Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. november 4., szerda 18:22

ziro4vr írta:Olyan beszűkültek és szexisták vagytok...miért ne játszhatná egy nő Bondot????!!

:lol:
De Melissa McCarthy amerikai... :-( Vagy Helen Mirrenre gondoltál? :mrgreen:

Az elvetemültebb listákon egyébként írják Emily Bluntot, mint lehetséges befutót. Őt elviselném, de csak ha a Bond-lányokból nem lesznek Bond-fiúk.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. november 4., szerda 18:17

P. Krisz írta:Elég szépen kapja a kulát az arcába a Spectre . Szerintem ezt most kihagyom , pedig szeretem a Bond filmeket .
A hova tovább kérdése érdekes lesz . Craig inkább eret vágna , mintsem hogy újra ő legyen a 007 .
Túl koros , de Colin Firth-öt megnézném mint Bond . :hmmm:
Konkrétan mindenki sz_rrá oltja! :lol: :lol:

Amúgy nem vagyok nagy Bond rajongó, persze vannak jól sikerült részek. Sicario-t nézném meg nagyon, remélem pár hét múlva vetítik még. :kivagyhe:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 4., szerda 18:14

Olyan beszűkültek és szexisták vagytok...miért ne játszhatná egy nő Bondot????!!

:lol:
Nem illik.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. november 4., szerda 17:30

nmate írta: De úgyis Idris Elba lesz.
Csak nem...

Ha a Warnerhez kerülnek a jogok, akkor Cavill komoly esélyes lehet. Meg neki is kéne jönnie.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 4., szerda 17:19

Henry Cavill remek lenne, kár a Superman miatt.
Richard Armitage. Talán.
De úgyis Idris Elba lesz.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. november 4., szerda 17:10

Elég szépen kapja a kulát az arcába a Spectre . Szerintem ezt most kihagyom , pedig szeretem a Bond filmeket .
A hova tovább kérdése érdekes lesz . Craig inkább eret vágna , mintsem hogy újra ő legyen a 007 .
Túl koros , de Colin Firth-öt megnézném mint Bond . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. november 4., szerda 14:38

A szerelem üstököse (Comet, 2014) - lehet velem van a baj, de a legtöbb helyen dicsérték ezt a filmet is, alig bírtam végignézni, jóindulattal 5 pont, ha már a Találmányra adtam egy négyest... :|
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. november 3., kedd 15:47

lordgabi írta:Találmány (Primer, 2004) - kb. 4/10 - ez csak nálam volt ennyire gyenge?
Szeretem én az alacsony költségvetésekből készült alkotásokat, de a Coherence és ez is nagy mellélövés volt nálam (egy fokkal jobb volt azért, pontszámban is). Ez rövidebb volt, de sokkal zagyvább volt az egész, utánaolvasgattam, hogy 2-3 megnézés után már érthetőbb a dolog, így is alig telt le a 70 perc, kizárt, hogy valaha visszatérjek rá.
Az Időbűnök is hasonló kategória, de minden tekintetben minőségibb alkotás, azt szeretem is. :)
Nemrégiben láttam mindkettőt, és nekem azért jobb véleményem van róluk. A találmány valóban nagyon nehezen követhető, szerintem kellett volna még hozzá 10 perc, hogy jobban elmagyarázzák a dolgokat. Az szerintem nem pálya (pláne egy ilyen filmnél), hogy akkor értesz meg minden részletet, ha megnézed 3-4 alkalommal. Mindenesetre nálam a nagy pozitívum az volt, hogy lekötött végig, érdekelt, az események menete. Ez nálam olyan 7-es körül mozog.

A coherence viszont nagyon bejött. Ott az események teljes láncolata érthető egyszeri megnézés után is, jól bontják ki a történetet, a fordulatok is jól vannak elhelyezve. Szerintem ha nem jön be valakinek, akkor vagy a formátum nem az illetőnek való, vagy a katarzist hiányolja a végéről, de az ott van, csak nem egy pillanatba koncentrálódik, és nem olyan erejű. Ez nálam 9/10.

Mondjuk én kicsit elfogult vagyok, mert nekem ez kedvenc filmformátumom, és ezekből a gyengébb minőségűek is sokkal jobban bejönnek, mint más típusokból. Beszédes azért, hogy inkább megnézném 10x a találmányt, mint még egyszer valamelyik szuperhősös filmet.



Más:

Stonehearst Asylum

Ez a film egy igazi gyöngyszem. Komoly sztárparádé (Kate Beckinsale, Ben Kingsley, Michael Caine, Jim Sturgess) egy remek alapötlettel keverve. Mivel elmegyógyintézetben játszódik, a hangulat garantált, a konfliktusok jól működnek, végig fenntartja az érdeklődést, a színészek pedig kitesznek magukért. 1-2 fordulat is van, de azért nem a fordulatok uralják a filmet. Az egyetlen hiányosság talán annyi, hogy nem elég éles a film, és nem tudja átlépni azt a küszöböt ami klasszikussá váláshoz kell. Talán ennek az az oka, hogy egy novella lett egy egész estés filmmé bővítve. De összességében egy nagyon kellemes jó film. Több hasonló film kellene.
8/10

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. november 3., kedd 15:07

Találmány (Primer, 2004) - kb. 4/10 - ez csak nálam volt ennyire gyenge?
Szeretem én az alacsony költségvetésekből készült alkotásokat, de a Coherence és ez is nagy mellélövés volt nálam (egy fokkal jobb volt azért, pontszámban is). Ez rövidebb volt, de sokkal zagyvább volt az egész, utánaolvasgattam, hogy 2-3 megnézés után már érthetőbb a dolog, így is alig telt le a 70 perc, kizárt, hogy valaha visszatérjek rá.
Az Időbűnök is hasonló kategória, de minden tekintetben minőségibb alkotás, azt szeretem is. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. november 2., hétfő 21:54

A spoiler gomb nem dísznek van.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 2., hétfő 21:38

danianevem írta:Az ajándék
soadroli írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én még moziban láttam, de nem az volt hogy valamit beöntött a csajnak? nekem ilyesmi rémlik. és mintha mondaná is hogy lehet beteg lesz a gyerek..és a végén mutatják a szemét és nekem elég fura volt, az jött le hogy szellemi fogyatékos lett. de lehet hülyeség.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az üdítőjébe rakott valamit, hogy kidőljön, az biztos. Hogy utána mit csinált, az már nem derül ki egyértelműen. A babát szerintem nem bántotta (az legfeljebb csak ronda :mrgreen: ), Robyn legalábbis boldog volt, amikor a kezében tartotta, akkor lett komor, amikor megjelent Simon. Meg a csajjal semmi baja nem volt Gordonak, szóval őt nem hinném, hogy bántani akarta. Aztán lehet, tényleg volt valami plusz, ami nekem maradt ki.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Na akkor en ugy gondoltam hogy megeroszakolta a csajt es hogy ove a gyerek azert mondta h nezze a szemet mert hogy hasonloan fekete volt mint Gordoé...nekem.ezjott le..nem.voltam.benne biztos mert Gordo sem mondta egyertelmuen..na mind1 mindenesetre eleg morbid vege lett.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. november 2., hétfő 18:47

messideco írta:Majd szerdán a moziban :) Nehéz a nyelvezete, sajnos itt nem feliratozza'k?
Gondolom a spanyol része nehéz lesz, ha az sem lesz feliratozva. :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. november 2., hétfő 17:49

Faust írta:Elkepesztoen jo lett a Sicario, nezzetek meg.
Majd szerdán a moziban :) Nehéz a nyelvezete, sajnos itt nem feliratozza'k?
"And my heart will leave you never."

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. november 2., hétfő 14:24

Az ajándék
soadroli írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én még moziban láttam, de nem az volt hogy valamit beöntött a csajnak? nekem ilyesmi rémlik. és mintha mondaná is hogy lehet beteg lesz a gyerek..és a végén mutatják a szemét és nekem elég fura volt, az jött le hogy szellemi fogyatékos lett. de lehet hülyeség.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az üdítőjébe rakott valamit, hogy kidőljön, az biztos. Hogy utána mit csinált, az már nem derül ki egyértelműen. A babát szerintem nem bántotta (az legfeljebb csak ronda :mrgreen: ), Robyn legalábbis boldog volt, amikor a kezében tartotta, akkor lett komor, amikor megjelent Simon. Meg a csajjal semmi baja nem volt Gordonak, szóval őt nem hinném, hogy bántani akarta. Aztán lehet, tényleg volt valami plusz, ami nekem maradt ki.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. november 2., hétfő 14:07

danianevem írta:
lestat írta:Valaki latta innen a Az Ajándék cimű filmet?...mert én tegnap néztem meg de a vége nekem valahogy homályos maradt..szoval arra lennek.kivancsi hogy aki.latta az mégis hogyan ertelmezte a film vègét?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gordo megcsinálta a felvételt, mintha megerőszakolta volna Robynt. Hogy meg is erőszakolta-e az igazából lényegtelen, magát a gondolatot ültette el Simon fejében, így utóbbinak fogalma sincs, hogy a saját gyerekét szülte-e meg a felesége. Na meg bosszújának másik fele annyi, hogy tönkre vágta Simonék házasságát.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!én még moziban láttam, de nem az volt hogy valamit beöntött a csajnak? nekem ilyesmi rémlik. és mintha mondaná is hogy lehet beteg lesz a gyerek..és a végén mutatják a szemét és nekem elég fura volt, az jött le hogy szellemi fogyatékos lett. de lehet hülyeség.
Kép

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. november 2., hétfő 13:54

lestat írta:Valaki latta innen a Az Ajándék cimű filmet?...mert én tegnap néztem meg de a vége nekem valahogy homályos maradt..szoval arra lennek.kivancsi hogy aki.latta az mégis hogyan ertelmezte a film vègét?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Gordo megcsinálta a felvételt, mintha megerőszakolta volna Robynt. Hogy meg is erőszakolta-e az igazából lényegtelen, magát a gondolatot ültette el Simon fejében, így utóbbinak fogalma sincs, hogy a saját gyerekét szülte-e meg a felesége. Na meg bosszújának másik fele annyi, hogy tönkre vágta Simonék házasságát.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5113
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. november 2., hétfő 13:28

Valaki latta innen a Az Ajándék cimű filmet?...mert én tegnap néztem meg de a vége nekem valahogy homályos maradt..szoval arra lennek.kivancsi hogy aki.latta az mégis hogyan ertelmezte a film vègét?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. november 1., vasárnap 23:15

Elkepesztoen jo lett a Sicario, nezzetek meg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 31., szombat 12:57

Jó volt a Kém. Néhol kicsit erőltetett, de összességében elég sok jó poén volt benne. Statham meg hatalmas király volt benne. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2828
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. október 30., péntek 12:42

Ridley Scott miatt leállították az Alien-filmet
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég