet erős, nem hiszem, hogy meglátszódna rajtuk Götze és esetleg Lewandowski elvesztése.














Vagy pedig az Arsenal triplázni fog, Higu meg mindenhol gólkirály lesz :mrgreen:
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 7., vasárnap 12:52

Jo igen, silva oda akar menni de tavaly kerult a psg be 42 millioert es nem lett rosszabb jatekos.. Uh a barcanak komolyan ra kell majd koltenie ha ot akarja, raadasul az arab tulaj nem akarja elengedni. Remelem a barcelonaval is annyit fog buzizni mint velunk Ancelotti miatt es jol lehuzza a katalanokat. Amugy meg 29 eves, van benne 3 jo ev utana jonnek a serulesek es szevasz. David Villa hatas, o is 40 millio volt most meg nem tudjak lepasszolni senkinek 10 millioert sem.

Jo, az nyilvanvalo h jovore a barca es a bayern lesz a ket nagy, ha osszejon nekik silva, es mi sehol nem leszunk illarraval es morataval felallva, de ket ev mulva fordul majd a kocka. Csak ne rugjak majd ki Ancelottit az elso ev vegen......
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 7., vasárnap 12:43

Realfan1 írta:Valahogy sokkal szívesebben látnám a csapatunkban Ramos helyén..
Én nem. A védelmünk tökéletes nem kell hozzányúlni. Annyi, hogy Carvajalt azonnal a kezdőbe kell tenni. A középpályát intézzük el meg a csatárt, mert Bale fix, hogy nem jön idén. Higuaínt minél előbb el kell passzolni és hozni Suárezt. De sajnos már látom előre, hogy Carlo nem tartja létfontosságúnak Higu távozását és a középpályás vétele után mi ki is jelentkezünk az átigazolási szezonból.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 7., vasárnap 12:40

Meg tudom, hülyeség, de ahol Ibra van ott nincsen BL győzelem. :lol:
De van viszont balhé :mrgreen:
Mondjuk ugye nyilatkozta hogy kevesebbért is vállalná...most keres 14-et.10 alá azért nem menne.Egy 30+os játékos ennyit már nem ér.Ha bebaxa a ziccert ha nem.A gólfelelős amúgy is megvan,Benzema meg mezőnybe jobb mint a bosnyák.Pardonnez svéd.Mert tegyük föl,megvesszük 20-ért.Hány éves szerződést ajánl a klub?Max 2-őt.Sehogy se jó.De Ronaldot meg dobjuk piacra,mert 2 év múlva elmenne 30 évesen.Csak én érzem itt a képzavart?Én azt mondom,hogy adjuk meg Benzemának a lehetőséget,aztán a télen,ha becsődöl a francia,hozzuk Suarezt.Márha nem happolja el Mou előllünk még a nyáron :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. július 7., vasárnap 12:43-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 7., vasárnap 12:37

Most olvasom a hírt.. T. Silva a Barcelonában szeretné folytatni..
Valahogy sokkal szívesebben látnám a csapatunkban Ramos helyén.. :)

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 7., vasárnap 12:30

schranzer írta:Félreértés ne essék, én nem akarok Ibrát, vagyis én úgy vagyok vele, hogy nekem tok mindegy, ki jon Higuain helyett, de szerintem akármennyire is kevés Ibra, szerintem meg mindig nagyobb elorelepes Higuain helyett, gondolok itt arra, hogy ha ott van kapu elott, akkor irgalmatlanul be :cens: assza ... mondjuk a BLben :D ... Amúgy a fizetéshez visszatérve: Ibra lenyilatkozta, hogy hajlandó sokkal kevesebb fizetésért játszani, ha Carloval egyutt dolgozhat.
Azt nem Neked írtam, hanem általánosságban, ezért tettem külön fejezetbe. :)
Amúgy Te is tudod, hogy 100%-os helyzetkihasználás nincs. Továbbá -amennyire én tudom- Ibra a BL-ben eléggé alul teljesített idén, nem volt éppen az az irgalmatlan kivégző. Csak a statisztika szerint Lavezzi is előtte végzett (5 találat), illetve Pastorenak is 3 gólja van, akárcsak Neki. A gyenge Benzema hozott 5 gólt 532 perc alatt (Ronaldonak 1080 alatt sikerült 12-vel gólkirálynak lenni). Bár az is igaz, hogy 7 gólpassza van Benzema 5-ével szemben és "csak" 793 percet játszott.
A fizetés csökkentés mennyi lenne? 12-ről 10-re? Kétlem, hogy a vezetés hajlandó lenne ennyit adni Neki. Majd kiderül. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég