Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 15:50

Nálam egyértelmű Ronaldo idén is, és nem vagyok elvakult szurkolója a portugálnak, a legnagyobb kedvenceim közt sincs ott, viszont nagyon tisztelem, mert az utóbbi két évben tétmeccseken rendre odateszi magát és fontos gólokat szerez, utóbbi El Clasicókat figyelembe véve is egyértelműen lenyomta Messit.

Ráadásul ezt teszi egy médiától eltorzított világban ahol ő a rosszfiú, a köcsög, a nagyképű, a buzi, az önző, míg Messi a szerény a zseni, a zisten, mert lő 56 gólt guatemalának meg getafének.


Persze idén lehetne a két német csapat játékosai közül is választani, de szerintem a dortmund és a bayern is annyira csapatként működik, hogy alig van egy-két ember aki kicsit is kilóg az egyébként remek szezont lehozó mezőnyből.

Nálam így nézne ki a top 3:

1. CR
2. Lewa
3. Robben
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 15:37

Inkább rugózzatok Messi év játékosa jelölésén, az sokkal érdekesebb
nem tartod jogosnak, hogy ott van a listán ?
bajnok lett, gólkirály, bl elődöntős.
a többi jelölt közül rvp,ibra vagy bale ennyit sem érte el, de ronaldonak is "csak" egy bl gólkirályi címe van.

szerintem a listán jogosan van ott, de a díjat nem adnám neki.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 9., kedd 15:24

Nem tudom mit kell ennyit Villával törődni.

Igen, drágán vették, de a szűk európai elitbe tartozó támadó volt, talán a legjobb éveit a Barcának adta, ahol a csapat fontos tagja volt. Persze vannak kivételek, de az ilyen igazolások általában távozni szoktak 30 felett, ha leszolgálják a 3-4 évüket. Villa szerintem minden szempontot figyelembe véve jó igazolás volt a katalánoknak.

Inkább rugózzatok Messi év játékosa jelölésén, az sokkal érdekesebb :mrgreen:

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 9., kedd 14:26

francois írta:gondolom azt is kiszámoltad mennyit buktatok a huntelaar, drenthe, canales, leon, robben, vdv, heinze féle transfereken (kakát ne is emlitsuk)
Most komolyan áthoztad más gondolatát a sajátodként az eurobarcáról?? :lol: nem bírom... xD

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 14:26

hát de most igaza van. :mrgreen:

ibra nem mínusz 63 milla, hanem vagy 19, vagy 39.
henrique nem 16.5 millába került, hanem 8 millába.
a kölcsönadások (hleb,caceres,henrique,keirrisson) pedig nincsenek beleszámolvan, pedig 5-7 milla azokból is bejött.

így elvileg a press által kalkulált mínusz 171 millió az 112 - 132 között van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 9., kedd 14:27-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:21

gondolom most átmegy az eurobarcára és szétoltja a csapatunkat, aztán visszajön.
meg enesóra. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 9., kedd 14:16

realistahuni írta:Jajj, amikor a hungarokatalánok vádolnak mást pénzügyi ferdítésekkel...
persze amikor az igaza mellől elfogy az érv mi más csinálna.
gondolom most átmegy az eurobarcára és szétoltja a csapatunkat, aztán visszajön.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:13

a pénzügyi transzefereidet meg jobb ha átszámolod mert annyi ferdítés van benne, h ihaj.

Jajj, amikor a hungarokatalánok vádolnak mást pénzügyi ferdítésekkel... :shutup:


Kész vagyok.
Love football, hate antifa.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. július 9., kedd 13:57

Press írta:
francois írta:nincs ezzel semmi baj h B tervek voltak, attol beválhatnak. gondolom ha bale jött volna 100 millio euroért akkor nem veszitek meg egyiket sem.
Pedig úgy néz ki Perez még egy kört ráver a Bale-üzletre, még akár össze is jöhet. Na, kéne lassan gondolkozni az új kifogásokon. :mrgreen:
hja, majd ha jön bale, keresek új kifogásokat, megígérem. ha meg nem, akkor nekünk volt igazunk.

a pénzügyi transzefereidet meg jobb ha átszámolod mert annyi ferdítés van benne, h ihaj. lassan kihozod ibrát több száz millió fontra :lol: nálatok ez valami perverzió, hogy megveszünk valakit x millioért Ti bizonygatjátok a fotelből h az bizony x+100 millio volt.

a lényegen nem változtat, nálunk ugyanolyan hulye emberek ulnek a gazdasági székben mint nálatok. gondolom azt is kiszámoltad mennyit buktatok a huntelaar, drenthe, canales, leon, robben, vdv, heinze féle transfereken (kakát ne is emlitsuk)
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 13:54

kacifántos ez az ibra - eto'o azért.

nem én vagyok a barca könyvelője, így nem tudom, hogy volt pontosan, de nem mindegy, hogy ibráért adtunk 49.5 millát + eto'ot ingyen (ami 20 milla), tehát 69.5-be került...vagy :

69.5-öt fizettünk ibráért, mellette eladtuk eto'o-t 20-ért nekik.
49.5 millióba került tehát ibra.

ezután :
6 millió volt a kölcsönadás a milannak, aztán 24 millióért vették meg.
69.5 - 30 = 39.5 millió mínusz.
49.5 - 30 = 19.5 millió mínusz.

hogy lehet ilyen elvakult a katalán vezetőség, hogy 1 mostani posztján sztár Yaya kevés volt oda, és most meg igazolnak 1 Songot
yaya azért ment el, mert busquets volt pepnél az első számú opció xaviék mellé.
song kb 2-3 évvel yaya távozása után jött, és nem busquets elé.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 13:45

Azért Yaya nem Song miatt volt, szóval ne keverd össze. Ráadásul az egyiket Pep üldözte el a másikat meg Tito hozatta... Touré egy élőfal volt a Puyolék előtt és szerintem sokkal stabilabbak lehetnének, mint Busquetssel(rühellem, de ő is top 3 a poszton). Ami meg fáj, hogy Song elég olcsó volt mai viszonylatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 9., kedd 13:27

Kerlon írta:Amúgy én még mindig összetenném a kezem, ha Song nálunk lenne, mivel rohadtul kellene egy ilyen stílusú vkp a csapatba.
Nem azt mondtam, hogy rossz csak, hogy lehet ilyen elvakult a katalán vezetőség, hogy 1 mostani posztján sztár Yaya kevés volt oda, és most meg igazolnak 1 Songot :roll: akit Tito ki sem használt. Kiálltak a Bayern ellen is úgy, hogy ott ült a padon és tolta a törpéket akik meg úgy pattantak le a bajorokról mintha ott sem lettek volna...
Nálunk Kondogbia is nagyon jó lenne mint ütköző, de én még Pepét is megnézném mire lenne ott képes :hmmm:
Kerlon írta:Tegnap dobták ki az új Spurs mezt és mindenhol kemény ott virít Gareth, szóval nem adok rá sokat, hogy nálunk köt ki még idén.
Ezt én is olvastam és ezzel biztosra is veszem, hogy marad a fenekén... Persze lesznek ilyen óriási ferdítések, hogy legyen miről cikkezni, de idén tuti nem jön. Következő szezonba meg meglátjuk, hogy fog e kelleni. Én nagyon szerettem volna, ha jön, de van 1 olyan érzésem, hogy jövőre sem biztos, hogy jön, mert, ha netalántán mehetnek a BL-re akkor meg azért, mert szeretne menni a Spurs-el...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 13:25

cart írta:...
Szoval 2009 nyaran a barca megvettet Ibra-t 46 (barca eves beszamoloja szerint 49) millioert es ingyen odaadtak az internek eto-t. Mivel Eto`o korulbelul 15-25 milliot ert (en szemely szerint 20 millioval szamoltam), ezert lehetett olvasni a legtobb helyen, hogy Ibra 65-75 millioba kerult. (49+20=69 millio. a transfermarkt is ezt az osszeget tartja szamon)
2010 nyaran a barca kolcsonadta a milannak, amiert a milan 6 milliot fizetett (igazad van, ezt tenyleg nem szamoltam bele)
2011 nyaran a milan elt az opcios jogaval es 24 millioert megvasarolta

Azt jol mondod, hogy 49-et fizettek erte es 30-ert adtak el, az 19 millio minusz. Viszont ingyen odaadtak az Internek Eto`o-t. TEHAT a barcelona osszesen 19 millio eurot es egy Samuel Eto`t bukott az uzleten, ami nalam 19+20=39 millio. (az elozo hozzaszolasban azert irtam 45-ot, mert elfelejtettem beleszamolni a milan altal 2010-ben fizetett 6 milliot)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 13:20

látom megint a barca drukkerek a szemetek. :mrgreen:
nem mind. :mrgreen:

Amúgy én nem a szurkolókról írtam, hanem a szennyes médiáról. Azt amúgy is gyűlölöm, főleg a firkászokat, de a katalánok még a Marcára is rávernek egy kört...
Nem azzal van a baj, ha B terv valaki és hozzuk, de miért kell elkezdeni lejáratni? Olyat is olvastam, hogy korábban Isco volt az új Iniesta, most már egy senki. Ahogy leigazoltuk, már jött is a 4 évvel ezelőttről előbányászott nyilatkozat, miszerint antimadridista. Ezek mire jók? Miért kell ezt? Amikor a Barca leigazol bárkit, a madridi lapok is kampányba kezdenek? Én ezekről beszéltem. Hiába van igazság egy-két dologban, amit írnak, nekik nem az a céljuk, hogy híreket, tényeket közöljenek, hanem az, hogy a Realt minél inkább rossz fényben tüntessék fel. Aki ezt nem látja, az ne is haragudjatok, de h*lye.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. július 9., kedd 13:15

Primera División 2013-2014:

10. forduló, október 27.: FC Barcelona - Real Madrid C.F.
29. forduló, március 23.: Real Madrid C.F. - FC Barcelona
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 13:11

'shutterisland írta:látom megint a barca drukkerek a szemetek. :mrgreen:


Mindig is azok voltatok. :Đ
Remy írta:
Kerlon írta:Ezért kár M'Vila is, aki, ha visszaverekszi magát a válogatottba, akkor még szóba jöhet később, mivel csak 23 éves.
Én egy kisiklott játékosért már nem adnék pénzt. Az ő karrierje el lett cseszve. Sose lesz már olyan, hogy előrébb lépnénk vele.
Miért hol siklott ki? Mert rosszalkodott az egész válogatottal és ő vitte el a balhé nagy részét vagy mert e botrány miatt csak egy Kazanba tudott eligazolni, akik azért rendre európai porondra tudnak evickélni a messzi messzi keletről? Ha a Sahtarból valaki feltud jönni, akkor onnét se lehetetlen... Tehetsége nem veszett el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 9., kedd 13:08

Kerlon írta:Ezért kár M'Vila is, aki, ha visszaverekszi magát a válogatottba, akkor még szóba jöhet később, mivel csak 23 éves.
Én egy kisiklott játékosért már nem adnék pénzt. Az ő karrierje el lett cseszve. Sose lesz már olyan, hogy előrébb lépnénk vele.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 13:06

látom megint a barca drukkerek a szemetek. :mrgreen:

illarramendi és isco amolyan b tervek voltak ?
ha sikerül megszerezni bale-t, nem hiszem, hogy jön isco, ha sikerül megfogni gündogant,vidalt vagy verrattit, akkor meg illarramendi nem jön.
szóval ebben van igazság.
nekünk is ez lesz, ha jönne luiz,agger vagy valaki, mert nem sikerült elcsípni silvát.

az meg, hogy egyelőre egyszezonos játékosok, szintén helytálló.
carvajal és illarra esetében mindenképp, azért talán isco már ott volt 11/12-ben a szeren.
persze ez semmit nem jelent, de ez az állítás is igaz.

én továbbra is tartom, hogy ez a spanyol vonal szimpatikus, de azért rizikós is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 13:04

Press írta:
francois írta:incs ezzel semmi baj h B tervek voltak, attol beválhatnak. gondolom ha bale jött volna 100 millio euroért akkor nem veszitek meg egyiket sem.
Pedig úgy néz ki Perez még egy kört ráver a Bale-üzletre, még akár össze is jöhet. Na, kéne lassan gondolkozni az új kifogásokon. :mrgreen:
Tegnap dobták ki az új Spurs mezt és mindenhol kemény ott virít Gareth, szóval nem adok rá sokat, hogy nálunk köt ki még idén.

Amúgy én még mindig összetenném a kezem, ha Song nálunk lenne, mivel rohadtul kellene egy ilyen stílusú vkp a csapatba. Ezért kár M'Vila is, aki, ha visszaverekszi magát a válogatottba, akkor még szóba jöhet később, mivel csak 23 éves.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2013. július 9., kedd 12:53

francois írta:incs ezzel semmi baj h B tervek voltak, attol beválhatnak. gondolom ha bale jött volna 100 millio euroért akkor nem veszitek meg egyiket sem.
Pedig úgy néz ki Perez még egy kört ráver a Bale-üzletre, még akár össze is jöhet. Na, kéne lassan gondolkozni az új kifogásokon. :mrgreen:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég