Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 4., péntek 14:02

Jöttök itt a teóriákkal, aztán csak a Leonardoval harcolnak majd.. :lol:
(trailerből van a kép, aki azt nem látta, annak spoiler)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 4., péntek 12:59

Kerlon írta: AmúgySpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kétlem, hogy eltennék láb alól a második fellépése után Supermant, illetve ugye azt írják, hogy Bruce álmodja a sivatagos jelenetet, ami lehet csak rémálom lesz, de mi van ha a jövőt látja valami okán? Abban ott van Supi.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Igen , az álom elméletet én is kukázomtam és ez a jelenet a jövőben játszódik , viszont nem látomás . Nézd csak meg a trailert újra 2,06-tól , azok a repülő zöld valamik nagyon úgy néznek ki mind a paradémonok , akik Darkseid csicskái . Darkseid pedig nem jön csak úgy a Földre . Szerintem ez a jelenet az Igazság Ligája film idején játszódik . Arra pedig hogy miért van ott Supi , Darkseid feltámasztja , átmossa az agyát és Őt felhasználva akarja leigázni a Földet .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 4., péntek 9:54

ziro4vr írta:Nem gondoltam volna, de messze Affleck a legerősebb pont eddig.
Meg Alfréd. :mrgreen:

AmúgySpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!kétlem, hogy eltennék láb alól a második fellépése után Supermant, illetve ugye azt írják, hogy Bruce álmodja a sivatagos jelenetet, ami lehet csak rémálom lesz, de mi van ha a jövőt látja valami okán? Abban ott van Supi.
Nagyon várós a film, fura, hogy Aquamanékből még semmit se látunk, bárSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!lehet, hogy Superman halála(?) után tűnnek fel a többiek és ezért alakul majd meg a Liga :happy: :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 21:13

:DDDDDDDDD
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: fiore » 2015. december 3., csütörtök 20:32

Én jelenleg csak a Suicide squadot várom, de az még messzebb van.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Leto mit tud kihozni Jokerből, ill. meg tud-e felelni a hatalmas elvárásoknak. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy befogja majd a károgók pofáját. :salute: Harley érdekel még a filmből, a többi nem annyira mozgat meg.
.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 3., csütörtök 20:23

Valahogy ez engem a bejelentés óta nem vonz annyira mint jó pár még folyamatban lévő képregény film :hmmm: Lehet azért, mert nem annyira nőtt a szívemhez Superman. A Man of Steel kicsit csalódás volt, a Superman Returns meg nagyon rossz emlék :D Affleck szerintem jó Batman lesz , de ez a trailer se győzött meg, hogy nekem ezért rohanni kéne a moziba. Majd itthon nyílván megnézem, de nincs a lista elején. Deadpool :shifty: Nekem is olyan videójáték beütésű az egész, nem azt mondom, hogy rossz meg ilyenek, de túl epic akart lenni a trailer talán. Plusz amit írtatok is, nem tudom mennyi puskapor maradt a filmre.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 20:15

Kerlon írta:Amúgy szerintem pont ilyen jópofizósnak kell lennie Lutornak, kétszínű, undorító alaknak. Bár nem ebben a gyökér testben, de ez van.

oké, tényleg a jópofizás menne kifelé...
de ez tényleg egy bohóc!! Kb az osztály köcsöge karaktert alakíthatná a gyerek valami gimis filmben.
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 3., csütörtök 20:10

Nem gondoltam volna, de messze Affleck a legerősebb pont eddig.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 19:06

Bocsi a duplákért, fos az egerem. :( :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. december 3., csütörtök 19:03

Kerlon írta:Amúgy szerintem pont ilyen jópofizósnak kell lennie Lutornak, kétszínű, undorító alaknak. Bár nem ebben a gyökér testben, de ez van.
Kerlon dupla ismét. :mrgreen:

Nekem nagyon tetszett a trailer, pedig menekedtem tőle először, amikor meghallottam, hogy Superman vs Batman film lesz, én nem merengtem bele soha a képregények világába, nem tudtam, hogy ilyen előfordult valahol is, nem is nagyon láttam értelmét, mivel elvileg a jó érdekében harcolók miért is csapnának össze, de ez kemény lesz ezekkel a szereplőkkel. :hmmm:

CGI: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jaja, én is nagyot néztem, amikor megjelent a csaj a végén, olyan volt, mintha egy videójátékból lépett volna ki. :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. december 3., csütörtök 19:01

Ez inkább egy bohócra hasonlít, mint Lex Luthorra.

Mindegy, legalább tudom mire ülök majd be :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 18:40

Amúgy szerintem pont ilyen jópofizósnak kell lennie Lutornak, kétszínű, undorító alaknak. Bár nem ebben a gyökér testben, de ez van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 3., csütörtök 18:40

Amúgy szerintem pont ilyen jópofizósnak kell lennie Lutornak, kétszínű, undorító alaknak. Bár nem ebben a gyökér testben, de ez van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 3., csütörtök 17:34

bár Eisenberg ebben a parókában tényleg röhejes
Szerintem az a saját haja . :lol: :lol:
American Ultra-ban is hosszú haja volt .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 3., csütörtök 17:32

Mondjuk amúgy ez a CGI elég gagyi vagy nem tudom, mintha egy játék lenne.
Nem illik.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. december 3., csütörtök 17:21

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a Doomsday Supermanre van rákattanva? Vagy mi az,hogy őt megöli,Batmant meg nem?
Vagy Supi elküldi őket,hogy ők ne harcoljanak,mert esélytelenek?
Mert ha az lesz,hogy ott elkezdi Doomsdayt gyepálni Bat, de megússza semmi nélkül,Supermant meg megöli, akkor sírva fogok röhögni... :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 3., csütörtök 17:19

Eléggé adja a Batman, bár Eisenberg ebben a parókában tényleg röhejes.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mondjuk Doomsday helyett jobban örültem volna másnak, meg túl nagy gonosz így ő elsőre szerintem
Nem illik.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. december 3., csütörtök 17:11

Remy írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Doomsday legnagyobb erénye, hogy ő volt képes kinyírni Supermant. HA ezt nem lépi meg a Warner, akkor menjenek a fenébe... konkrétan értelmetlen volt behozni akkor Doomsday-t. Én úgy tudom elképzelni, HA meglépik, hogy a film végén lezúzza Supermant a szobránál. Majd a hullája felett ez fog lebegni. köpeny.

Lényegében Superman halála miatt is megalakulhatna a liga, mert a hősök ráeszmélnének arra, hogy vannak sokkal nagyobb problémák is a világban, mint ők maguk. Majd az Igazság Ligájában Superman visszatérne.

Igaz sablon lenne, de Doomsdaynek ki kell nyírnia Supermant!
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A mélyebb univerzumépítés érdekében MEG KELLene ölniük Supermant , több indok miatt is . Egyrészt a lakosság miatt , ugye a lakosság egy része nagyon nem szereti Superman-t , azt akarják hogy hagyja el a Földet . Superman halálával elszaporodna a bűnözés , a természeti katasztrófát elszenvedők is meghalnának , bebizonyosodna hogy szükségük van RÁ , de ez már késő bánat . Másrészt Bruce miatt , azt gondolja és lehet hogy jogosan hogy Superman felelőtlen , rosszul használja az erejét . Na itt tudna bizonyítani hogy akár az élete árán is megóvja az embereket . Superman esetleges halálból visszatérése is több módon történhetne . A Superman vs Doomsday rajzfilmben tetszhalott volt , mert a teste nagyon alacsony energiahasználatra kapcsolt , több nap is eltelt 1 szívverése között , ebben az állapotban nagyon sok idő eltelhet amíg visszanyeri az eszméletét és az erejét . Akár a JL film közepén is felbukkanhatna . Egy másik megoldás pedig nagyon badass lenne . A Superman - Son of Darkseid képregényt is felhasználva . Szupi meghal - Darkseid feltámasztja és agymosással a Fiának neveli - Supi vezeti Apokalipszis seregeit a Föld és a JL ellen és csak egy alapos elpicsázás után jörre rá hogy ki is valójában . >:] >:]
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. december 3., csütörtök 16:54

Még nem néztem meg amúgy, de gondoltam, hogy nem lesz egy hatalmas film. :)
Azért a két ribi miatt meglesem, ennyi elég is, hogy eladjanak egy trágya filmet. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 3., csütörtök 16:45

A két csaj jó, (a barna a rendező felesége) az ötlet is jó, de a film unalmas.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég