Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 9., kedd 11:32

Vegyük meg inkább Kondobiat, ebben az évben amúgy sincs nagy elvárás feléjük és ha jövőre jön Gündogan(amit teljes szívemből remélek) akkor Illarra biztos epizosista lenne. Ráadásul az ára és ehhez képest a valódi tudása vicc kategória.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 9., kedd 11:25

Ezt nagyon adom. Egyébként szerintem Xabi utódját látják benne és amiatt akarják mindenképpen hozni. Pedig ennyi pénzből Gündogan simán jöhetne, aki azért többet bizonyított és szerintem sokkal jobb játékos.
Gündogan-al ugyan az a helyzet mind Bale-el, nem engedik, ráadásul nem is erőltetjük mivel mi mindenkivel jóban vagyunk, őt amúgy is jövőre akarjuk megszerezni, legalábbis erről volt szó régebben.

Illarramendi-ért meg nem fogjuk kifizetni a 30 millió eurót egybe, ha kifizetnénk akkor kb 40-42 millió euróba fájna összesen a spanyol ennyit meg nem fizetünk érte az tuti.
Amúgy maga a játékos szeretné ha még csütörtök előtt eldőlne a sorsa, mivel akkor kezdi a felkészülést a Sociedad-al.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 9., kedd 11:22

Szerintem is túlzás 30-at fizetni érte. Akkor inkább Kondogbia, egy tízessel minimum olcsóbb megoldás lenne, stílusra is jobban kéne egy ilyen ember a csapatba...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 9., kedd 11:20

CS0ki írta: Rohadjak meg, de én még mindig nem értem miért fizetnénk ki ennyit... 30 millió rengeteg pénz, és ez a sárc még ali bizonyított valamit a legfelső szinten, elmúlt 23 éves, mégis "csak" egy védekezőbb középpályás, akikért azért nem szokás annyit fizetni. A legjobb fiatalnak választott Isco, aki a BL-ben alkotott nagyokat, még csak 21 éves, támadó, és ő került 30 millióba! Szerintem hatalmas palimadarak vagyunk, hogy kipengetünk egy ilyen összeget, pedig láthatóan kifogunk...Komolyan nem értem! :( És ezt a gyereket sok szempontból nem is érzem fejlődőképesnek, gyorsabb nem lesz, erősebb nem lesz...Passzolghat jobbra-balra, néhány hosszú indítás, de nem léátom miben léphetnénk vele előre, amiért indoklolt lenne a vételár.
Elhiszem, hogy kell a spanyol fiatal a szurkolóknak, de idén pont van már annyi, hogy ne kelljen kényszerből hozni valakit ezért. Mert nem tudom elképzelni, hogy ha nem spanyol lenne a gyerek, egyáltalán szóba kerülne.
Ezt nagyon adom. Egyébként szerintem Xabi utódját látják benne és amiatt akarják mindenképpen hozni. Pedig ennyi pénzből Gündogan simán jöhetne, aki azért többet bizonyított és szerintem sokkal jobb játékos.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 9., kedd 11:16

A Sociedad elnöke picit megmakacsolta magát; a Real Madrid ugyan belement a 30 millás vételárba, de csak 2 részletben 18+12 milla (így megspórolva az adót), amire elsőre a baszkok elnöke is rábólintott, majd aztán gondolt egyet a pali és a játékos kivásárlási árát most mégis egy összegben követeli, vagy la.is igyekszik elérni azt, hogy az a 18 millás első részlet jóval közelebb legyen a 30-hoz!
Rohadjak meg, de én még mindig nem értem miért fizetnénk ki ennyit... 30 millió rengeteg pénz, és ez a sárc még ali bizonyított valamit a legfelső szinten, elmúlt 23 éves, mégis "csak" egy védekezőbb középpályás, akikért azért nem szokás annyit fizetni. A legjobb fiatalnak választott Isco, aki a BL-ben alkotott nagyokat, még csak 21 éves, támadó, és ő került 30 millióba! Szerintem hatalmas palimadarak vagyunk, hogy kipengetünk egy ilyen összeget, pedig láthatóan kifogunk...Komolyan nem értem! :( És ezt a gyereket sok szempontból nem is érzem fejlődőképesnek, gyorsabb nem lesz, erősebb nem lesz...Passzolghat jobbra-balra, néhány hosszú indítás, de nem léátom miben léphetnénk vele előre, amiért indoklolt lenne a vételár.
Elhiszem, hogy kell a spanyol fiatal a szurkolóknak, de idén pont van már annyi, hogy ne kelljen kényszerből hozni valakit ezért. Mert nem tudom elképzelni, hogy ha nem spanyol lenne a gyerek, egyáltalán szóba kerülne.
Lehetséges, bár a legfrissebb hírek szerint ugye nem kívánnak a védelemhez hozzányúlni! Meglátjuk.
Pedig kellene, 9 ember sok szerintem a védelembe.


Egyébként az is durva, hogy Gomezt 15 millió körül elviszi a Fiorentina, Tevez 9 millió, Villa 5...Eddig a csatárok elég olcsón váltottak.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 9., kedd 10:53

Xabi Alonsót ma arról kérdezték, hogy visszatér-e Angliába. A középpályás röviden válaszolt a kérdésre: “nem, teljességgel ki van zárva.”
Lehet, hogy rohamosan közelednek azok az idők, amikor teljességgel kevés lesz a Real Madridba, de én nagyon tisztelem ezt az embert. Már a következő szezonban sem számítottam volna rá kezdőként, ha megcsípjük Verrattit vagy Gündogant, de így még simán benne van, hogy rengeteget játsszon, aztán Illarra szépen lassan átveszi a helyét. Rengeteget tanulva tőle. Nagyon jó hatással lenne a fiatalabb baszkra.
Nagyon tetszett, hogy nem köntörfalazott, nem írogatott kétértelmű dolgokat a közösségi portálokon, kérdezték, válaszolt. Konkrétan.
Már egy ideje gondolkodtam, milyen mezt kellene idén venni. De szerintem az Alonsosra fogok beruházni, ha marad. Ki tudja meddig láthatjuk még habfehérben, és azt viszont kijelenthetjük, hogy nagyon meghatározó játékosa (volt) a csapatunknak.
Aztán 1-2 éven belül nem bánnék egy 14-es Modric mezt sem. :roll:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 9., kedd 9:42

llarramendi leigazolásával nem, és ezzel együtt az átigazolási szezonnak is vége, távozók lesznek és ennyi, azt még eltudom képzelni, hogy innentől kezdve augusztus 31-ig próbálkozunk Bale leigazolásával.
Én már azt sem; szerintem egyértelműen lemondtunk róla idén, lévén ahogy korábban a Dortmundtól Gündogan ügyben, úgy a Tottenhamtől is egyértelmű NEM választ kaptunk (ennek nyomatékaként a walesi ott díszeleg minden promóciós felületükön)! Illarra vagy Kondogbia mellett itt max. egy csatár érkezhet még amennyiben Pipita hajthatatlan marad és végül csak távozik, de amúgy ennyi!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 9., kedd 9:28

Összefoglalom: Albiol marad, Higuain marad, Di Maria marad, Khedira fel se merült, hogy menne, Özil a világ közepe. Kaká, Callejon talán megy, de azért ez sem biztos. Jópofák vagytok a lelkes álomcsapat-tervezgetéseitekkel, de itt a jelek szerint nem szabadulunk olyan könnyen a múlttól.
ezt a forgató könyvet teljesen elhiszem..nem értem komolyan.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 9., kedd 9:01

tubatibi írta:láttok még esélyt más középpályás érkezésére vagy megelégszünk egy Illarramendi+Casemiro csomaggal? :hmmm:
Illarramendi leigazolásával nem, és ezzel együtt az átigazolási szezonnak is vége, távozók lesznek és ennyi, azt még eltudom képzelni, hogy innentől kezdve augusztus 31-ig próbálkozunk Bale leigazolásával.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 9., kedd 9:00

pérez mostani nyilatkozata alapján illarra szinte tuti hogy jön.
A Sociedad elnöke picit megmakacsolta magát; a Real Madrid ugyan belement a 30 millás vételárba, de csak 2 részletben 18+12 milla (így megspórolva az adót), amire elsőre a baszkok elnöke is rábólintott, majd aztán gondolt egyet a pali és a játékos kivásárlási árát most mégis egy összegben követeli, vagy la.is igyekszik elérni azt, hogy az a 18 millás első részlet jóval közelebb legyen a 30-hoz!
láttok még esélyt más középpályás érkezésére
Személy szerint én nem, pedig Kondogbiának én örültem volna még! :roll:
Most próbálják annak a káros hatásait csorbítani, de végül el fogják engedni 25-27 millás ajánlat esetén is szerintem. Hacsak Ancelotti nem gondolja nagyon komolyan, hogy számít rá.
Ebben az esetben viszont nagy százalékkal igazolunk is egy csatárt a helyére, tehát létszámban ugyanott vagyunk!
Végül egy védő távozását várom még, vagy Albiol vagy Coentrao szerintem dobbant. Most elcsendesedtek a hírek kicsit az eladásokról, de biztosan lesz még távozó, akár olyan is, akire nem számítunk.
Lehetséges, bár a legfrissebb hírek szerint ugye nem kívánnak a védelemhez hozzányúlni! Meglátjuk. :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 9., kedd 8:34

láttok még esélyt más középpályás érkezésére vagy megelégszünk egy Illarramendi+Casemiro csomaggal? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 9., kedd 8:32

Az TottoNapoli szerint a Napoli elfogadta Callejon feltételeit a szerződéssel kapcsolatban és a mai napon aláírhatja a szerződést, 4 évre írhat alá, fizetése 2,5 millió euró lehet éves szinten.

A Marca felmérése szerint a Real Madrid szurkolói szeretnék ha Bale-t leigazolná Perez még idén.

Szintén a Marca szerint, Jesé-vel hosszabbítani fogunk és a felnőtt csapat tagja lesz idén.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 9., kedd 1:01

pérez mostani nyilatkozata alapján illarra szinte tuti hogy jön. akivel nem állnak úgy azt kategorikusan cáfolta, nála ködösített kicsit. szerintem a héten hivatalos lehet.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 0:45

Jelenleg a keret:

Casillas, López, Adán, Jesús/Mejías
Carvajal, Arbeloa, Varane, Pepe, Ramos, Albiol, Marcelo, Coentrao, Nacho
Alonso, Modric, Casemiro, Khedira,
Cé, DM, Özil, Isco, Jesé, Callejon, Kaká
Benzema, Higuaín, Morata

27 fő elvileg, ha nem hagytam ki senkit. Illarramendi azért esélyes, hogy érkezik, tehát legyen 28.

Adán biztosan lép (Jesús-ról is hallani ilyen híreket, akkor feljön Mejías), mint ahogyan Callejon is. Így már "csak" 26-os a keret. Azt sem tudom elképzelni, hogy Higuaín marad a nyilatkozata után. Most próbálják annak a káros hatásait csorbítani, de végül el fogják engedni 25-27 millás ajánlat esetén is szerintem. Hacsak Ancelotti nem gondolja nagyon komolyan, hogy számít rá.
Kaká kapcsán is azt olvasni, hogy hiába érkezett az olasz mester, neki reszeltek. Isco hozatala is ezt erősíti, azt nem gondolnám, hogy ha ennyiért hoztuk, és Zidane is ennyire preferálja, akkor a brazil mögött lesz a sorban. Ha ezeket felfogja Kaká, és valóban fontos neki még a futball, akkor idén lelép Ő is (lejjebb ad az igényeiből).

Ehhez jön, hogy a fiatalok közül Nacho és Morata szerintem egyelőre epizodisták lesznek. Utóbbiról el tudom képzelni azt is, hogy kölcsön adják, ha érkezik még egy támadó.
Jesé is, ha sokat bizonytalankodik, akkor elképzelhető egy eladás az Ő esetében is. Főleg ha igazak a 'Spurs érdeklődéséről szóló hírek, és esetleg a Bale bizniszt újra lehetne melegíteni...

Végül egy védő távozását várom még, vagy Albiol vagy Coentrao szerintem dobbant. Most elcsendesedtek a hírek kicsit az eladásokról, de biztosan lesz még távozó, akár olyan is, akire nem számítunk.

DM is benne lehet még a pakliban, ha véletlen sikerülne Balet hozni (nincs rá sok esély), akkor szerintem biztos távozó lenne az argentin.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. július 8., hétfő 23:59

kicsit sokan leszünk a keretben, ha nem távozik már senki ezen a nyáron (callejónon kívül) bár én azért még reménykedem benne, hogy ez a szöveg higuról csak árfelverés.. :roll:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. július 8., hétfő 22:37

Összefoglalom: Albiol marad, Higuain marad, Di Maria marad, Khedira fel se merült, hogy menne, Özil a világ közepe. Kaká, Callejon talán megy, de azért ez sem biztos. Jópofák vagytok a lelkes álomcsapat-tervezgetéseitekkel, de itt a jelek szerint nem szabadulunk olyan könnyen a múlttól.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. július 8., hétfő 22:33

Higuaín, Callejón, Kaká, Adán Madridbúúúú ki!

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2013. július 8., hétfő 22:25

Florentino Pérez, a Real Madrid elnöke egy tv-interjúban elmondta, meg akarják tartani Gonzalo Higuaínt
-Bővebben :

Florentino Pérez: "Bale egy nagyszerű játékos, de nem tettünk érte ajánlatot. Nem szeretnénk, ha Higuaín eligazolna, az Arsenaltól pedig senki sem keresett meg minket, semmilyen összeggel. Callejón beszélt a Napolival, van esélye az üzletnek. Aki ügyében nincs semmi újdonság, az Di María, ő maradni fog."
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 8., hétfő 22:21

Florentino Pérez, a Real Madrid elnöke egy tv-interjúban elmondta, meg akarják tartani Gonzalo Higuaínt – akiért a híresztelésekkel ellentétben még csak ajánlatot sem tett az Arsenal. :x :-@ :-@

Nagyon Jó mondhatom :angry: tavaly kellet volna elengedni a Juventusnak akkor állitólag 35-40 milliot adtak volna érte..! most meg nyakunkon marad! :(

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. július 8., hétfő 22:15

Realfan1 írta:Madridista Face FAIL :DDDD :lol: :lol: :lol:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130708/ ... es.hu_.png
Ezen sirni kéne hogy mi lett abból a nagyszerü oldalból ahol fórumozni kezdtem és ez a "pénzeszsák úr" igy lejáratta azt remek oldalt. Ezen lassan sirni kéne. :'(
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég