Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 9., kedd 18:38

Los Blancos írta:
erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?
Én Kondogbiat hoznám (tudom h nem ugyan az a poszt)
de én számolok jövőre egy Gündogannal és ha most még nem is mennek sokan azért idény közben kiderül h kibe van potenciál, lehetőség és kire számít Ancelotti.
Ha Kondogbia és Casemiro sem válik be(amit kétlek :D ) akkor szerintem jövőre sokkal nagyobb lesz a választék MINŐSÉGI középpályások között ráadásul nem is buknánk 30 milkát (persze nem szabad azonnal kudarcnak vélni illarrat).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 9., kedd 18:33

Los Blancos írta:
erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?

Nem tudom,de ez nem jelenti azt,hogy nincs,sőt.....100% hogy van,csak én nem vagyok képben,mivel alig tudok meccseket nézni.
Mivel minden évben valahonnan felbukkan egy -egy nagy ász(portugál liga,francia,stb.....) így simán elképzelhető hogy lesz még név,és lesz is.......vannak,csak még nem beszéltünk róla.

Lesz még meglepi itt azt tippelem.

:ozil: :ozil:

Pl banega,ahogy shutter is írta....de van még biztos több is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 18:32

más alternatíva
hát ilyen cabaye,medel,moussa sissoko,matuidi,mvila,banega,l.bender,guarín féle vonulat van még, de róluk senki nem beszél.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 9., kedd 18:21

erratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Mégis kicsoda aki legalább az ő szintjén képviseli és hozható?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 9., kedd 18:13

És zárásként annyit elmondanék, hogy nyilván Zidane és Ancelotti tudja mit csinál, vagy mi kell a csapatnak, hozzájuk képest semmi közöm a focihoz. Csak nem szeretném, ha Illarraért 30 vagy 40 millát kellene csengetni, mert szerintem sehol nem ér ennyit, és nem is Ő kellene nekünk elsősorban.
Én ezzel nagyon egyet tudok érteni.Ha 15,maximum 20 millió lenne az ára.,azt mondom ámen.De hogy egy olyan játékosért,akit igazából el sem akar adni a klubja,hisz ezért tették rá ezt az irreális összeget,görcsösen kidobjunk 30 gurigát,csak mert spanyol,nekem minden esetre nonszensz....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 17:18

Ezt már többször is írtad, és elfogadom a véleményed, de nem értek egyet. :)
Hűű, igen, rémlik, hogy beszéltünk erről, de sajnos nem emlékszem már az álláspontodra. Felfrissítenéd az emlékeimet? :)

Vagy Te hogyan tudnád elképzelni ezt a dolgot, illetve a védekezés részt. Lehet, hogy csak nekem mániám ez a sebesség dolog. Meg alapesetben egyetértek azzal az érvvel is, amit sokszor felhoznak, hogy csapatszinten kell védekezni. Ez abszolút igaz. De ez is valamilyen szinten univerzalitást igényel minden játékostól, illetve nagy taktikai fegyelmet. Nálunk szerintem nem lenne/lesz ez olyan hatékony, hogy adott esetben egy védekezésben súlytalanabb középpályát elbírjon a csapat. És persze nekem sincs sok elvárásom jövőre, főleg, hogy komoly változásokat várnék el a csapat játékát illetően.
Alonso és Illarra(aki szerintem annyira nem lassú, mint szőr Xabi) is remekül működhet, ha nem Khedira rambózik mellettük.
Erre is próbáltam kitérni, de akkor meg főleg nagyon lassúnak érezném a középpályánkat, ha egyszerre szerepelne Xabi és Illarra. Ráadásul én Modricot nagyon szeretném a kezdőben látni, a legjobb képességű középső középpályásunk, viszont vele megint csak stabilitási problémáktól tartanék, annak ellenére is, hogy szerintem a horvát hatékonyan tud besegíteni a védekezésben is.
Szóval megint oda érek, hogy Illarra helyett akkor keresni kellene olyan embert, aki megfelelőbb a középpálya 3. helyére Alonso és Modric mellé.
Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy szerintem Xabi és Ő egyszerre a legritkább esetben lesz csak kezdő, a fiatal baszk Alonso alternatívája lesz.


Hirtelen nem találom, de mintha olyat olvastam volna, hogy a Real megfigyelői nem elég jók, hogy előszedjenek egy Pogba, Verratti, Vidal szintű tehetséget. Ez meg nonszensz azért. Persze az említett emberek tényleg átlag feletti tehetséggel rendelkeznek (kettő persze még csak ígéret), de biztos vagyok benne, hogy lehetne találni megfelelő embert, olyan a mesében nincs, hogy a világon sehol nem futkározik olyan középpályás, aki szintén fiatal, tehetséges, és az ára jóval csekélyebb, mint Illarramendié. Nem is értem minek alkalmaz a klub megfigyelőket, évek óta nem került ki az utánpótlásból sem senki, aki előzetesen hipertehetségnek volt kikiáltva.


És zárásként annyit elmondanék, hogy nyilván Zidane és Ancelotti tudja mit csinál, vagy mi kell a csapatnak, hozzájuk képest semmi közöm a focihoz. Csak nem szeretném, ha Illarraért 30 vagy 40 millát kellene csengetni, mert szerintem sehol nem ér ennyit, és nem is Ő kellene nekünk elsősorban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 9., kedd 17:11

Már egy ideje gondolkodtam, milyen mezt kellene idén venni. De szerintem az Alonsosra fogok beruházni, ha marad. Ki tudja meddig láthatjuk még habfehérben, és azt viszont kijelenthetjük, hogy nagyon meghatározó játékosa (volt) a csapatunknak. 
Én ezt neharagudj de ezt nem értem.Én,bár mindig tiszteltem a Real Madrid nagy sztárjait,sose akartam egy olan mezt,amin valaki más màs van.Èn ha veszek egyet,rányomatom a 72-est(mer akkor születtem)meg a becenevem(ami nem Morientes :D )aztán vagyok aki vagyok.Mért én(bármilyen hülyén hangzik)nagyobb madridistának tartom magam mint pl Xabi.Nekem nincsenek,meg sose lesznek,problémáim a klubal,ami egy profi játékosnak,legyen szó bárkiről,lehetnek.Nekem ez a csapat az életem,míg egy játékosnak ,pont azért mert profi,nem jelent olyan sokat.Lehet hogy zavaros amit most irkálok,meg azt is elismerem ha valakinek van egy nagy kedvence a klubnál,akinek tiszteletére megveszi a nevével fémjelzett mezt,de az igazság az,hogy csak nagyon kevesen fejezik be adott csapatnál a pályafutásukat...nem akartalak sem megbántani,személyeskedni meg pláne nem,de az biztos hogy én nagyon kevés játékos mezét venném meg,de a kedvenc csapatomét azt mindig...elnézést az off-ért...

Illaramendi meg valóban nem èr 30 milliót,még akkor is azt mondom ha a szezonba valami elképesztőt produkál.Verattit sokalltàk 20-ért,aki már bizonyított a BL-be,míg sokan Illara qualitásait nagyra tartják,holott volt egy jó szezonja a PD-ba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 16:44

Anthony írta:Nekem ez a fiatalítás-spanyolosítás egyszerre túlzás. Sosem tudunk egyensúlyt tartani...nagyon kellene legalább 2 darab tapasztalt arcot is igazolni, akiről lehet tudni mire képes, lehúzott pár évet a BL-ben is, képes vezető szerepet betölteni.
Most ki a legidősebb a csapatban, Pepe és CR? Utánuk az özönvíz?
Ez a spanyolosítás is, 5-ből 2 ha bejön már jók vagyunk, de 30 milliók röpködnek u21-es játékosokra, hát sosem tanulnak ezek?

Nekem a jelenlegi igazolásokkal/ismert tervekkel az elvárásom 0 kupa a következő szezonra, esetleg a 2-ik évre kialakulhat valami. Aztán nem bánom, lepjenek meg.
Más dolog, hogy valaki idős meg, hogy tapasztalt. Lehet sok a 23-24-25 éves játékosunk, de szinte mind rengeteg tapasztalattal rendelkezik már európai porondon is. Ráadásul nagyjából ők adják a csapat gerincét is... A spanyolosítás meg sosem árt, mivel jelenállás szerint szinte minden évben ki kerül egy újabb komolynak ígérkező játékos és náluk folyik a legjobb nevelés is, ahogy tapasztalhattuk is. Viszont nem mindenáron kellene ezt csinálni, mint most Illarramendi esetében a 30 millió.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. július 9., kedd 16:13

A Le Parisien szerint Ancelotti szerződésében van egy záradék miszerint nem igazolhatunk a PSG-ből, egyelőre nem ismert, hogy csak idén nem, vagy 1-2 évig nem igazolhatunk tőlük.

Ami a Sociedad-ot illeti, ha igazak a hírek, miszerint felrúgták az előzetes megállapodást, mert több lóvét és jobb feltételeket akarnak kiharcolni, akkor ott hagynám a pics@ba őket, szórakozzanak a saját himbilijükkel,
azt se értem miért kell mindig puszipajtásként viselkedni a klubokkal, erre fizetünk mindig rá.

Pont ma nyilatkozott az elnökük is, hogy volt egy beszélgetés, de nem tárgyaltak, elmondta, hogy számítanak rá, meg nem eladó, és nem hiszi, hogy kifizetjük érte a 30 milliót.

Közben Arturo Vidal tagadta, hogy meghosszabbította volna a szerződését a Juventus-al, van egy szerződése a klubbal és meglátja mi fog történni, a Madrid érdeklődésére elmondta, hízelgőnek találja, de ő a Juve játékosa.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 9., kedd 15:31

nekem az a fura, hogy ő nem kap esélyt.
új edző, talán új felfogás, ő pedig (nálam) mindenképp jobb játékos, mint mondjuk illarramendi.
ráadusul ő tudtommal a tietek, nem kellene érte fizetni.
Ő gyakorlatilag nem a miénk már. Kölcsönbe van adva, és 5,5 millióért megveheti a Dortmund, amit nyilván ki is fognak használni...
Nekem a jelenlegi igazolásokkal/ismert tervekkel az elvárásom 0 kupa a következő szezonra,
Nekem az igazolások előtt is pont 0 volt az elvárásom. :) De nem ezzel van most sem a gondom.
Egyszerűen nem jut eszembe olyan játékos, aki még nem volt se nagyválogatott, se BL-ben nem alkotott, elmúlt 23 éves és 30 milliót adtak érte. De még az első osztályban is csak 50 meccse van.
Tényleg, mondjon bárki hasonlóü játékost, aki akár csak 20 millóba került.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. július 9., kedd 15:25

CS0ki írta:
Azért ennyi, mert ennyi a kivásárlási ára. De ezt Te is tudod.
Azért nem több, de miért nem kevesebb? Isconak 35 volt a kivásárlási ára, mégse annyiba került.
Azért mert a Sociedad nem akarja eladni. Erre van a kivásárlási záradék. Azt meg már írtam, hogy a Málagának sürgősen kell a pénz.
CS0ki írta:Nálam egyszerűen kevés a gyerek, az alapján, amit láttam. Ha nem tudunk mást hozni, akkor ne hozzunk. Most azért hozzunk valakit 30 millióért, mert nincs más?
Nem. Azért hozzuk, mert nincs más, mert kell valaki arra a posztra, ÉS mert az illetékesek (Ancelotti, Zidane, talán Pérez) látnak benne fantáziát. De ezt is írtam.
CS0ki írta:... nem látom mi indokolja ezt az árat.
Az, hogy nem akarják eladni, és ennyi van a kivásárlási záradékban.
CS0ki írta:Hozzuk Kndogbiát akkor, nézzünk szét a többi piacon, csináljunk akármit. Gündogán volt vagy 5 millió, kb annyi első osztályú tapasztalattal mint Illarramendi. Elhoztuk Sahint 10 millióért, akit a bundesliga legjobbjáénak választottak. A BL győztes Alonso volt 35 millió.
Kondogbia nem az a poszt tudtommal. Olyan jó megfigyelőink nincsenek, akik a "semmiből" előrántanak egy Verrattit, Gündogánt vagy Pogbát. Sahin meg sérülten jött, azt most nem tudom, hogy Alonso meg Sahin esetében mennyi volt hátra a szerződésükből. Ezt tudja valaki?
CS0ki írta:
Lewandowski szerződése jövőre lejár, most tudnának belőle utoljára pénzt csinálni, menni is akar, de inkább maguknál tartják még egy évet (büntetésből).
Lewandowski-t eladnák mint a szél, ha nem a bayernbe akarna menni. Ahogy megtették Sahinnal vagy Kagawa-val is.
Ezzel én is tisztában vagyok, de nem akar máshová menni, csak a Münchenbe. Ezért írtam oda, hogy "büntetésből" tartják meg.
'shutterisland írta:
Elhoztuk Sahint 10 millióért, akit a bundesliga legjobbjáénak választottak.
nekem az a fura, hogy ő nem kap esélyt.új edző, talán új felfogás, ő pedig (nálam) mindenképp jobb játékos, mint mondjuk illarramendi.ráadusul ő tudtommal a tietek, nem kellene érte fizetni.
Ő kölcsön keretében Dortmundban van, év végi vásárlási opcióval. Lényegében már nem a mienk.
Anthony írta:Nekem a jelenlegi igazolásokkal/ismert tervekkel az elvárásom 0 kupa a következő szezonra, esetleg a 2-ik évre kialakulhat valami. Aztán nem bánom, lepjenek meg.
Azok akiket eddig olvastam, mind csak a 2. évtől várják/várjuk a kupá(ka)t, első év az építkezésé. Akkor is az lett volna, ha Verratti és Vidal jön.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 9., kedd 15:20

Nekem ez a fiatalítás-spanyolosítás egyszerre túlzás. Sosem tudunk egyensúlyt tartani...nagyon kellene legalább 2 darab tapasztalt arcot is igazolni, akiről lehet tudni mire képes, lehúzott pár évet a BL-ben is, képes vezető szerepet betölteni.
Most ki a legidősebb a csapatban, Pepe és CR? Utánuk az özönvíz?
Ez a spanyolosítás is, 5-ből 2 ha bejön már jók vagyunk, de 30 milliók röpködnek u21-es játékosokra, hát sosem tanulnak ezek?

Nekem a jelenlegi igazolásokkal/ismert tervekkel az elvárásom 0 kupa a következő szezonra, esetleg a 2-ik évre kialakulhat valami. Aztán nem bánom, lepjenek meg.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 15:19

Elhoztuk Sahint 10 millióért, akit a bundesliga legjobbjáénak választottak.
nekem az a fura, hogy ő nem kap esélyt.
új edző, talán új felfogás, ő pedig (nálam) mindenképp jobb játékos, mint mondjuk illarramendi.
ráadusul ő tudtommal a tietek, nem kellene érte fizetni.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 9., kedd 15:11

numberone1 írta:Verattit jobb és tehetsegesebbnek tartom Illanal. Nalam az pluszt jelent, ha a kozeppalyasban van kello agresszivitas(harcossag)...ezek a dolgok jobban benne vannak az olaszban mint a spanyolban. De nem vagyok ellene Illa erkezesenek sem. Csak jojjon vmelyik Kondogbiaval karoltve
15 környékén én is nagyon szeretném Kondogbiat, még akkor is, ha esetleg egy évet kölcsönbe megy. Még nem üti meg a Real szintjét - bár ha új projekt lesz jövôre, talán nem lesznek rögtön az elején hatalmasak az elvárások és így elférhet még a mi kezdônk közelében is - de úgy gondolom, hogy pár éven belül jó játékos lehet. Fontos poszton játszik, amihez kell a rutin, a tapasztalat. Még nagyon fiatal, de Pogba után talán a franciák legnagyobb KP tehetsége. Ha nem hozható az egyik, én mindenképpen beruháznék a másikra.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 9., kedd 15:05

Verattit jobb és tehetsegesebbnek tartom Illanal. Nalam az pluszt jelent, ha a kozeppalyasban van kello agresszivitas(harcossag)...ezek a dolgok jobban benne vannak az olaszban mint a spanyolban. De nem vagyok ellene Illa erkezesenek sem. Csak jojjon vmelyik Kondogbiaval karoltve
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. július 9., kedd 15:04

Azért ennyi, mert ennyi a kivásárlási ára. De ezt Te is tudod.
Azért nem több, de miért nem kevesebb? Isconak 35 volt a kivásárlási ára, mégse annyiba került.
Nem vagyunk palimadarak, mert valaki KELL Alonso mögé/helyett, mert Ő most tér vissza sérüléséből, jövőre elvileg elmegy. Verrattit nem tudtuk hozni, ahogy Gündogant sem. Illaramendit tudjuk, más tehetségről vagy mozdítható top játékosról nem tudok, az edzői stáb lát benne fantáziát, még ha itt többen nem is, és kell is valaki arra a posztra, szóval jön.
Nálam egyszerűen kevés a gyerek, az alapján, amit láttam. Ha nem tudunk mást hozni, akkor ne hozzunk. Most azért hozzunk valakit 30 millióért, mert nincs más? Én alapvetően annak a híve vagyok, hogy hozzunk fiatal tehetésget, ha nincs tuti megoldás, de nem ennyiért. Azt mondom 20 millió oké, mert igazából 12-15 milliónak gondolnám, de mondjuk rá, hogy kényszerhelyzetben vagyunk, legyen 20. De 30 millió??? Egy alig bizonyított játékosért, aki mindezt nem is annyira fiatalon ért el, nálam ez egyszerűen kevés, nem látom mi indokolja ezt az árat.

Hozzuk Kndogbiát akkor, nézzünk szét a többi piacon, csináljunk akármit. Gündogán volt vagy 5 millió, kb annyi első osztályú tapasztalattal mint Illarramendi. Elhoztuk Sahint 10 millióért, akit a bundesliga legjobbjáénak választottak. A BL győztes Alonso volt 35 millió.
Lewandowski szerződése jövőre lejár, most tudnának belőle utoljára pénzt csinálni, menni is akar, de inkább maguknál tartják még egy évet (büntetésből).
Lewandowski-t eladnák mint a szél, ha nem a bayernbe akarna menni. Ahogy megtették Sahinnal vagy Kagawa-val is.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 9., kedd 14:58

R.M.C.F írta:Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Milyen mas alternativara gondoltal? (Vidal, Pogba, Verratti, Gundogan nem hozhato)
Az UEFA ma nyilvánosságra hozta az Év játékosa-díj jelöltjeit. A listán egy Real Madrid játékos van, ő pedig nem más, mint Cristiano Ronaldo. A portugál klasszis mellett több Bayern játékos is ott van a listán: Schweinsteiger, Müller, Ribery, Robben, egy manchesteri: Van Persie, a walesi Gareth Bale, a dortmundi Lewandowski, valamint Messi, és a PSG játékosa, Ibrahimovic is megtalálható. A díjat augusztus 29-én adják majd át, a Bajnokok Ligája csoportkörének sorsolásakor.
Sok ertelme nincs, ugyis messi nyeri..

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. július 9., kedd 14:53

R.M.C.F írta:Verratti jobb mint Illarra? Nem nagyon láttam őket,de biztos vannak akik többet.....ők megmondhatnák. Az olaszt 1x láttam,akkor sem győzött meg,ügyes azt nem kétlem,de azért ne essünk mindjárt hasra .......Illarra meg azért alapember egy bl-be jutó csapatban. Lehet ez az ok,de az igaz hogy az ár drága.....én főleg így hogy most szarakodnak és variálnak sarkon is fordulnék.....és agyő.
Mennék más alternatíva után.....aztán majd lesz ahogy lesz. Az biztos hogy kp-ást még fogunk igazolni,az 100%,de még azt sem zárom ki,hogy kettőt.
Verratti magasabb szinten játszott már tavaly is, holott 2 évvel fiatalabb, mint Illarramendi. A baszk csapata bejutott ugyan idén a BL-be, de az olasz már tavaly is ott volt. Méghozzá elég meggyôzô játékkal.
Nekem kicsit olyan érzésem van (igaz Illarrat csak 2-3 meccsen láttam), hogy Verratti a mélységi irányítók modernebb, feljavított, aktualizált verziója. Technikás és jól lát a pályán - ez a másik srácra is igaz - de emellett sokkal agresszívebb a játékstílusa és jelentôsen gyorsabb. Ez vagy egy új vonulat kezdete, vagy egy baromira egyedi játékos születése.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:52

Verrattira én a barca elleni bl meccsen figyeltem fel a visszavágón. Nekem tetszett a játéka, letámadták mégsem jött zavarba, nagyon jól ki tudta hozni a labdát, abszolút technikás jó kis játékos, védekezésben is otthon van. Ja és novemberben lesz 21, miközben Illara már 23-at töltött idén márciusban.

Én az olaszt szívesebben látnám, de semmi esélye ennek a transzfernek.
Love football, hate antifa.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. július 9., kedd 14:50

Sztem jelenleg mindenképp Illara jobb, mint Veratti
viszont az olaszban több a potenciál
és egyik sem vkp, inkább középső középpályások, pont mint Alonso eredetileg...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég