Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 20:31

Khedira? :mrgreen:
Nem ő túl jó lenne oda...
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 8., hétfő 20:23

morientes írta:
Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Igen kellene mellé egy védekezőbb tipusú játékos,ezzel masszívabb lenne a kp,és Arteta is jobban be tudna lépni a támadásokba...
Khedira? :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 20:20

Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Igen kellene mellé egy védekezőbb tipusú játékos,ezzel masszívabb lenne a kp,és Arteta is jobban be tudna lépni a támadásokba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 20:00

morientes írta:Patrick Viera meg egy Henry
Nekem az is elég lenne ha a hajukat kitennék a pályára arra a két posztra.



:mrgreen: Azt nehezen szóval elég a lábfejük

morientes írta:de Arteta kicsit nincs annyira előtérben pedig kva hasznos a játéka...
Hasznos igen,nincs is előtérben az is igaz. De idén nem volt annyira jó,hogy kiemeljük,szerintem,de ez nem az ő hibája,egyszerűen nem a posztján tolta,sokat kellett védekeznie. Amíg Song volt mellette addig volt :salute:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 19:47

Marci77 írta:
GT37 írta:1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal
Ne szívjál már ennyit :angry: :mrgreen:

Cazorla volt idén szerintem a legjobb. Volt 2-3 (nem több) gyengébb meccse,de az bőven belefér. Arteta idén nem volt annyira jó mint előtte,de ezt a szerepkörváltozásának tudom be. (Ami előre láthatólag a köv. szezonban is marad...)
Tavasszal Merte és Kosi volt még jó :) kíváncsi vagyok hogy mi lesz Vermával. Walcott meg annyira nem volt jó mint ahogy a statok mutatják. Podolskitól többet vártam..
CSak jönne már egy csatár mert nem akarom még egy évig Giroudt nézni középen
Walcott egy vonalszélső,aki rohadt gyors,és oda tudja centerezni a tököt,az más kérdés hogy francia barátunk rendre elbaxta... :mrgreen: Cazorla tényleg jó,nem akartam lehúzni,de Arteta kicsit nincs annyira előtérben pedig kva hasznos a játéka...
Podolskit meg azért emeltem ki,mert megmondom őszintén hogy nem is értettem mit lát benne Wenger,ehhez képest nem is futott azért rossz zezont.
Kellene oda egy Patrick Viera meg egy Henry,akkor aztán nincs isten aki megállítaná az ágyúsokat...de ugye ami elmúlt,az elmúlt :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. július 8., hétfő 19:27

GT37 írta:1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal
Ne szívjál már ennyit :angry: :mrgreen:

Cazorla volt idén szerintem a legjobb. Volt 2-3 (nem több) gyengébb meccse,de az bőven belefér. Arteta idén nem volt annyira jó mint előtte,de ezt a szerepkörváltozásának tudom be. (Ami előre láthatólag a köv. szezonban is marad...)
Tavasszal Merte és Kosi volt még jó :) kíváncsi vagyok hogy mi lesz Vermával. Walcott meg annyira nem volt jó mint ahogy a statok mutatják. Podolskitól többet vártam..
CSak jönne már egy csatár mert nem akarom még egy évig Giroudt nézni középen
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 19:22

Persze nem Giroud a terv, a fő opció Higu de most Suareznek is ajánlatot tettek, de ez csak egy jelzés volt a Realnak, hogy ne 3 millión baszakodjanak...nyilván Suarez nem fog odamenni!Egyébként Giroudra kíváncsi leszek, oké az első éve szar volt, de azért Zidane sem véletlen ajánlotta be Madridba... :coffee:
Nagyra tartom Zidanet,de tartom hogy Giroud-t benézte... :) ennyi ziccert még Higuain se hagyott ki,mint ő.Pláne hogy ha az argentin odakerül,könnyebb dolga lehet,tekintve az angol foci egyszerűbb szerkezetét.Itt madridban sajnos sokszpr nem tudta,mit akar Ronaldo,vagy Özil(azt hogy mit akar DM azon nem csodàlkozom hogy nem tudta,mert azt maga DM se tudta sokszor :lol: )de az arsenalba ha Cazorla vagy Walcott odatàlalná,azért általában csak beverné...de Giroud helyzetkihasználása már már tragikus.
Arteta nevét meg elírtam,sry... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 19:03

Arteta sem volt rossz, de a tavaszi menetelésben Cazolra és Merte volt a legjobb! Aztán még Arteta és Walcott is jók voltak

Persze nem Giroud a terv, a fő opció Higu de most Suareznek is ajánlatot tettek, de ez csak egy jelzés volt a Realnak, hogy ne 3 millión baszakodjanak...nyilván Suarez nem fog odamenni!Egyébként Giroudra kíváncsi leszek, oké az első éve szar volt, de azért Zidane sem véletlen ajánlotta be Madridba... :coffee:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 8., hétfő 18:57

Idén pont, hogy Cazolra volt a legjobb, szeretnének mások annyira ingadozó teljesítményt nyújtani... :shifty:
Azért voltak meccsei mikor eltűnt,nekem személy szerint Artheta jobban tetszett,de valóban Cazorla sem volt rossz.De ha megint Giroudal mennek neki a bajnokságnak,akkor lehet probléma.Podolski viszont nekem kellemes színfolt volt,képes volt meccseket eldönteni.Németországban meg már szinte leírták.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 8., hétfő 10:57

1. City
2. Chelsea
3. United
4. Spurs
5. Arsenal

Amúgy nagyon örülnék, ha elhoznánk Jesét Madridból. B-)

Móka van, a Senal elvileg 30 millió fontos ajánlatot tett Suárezért, amit persze visszautasítottak a vörösök. :hmmm:

The Daily Mirror (...) says that Barcelona striker David Villa has reached an agreement in principle with Tottenham and it is now down to the two clubs to agree a fee.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. július 8., hétfő 10:09

Valamelyik walesinek jobban örülnék B-) :coffee:

Amúgy a Senal ismét dobogós lesz, az legyen a közös nevező :agree:
"And my heart will leave you never."

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 8., hétfő 9:49

szerintem valamelyik angol csapat fogja megnyerni a bajnokságot :shifty:
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. július 8., hétfő 9:49

1.MU
2.Man City
3.Arsenal
4.Chelsea
5.Liverpool

Az Arsenalnak idén leeshet egy FA kupa szerintem, de a bajnokságot szerintem nem nyerik meg.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 9:41

szerintem se lesz idén se semmi köze az arsenalnak a bajnoksághoz.
a chelsea, manchester utd, mancity hármas közül fog idén is kikerülni a győztes, valamiért chelseat érzek.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 8., hétfő 8:47

Azért erre ne tegyél pénzt........esélyük sincsen a bajnoki címre.

:salute: :roll:


Idén pont, hogy Cazolra volt a legjobb, szeretnének mások annyira ingadozó teljesítményt nyújtani... :shifty:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 8., hétfő 7:15

Sierra írta:Egy jó Liverpool már nagyon kéne az angol focinak. Nincs bajom a Spursszel, de a Poolnak kéne ott lennie a helyükön.
Na ez aztán egy jó nagy hülyeség. Tudom nagy mánia ezt mindig beírni egy PLes témához, de ez nem így működik
A Liverpoolnak az elmúlt szezonban egyáltalán nem volt helye a legjobb 4ben. Semmit sem számít, hogy hol voltak pár évvel ezelőtt, idén a 7. hely volt a megérdemelt nekik. Nehogy már alanyi joguk legyen a legjobb 4re a múltjuk miatt

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 8., hétfő 0:13

BBarni írta:1.Arsenal
2.Mu
3.Chelsea
4.City
5.Pool
6.sp?rs


Az ágyusok idén megfingatnak mindenkit! B-)

Azért erre ne tegyél pénzt........esélyük sincsen a bajnoki címre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. július 7., vasárnap 23:54

Nos, akkor egy kis indoklás, hogy miért is érzem úgy, hogy bejöhet 2. helyen az Arsenal:

Az elmúlt években megszokássá vált, hogy valamelyik klasszisuk el akart menni, akit aztán követtek mások is, aminek az lett az eredménye, hogy az átigazolási piac végén kapkodniuk kellett. Ez azért 1-2 igazoláson meg is látszott. Talán ennek hozománya, hogy elég gyengén kezdik a bajnokságot, otthon is szenvednek olyan meccseken, amiket simán hozniuk kéne. Aztán a végére hiába jönnek bele, csak a 4. helyért mehetnek.

Na most ezzel ellentétben idén asszem együtt maradt a csapat fontos része. Írogatják Fellainit és Higuaínt, mint lehetséges érkezőket, mostanság talán még Luiz Gustavo neve is felmerült.
Persze, hiszen idén nem is rendelkeznek klasszis játékossal. Idén Walcott volt a legjobbjuk. Ő pedig azért nagyon messze van RvP-től vagy Cesctől, de még Nasritól is.

Cazorla ingadozó, Wilshere nem bír 2 hónapot se, Podolskinak nincs helye, amúgy se elég jó. Ahogy maga az Arsenal se.
Nézegettem az Arsenal meccseit az utolsó 10 fordulóban, és nagyon szépen összeállt a csapat (a szezon kezdethez képest). Egyik haver Arsenalos, és ő is mondta, hogy sokat változott az egész csapat az szezon során, és egyre egységesebbek lettek.
Igen. De minden évben ezt játsszák el.

Ez volt tavaly, azelőtt és azelőtt is... tavaszra esélyük se lesz semmire, aztán egy huszáros hajrával benyomják magukat a BL-be. Ez megy 5 éve, nem látom a meglepetés varázsát.

Mindig ez megy az Arsenalnál, nagyon nagy várakozások, aztán flop az egész szezon rendszeresen. Én már rég leírtam az Arsenalt, esélytelen, hogy elérjenek valamit.

A nagy igazolások meg... Higuaín lesz, azt annyi. Wazza vagy marad, vagy máshova megy, a többi is esélytelen. Kicsit sajnálom az Arsenal-drukkereket, minden év elején kapnak egy biztató szezonképet, aztán ugyanazt a szart nyomják le a torkukon...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 7., vasárnap 23:08

Egy jó Liverpool már nagyon kéne az angol focinak. Nincs bajom a Spursszel, de a Poolnak kéne ott lennie a helyükön. Arsenal-ManUtd-Liverpool-Chelsea, ennek a 4 csapatnak kéne ott lennie elöl. Csak sajnos van ott egy City is.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8403
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 7., vasárnap 22:57

szerintem már az is meglepetés lenne, ha a legjobb 3-ba visszamásznának az ágyúsok.
lehet, hogy idén erősödnek (vagyis maradjunk annyiban, hogy végre nem gyengülnek), de a chelsea jó lesz mourinho keze alatt (vagyis ha szép foci nem is lesz, de eredmények szerintem igen), a manchester united így is úgy is ott lesz a végén, a city pedig pellével csak jobb lehet.
a tottenham pedig megtartja bale-t, úgy néz ki, villa is megy oda, ők is mehetnek a top 4-ért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég