Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

újtag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. november 21., szombat 20:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: újtag » 2015. november 21., szombat 21:24

Sziasztok!

Én egyetértek a Benitez kritizálókkal.A játékosok nem egy el classicon akarnak edzőt buktatni ebben biztos vagyok.Amikor egy csapat nincs rendesen összerakva azt a játékosok egyénileg is megsínylik,és érthető módon alábbhagy a játékkedv.Ezen a meccsen se nem álltunk be védekezni,hogy ebből kontrázzunk,se nem támadtunk le.Nagyok voltak a hézagok a sorok között.Az idei szezonban minden "valamire való" csapat ellen kritikán aluli volt a játékunk(Atletico madrid,Sevilla,PSG,Barcelona),még ha ez az eredményen nem is mindig látszott meg.Beniteznek és Pereznek mennie kell SZVSZ.Ez a 4-0 a mi bizonyítvanyunk mintsem hogy a Baca érdeme.Jó ez a Barca,de messze nem a 6 évvel ezelötti szinten van.Szégyen ez az eredmény!

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Puding » 2015. november 21., szombat 20:55

ericco írta:Volt egy jó csapat. Amelyből csak Xabi Alonso akart elmenni. A többi nem. Di María, Ancelotti, mind lenyilatkozta, hogy jól éereztk amgukat, szerettek itt lenni. Perez mégis elküdlte őket. Utólag könnyű okosnak lenni, de így visszanézve bizony egy jó csapatot (nem csak játékerőben, hanem hangulatban, összeszokottságban) sikerült szétbarmolni alig több, mint egy év alatt.
És ahogy írták. Egyre több kulcsjátékos felett eljár az idő lassan, akik többre lettek volna érdemesek az itt töltött idő alatt.
Ancelotti megérdemelt volna még egy évet minden hibája ellenére is. De Beníteznél ismét csak az van, mint már oly sokszor: reset gomb.
Ja előtte meg a híres KHÖD-el + Callejon féle csapattal lett rekordpontszámmal bajnokság + BL döntő is simán benne volt. Ez a csapat viszont... nem is tudok mit mondani, de a helyzet nagyon szomorú most. :| :hmmm: Megint elszállt Perez sajnos, sok jóra nem számítok idén már, de azért hátha. :iszunk:
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 21., szombat 20:46

Volt egy jó csapat. Amelyből csak Xabi Alonso akart elmenni. A többi nem. Di María, Ancelotti, mind lenyilatkozta, hogy jól éereztk amgukat, szerettek itt lenni. Perez mégis elküdlte őket. Utólag könnyű okosnak lenni, de így visszanézve bizony egy jó csapatot (nem csak játékerőben, hanem hangulatban, összeszokottságban) sikerült szétbarmolni alig több, mint egy év alatt.
És ahogy írták. Egyre több kulcsjátékos felett eljár az idő lassan, akik többre lettek volna érdemesek az itt töltött idő alatt.
Ancelotti megérdemelt volna még egy évet minden hibája ellenére is. De Beníteznél ismét csak az van, mint már oly sokszor: reset gomb.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. november 21., szombat 20:38

Zidena, a színpad a tied... igazából én is féltem Zizu-t de most egyszerűen be kell hajítani a mélyvízbe,van resptectje, ennyi kell madridba, ha már szakmai tudás is van, akkor onnan biztos a siker.Az ilyen juanderamos pellegrini benitez félék halálra voltak ítélve már érkezésükkor.

Egy cseppet sem haragszok a játékosokra... nekik is a faszuk kivan már az egészzel, nagy nehezen felküzdik magukat a csúcsra erre ez a barom perez elküldi az edzőt szétbarmolja a keretet... egy nagyn ígéretes generációt buktatott meg másodszor, nagy siker volt a 10ik, de még több volt a csapatban.Így ennek a csapatnak reszeltek, Cr-estől Modricostól mind felett elszállt az idő...

Aztán ott a barca, akik egy nagyon jó csapat, de köszönik szépen a lehetőségeket amiket tálcán kínálunk nekik és szépen besöprik a sikereket.Ezzel nem akarom vitatni az ő eredményeiket, magunkat akarom lehúzni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 21., szombat 20:31

András93 írta:Szerintem az nincs benne a keretben
Hát nincs. Most már tudom. De tavaly még ezt nem tudtam, és naivan azt hittem, egy pár játékos képes kibújni a bőréből. Ronaldo csak egy-két meccser, mas pár hétig képes alá dolgozni a csapatnak, Ramos szintén képtelen koncentrálni hosszabb időn keresztül. Bale pedig a kolonc. A többiek legalább akarnak, nincs akkora arcuk. De ami a legfontosabb, fizetésük sem.
Most komolyan. A többi játékosban nem látom ezt a lúzer hozzáállást (Kroos van hozzá közel egyébként). Esetleg gyengébb képességűek a perememberek, de ez a három úriember simán kolonc. Ami a vicces bene, ők teszik zsebre a legmagasabb fizukat :ike:
Csakhát 10 játékost nem lehet elküldeni, úgyhogy jobb az edző nyakába varrni az egészet.
Én simán megtenném :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. november 21., szombat 20:30

Egyébként szapulhatjátok Benítezt, meg tényleg kurvára nem illik ide, de ez a mai legalább annyira a játékosok hibája is. Meccs előtt mindenki örült, hogy bátrabban állunk fel, kezd James is meg Benzema is, de fasza stb., de mindenki akkora hulladék szar volt egyénileg, hogy iylet még nem láttam.

Szart bele az egészbe mindenki magasról, Varane többet passzolt ellenfélhez mint csapattárshoz, Ramos is bevolt baszva, Kroos ennyi labdát karrierje során nem adott el eddig stb... Bale meg Cé csak a szokásos, Karim szintén bűnszar, szóval na.

Az is sokatmondó volt, hogy nem hajtanának a kibaszott becsületgólért, nem, mindenki sétálgat, elől meg vagyunk vagy 2en. És ez 0-4es állásnál. Szánalmas. Csakhát 10 játékost nem lehet elküldeni, úgyhogy jobb az edző nyakába varrni az egészet.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 21., szombat 20:27

Itt egy tök jellemtelen csapat egy unszimpatikus edzővel, szar játékkal, tele arrogáns, nagypofájú játékosokkal, akik szarnak az egészbe.

Csak hát annyira a szívemhez nőtt már a Real nyilván, hogy ma is szétbaszott az ideg, ugyanúgy gyomorideggel és stresszelve ültem le Clasicot nézni, mint mindig, aztán megint ez a pofon. Na mind1.
Ezzel én is így vagyok. Talán most volt először ilyen, hogy nem voltam teljesen felpörögve már a meccs előtt. Délben néztem meg, hogy mikor kezdődik, de a meccset így is gyomorideggel néztem.

Itt ha nem lesznek gyökeres változások .... :'(

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. november 21., szombat 20:25

Most jelentkezhetnek akik körberöhögtek augusztus-szeptemberben, amikor szidtam Benitezt. Nem mintha akkora elégtétel lenne, hogy igazam volt...

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. november 21., szombat 20:24

ericco írta:Tavaly ilyentájt volt egy halvány remény, hogy végre korszakos csapat leszünk (számomra a Galaktikusok is csak névben votlak azok), de szerte is foszlott, ahogy a jobb szériától előjött a játékosok egója.
Szerintem az nincs benne a keretben, de az igen, hogy az El Clásicók szorosak legyenek, és csípjünk azért el kupákat tőlük. Erre visszakerültünk a Guardiola időszakba. :vivo:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. november 21., szombat 20:23

Fel volt vetve többször is mi ez a pangás a fórumon. Engem is egyre kevésbé érdekel a csapat, de azt hittem velem van a baj, azonban mikor olvastak a véleményeket rájöttem, hogy nagyon sokan vannak így. Ezt a jelenlegi felállást egyszerűen nem lehet szeretni.
Pont ugyanezért panaszkodtam egyébként tegnap haveromnak (sucrénak :mrgreen: ) hogy egyszerűen nem tud lázba hozni most ez a Real annyira. Valami a tavalyi szezonban eltört nálam, én nagyon vártam azt, hogy akár BL címet is védhetünk, nagyon ment a csapatnak, volt arca a csapatnak, szimpatikus volt az egész, aztán a tavasszal valami történt, nagy csalódás volt az egész.
Utána jött a nyár, megint új edző stb., és egyszerűen már a faszom ki volt az egésszel.

Itt egy tök jellemtelen csapat egy unszimpatikus edzővel, szar játékkal, tele arrogáns, nagypofájú játékosokkal, akik szarnak az egészbe.

Csak hát annyira a szívemhez nőtt már a Real nyilván, hogy ma is szétbaszott az ideg, ugyanúgy gyomorideggel és stresszelve ültem le Clasicot nézni, mint mindig, aztán megint ez a pofon. Na mind1.

A Barcának meg tényleg csak gratulálni tudok, de továbbra is úgy érzem hogy még nekik is van hova fejlődniük idén, ha ma nem is látszott, de azért a többi meccsből kiindulva náluk is sok hiányosság van, főleg védekezésben.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. november 21., szombat 20:21

josét csak perez hozhatná vissza, de nem tudom milyen viszonyban váltak el.
Ezaz a 4-0 nem elég nagy tökön rúgás még verjük a csapatot egy Mourinhoval is. :lol: Persze a játékosok is elmehetnek a picsába, erre nem kell 6-8-10 millió eurokat felmarkolni. A meccsről meg mit lehetne mondani? Egy topcsapat elpicsázott egy középszert, csak a neve épp el clásico volt.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. november 21., szombat 20:20

Ezt mindenkinek, aki felelős a jelen helyzetért, de ezt teljes szívemből.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. november 21., szombat 20:19

Sunsky írta:Fel volt vetve többször is mi ez a pangás a fórumon. Engem is egyre kevésbé érdekel a csapat, de azt hittem velem van a baj, azonban mikor olvastak a véleményeket rájöttem, hogy nagyon sokan vannak így. Ezt a jelenlegi felállást egyszerűen nem lehet szeretni. Amíg Perez nem takarodik addig itt változás nem lesz. Egyes játékosoknak bérelt helyük van a kezdőben, sokkal jobban érdekli őket a csillogás, mint a játék... Nevetséges az egész, vicc, hogy egy Messi sétálva csinál bohócot a csapatból, Neymar és Suárezről már nem is beszélve... Végignéztem, de nem tudom, hogy miért... Nem akarok csúnyán fogalmazni, Ronaldo-tól lassan a hideg kiráz, Bale szintén, Kroos elképesztő nagy alibi lett középen... És mindegyik folyamatosan kezdő... Nekem a tököm tele van ezzel a lélektelen játékkal, azzal, hogy elől csapkodunk, mutogatunk, elveszik a labdát, akkor hisztizünk...
+1 Detto. Ugyanez. Egyszerűen az ember kedve elmegy attól, hogy Real Madrid meccs lesz, mert meccsről meccsre nem történik semmi, csak vergődtünk a hullámok között, míg el nem süllyedt a hajó. Pérez brutális nyári faszsága óta, egyre jobban kezdtem eltávolodni... A főbűnös mindenért az Pérez!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. november 21., szombat 20:19

miro írta:Lényeg hogy pluszba van a kassza,és jó a marketing!!!
Én ebben sem lennék olyan biztos. Azt kommunikálnak, amit akarnak.
Továbbra is azt látom a legfőbb problémának, hogy az ideigazolt zsoldosoknak az a top, ha felhúzhatják a fehér mezt. Egy pár kivételen és a madridistákon kívül viszont nem tudják, hogy azt hogy kell viselni.

A Barcánál sincs már Puyol, egy báránylelkű Iniesta a CSK... Mégis képesek elérni, hogy egy Neymar és egy Suarez hajtson és úgy játszon, ahogy azt a klubjuk történelme megköveteli. Nálunk... én nem tudom. Szóhoz sem jutok ettől a fostól, ami itt folyik. Tavaly ilyentájt volt egy halvány remény, hogy végre korszakos csapat leszünk (számomra a Galaktikusok is csak névben votlak azok), de szerte is foszlott, ahogy a jobb szériától előjött a játékosok egója. Bale, Ronaldo és Ramos sok egy csapatba. Túl nagy az arc.
Merci Zizou!

Top
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. december 24., kedd 13:41
Kedvenc játékosaid: R.Carlos,Cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Top » 2015. november 21., szombat 20:18

Nagyon remélem ,hogy Carlo azért tart 1 év pihenőt ,ha hívják igent mondjon...
Meg jó lenne most már egy edzőnél maradni 4-5 évig.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 21., szombat 20:17

Sunsky írta:Fel volt vetve többször is mi ez a pangás a fórumon. Engem is egyre kevésbé érdekel a csapat, de azt hittem velem van a baj, azonban mikor olvastak a véleményeket rájöttem, hogy nagyon sokan vannak így. Ezt a jelenlegi felállást egyszerűen nem lehet szeretni.
Ja ezért egy óriási plusz.Engem se érdekel már annyira az egész mai Real Madrid.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. november 21., szombat 20:15

Fel volt vetve többször is mi ez a pangás a fórumon. Engem is egyre kevésbé érdekel a csapat, de azt hittem velem van a baj, azonban mikor olvastak a véleményeket rájöttem, hogy nagyon sokan vannak így. Ezt a jelenlegi felállást egyszerűen nem lehet szeretni. Amíg Perez nem takarodik addig itt változás nem lesz. Egyes játékosoknak bérelt helyük van a kezdőben, sokkal jobban érdekli őket a csillogás, mint a játék... Nevetséges az egész, vicc, hogy egy Messi sétálva csinál bohócot a csapatból, Neymar és Suárezről már nem is beszélve... Végignéztem, de nem tudom, hogy miért... Nem akarok csúnyán fogalmazni, Ronaldo-tól lassan a hideg kiráz, Bale szintén, Kroos elképesztő nagy alibi lett középen... És mindegyik folyamatosan kezdő... Nekem a tököm tele van ezzel a lélektelen játékkal, azzal, hogy elől csapkodunk, mutogatunk, elveszik a labdát, akkor hisztizünk...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 21., szombat 20:14

Perez és bandája ma megmutatta.
Lényeg hogy pluszba van a kassza,és jó a marketing!!! Majd jövőre ezért elmegyünk Észak Koreába,és megmutatjuk magunkat ott is!
Pont annyira zavar szerintem engem ez a vereség mint a játékosokat.
Kezd undorító lenni az egész klub modell.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 11., szerda 11:23

josét csak perez hozhatná vissza, de nem tudom milyen viszonyban váltak el.
Ugyan minek hozná vissza? :roll:
olyan sokat nem is, mivel nem is az a dolga, nem is próbálkozott olyan sokat.
Pedig nem ártan tobbet,nem csak neki,de az osszes kpsnak,Modricnak,Casemironak,mert betomorulo csapat van a ligában boven,ott meg az átlovès lehet a fegyver.Egyedul James szokott ezzel bovebben operálni,pedig a tobbinek is meg van hozzá a rugotechnika.

Szerintem az edzokèrdès mèg korai,kb a harmadán vagyunk tul a szezonnak,ha visszajonnak a sèrultek vslamikor,jobbak lesznek a lehetosègek,az meg hogy Ronaldo teljesen impotens,hogy Benzema nincsen mert sèrult,hogy Jesè halvány,hogy,Isco elvesztette a fonalat,hogy nincsen Hamesz,arrol nem Benitez tehet.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 9., hétfő 21:01

schranzer írta:Bale tegnapi teljesitmenyen gondolkodtam. Nem lehet, hogy Roncero cikkje tuzelte volna fel igy a walesit? Én konkrétan nem ismertem rá, mennyire akart tegnap. :hmmm:
Fél óráig, ha volt benne tűz. Akkor se értünk vele sokat. Nagyjából ez lenne a minimum, ha nézzük az árát meg a hypeját.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég