Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 2., szerda 17:52

Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Hála Istennek nem te vagy az elnök. Ezt így nem lehet még kategorikusan kijelenteni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 2., szerda 17:10

morientes írta: Egyèbkènt nem tudom hogy te figyeled e a pályafutását,vagy mi alapján jelented ki kategorikusan hogy ez a gyerek a jovo...
Mondjuk arról ő tényleg nem tehet, hogy 16 évesen ennyit keres. Azért nehogy már őt vedd elő. Elég érdekes felfogás. Erről ő nem tehet. Focizik, 15 évesen már megmutatta a klubcsapatában és a válogatottban is magát a felnőttek között. HA láttál tőle néhány meccset (magyart leszámítva) akkor azért lehetett látni, hogy ez a gyerek brutál nagy tehetség. 16 éves jelenleg. Csak azért ismered, mert a Realnal van. 15-16 évesen se CR-t, se Ronaldot, se Zidane-t, se Maradonát nem hallottad (szerintem, aztán javíts ki, ha tévedek), holott tudjuk, hogy mire mentek később.

Perez befektetett, nehogy lecsússzunk a jövő nagy játékosáról. Bőven elfogadható kockázat. Basztunk ki már másra több pénzt. Lásd. Danilo... :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 2., szerda 16:54

fehérlap írta:
tobb mint 5 millios fizetèst,no annyièrt már,akár mennyi idos valaki,bizonyitani kell,nincs mese,ok hogy apa kitaposta azt a pènzt,
kettőnek nálam nincs sok köze egymáshoz. igazából nem is érdekel. számomra annyit jelent, hogy apuci jó üzletember.
Nálam viszont van.Lehet hogy tèged hidegen hagy,hogy el**nak 5 milliot a semmire,de engem kissè felháborit.
Azèrt pl Ronaldinhoba lehett látni ennyi idosen az xet a gremioba,vagy Ronaldoba a psv-be,de ebben a gyerekben egy futballista Justin Biebert látok.
Ja,hogy nem szabad azokkal hasonlitani?Hát kèrem,aki ennyit keres,(ha apuka jo uzletember,ha nem),azon látni kellene valami kiváloságot,de eddig nem zengedezik rola a futballtársadalom.Az edzojèt se hallom nap mint nap dicsèrni,pedig o aztán èrt a focihoz...
Egyèbkènt nem tudom hogy te figyeled e a pályafutását,vagy mi alapján jelented ki kategorikusan hogy ez a gyerek a jovo...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 2., szerda 16:38

tobb mint 5 millios fizetèst,no annyièrt már,akár mennyi idos valaki,bizonyitani kell,nincs mese,ok hogy apa kitaposta azt a pènzt,
kettőnek nálam nincs sok köze egymáshoz. igazából nem is érdekel. számomra annyit jelent, hogy apuci jó üzletember.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 2., szerda 16:17

fehérlap írta:Azért itt sokan el vannak tévedve, de nagyon. Nyáron meg, nehogy egy 15 éves gyerektől várjuk megváltást. Az emberünk még nincs 17. Soroljátok nekem a 17-18 éves "tinisztárokat", akik ilyen korban is villogtak majd évekig a csapatuk húzóemberei lettek. Nem hiába nincs minden csapatnak 6 Raúl a keretben vagy 2 Neymar. igaz Neymar is csak 18 évesen kezdett villogni a BRAZIL bajnokságban, majd 21? évesen került a Barcába. Bőven van még ideje az emberünket. + Azért az nem rossz hogy 16 évesen nem kell ilyen bosnyák verőgyerekek ellen játszania hétről hétre, mint pl, aki Jesét felvágta.
Szerintem meg azok vannak kurvára eltèvedve,akik adtak neki tobb mint 5 millios fizetèst,no annyièrt már,akár mennyi idos valaki,bizonyitani kell,nincs mese,ok hogy apa kitaposta azt a pènzt,(az oreg megint mulatott valahol),de elvárom hogy legalább a castillabol kitunjon,(no nem avval hogy keresztbe tegyen Zidane-nak),mert van olyan is,mint pl Casemiro,aki megdolgozik mostanában a pènzèrt,de ehhez kèpest nem kap lofaszt se.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. december 2., szerda 16:11

Jesé BL-ben kapott, és ilyen megye 3tól kezdve La Ligáig bárhol előfordulhat. Én nem azt várom hogy megváltsa a világot, de az ilyen meccseken játszhatna. Elvégre borzasztó mennyiségű pénzt kap, nem árt ha szokja a nagy csapat hangulatát. Még mindig velük tréningezik nem? :hmmm: Ennek ellenére olyanok kerültek oda akik szinte biztos hogy nem az első csapattal készülnek...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 2., szerda 16:07

Azért itt sokan el vannak tévedve, de nagyon. Nyáron meg, nehogy egy 15 éves gyerektől várjuk megváltást. Az emberünk még nincs 17. Soroljátok nekem a 17-18 éves "tinisztárokat", akik ilyen korban is villogtak majd évekig a csapatuk húzóemberei lettek. Nem hiába nincs minden csapatnak 6 Raúl a keretben vagy 2 Neymar. igaz Neymar is csak 18 évesen kezdett villogni a BRAZIL bajnokságban, majd 21? évesen került a Barcába. Bőven van még ideje az emberünket. + Azért az nem rossz hogy 16 évesen nem kell ilyen bosnyák verőgyerekek ellen játszania hétről hétre, mint pl, aki Jesét felvágta.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. december 2., szerda 16:06

Hát. Én mem érzem ma a gyözelmet. Emlékeim szerint az ilyen meccseken szokott az menni hogy nah xy nem véletlenül csak padozik.. Meg.amugy is csak első meccs. Majd hazaiban "gáláznak".

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. december 2., szerda 16:03

én nagyon nyögdécselős meccsre számítok, a keret igencsak szedett-vetett, a hangulat és a forma 0, a cadiz pedig élete meccsére készül.... ne legyen igazam, de szerintem nem fogunk győzni...

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. december 2., szerda 15:15

Benitez le is nyilatkozta, hogy lehet utazik a kerettel, de lehet hogy nem, amint láthatjuk végül nem. Ha esetleg 2-3 góllal nyernénk ma, itthon szerintem már biztos hogy játszana.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 2., szerda 14:47

Okos volt ott is Perez papa,egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Jól tette, hogy elhozta. Ha nem lesz belőle végül senki, akkor is. Van akkora tehetség a gyerek, hogy megérte kockáztatni azt a pénzt, amennyit.
Mondjuk Halilovic majdnem 2,5 evvel idosebb, nem csoda, ha inkabb kesz van egy elsoosztalyu csapatra.. Bar az is igaz, hogy tavaly nalunk is csak elcseszett kb egy evet a B-ben, a Gijonban komolyabban szamitanak ra, es jobban is teljesit, mint a masodosztalyban tette tavaly. Szoval lehet Odegaardnak sem artana a szintlepes a Castillabol - akar telen -, ha kellett valamit fejleszteni rajta fizikalisan az ennyi ido alatt megvan mar gondolom, masban meg ketlem, hogy ott fejlodhetne. De emiatt a kupakimaradas miatt nem kell meg leirni - akinek nem inge.
Na, igen, a hortávt 20 lesz nyáron, odegaard meg még nincs 17. Még egy évre van attól az életkortól is, amikor Halilovicot egyáltalán elhozta a barca. És ebben a korosztályban 1-2 év rengeteget számít...
Szerintem nem olyan nagy baj, hogy a castillában van, nem árt letenni az alapokat, fizikálisan, taktikailag, stb. Elég sokat az első csapattal is edz, szóval elméletileg elég magas szintű "oktatást" kap. Ha feljut a castilla a másodosztályba, akár itt tartanám még egy évre is, és utána adnám kölcsön. És egy év kölcsön után se lenne még 20 éves sem. Lehet, hogy rövid távon látványosabb lenne egy első osztályú csapatnál, de lehet, hogy később az alapok hiánya vetné vissza fejlődését. Nehéz megmondani mi a jó gyakorlat, jó eséllyel még játékosonként elétérő is a dolog, de szerintem nem hibáznánk nagyot azzal, ha még itt tartanánk 1-2 évig a tartalék csapatban.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 2., szerda 14:32

Mondjuk Halilovic majdnem 2,5 evvel idosebb, nem csoda, ha inkabb kesz van egy elsoosztalyu csapatra.. Bar az is igaz, hogy tavaly nalunk is csak elcseszett kb egy evet a B-ben - egyedul talan a nagyobb iram megszokasa miatt volt az jo -, a Gijonban komolyabban szamitanak ra, es jobban is teljesit, mint a masodosztalyban tette tavaly. Szoval lehet Odegaardnak sem artana a szintlepes a Castillabol - akar telen -, ha kellett valamit fejleszteni rajta fizikalisan az ennyi ido alatt megvan mar gondolom, masban meg ketlem, hogy ott fejlodhetne. De emiatt a kupakimaradas miatt nem kell meg leirni - akinek nem inge.

Azok alapjan amiket en is lattam beloluk, amugy en is Halilovicra tennem a voksom, mint Miro, de a norvegnak rengeteg ideje van meg. Azert nem is szoktam erteni ha valaki itt azt irja rola, hogy kb 22 evesen mar kesznek kell majdnem lennie. Anno nalunk Ini pl 25 eves korara lett nagyjabol valos huzoember, Iscobol se lesz azelott szerintem olyan szintu spiler - mar ha lesz -, nem minden tehetseg erik be a huszas evei elejere mar. A norvegnak is boven van meg ideje, hogy nagyot dobbantson.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 2., szerda 14:30

Mondjuk nem fair egy meccsből kiindulni, de a magyar-norvégon olyan mértékben lógott ki Ödi hogy az már nekem fájt. :x
Love football, hate antifa.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2015. december 2., szerda 13:58

Alapvető dolog szerintem hogy amíg ilyen ellenfeleket kapunk, a fiatal srácoknak kell lehetőséget adni. Viszont Ødegaard hiánya tényleg kérdés. Aki nézi Castilla meccseit tud valamit mondani róla? Gyakorlatilag teljesen eltűnt, igazán passzolhattuk volna a Rayonak mondjuk ennyi erővel. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 2., szerda 13:22

miro írta: Okos volt ott is Perez papa,egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Ennyire nem jelenthető ki, eddig annyi tuti, hogy az első ligában Halilovic nagyon üde színfolt ilyen fiatalon és a Gijon legfontosabb láncszeme, de ugyebár odegaard pedig játszott eddig fél órát vagy 40 percet a La Ligában, szóval ennyire kategórikusan ezt nem jelenteném ki.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. december 2., szerda 12:08

babaking írta:
csabi87 írta:Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Azért a hátsó alakzat sem piskóta: a Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart és Á. Tejero névsorból lehet válogatni. Pontosabban kiválasztani hogy ki legyen a 4. és ki a csere :D
Ennyien maradtak, igen.
A keret csak erre a kupameccsre érvényes, idegenben, bárhol, ezzel a védelemmel ütni kell egy harmadosztályú csapatot, kívánom, hogy mindenki olyan lelkesedéssel focizzon, mint Lucas Vázquez szokott, és nem lesz probléma. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 2., szerda 12:03

CS0ki írta:
És már ide se fér be Odegaard? :hmmm: Azért az több, mint érdekes, valami ott se stimmel. (függetlenül attól, hogy én nem aggódom azon, ha nem 17 évesen kezd alázni, igazából a nevét se nagyon kéne ismernie senkinek még, csak így alakult az átigazolás, de most kb annyit kéne tudni, hogy van egy nagyon fiatal arc a castillában, akiből még komoly játékos lehet.)
Ehelyett azt tudjuk hogy van egy nagyon fiatal srác,aki elvileg nagy tehetség és annyit keres mint az egész Castilla kerete.


Okos volt ott is Perez papa,egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. december 2., szerda 12:01

csabi87 írta:Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Azért a hátsó alakzat sem piskóta: a Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart és Á. Tejero névsorból lehet válogatni. Pontosabban kiválasztani hogy ki legyen a 4. és ki a csere :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 2., szerda 11:14

Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
És már ide se fér be Odegaard? :hmmm: Azért az több, mint érdekes, valami ott se stimmel. (függetlenül attól, hogy én nem aggódom azon, ha nem 17 évesen kezd alázni, igazából a nevét se nagyon kéne ismernie senkinek még, csak így alakult az átigazolás, de most kb annyit kéne tudni, hogy van egy nagyon fiatal arc a castillában, akiből még komoly játékos lehet.)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 2., szerda 10:45

Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég