Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. november 27., péntek 4:04

Csinibaba

Talán senkinek sem kell bemutatni Gothár Péter klasszikusát. Még gyerekkoromban láttam a tv-ben, de sok nem maradt meg belőle, így a megnézése mellett döntöttem.
Hordozza a magyar vígjátékok minden elemét kezdve a burleszktől a keserédes nosztalgikus kommunista éráig.
A zenék valami fantasztikusak, alább majd linkelek párat. A színészóriások hozzák a kötelezőt, a fiatalokat sokszor súlytalannak éreztem.
Elcsépelt, de a filmnek vannak jó jelenetei, de konstans magas színvonalat nem hoz, de így is remek szórakozást nyújt.
A már említett zenék:

Kispál – Csinibaba
Závada Gábor – Élj vele boldogan
Kispál - Kicsit szomorkás
Czerovszky Henni-Különös éjszaka
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 26., csütörtök 22:59

Csabi írta:én imádom ezeket a filmeket, beülök, full kikapcsolok és átadom magam a képregény feelingnek.
ennyi, akció, sztárság, Johansson bőrgatyában
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 26., csütörtök 22:32

Ez a Hitman mekkora gyalázat, te jó ég :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. november 25., szerda 18:44

én imádom ezeket a filmeket, beülök, full kikapcsolok és átadom magam a képregény feelingnek.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 18:26

KAG írta:Ha vasember szabolcsi lenne, akkor a szomszédoknak hála már csak "ember" lenne :lol:
Én is erre gondoltam némileg cizelláltabb megfogalmazásban. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 25., szerda 18:22

Ha vasember szabolcsi lenne, akkor a szomszédoknak hála már csak "ember" lenne :lol:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 18:02

nmate írta:De ilyenbe minek belekötni egy Marvel képregényfilmnél? Sosem értettem ezt a fajta szőrszálhasogatást.
Szerintem ha a vasember szabolcsi lenne, akkor simán leverné az összeset, így necces.

Amúgy meg az első Bosszuállók volt a csúcs, semmi történet nem volt csak két órás szórakozás, azt még adtam is, azóta csak erölködnek.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. november 25., szerda 17:56

Én sem túlzottan, nyilvánvalóan nem a realitásra hajaz a dolog. :lol: Én is megnéztem a trailert, szerintem egy kurvanagy faszság, de kár ostorozni - a célközönség imádja, ez a lényeg.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 25., szerda 17:54

De ilyenbe minek belekötni egy Marvel képregényfilmnél? Sosem értettem ezt a fajta szőrszálhasogatást.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 25., szerda 16:47

P. Krisz írta:
Kapitány pajzsa vibrániumból van míg Vas ... nos vasból :lol: /na jó nem , valami titánium ötvözetből / , ha Thor és a Mjölnir meg se kottyan neki akkor ez se fog .

És, levesz vele mindent? :D
simán körbevehetné 2-3 vasfaszival aztán szétlövi
Csak kevesen mennének el egy 4 perces filmre :lol: :lol:
ZIDANE

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 25., szerda 15:14

palesz77 írta: Ennek a petíciónak a létrejöttét valahogy így képzelem el.. :fpalm: Komolyan, hogy manapság már semmit nem lehet csinálni anélkül, hogy valaki ne akadjon ki rajta. Vagy velem van a baj, és ez tényleg sértő a transzneműekre nézve? :hmmm:
Szerintem nagyon nevetséges már, hogy manapság már mindenkit minden bánt és mélyen a jogaiba meg a lelkébe gázol. Nagyon unalmas. :kivagyhe: :fpalm: A trailer nagyon szórakoztató egyébként nagyon várom a filmet is :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. november 25., szerda 15:06

Hogyha egy olyan csoport tagja lennék, amit amúgy is természetellenesnek tart a társadalom, gyűlöl és megvet, akkor lehet hogy én sem venném jó néven, ha a "csoportunkról" csak olyan propagandafilm készülne, ami meg sem próbálja bemutatni az érzelmeinket, vagy legalább megérteni hogy mit hogy gondolunk és miért, csak nevetség tárgyává tesz, és ez az egyetlen célja. Mert ezekkel csak a sztereotípiákat erősíti, ezáltal pedig az előítéleteket, a megvetést, a gyűlöletet.

Most ezt nem azért írtam így, mert transznemű lennék, csak próbálom beleképzelni magam a helyzetükbe.

Ettől függetlenül szerintem sem az a megoldás, hogy kiverik minden szarért a hisztit (ha jól emlékszem, a Dallas Buyers Clubbal sem voltak elégedettek, pedig a kettő ég és föld.) Szerintem a vicc szabad és bármiből szabad viccet csinálni, nem a humor forrásában kell szerintem a tiszteletlenséget kutatni, különben az egész "műfajt" be kellene tiltani és soha többet nem is lenne szabad nevetni.

A feladat adott, szépen kezdjenek el ők is a maguk oldaláról olyan dolgokat alkotni, ami segítheti az átlagembert abban, hogy megértsék őket. Nem lehetetlen, másnak is sikerült már.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 25., szerda 13:20

defender3 írta:
soadroli írta:Zoolander 2 trailer
beteg :lol:
Ok
Ennek a petíciónak a létrejöttét valahogy így képzelem el.. :fpalm: Komolyan, hogy manapság már semmit nem lehet csinálni anélkül, hogy valaki ne akadjon ki rajta. Vagy velem van a baj, és ez tényleg sértő a transzneműekre nézve? :hmmm:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. november 25., szerda 12:56

KAG írta:
soadroli írta:Captain America: Civil War trailer
jöhet :D

Csak engem zavar, hogy nem csapta őket szét 5 perc alatt? :lol:
Mármint annyival fejlettebb,erősebb a vasember ruha mint Cap' eszközei&"képességei" :roll:
Kapitány pajzsa vibrániumból van míg Vas ... nos vasból :lol: /na jó nem , valami titánium ötvözetből / , ha Thor és a Mjölnir meg se kottyan neki akkor ez se fog .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: defender3 » 2015. november 25., szerda 12:50

soadroli írta:Zoolander 2 trailer
beteg :lol:
Ok

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9841
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. november 25., szerda 11:02

Nekem nagyon jónak tűnik,ilyesmit vártam,plusz a Winter-Soldier is az egyik legjobb önálló Marvel karakterfilm.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Thanos ellen még tuti mennek szerintem is mindketten, amíg ott el nem indul a csihipuhi nem fog meghalni egyik fő karakter sem,bár a képregényt nem ismerem, de én így gondolom, addig nem sok értelme lenne. Egyszer szerintem még összeáll a Bosszúállók csapat aztán jöhetnek bele az újak. Meg rajongók szempontjából se lenne talán túl okos :hmmm: Kíváncsi vagyok hány filmre van még szerződésük a fő karaktereknek. A Guardians of the Galaxy sikere miatt, talán ők is komolyabb szerepet kaphatnak majd akkor amikor összeengedik az összes szuperhőst a világon, hogy harcoljanak. :D Na meg ugye jön még Pókarc is valamikor. Az ő behozatalára kíváncsi leszek.
Az egyértelmű előbb-utóbb pár karakter távozni fog, így vagy úgy, bár szerintem az csak a lezárásokban várható a nagy háborúban.
nmate írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó, nem vagyok egy szabolcsi
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sajnos az egy nagyon hosszú procedúra, rendkívül kemény és akaratpróbáló kiképzéssel, amely már egész gyerekkorunktól kezdve készít minket a szabolcsi életformára.. nem elég hozzá a tekintélyt parancsoló hajad. Máté, te már sose lehetsz szabolcsi sajnos. Sajnálom :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 10:56

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!ha már eddig elhúzták, thanos meg be lett lebegtetve jó pár éve akkor sztem ellene fognak az alapszereplok elbukni. De legyen igazad, legalább valami tétje lenne a dolognak. Amugy egy fasza Pókember kéne ebbe a csapatba, rá kíváncsi leszek
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 25., szerda 10:11

ziro4vr írta: Erre már te is kimásztál a zh tételek alól? Akkor tényleg jó lehet. :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sztem kamu ez a hír, hogy meghal a kapitány, ott lesz mindenki Thanos ellen, aztán majd abban hullanak el. Vasember sem fog sehova menni, Downey Jr nélkül halottak ezek, bármennyi színészt szerződtetnek
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jó, nem vagyok egy szabolcsi, de szerintem ez könnyen előfordulhat. Nem dísznek rebesgetik a dolgot, képregényben is hasonlóan történt. Iron Mant meg azért gondolom, mert előbb vagy utóbb őt ki kell írni. Marvelnek meg kell próbálni nélküle, akármennyire is a legjobb arc.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 25., szerda 10:03

nmate írta:Ez teljesen jónak néz ki.
CA kezd érdekesség válni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy szerintem Captain meghal, Bucky lesz az új. Tony meg lelécel valahova, többet őt sem látjuk.
Erre már te is kimásztál a zh tételek alól? Akkor tényleg jó lehet. :mrgreen: :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Sztem kamu ez a hír, hogy meghal a kapitány, ott lesz mindenki Thanos ellen, aztán majd abban hullanak el. Vasember sem fog sehova menni, Downey Jr nélkül halottak ezek, bármennyi színészt szerződtetnek
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 25., szerda 10:01

Ez teljesen jónak néz ki.
CA kezd érdekesség válni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy szerintem Captain meghal, Bucky lesz az új. Tony meg lelécel valahova, többet őt sem látjuk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég