Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 16:13

CS0ki írta:A Dortmund lezártnak tekinti az átigazolási szezont, közel 30 millióért elhozták Mkhitaryan-t nagyjából arra a posztra, ahol Eriksen játszik, szóval szabad préda.
Igaz, köszi, az örményről megfeledkeztem, így már valóban több esélyünk van Eriksenre. :)
Mondjuk az a baj, hogy nem lenne egyértelműen helye ebben a szerkezetben, mert Bale is rengetegszer játszik középen, a csatár mögött. :hmmm:
Talán Bernard jobb lenne ebből a szempontból.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 10., szerda 16:09

Továbbá közeledünk a Standard Liége-hez is, azzal a szándékkal, hogy leigazoljuk tőlük a 22 éves ghánai jobbhátvédet, Daniel Oparét, aki a bal oldalon is bevethető.
Ő volt hehe nagy reménysége még péár éve, Castillába el is hoztuk, de nem jött össze. Lehet most lesz belőle valami? Bár a belgáknál is alig játszott. :hmmm:
A dánra mondjuk nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy a Dortmundba igazol majd, de a Benteke-Bernard párosnak örülnék.
A Dortmund lezártnak tekinti az átigazolási szezont, közel 30 millióért elhozták Mkhitaryan-t nagyjából arra a posztra, ahol Eriksen játszik, szóval szabad préda.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 15:41

Érdekes a helyzet, Benteke elvileg közel van hozzánk, Bernardért érdeklődünk, és Eriksen érkezése sem elképzelhetetlen. :ozil: :)
A dánra mondjuk nem látok sok esélyt, valószínűbbnek tartom, hogy a Dortmundba igazol majd, de a Benteke-Bernard párosnak örülnék.

Továbbá közeledünk a Standard Liége-hez is, azzal a szándékkal, hogy leigazoljuk tőlük a 22 éves ghánai jobbhátvédet, Daniel Oparét, aki a bal oldalon is bevethető.
Opare örül az érdeklődésnek: "I am flattered by the interest of Spurs. They are a very good team in England I will jump at the chance to join them if they reach an agreement with my current club."
Jöhetne, BAE szerintem megy, Naughtont meg kevésnek érzem.

Assou-Ekottótól megkérdezték, hogy mit gondol Paulinhóról, erre azt válaszolta, hogy fogalma sincs, ki az a Paulinho. :lol: :lol: :lol:
Demes írta:Szerintem a sötétkék HP felirat jobban nézne ki hazain, ez a világos annyira nem jön be.
A sötétkék sem lenne rossz valóban, de szerintem jó ez a világosabb szín, nekem legalábbis eléggé tetszik.
Ja, a kapusmez is király. :)
Wertz írta:Én örülnék is, ha sikerülne nekik, de reálisan nézve esélytelenek. Vékony a keret és minőségi csatárt sem biztos, hogy tudnak igazolni
Azt azért nem mondanám, hogy vékony a keret, illetve jelen pillanatban talán az, ha a támadórészleget nézzük, viszont oda lesz még minimum egy, de inkább kettő vagy három igazolás.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. július 10., szerda 14:52

GT37 írta: Ilyen lesz a hazai mezünk jövőre, nekem nagyon bejön. B-)
Szerintem a sötétkék HP felirat jobban nézne ki hazain, ez a világos annyira nem jön be.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 10., szerda 14:43

GT37 írta:
Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham?
Pontosan. :) :mrgreen: [/url]
Én örülnék is, ha sikerülne nekik, de reálisan nézve esélytelenek. Vékony a keret és minőségi csatárt sem biztos, hogy tudnak igazolni
GT37 írta:Bentekét jó lenne, ha elhoznánk, baromi jó a srác.
Szerintem is jó lenne

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 10., szerda 14:36

Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham?
Pontosan. :) :mrgreen:

Bentekét jó lenne, ha elhoznánk, baromi jó a srác.

Ilyen lesz a hazai mezünk jövőre, nekem nagyon bejön. B-)
Ez pedig az idegenbeli, érdekes, de hozzá lehet szokni. Lloris :lol: :lol:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 10., szerda 13:04

Wertz írta:Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham? Arsenal? Liverpool? esetleg a Newcastle?
Newcastle sztem még nem megy semmire sem, Poolnal össze kell érnie. De mivel Bale marad és ha sikerül venniük egy normális csatárt akkor jó lehet a Tottenham. A középpályájuk is jó lehet ha összeszokik a Paulinho-Sandro páros (utóbbinak persze még fel kell épülnie, de elején még Parkerrel párban is jó lesz, plusz Dembele is ott van, Holtby cserének).

- Adebayor úgy néz ki megy Törökországba a Besiktasba. (csatárral már megegyeztek)
- Granero a Swanseaban köthet ki pár millióért. Alakul a spanyol (válogatott mögötti) második vonal.
- MU vinné Bainest, 12 millió fontot elutasították, most 14 az ajánlat. (Akkor Evra is megy Monacoba)
- Flamini újra a PL-ben köthet ki, annak ellenére, hogy a Milan 2 éves szerződést kínált neki.
- Daily Mirror szerint az Anzshi is vinné Nanit, akinek nem sok lehetősége lenne a köv idényben.
- Benteket vinné a Chelsea-T'ham páros. A játékos utóbbit preferálja, de a klubja előbbinek adná el.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 9., kedd 12:07

AMYF írta:Chelseat várom az első helyre, Cityben nem érzek akkora erőt, hogy elől végezzenek, MU nagy rejtély. Van egy olyan érzésem, hogy az egyik manchesteri csapat nem lesz ott a top4ben (inkább a city).
Ez csak a te képzeletedben fordulhat elő

Ha valami egyértelmű lesz a következő szezonban az az, hogy a két machesteri a legjobb 4 között lesz
A City Pellegrinivel nagyot erősödött és jól is igazolnak eddig
A MU pedig Moyessal folytatni fogja az eddigi magabiztos magabiztos játékát

Amúgy is ki előzhetné meg őket? Tottenham? Arsenal? Liverpool? esetleg a Newcastle? mind esélytelen, hogy megelőzzenek legalább egyet a City, MU, Chelsea hármasból
Persze lehet jönni az Arsenal idén már erősíteni fog szöveggel, de abból úgysem lesz megint semmi. Csak a szurkolók szokásos hülyítése megy vele

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 9., kedd 10:30

MU, City, Everton, Chelsea új edző, Wenger és AVB maradt, Pool edzője is. Érdekes idény lesz ez. Chelseat várom az első helyre, Cityben nem érzek akkora erőt, hogy elől végezzenek, MU nagy rejtély. Van egy olyan érzésem, hogy az egyik manchesteri csapat nem lesz ott a top4ben (inkább a city). Arsenalnál pedig sokat számít, hogy Giroud lesz a csatár vagy Higu.


- Newcastle vett egy 16 éves Olivier Kemen nevű francia srácot a Metzből.
- Anelka visszatért Angliába, West Bromhoz írt alá 1+1 évre. Kérdés mi lesz Lukakuval?
- City várja az ajánlatokat Maiconra, akinek Zabaleta és Richard mellett kevés esélye van.
- Cardiff és a West Ham is versenyben Savioláért.
- Loic Rémy elképzelhető, hogy marad a QPR-ban
- The Daily Mail szerint a Tottenham 25 millió fontért viheti Soldadot.
- Evertont érdekli Gerard Deulofeu egy évre kölcsönvétele.
- Daily Mirror: az Arsenal hosszú távú szerződést akar Wengerrel. PSG is akarja őt.
- Nani a Rómában köthet ki idén nyáron.
- Jonjo Shelvey (Pool) eladva a Swanseanak.
- The Daily Star: Draxlerért az Arsenal-City-Chelsea hármas érdeklődik.
- The Sun szerint a Tottenham 20 millió fontot adna Bentekéért, de a Chelsea is érdeklődik.
- Arouna Koné elhagyta a kiesett Wigant és az Evertonba távozott.
Kicsit sok lett a támadó/csatár a kékeknél: Jelavic, Naismith, Vellios, Mirallas, Anichebe + Koné
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 20:31

Khedira? :mrgreen:
Nem ő túl jó lenne oda...
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 8., hétfő 20:23

morientes írta:
Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Igen kellene mellé egy védekezőbb tipusú játékos,ezzel masszívabb lenne a kp,és Arteta is jobban be tudna lépni a támadásokba...
Khedira? :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 20:20

Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Igen kellene mellé egy védekezőbb tipusú játékos,ezzel masszívabb lenne a kp,és Arteta is jobban be tudna lépni a támadásokba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 20:00

morientes írta:Patrick Viera meg egy Henry
Nekem az is elég lenne ha a hajukat kitennék a pályára arra a két posztra.



:mrgreen: Azt nehezen szóval elég a lábfejük

morientes írta:de Arteta kicsit nincs annyira előtérben pedig kva hasznos a játéka...
Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 19:47

Marci77 írta:
GT37 írta:1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal
Ne szívjál már ennyit :angry: :mrgreen:

Cazorla volt idén szerintem a legjobb. Volt 2-3 (nem több) gyengébb meccse,de az bőven belefér. Arteta idén nem volt annyira jó mint előtte,de ezt a szerepkörváltozásának tudom be. (Ami előre láthatólag a köv. szezonban is marad...)
Tavasszal Merte és Kosi volt még jó :) kíváncsi vagyok hogy mi lesz Vermával. Walcott meg annyira nem volt jó mint ahogy a statok mutatják. Podolskitól többet vártam..
CSak jönne már egy csatár mert nem akarom még egy évig Giroudt nézni középen
Walcott egy vonalszélső,aki rohadt gyors,és oda tudja centerezni a tököt,az más kérdés hogy francia barátunk rendre elbaxta... :mrgreen: Cazorla tényleg jó,nem akartam lehúzni,de Arteta kicsit nincs annyira előtérben pedig kva hasznos a játéka...
Podolskit meg azért emeltem ki,mert megmondom őszintén hogy nem is értettem mit lát benne Wenger,ehhez képest nem is futott azért rossz zezont.
Kellene oda egy Patrick Viera meg egy Henry,akkor aztán nincs isten aki megállítaná az ágyúsokat...de ugye ami elmúlt,az elmúlt :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 19:27

GT37 írta:1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal
Ne szívjál már ennyit :angry: :mrgreen:

Cazorla volt idén szerintem a legjobb. Volt 2-3 (nem több) gyengébb meccse,de az bőven belefér. Arteta idén nem volt annyira jó mint előtte,de ezt a szerepkörváltozásának tudom be. (Ami előre láthatólag a köv. szezonban is marad...)
Tavasszal Merte és Kosi volt még jó :) kíváncsi vagyok hogy mi lesz Vermával. Walcott meg annyira nem volt jó mint ahogy a statok mutatják. Podolskitól többet vártam..
CSak jönne már egy csatár mert nem akarom még egy évig Giroudt nézni középen
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 19:22

Persze nem Giroud a terv, a fő opció Higu de most Suareznek is ajánlatot tettek, de ez csak egy jelzés volt a Realnak, hogy ne 3 millión baszakodjanak...nyilván Suarez nem fog odamenni!Egyébként Giroudra kíváncsi leszek, oké az első éve szar volt, de azért Zidane sem véletlen ajánlotta be Madridba... :coffee:
Nagyra tartom Zidanet,de tartom hogy Giroud-t benézte... :) ennyi ziccert még Higuain se hagyott ki,mint ő.Pláne hogy ha az argentin odakerül,könnyebb dolga lehet,tekintve az angol foci egyszerűbb szerkezetét.Itt madridban sajnos sokszpr nem tudta,mit akar Ronaldo,vagy Özil(azt hogy mit akar DM azon nem csodàlkozom hogy nem tudta,mert azt maga DM se tudta sokszor :lol: )de az arsenalba ha Cazorla vagy Walcott odatàlalná,azért általában csak beverné...de Giroud helyzetkihasználása már már tragikus.
Arteta nevét meg elírtam,sry... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 19:03

Arteta sem volt rossz, de a tavaszi menetelésben Cazolra és Merte volt a legjobb! Aztán még Arteta és Walcott is jók voltak

Persze nem Giroud a terv, a fő opció Higu de most Suareznek is ajánlatot tettek, de ez csak egy jelzés volt a Realnak, hogy ne 3 millión baszakodjanak...nyilván Suarez nem fog odamenni!Egyébként Giroudra kíváncsi leszek, oké az első éve szar volt, de azért Zidane sem véletlen ajánlotta be Madridba... :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 18:57

Idén pont, hogy Cazolra volt a legjobb, szeretnének mások annyira ingadozó teljesítményt nyújtani... :shifty:
Azért voltak meccsei mikor eltűnt,nekem személy szerint Artheta jobban tetszett,de valóban Cazorla sem volt rossz.De ha megint Giroudal mennek neki a bajnokságnak,akkor lehet probléma.Podolski viszont nekem kellemes színfolt volt,képes volt meccseket eldönteni.Németországban meg már szinte leírták.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 8., hétfő 10:57

1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal

Amúgy nagyon örülnék, ha elhoznánk Jesét Madridból. B-)

Móka van, a Senal elvileg 30 millió fontos ajánlatot tett Suárezért, amit persze visszautasítottak a vörösök. :hmmm:

The Daily Mirror (...) says that Barcelona striker David Villa has reached an agreement in principle with Tottenham and it is now down to the two clubs to agree a fee.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 8., hétfő 10:09

Valamelyik walesinek jobban örülnék B-) :coffee:

Amúgy a Senal ismét dobogós lesz, az legyen a közös nevező :agree:
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég