Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 3., csütörtök 13:55

realistahuni írta:
Teszem hozza 99/2000-Ben hasonló szitu volt aztán a kedvenc Madridom behúzta a számomra legkedvesebb Bl-t :)
Most látom, hogy pont 16 éve, 1999 december 3-án kikaptunk otthon a Zaragozától 1-5-re ezzel visszacsúsztunk a bajnokságban a 17-ik helyre. :lol:
Ha jól emlékszem RMCF ekkor lett Real szurkoló.( tényleg vele mi van? rég nem írt ide :-( )
Komoly lehetett ezek után tavasszal leverni egy MU-t és egy Bayernt majd a döntőben egy Valenciát akik azért akkoriban komolyak voltak. Szerintem nem volt olyan épeszű drukker aki elhitte volna hogy egyáltalán beleszólhatunk, nem hogy nyerjünk.
Elképzelem ha most 17-ik helyen állnánk mi lenne a fórumon. :mrgreen:
Jött egy Anelka aki olyan tavaszt hozott le akit azután sem mar soha. :) McManaman gólja is, Redondo a csúcsot futotta, Raullal együtt. Pedig arról is volt szó akkoriban, h kizárnák a csapatot mert akkora adósság volt. Öregszem úgy tűnik ha mar ezek 16 éves emlékek, pedig tegnap volt a fekete mezes Real meg szinte, hogy csodáltuk mi azt a trikót ah... :) most sem kisebb ezekre az esély, csak a fiukon múlik, hogy ossze akarjak e kapni magukat.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 3., csütörtök 13:45

Addig nincs értelme kirúgni Rafát, amíg Perez nem változik meg. Persze, ő ezt nem fogja belátni, eltávolítja úgy mint Carlot és majd jön egy következő báb (remélem nem Zizu, akinek itt véget is érne a Madridi edzőkarrier, mert 100%, hogy belebukna Perez ámokfutásába, mint eddig mindenki), mert persze az edző a hibás (tavaly óta tudjuk, hogy nem, nem az edző a hibás, ő csak abból főz, amit a presidente összeállít). Alapból azért Benitez jött, mert kellett egy nagyobb név, de az igazi ászok közül senki nem csicskulna be Pereznek, pedig ez mindenkinek nyilvánvaló volt a nyáron, hogy ide csak egy báb kell. Fejétől bűzlik ez a hal is, és sajnos tudjuk, hogy hogyan végződött ugyan ez a mese legutóbb... :'(

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 3., csütörtök 13:37

Teszem hozza 99/2000-Ben hasonló szitu volt aztán a kedvenc Madridom behúzta a számomra legkedvesebb Bl-t :)
Most látom, hogy pont 16 éve, 1999 december 3-án kikaptunk otthon a Zaragozától 1-5-re ezzel visszacsúsztunk a bajnokságban a 17-ik helyre. :lol:
Ha jól emlékszem RMCF ekkor lett Real szurkoló.( tényleg vele mi van? rég nem írt ide :-( )
Komoly lehetett ezek után tavasszal leverni egy MU-t és egy Bayernt majd a döntőben egy Valenciát akik azért akkoriban komolyak voltak. Szerintem nem volt olyan épeszű drukker aki elhitte volna hogy egyáltalán beleszólhatunk, nem hogy nyerjünk.
Elképzelem ha most 17-ik helyen állnánk mi lenne a fórumon. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 3., csütörtök 12:58

Értem en a kockázatot de ez a keret nagyon erős, esélyes bármire is. De! Eddig sem álltak be Rafa mögé a játékosok (teszem hozza nem az edző hibája de nincs mit tenni ez van) akkor eztán majd meg fog érte szakadni a csapat? Pláne a kiskirályok? Esélytelen kb kiröhögik. Zidane CR-nel is nagyobb focista volt, neki nem igen mernének pofázni. Kell melle egy fickó aki rutinos es tud neki sugni illetve kontrollálni. Ha motiválja a fiukat akkor meg bármi lehet, a csapat nem felejtett el focizni. Jut eszembe Rault is minél hamarabb hozni kene mar hazafele, ha van benne harag akkor bocsánatot kérni, mert rajuk kell épiteni. Észre kene venni, hogy mi nem vagyunk a Bayern, ezek a játékosok kevés embert tisztelnek, na pont azokra kene epiteni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 3., csütörtök 12:48

chronic írta:Ha másra nem, akkor legalább arra jó lenne egy kupakiesés,hogy takarodjon a pincér, felőlem a BL-ből is kizárhatják a csapatot, csak húzzon el, bár az lenne a szép ha kézen fogva Perezzel mondanának le.
Az szep. Jobban utalod Benitezt, mint amennyire a realt szereted?! :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. december 3., csütörtök 12:47

Realista24 írta:Na, olvasom, hogy Rafát kirúghatják, ha jön a kizárás. :lol: :lol:
Hát, ennyit megér a Király-kupa búcsú
Most amíg a vezetőség olyan, amilyen, jöhet a padra akárki helyette, semmi nem fog változni. Ha nem lesz más, és Zidane ülne oda Benítez helyett, annál szvsz az is sokkal jobb lenne, ha szezon végéig minden mindegy alapon már maradna a pincér - persze egy ilyen blama után valakire rá kell húzni a vizes lepedőt. :roll: Nyilván fogalmatlan az emberünk, de most belehajszolni magunkat egy újabb edzőcserébe nem látom sok értelmét.

Zidane még nem áll rá készen technikailag, ezt ő is elmondta, meg gondolom mentálisan sem (bár úgy nem is lehet felkészült az ember fia erre a posztra, ebben a csapatban, ezzel az elnökkel). Én nem siettetném a felhozatalát a felnőtt csapat élére. Persze aztán ott van a másik oldal is, hogy veszítenivalója lassan már nem lenne ezzel a csapattal, ha meg valamiért jól jön ki végül, azzal nagyot nyer.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 3., csütörtök 12:45

Ha másra nem, akkor legalább arra jó lenne egy kupakiesés,hogy takarodjon a pincér, felőlem a BL-ből is kizárhatják a csapatot, csak húzzon el, bár az lenne a szép ha kézen fogva Perezzel mondanának le.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. december 3., csütörtök 12:40

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:Pérez okosan intézi Rafa kirúgását. Így nem kell bevállalnia, hogy hibázott. :mrgreen:
Mekkora lenne ha így oldotta volna tényleg meg, hogy ne az ő nevét skandálva lobogtassanak fehér zsebkendőt. :D (Egyébként itt most jó kérdés, hogy valójában kinek is kell az ilyenekre figyelni a klubnál, mert ha a vezető edzőnek, akkor nagyon hamar új klub után nézhet)
Én nem tudom, de valószínű a stábban van valaki aki erre figyel. A stábért meg ugye Benitez felelős.

Ami idén folyik amúgy egy bohózat, kezdve a De Geas sztorival... Perez már nagyon a végét járja... Akárhogy megy el Benitez, azzal szerintem Pereznek vége. Kivéve ha idehoznak valakit és megnyerjük a 11.-et ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 3., csütörtök 12:34

Realista24 írta:Pérez okosan intézi Rafa kirúgását. Így nem kell bevállalnia, hogy hibázott. :mrgreen:
Mekkora lenne ha így oldotta volna tényleg meg, hogy ne az ő nevét skandálva lobogtassanak fehér zsebkendőt. :D (Egyébként itt most jó kérdés, hogy valójában kinek is kell az ilyenekre figyelni a klubnál, mert ha a vezető edzőnek, akkor nagyon hamar új klub után nézhet)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 3., csütörtök 12:32

Realista24 írta:Pérez okosan intézi Rafa kirúgását. Így nem kell bevállalnia, hogy hibázott. :mrgreen:
A nem tudomot már ellőtte egyszer, valamit ki kellett találni :lol:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 3., csütörtök 12:26

Realista24 írta:Na, olvasom, hogy Rafát kirúghatják, ha jön a kizárás. :lol: :lol:
Hát, ennyit megér a Király-kupa búcsú
Remelem így is lesz, valakinek mennie kell mert ez mar no comment kategória. Sajnos bármekkora kedvencem is Benzinek is ennyi volt szerintem. Más lehetőség nem lesz akkor le kell ültetni Zidane-t, kell melle egy jo segítő, aztán hátha tekintélynek köszönhetően elviszi a hatan a csapatot. Kockáztatni kell. Rafanal rosszabb taktikailag nem lehet. Nincs tapasztalata? Majd lesz, a tehetség megvan benne. Bár a felsővezetésben is kene legyen pár emberben annyi becsületnek, hogy feláll a székből. Teszem hozza 99/2000-Ben hasonló szitu volt aztán a kedvenc Madridom behúzta a számomra legkedvesebb Bl-t :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 3., csütörtök 12:24

Pérez okosan intézi Rafa kirúgását. Így nem kell bevállalnia, hogy hibázott. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 3., csütörtök 12:18

Szerintem azaz 5 milla a vételár+1 év fizu
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 3., csütörtök 12:15

Na, olvasom, hogy Rafát kirúghatják, ha jön a kizárás. :lol: :lol:
Hát, ennyit megér a Király-kupa búcsú
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2015. december 3., csütörtök 12:13

oroszisti írta:Amúgy erre az 5 millióra van hivatalos info ?
Abszolút semmi. Az angolok egyik agymenése volt emlékeim szerint. Körülbelül 1-1,5 millió eurót kap éves szinten (a Bayern is ennyit kínált neki), ami szintén nem kevés egy ilyen fiatal játékos esetében.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. december 3., csütörtök 12:06

morientes írta: De èn olyat nem irtam hogy nem lesz belole semmi.
morientes írta:Ès akkor ugye,tèrjunk vissza majd ha 22 lesz.Csak addigra már règen sokan azt se tudják majd hogy kicsoda.De az biztos hogy már addig nem lesz itt
[/quote]


Amúgy erre az 5 millióra van hivatalos info ?
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. december 3., csütörtök 12:03

Nagyon rá vagy kattanva erre a Castillaból se emelkedik ki témára. :D
Mert olyan sokan kiemelkedtek a Castillaból, akik aztán meghatározó játékosok vagy akár sztárok is lettek. Főleg 16 évesen már kiemelkedtek. Teljesen igazad van... :lol: De tudom, ők nem 5 milliókat raktak/raknak zsebre évente.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 11:59

Majd egynyári slágerekhez és Justin Bieberhez hasonlítottad, mi ez, ha nem szapulás? :mrgreen:

Kritizálni bárkit lehet, de ne egy 16 éves gyerek - aki felnőttek között nevelkedik 16 évesen!!! - legyen már a Real Madrid legnagyobb gondja. Minden egyes labdaérintésén látszik a srácnak hogy mekkora tehetség, én nagyon csalódott lennék, ha nem hozná ki magából, ami benne van.
De èn olyat nem irtam hogy nem lesz belole semmi.Csak azt,hogy nem fogják megvárni,hogy betoltse a 22-ot,itt meg pláne nem.Ezzel asszem nem mondtam ujat.
Igen,nagy az esèly hogy eltunjon a sullyesztobe,sanszosabb mint az hogy nem,ha ezzel megbántottam,akkor elnèzèst kèrek.
Azzal meg hogy itt nevelkedik nincs is gond,sokan nevelkednek/kedtek itt,no de nem 5 millioert èvente.Szal èrtsuk már meg,nekem nem a gyerekkel van problèmám,hanem avval a marhával,aki rábolintott rgy ilyen osszegu szerzodèsre.
Meg azzal van a gond,hogy ossza az èszt egy Zidenin Zidane-nak,de ugy,ès ezt most irom le utoljára,hogy mèg a castillabol sem emelkedik ki.
De èn tènyleg elengedem már ezt a Martin tèmát.Aki èrti,mire akarom kihegyezni jo,aki meg azt gondolja,hogy szemèlyes bosszuhadjáratot folytatok egy szerencsètlen gyerek ellen,akit mèg a kocsmában sem szolgálnak ki,lelke rajta.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. december 3., csütörtök 11:42

Pipita írta:Illett volna, csak ezt Pereznek kellett volna elmagyarázni. Semmi nem magyarázta a 91 milliót. Semmi.
Nem Perezt akarom védeni, de az Istenként tisztelt Zizou is áldását adta a walesi-re.
Merci Zizou!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3136
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. december 3., csütörtök 11:40

Én is visszaolvastam, ezt írtad:
morientes írta:Ès akkor ugye,tèrjunk vissza majd ha 22 lesz.Csak addigra már règen sokan azt se tudják majd hogy kicsoda.De az biztos hogy már addig nem lesz itt
Majd egynyári slágerekhez és Justin Bieberhez hasonlítottad, mi ez, ha nem szapulás? :mrgreen:

Kritizálni bárkit lehet, de ne egy 16 éves gyerek - aki felnőttek között nevelkedik 16 évesen!!! - legyen már a Real Madrid legnagyobb gondja. Minden egyes labdaérintésén látszik a srácnak hogy mekkora tehetség, én nagyon csalódott lennék, ha nem hozná ki magából, ami benne van.
Akkor ezt vegyuk figyelembe Gareth Balenèl
Illett volna, csak ezt Pereznek kellett volna elmagyarázni. Semmi nem magyarázta a 91 milliót. Semmi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég