Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 18:37

Gyömbi jobbhátvédben szerintem felejtős, jobb ő középen Csuka meg kispad!

Valószínűleg leigazoljuk Hidvégit az MTK-tól! Neki nagyon örülök, sokkal jobb mint Sváb a jobboldalon is tud játszani, tapasztalt!

Tuypot pedig a győr orra elöl halásztuk el... :shifty:

Józsi nálam még mindig kevés!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 7., vasárnap 12:23

Az eredmény elfogadható, szerintem ez a marokkói csapat a magyar bajnokságba első 5 lenne. De ne felejtsük el, hogy télen nagy csapatokat vertünk, mégis gyenge tavaszunk volt.

Egy kisebb értékelés, ha nem bánjátok:

Kurucz: Akár újpesti, akár nem, hatalmas igazolás volt. Szűcs Lajos után szerintem az MB1 egyik legjobb kapusa. Levinél sokkal vagányabb, és ennyi kell. Ki mer jönni, bravúrokra képes, ezeket tegnap is megmutatta.

Gyömbér: Egyik leghasznosabb játékosunk, minden poszton megállja a helyet, küzd hajt, nem hiába lett válogatott. Tegnap sem volt hibája szerintem, jól lehozta a meccset.

Besic: Kiismerik lassan, hogy inkább cselez, mintsem elrúgja a labdát. És ebből még több bajunk is lehet, tegnap többet hibázott, mint tavaly egész évben. Igaz, hogy ő csak nem rég csatlakozott a kerethez.

Otten: Tegnap nem éreztem, hogy annyira kilógott volna, de egyértelműen nem a megfelelő a posztra. A védelem leggyengébb pontja, Klein helyett inkább őt kellett volna elengedni, pedig nagyon szimpatikus fickó nekem. Egy középső védő MINIMUM kell.

Bönig: Amilyen jól kezdődött a Fradi karrierje, mintha kezdene beleszürkülni az MB1 színvonalába. Tegnap összehozott egy tizenegyest, és sokszor rúgják be mögé a labdát. Remélem Birtalan vagány lesz, és még akár ki is szoríthatja.

Józsi: Szokásos teljesítmény, nekem semmi bajom nincsen vele, minden csapatban van egy ilyen játékos, de csak nálunk szidják. Pedig Moniz is lenyilatkozta, hogy rengeteget fejlődött mind az öltözőben, min a pályán. Nem hiába ő a csk higgyétek el.

Cukic: Hullámzó teljesítmény, voltak gyönyörű passzai, amikor Bödének emelte be vagy a gól előtti lövőcsel, viszont még mindig nem olyan kemény mint pl. Busai, és a középpályára minimum egy ilyen kp kellene, hiszen Józsi inkább a szervező féle. Ezért támogatnám inkább Busát.

Alempijevic: Meglepő jó teljesítmény, bár semmi extra nem volt a játékba, de hiba nélkül lehozta, jó passzokkal, egy-két szereléssel. Technikás játékos.

Somália: Elképesztő. Ahonnan ez a fickó indult, és ahova jutott. És még csak 24 éves. Egyik legnagyobb értékünk.

Böde: lassan mondhatom, hogy szokásos semmi, de ha minden meccsen ennyit csinál, és lő mellé két gólt, akkor teszek rá mezőnyben milyen.

Valpoort: Nekem szimpatikus játékos, de tényleg nem az ő napja volt. Bár úgy vélem, ha az elején belövi a ziccerét, akkor senki le se szarja, hogy mit csinált a meccsen. Sajnos ez nem jött össze, 20 éves létén szerintem ez is rányomta a bélyegét a teljesítményére. Picit talán elizgulta, hiszen mint mondták, a Vasas ellen nagyszerű volt.

Nagy Dominik: Kell. 17 éves, Mo. egyik legtehetségesebb játékosa, tegnap 10 perc alatt is látszott, hogy nem akárkivel van dolgunk.

Haligalic: Semmi extra. Inkább Nehéz Máté.

Birtalan: Hajtós srác, Sváb szint minimum.

Jovanovic: Semmi. Szerintem őt nyugodtan elengedhetjük, bár akkor kicsit szűk lenne már a keret.

Ionescu: Kreatív játékos, tegnap szélen is megállta a helyét, ha Holmannak nem menne Leonardo felépüléséig, egyértelműen őt játszatnám irányító szerepkörben. Távoli lövései tavaly bejöttek, lát a pályán.

Busai: Őt hagytam a végére, mert nekem rendkívül szimpatikus és ez, hogy visszatért, nagyon szép teljesítmény tőle. Nagyon szurkoltam neki, Détári korszaka alatt is láttam, hogy nagyon agresszív, hajtós, kemény játékos, és a középpályára ez kell nekünk. Nálam alap kezdő lenne.

Összességében fogalmam sincs, hogy fog kinézni a kezdőnk. Annyi támadójátékosunk van, hogy kíváncsi vagyok, egyszerre kik fognak bekerülni. Szerintem valami ilyesmi lesz:

----------------------------------Kurucz--------------------------------

Gyömbér--------------Besic---------------------x------------Bönig---

---------------------------Cukic------------Józsi-----------------------

Somália------------------------Böde------------------------Jenner---

-------------------------------Tuyp------------------------------------

De arra is nagy esélyt látok, hogy teljesen új taktikára készül Moniz, mert Tuyp és Böde szerintem egyszerre fog játszani, viszont ha visszatért Leo, ő is biztos kezdő, mint ahogy a Jenner-Soma páros is. Az is lehet, hogy Soma jobbhátvéd lesz, és Gyömbér be megy középre. De nyilatkozta Orosz Pali, hogy középső hátvéddel is tárgyalnak, tehát szerintem ő lesz Besic párja. Rengeteg lehetőség, jó keret, kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle a Mester!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 7., vasárnap 10:57

Az eredmény jó a játék már nem annyira!

Aki kiemelhető volt: Somalia, Kurucz, Böde(a góljai miatt) kb ennyi...még biztatóan mozgott Ionescu és Nagy Dominik is jah meg Busai!


A védelem nagyon durván gyenge sajnos!A vasas ellen kint voltam már ott látszott, hogy nem a legjobb!Otten nagyon gyenge, nem tudom, hogyan tudott így visszafejlődni!Besicnek szar napja volt, de erről a túlcifrázásról leszokhatna!
Gyömbér nem jobbhátvéd, Bönig mellé kell valaki mert ő sem villogott tegnap!
Józsi megint lehozott ütközés nélkül egy meccset "fantasztikus" :lol: Alempijevic viszont tetszett!Csuka remélem csak csereember lesz idén!Somalia jól játszott, hihetetlen mennyit fejlődik, Valpoort nagyon gyenge volt, semmi sem jött be neki, de a vasas ellen biztatóan mozgott, lesz jobb is! Böde pedig a két gólján kívül nem sokat csinált!
Még sok munka lesz a csapattal Tuyp szerintem nagyon jó lesz Böde mellett/helyett, de kellene egy legalább 1 középső védő egy bal és talán egy jobbhátvéd is!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 7., vasárnap 7:11

Megneztem a Casablancai elleni meccset... biztato volt az mellett, h nem volt a csapat friss. Nekem meg mindig hianyzik par ember a kp-rol, de legalabb ketto. Jo lenne egy Jozsi tipusu csak gyorsabb, dinamikusabb kivitelben es egy olyan kp Csukics helyett aki szinten jobb labda biztosabb es betudja jatszani az egesz kp-t(olyan boxtobox).
Kurucz jo lesz, ne hogy elso szamu kapus legyen belole. Kivancsi lettem volna a brazil balhatvedre, de nem jatszattak(majd legkozelebb). Besic nagyon sokat hibazott, az egy dolog, h a felkeszules kellos kozepen vagyunk...de ugy jatszott mintha csatar lett volna rengeteg labdat eladott a mi terfelunkon(parat a mi tizenhatusonknal)..az ellenfel abbol szerezte az elso goljukat.Valpoort szerintem joval jobb lesz mint Martinus volt, gyorsasagban es fizikalisan mar latszik a kulonbseg kozottuk. Remelhetoleg jatekban is megmutatkozik. Leo meg jon es Jenner is es talan az uj csatar, szoval a tamado reszleggel nem lesz gond, viszont a vedelmet es a belso kp-t rendbe kell tenni.
Latszott, h a Marokkoiak frissebbek, mi meg a felkeszules legnehezebb periodusaban vagyunk. Egesz jo kis eredmeny szuletett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 4., csütörtök 22:03

A magyar csapatok meg eddig hozzák amit vártam..nagyon gyenge eddig a vidi is!
Ezt a kört még mindegyik megugorja de, hogy onnan tovább már nem mennek arra a nyakamat teszem!

A győr talán még addig sem húzza..ez a vidi meg ennyi pénzből milyen gyenge! :ike:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 4., csütörtök 21:23

Knézy komolyan mondom mindent alulmúl.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 4., csütörtök 21:22

realistahuni írta:
ez megyei csapat vagy mi? ezt a létesítményt stadionnak nevezni is nehéz.

Hát a valamikori 2009-es román bajnoknak meg ez volt. :D

Aztán BL csoportkörben elértek még 8 pontot is, 2011-ben megszűnt a csapat. :(
Többszöri ránézésre is szintekkel jobb, mint a mai stadion, és szerintem nem csak a korábbi meccs képminősége miatt ennyire egyértelmű.

Vezet a Videoton is 2-1-re a félidőben, szép volt Gyurcsó szabadrúgásgólja. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 4., csütörtök 20:38

ez megyei csapat vagy mi? ezt a létesítményt stadionnak nevezni is nehéz.

Hát a valamikori 2009-es román bajnoknak meg ez volt. :D

Aztán BL csoportkörben elértek még 8 pontot is, 2011-ben megszűnt a csapat. :(
Love football, hate antifa.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 4., csütörtök 19:14

Mancini fia is bemutatkozott. Amúgy ez a stadion a bajnokcsapat arénája, az igen! :ozil:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 4., csütörtök 19:00

A Videoton meccsét is adják ugye, ez a csapat volt a harmadik a bajnokságban, a Vidi ellenfele pedig a 6. helyen zárta a bajnokságot, de az elõtte lévõ csapatok nem tudták vállalni a mecxseket, szóval azon a meccsen sem lesz gond normál esetben.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 4., csütörtök 18:50

Remekel a Honvéd. 4-1 ide, idegenben. :'( B-) Meg lesz a továbbjutás :coffee:
"And my heart will leave you never."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 4., csütörtök 18:14

bicem-bacom montenegrói csapat, elhitték. :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. július 4., csütörtök 17:56

ez megyei csapat vagy mi? ezt a létesítményt stadionnak nevezni is nehéz. a képminőség meg a no comment kategória már...

hihetetlen, hogy még vezetnek is.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 4., csütörtök 17:31

Most kezdődött élőben a Honvéd selejtező meccse az M1-en, a képminőség eléggé gyenge.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 3., szerda 7:47

BBarni írta:
Ricardo Moniz 2016-ig meghosszabbította a szerződését! :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:
Ez meg jobb hir mint Ancelotti igazolasa. Az a legszebb az egeszben, h Moniznak egy Fradi is kihivas, szivvel lelekkel csinalja, teszi a dolgat. Remelem meg tovabb is tud maradni. Azert Vass Adamot igazolhatnank...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 2., kedd 22:23

Csodálom,és irigykedem mindig ebben a fórumban,valamikor én is szeretnék ennyire képben lenni a magyar focival,ezt nagyon szeretném....de egyszerűen nem tud lekötni.....jelenleg. Remélem lesz majd amikor amit látunk,az érdekes lesz és nem ez a lehúzósdi megy,ami jellemző a klubokra jelenleg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 2., kedd 22:21

Vattai
Távozik, jelenleg a Kozármislenyben próbázik!
Orosz:kölcsön

Mátétől azért ne várjatok sokat, rendes, szorgalmas, tehetséges srác, de bőven kevés egy bajnoki címért küzdő csapatba...de egy Haladásba jó lesz!

A bmlsz meg bekaphatja..de szerintem mindenki tisztában van vele,hogy milyen mocskok irányítanak ott!

A nap(nyár) legjobb híre:


Ricardo Moniz 2016-ig meghosszabbította a szerződését! :zoldsalas: :zoldsalas: :zoldsalas:

Talán nem is kell mást hozzáfűzni: a jövő elkezdődött! :)

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 2., kedd 21:44

sok magyar klub próbálja/próbálta befeketíteni a Honvédot , hogy elvegyék tőlük a megszerzett pozíciót. Szerintem nem lesz belőle semmi se. Ha komoly dolog lett volna akkor nem szerződtetik.

Közben Vass Máté és Peszmeg már Siófokon, Sváb maradhat a német másodosztályban (remélem sikerül neki és válogatott is lehet majd), Oroszra kíváncsi lennék, hogy kölcsön vagy eladás. Máté János is elég érdekes h nem kellett itt sem és a Puskás FC-nek sem, holott elég jól szórta a gólokat NB2ben. Marad még Busai és Nyíl jr sorsának kiderülése + Simita és Vattai akik alapkezdők voltak Lipcseinél, vajon velük mi lesz?

Az Nb2-es csapatok meg szépen csipegethetnek az élvonalbeli klubok "B" csapataikból akiknek automatikus NB3 lett, de a legtöbb játékos nem oda való. Honvédból, DVSC-ből és Fradi "B"-ből már mentek el, többiből is fognak.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. július 2., kedd 21:44

Máté úgy néz ki aláír hozzánk. (Remélem Artner mester nem fogja ezt is elcseszni...)
Szerintem ő erősítés lenne, legalább nem ilyen kalászokat kellene nézegetni. Nagyon remélem, hogy Guzmicsot meg tudjuk tartani, Radó úgy néz ki marad, Rózsának meg lesz annyi esze, hogy nem megy el az ország másik felére egy középcsapatba. Még egy csatár kellene aki képes gólt lőni, mert Máté nem kimondott csatár, Andorka meg nem focista. Ha ezeket sikerülne összehoznunk akkor egész jó szezonra lehetne esélyünk. B-)
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 2., kedd 19:56

http://ulloi129.hu/2013/07/02/tavaly-ny ... az-mlsz-t/

Mit lép az MLSZ? :hmmm: A kérdés költői, azt hiszem egyértelmű.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég