Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 8., hétfő 14:20

lehet neki most pont erre lesz szüksége, hogy érezze a bizalmat, s kezdjen orrba-szájba
csak a sérülések kerüljék el, és akkor még be is válhat a dolog

egyébként most már én is hajlok arra, hogy ne hozzunk csatárt, csak majd télen ha kell, szal egyetértek Galával
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 14:19

Victor írta:
bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.
ez jó ötlet, osztom, de ha higuain elmegy, akkor benzemával mi lesz? ha sz.r formába játszik továbbra vagy megsérül, akkor annyi nekünk.
cé, jesé, morata. meg lehet oldani szerintem.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:17

bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.
ez jó ötlet, osztom, de ha higuain elmegy, akkor benzemával mi lesz? ha sz.r formába játszik továbbra vagy megsérül, akkor annyi nekünk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 14:15

van hírbe ez a bale vs csatár dilemma.
már elértem arra a pontra hogy ha nem suarez jön akkor januárig semmiképp se hozzunk senkit, kapja meg benzema az esélyt, annyira besülni úgyse tud, ha flop lesz is továbbjutunk a bl csoportkörből a neheze meg úgyis tavasszal lesz.
bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:10

--------------------López----------------------
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
------------------Kondogbia(?)-----------------
----------Illarramendi---------Modric---------
--Isco/Özil--------------------------------Cé--
--------------------Benzema-------------------
Totál hasonló elképzelésem van nekem is a felállást tekintve :roll:
+1.
bár én még egy csatárt hoznék idén mindenképpen

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 8., hétfő 14:09

RealMadridFanatic írta:---------------------López----------------------
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
------------------Kondogbia(?)-----------------
----------Illarramendi---------Modric---------
--Isco/Özil--------------------------------Cé--
--------------------Benzema-------------------
Totál hasonló elképzelésem van nekem is a felállást tekintve :roll:

Amúgy Isco ára teljesen reális ár volt. BL negyeddöntős csapat vezére volt 21 évesen ( ha jól rémlik annyi :kivagyhe: ) ami nem kis dolog + év felfedezettje volt és az u21-es EB-n is kimagasló volt... Nagyon olcsóbban jó játékosokat nem veszel most. Főleg úgy, hogy az ilyen City,Monaco,PSG röhögve kifizeti... Elég csak Lucast felhozni példának, hogy mennyibe vette meg a PSG és, hogy Isco-hoz képest mennyire alul marad a szemebe.
Illaramendi nem lesz olcsó, de fiatal és benne van, hogy óriásit nyerjen vele a csapat, amennyiben úgy mozgatja a kp-t mint az u21-es EB-n + védekezésben is odateszi magát.
Carvajal óriási + lesz a jobboson, mert viszonylag gyors játékos és ütközni is képes. Én kicsit Jordi Albához hasonlítom csak nem olyan kis alamuszi sz :cens: rkupac szerencsére...
Casemiro csak töltelék, de akármi lehet belőle. Láttunk tőle eddig 1 meccset a nagy csapatban ahol hozott 1 átlagos teljesítményt, de én még nem írnám le egyáltalán.
Kondogbiát hoznám még és nálam itt le is záródni a nyári igazolás. Jövőre meg durrantanék 1 csatárt amennyiben Benzema nem hozza a szintet meg hoznék még 1 Bale-t talán és ennyi...

Coentraot eladnám, mert ez a nyávogás, hogy engem nem szeret senki meg őrit! Kaká eladása alap + Higuain, Callejón meg talán Di Maria is mehet NORMÁLIS áron...

Gálacsapat :mrgreen:
------------------------Casillas/Lópes------------------------
Carvajal----Varane------------------Ramos-------Marcelo-

-----------------------Kondogbia------------------------------

-----------Illaramendi-------------Modric--------------------

Isco-----------------------------------------------------CR---
----------------------Benzema--------------------------------


Cserék

-----------------------Casillas/Lópes------------------------

Arbeloa---------Pepe---------------Albiol---------Nacho--

------------------------Alonso-------------------------------

-----------Khedira----------------------Casemiro----------

Özil/DM---------------------------------------------Jesé---

-------------------------Morata-----------------------------

Annyi, hogy Jesét én tesztelném azon a bizonyos 9-es poszton is, mert van egy olyan érzésem, hogy beválna. Moratát nem érzem annyira toppnak, de, ha másért nem is azért marasztalnám 1 évre, hogy ha nem is váll be legalább növelne az ázsióján és nem 10 milláért lehetne eladni, hanem akár 20-25-ért jövőre...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1377
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. július 8., hétfő 13:48

Hasonlóan, fél-késznek érzem a kp-t én is. Én sem így képzeltem az igazolásokat, de muszály volt a Madridnak abból gazdálkodnia, ami maradt. A mozdíthatatlanok közül, illetve akik fő célpontok voltak nem sikerült hoznunknsenkit. Kissé pótmegoldásnak érzem a jelenlegi igazolásokat, kikévéve D.Carvajal-t. Nem tudom milyen szezon lesz, de pesszimista nem vagyok. Lehet, h Illara, Isco, Casemiro hármas többet és jobbat fog mutatni, főleg a Brazil, és évekre rendben leszünk. Na jó, leheg, hogy ez erős volt....

Nekem is a tempóval és a dinamikával vannak félelmeim. Illara, xabi, khedira, özil, casemiro....na ezek nem valami sprinterek. Nekem nagyon hiányoznak az olyan kp-sok, akik ütemváltásokkal, váratlanokkal operálnak. Jelenleg ezeket csak Modric, Dm, és isco tudja meghúzni. Ooooh, hogy már mgint a Vidal, Verratti duóra gondolok....:(

Attól nem tartok, hogy Modric fogja meginni a levét majd a szisztémánknak, ahogy előttem irták. Azért, mert úgy tudom, Carlo nagy csodálója a horvátnak. Ebből azt szűröm le, hogy Luka nem epizódszereplò lesz az új érában. Ellenkezőleg. Legalább is remélem.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. július 8., hétfő 13:31

hiába magasak ezek az árak, sok más csapat is kifizetné ezeket az árakat, muszáj nekünk is ennyit odapakolni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 8., hétfő 13:31

CS0ki írta:Hát én nem egy Casemiro+Illarramendi erősítést képzeltem el a középpályára... :kivagyhe:

Jó lesz, ha már elkezdődik az előszezon, hogy Ancelotti el tudjon köszönni pár játékostól... :roll:
Én meg számítottam arra, hogy nem nagyágyúval fogjuk megerősíteni a kp-t, mivel rajtunk kívül mindenhol azt olvasni, hogy megvannak elégedve Khedirával és Alonsoval is. Szóval Essient kellett pótolni, illetve Alonsonak kellett keresni egy tehermentesítő, aki szerintem Casemiro és Illarra veszi át Essien szerepét, de remélhetőleg Samiét...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 8., hétfő 13:28

Hát én nem egy Casemiro+Illarramendi erősítést képzeltem el a középpályára... :kivagyhe:
Hát én sem...

Casemiro full kiegészítőnek jött, annyi szereppel a középpályán, mint Essien. Aki ha ötször játszott ott, akkor lehet sokat is mondtam.
Bízom benne, hogy sikerül Őt gatyába rázni, azért emlékszem, hogy nagy tehetségként volt számon tartva. Egyszer belenyúlhatnánk a jóba.

Illarra meg első évében Alonso tehermentesítője lesz, szerintem nem a kezdőbe jön, hiába 30 milla. Ami amúgy vicc, túl magas árak ezek, Isco is sokba fájt (de végül legalább nem a kivásárlási árába, ha minden igaz).
Szóval Illarramendi meg amúgy sem győzött meg, technikailag rendben van, meg van esze a játékhoz, de nekem a dinamika nagyon hiányzik. Mellé is kellene még egy olyan ember, aki lendületesebb, és védekezésben erős.
Ő mondjuk nem teljesen Alonso-szintű kötöttségekkel játszik, feljebb szokott lépni, egy kényszerítőre tovább megy, feltűnik a 16-os előterében is.
Az alap problémám az, hogy szerintem nem kellene már Alonso stílusú embert erőltetni egyáltalán. Viszont ha ebben gondolkodik a vezetőség, akkor Illarra volt az egyik legjobb választás. Csak nem ennyiért...
Vegyesek az érzéseim.

Velük is félkésznek érzem a középpályát. Illetve a szisztéma is maradni fog, szerintem 4-2-3-1 lesz továbbra is, ennek viszont meglesznek az "áldozatai".

Özilt nyomni fogják továbbra is, szinte biztos vagyok benne, Isco is sok lehetőséget fog kapni, ott vannak a fiatal titánok, gondolom Ők sem viccből lesznek felhívva az egybe. Félek, hogy Modric lesz az egyik kárvallottja a dolognak. Főleg, ha Khedira is marad kezdő közelben. Márpedig ha nem adják el, akkor Őt is fogják játszani, különben elégedetlenkedni kezd.

Viszont nem nagyon tudok a jelenlegi sorból olyan felállást összerakni, amire azt mondom, hogy stabil is középen, és a játékos rész is adott.
Kondogbiát mindenképpen megpróbálnám még, de nem fog jönni, mert ennyi ember már semmilyen felállásba nem fér bele. Pedig erre kíváncsi lennék:

---------------------López----------------------
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
------------------Kondogbia(?)-----------------
----------Illarramendi---------Modric---------
--Isco/Özil--------------------------------Cé--
--------------------Benzema-------------------


Kondogbia persze hatalmas kérdőjel, csak ilyesmi felépítésű, stílusú emberre gondolnék.

Ezzel szemben ilyesmire számítok az eddigiek alapján:

------------Alonso(Illarra)---------------------------------
-------------------------------------Modric(Khedira)------
-------Özil----------------Isco--------------------------Cé
-------------------------Benzema---------------------------

Ami védekezésben nagyon súlytalannak tűnik első körben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2013. július 8., hétfő 13:32-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 13:24

Hát én nem egy Casemiro+Illarramendi erősítést képzeltem el a középpályára... :kivagyhe:
nem vagy vele egyedül, de én még hoznám kondogbiát is, megválnék pár játékostól (callejón, higuain, coentrao, esetleg di maria) és helyükre is hoznék valaki fiatal tehetséget.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 8., hétfő 13:04

Hát én nem egy Casemiro+Illarramendi erősítést képzeltem el a középpályára... :kivagyhe:

Jó lesz, ha már elkezdődik az előszezon, hogy Ancelotti el tudjon köszönni pár játékostól... :roll:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 12:54

Isco, Carvajal és a hamarosan hivatalos Illarramendi szerződtetése után már csak egy igazolás hiányzik a vezetőség szerint, hogy a csapat készen álljon a következő szezonra. Carlo Gareth Bale-t vagy egy vérbeli “9-est” szeretne. A csatárok esetében a legnagyobb problémát a lehetőségek korlátozott száma okozza: Suárez, Rooney, Agüero és Ibrahimovic neve szerepel Pérez listáján de tudja, hogy leigazolásuk meglehetősen nehéz. Ennek tükrében még mindig a wales-i szélső az első számú célpont.
Végülis ez lehet nem is olyan vészes. José M. csapatát megtartva már azzal is erősödnénk, hogy megerősítettük a jobbhátvéd posztot. Egy év átmenet kell, amég Ancelotti átformálja a csapatot, ez alatt az idő alatt egyesek még megkaphatják az utolsó esélyt, beépülnek/fejlődnek a fiataljaink, és jövő nyáron akkor lehet hangolni a keretet egy BL döntőre. + akkor hátha több elérhető jobb képességű játékos is lesz a piacon (Bale ugye).

Én el tudnék fogadni egy átmeneti/építkezős évet, de azt hiszem hogy nagy óbégatás lenne itt meg a madridi közönségben is :)

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 8., hétfő 12:49

Angol hírek szerint Bale a mai napon visszatér Tottenham-ez és találkozni fog Levy elnökkel, ahol közölni fogja távozási szándékát, méghozzá a Real Madrid-hoz, ezzel elősegítve az átigazolását, de essem garancia a sikerre, mivel Levy nem akarja elengedni továbbra sem.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 12:33

Victor írta:
Modricnak, Alonso vagy Illarramendi helyett kell a kezdőben lenni. :)
én is így értem, de ez az egész tulajdonképpen özil kárára menne, mert akkor neki már nem jutna hely a kezdőben.
tehát illaramendi-?-modric hármast képzelek el, előttük iscót és cr-t, majd benzemát.
Viszont annak örülök, hogy legalább a szurkolók is belátták, hogy a Herceg és a tizenhetes nagyon kevés ide. :agree:
attól még lehet, hogy ancelotti szívébe is belopja magát ami tunéziai hercegünk
Ezt már régóta magyarázom, hogy kevés hely lesz ott a középpályán, ha minőséget és egyensúlyt is akarunk, de egyesek szerint a csapatvédekezés minden gondot megoldhat és játszhat egyszerre Modric, Özil, Isco, Thiago, Gündogan, meg ki tudja még ki :lol:

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. július 8., hétfő 12:24

Gábe írta:http://www.transfermarkt.co.uk/en/liver ... 28090.html

Most már nem kell Higuaín az Arsenalnak? Inkább Suarez? Végén tényleg itt marad.
Sun szerint még el sem dőlt, hogy Pipita végleg elhagyja madridot!
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... -deal.html
Nem értem mit szarakodunk kaphatnánk érte majdnem 30 millát ilyen lehetőség nem lesz többször erre még majd ancelotti leül vele beszélni meg még várunk azt majd szépen itt ragad ahelyett, hogy kaszálnánk végre jó pénzt érte...
Úgy tűnik Perez papa először le akarja tudni kp-át héten(védelem megvan) azt majd utána jöhet csatársor, csak végére nem marad senki remélem nem ez lesz a helyzet !!!

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 8., hétfő 12:16

a mai világban egy albán másodosztályú 150 centis kapusért is többet kérnek
És tényleg.. :)
lehet, hogy csak kacsa.
Nem tudom, de a goal.com is ír valami arsenal érdeklődést
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_FT_2

De mondjuk a cikkben benne van hogy: "The Suarez enquiry is believed to have come before Arsenal made an improved bid of €27m for Gonzalo Higuain, who is closing in on a switch from Real Madrid to Emirates Stadium. "
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 12:14

Most már nem kell Higuaín az Arsenalnak? Inkább Suarez? Végén tényleg itt marad.
lehet, hogy csak kacsa.
ha jól tudom higany lenyilatkozta, hogy véget ért a madridi karrierje, szóval ha rajtunk maradna, itt lenne egy motiválatlan, gólképtelen támadunk.
én 16-ért is elpasszolnám, bár a mai világban egy albán másodosztályú 150 centis kapusért is többet kérnek :roll:

Avatar
Gábe
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:26
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Zinedine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gábe » 2013. július 8., hétfő 12:10

http://www.transfermarkt.co.uk/en/liver ... 28090.html

Most már nem kell Higuaín az Arsenalnak? Inkább Suarez? Végén tényleg itt marad.
kapusok: Casillas, López, Jesús
védők: Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Nacho
középpályások: Xabi Alonso, Illarramendi, Khedira, Casemiro, Modric, Özil, Isco
támadók: Ronaldo, Benzema, Jesé, Morata

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 8., hétfő 12:09

Viszont annak örülök, hogy legalább a szurkolók is belátták, hogy a Herceg és a tizenhetes nagyon kevés ide.

ba :cens: hatjuk, ha Ancelotti is annyira komázni fogja, mint José. Ha neki is az lesz a fontos, hogy mnnyit gürizik akkor nyert ugye van a tunisznak. amivel nem is lenne gond, ha technikailag is ezen a szinten járna... :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég