Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 9., kedd 17:54

Madridismo írta:Még mindig nem sikerült válaszolnod arra a kérdésre, hogy miért is nem villogott a magas a fontos meccseken (ellentétben Ronaldoval), hanem szépen kitértél a válaszadás elől.
Ezt a kérdést ( miért is nem villogott a magas a fontos meccseken ) ki tette nekem fel?? Hol találom ezt a felém irányuló kérdést? Linkeld be légy szíves biztos én voltam a figyelmetlen!
Előre is köszi!

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 9., kedd 17:47

Galacticos írta: :lol: :lol: :lol: :lol: ........... Már ezért érdemes volt ma ide benézni!!
Köszönöm!! :salute:


hát jobban megérdemelné mint messi akit már második éve radíroznak le a bl valamirevaló szakaszában. persze tudom fájt a foga.


:ozil: Szóba sem hoztam Messit!!! Egyezzünk meg abba a Madrid szurkolókon kívül ezt kevesen gondolják így és ez
fordítva Messire is igaz!

Avatar
Madridismo
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. július 6., szombat 17:31
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Madridismo » 2013. július 9., kedd 17:43

F.C.B. írta:
RealMadridFanatic írta:Ez mi? Most ez kemény volt? Érv nulla, csak a vihogás?
Már bocsánat de szerintem igen csak kemény volt. Aki idén CR-nek adná az címet (és fel sem merül Schweinsteiger, Müller, Ribery, Robben, neve) az ne írjon már olyat hogy nem vagyok elfogult! :lol: Én is elfogult vagyok egy picit de Messit akkor is csak max.3. helyre írnám az idén!!!!! Az én listám:
1. Schweinsteiger
2. Ribery,
3. Messi
4. CR
Na szóval ez egy kissé elfogult lista de az első és második helyre szóba se jöhet a két nagytudásúüberisten............
Még mindig nem sikerült válaszolnod arra a kérdésre, hogy miért is nem villogott a magas a fontos meccseken (ellentétben Ronaldoval), hanem szépen kitértél a válaszadás elől.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 9., kedd 17:38

RealMadridFanatic írta:Ez mi? Most ez kemény volt? Érv nulla, csak a vihogás?
Már bocsánat de szerintem igen csak kemény volt. Aki idén CR-nek adná az címet (és fel sem merül Schweinsteiger, Müller, Ribery, Robben, neve) az ne írjon már olyat hogy nem vagyok elfogult! :lol: Én is elfogult vagyok egy picit de Messit akkor is csak max.3. helyre írnám az idén!!!!! Az én listám:
1. Schweinsteiger
2. Ribery,
3. Messi
4. CR
Na szóval ez egy kissé elfogult lista de az első és második helyre szóba se jöhet a két nagytudásúüberisten............

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. július 9., kedd 16:55

:lol: :lol: :lol: :lol: ........... Már ezért érdemes volt ma ide benézni!!
Köszönöm!! :salute:
Ez mi? Most ez kemény volt? Érv nulla, csak a vihogás?


Fogadd el inkább, hogy tavaly Messi minden fontos meccsen betlizett. A Milan ellen nem, bocs.
Nagyon nem tud érdekelni a kiscsapatoknak lőtt 100 gól. Nagyon komoly teljesítmény egyébként, de ne ez legyen már a mérce, hogy Ő 60-at lő a Zaragozának, Ronaldo meg 40-et.
Ja, amúgy szerintem így is a világ legjobbja, Cé előtt is van egy kicsivel, de ettől függetlenül nem kellene, hogy alanyi jogon járjon neki minden egyéni elismerés.


Még annyit, hogy azért Perezre mindent lehet mondani, de hogy jobban képben van a pénzügyekkel, illetve a játékosok árának megtérülésével, mint a Barcások, az is biztos.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 16:53

idén a BL nem számít, legyen gól vagy akármi. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. július 9., kedd 16:51

bajnok lett, gólkirály, bl elődöntős.
a többi jelölt közül rvp,ibra vagy bale ennyit sem érte el
mondjuk rvp és ibra is bajnokok és gólkirályok lettek. :mrgreen:

a bl elődöntő meg például ronaldonál sosem volt mérce.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 9., kedd 16:34

F.C.B. írta:
realistahuni írta:Nálam egyértelmű Ronaldo idén is, és nem vagyok elvakult szurkolója a portugálnak
:lol: :lol: :lol: :lol: ........... Már ezért érdemes volt ma ide benézni!!
Köszönöm!! :salute:
hát jobban megérdemelné mint messi akit már második éve radíroznak le a bl valamirevaló szakaszában. persze tudom fájt a foga.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. július 9., kedd 16:31

realistahuni írta:Nálam egyértelmű Ronaldo idén is, és nem vagyok elvakult szurkolója a portugálnak
:lol: :lol: :lol: :lol: ........... Már ezért érdemes volt ma ide benézni!!
Köszönöm!! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 15:50

Nálam egyértelmű Ronaldo idén is, és nem vagyok elvakult szurkolója a portugálnak, a legnagyobb kedvenceim közt sincs ott, viszont nagyon tisztelem, mert az utóbbi két évben tétmeccseken rendre odateszi magát és fontos gólokat szerez, utóbbi El Clasicókat figyelembe véve is egyértelműen lenyomta Messit.

Ráadásul ezt teszi egy médiától eltorzított világban ahol ő a rosszfiú, a köcsög, a nagyképű, a buzi, az önző, míg Messi a szerény a zseni, a zisten, mert lő 56 gólt guatemalának meg getafének.


Persze idén lehetne a két német csapat játékosai közül is választani, de szerintem a dortmund és a bayern is annyira csapatként működik, hogy alig van egy-két ember aki kicsit is kilóg az egyébként remek szezont lehozó mezőnyből.

Nálam így nézne ki a top 3:

1. CR
2. Lewa
3. Robben
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 15:37

Inkább rugózzatok Messi év játékosa jelölésén, az sokkal érdekesebb
nem tartod jogosnak, hogy ott van a listán ?
bajnok lett, gólkirály, bl elődöntős.
a többi jelölt közül rvp,ibra vagy bale ennyit sem érte el, de ronaldonak is "csak" egy bl gólkirályi címe van.

szerintem a listán jogosan van ott, de a díjat nem adnám neki.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. július 9., kedd 15:24

Nem tudom mit kell ennyit Villával törődni.

Igen, drágán vették, de a szűk európai elitbe tartozó támadó volt, talán a legjobb éveit a Barcának adta, ahol a csapat fontos tagja volt. Persze vannak kivételek, de az ilyen igazolások általában távozni szoktak 30 felett, ha leszolgálják a 3-4 évüket. Villa szerintem minden szempontot figyelembe véve jó igazolás volt a katalánoknak.

Inkább rugózzatok Messi év játékosa jelölésén, az sokkal érdekesebb :mrgreen:

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. július 9., kedd 14:26

francois írta:gondolom azt is kiszámoltad mennyit buktatok a huntelaar, drenthe, canales, leon, robben, vdv, heinze féle transfereken (kakát ne is emlitsuk)
Most komolyan áthoztad más gondolatát a sajátodként az eurobarcáról?? :lol: nem bírom... xD

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 14:26

hát de most igaza van. :mrgreen:

ibra nem mínusz 63 milla, hanem vagy 19, vagy 39.
henrique nem 16.5 millába került, hanem 8 millába.
a kölcsönadások (hleb,caceres,henrique,keirrisson) pedig nincsenek beleszámolvan, pedig 5-7 milla azokból is bejött.

így elvileg a press által kalkulált mínusz 171 millió az 112 - 132 között van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. július 9., kedd 14:27-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:21

gondolom most átmegy az eurobarcára és szétoltja a csapatunkat, aztán visszajön.
meg enesóra. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 9., kedd 14:16

realistahuni írta:Jajj, amikor a hungarokatalánok vádolnak mást pénzügyi ferdítésekkel...
persze amikor az igaza mellől elfogy az érv mi más csinálna.
gondolom most átmegy az eurobarcára és szétoltja a csapatunkat, aztán visszajön.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. július 9., kedd 14:13

a pénzügyi transzefereidet meg jobb ha átszámolod mert annyi ferdítés van benne, h ihaj.

Jajj, amikor a hungarokatalánok vádolnak mást pénzügyi ferdítésekkel... :shutup:


Kész vagyok.
Love football, hate antifa.

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2013. július 9., kedd 13:57

Press írta:
francois írta:nincs ezzel semmi baj h B tervek voltak, attol beválhatnak. gondolom ha bale jött volna 100 millio euroért akkor nem veszitek meg egyiket sem.
Pedig úgy néz ki Perez még egy kört ráver a Bale-üzletre, még akár össze is jöhet. Na, kéne lassan gondolkozni az új kifogásokon. :mrgreen:
hja, majd ha jön bale, keresek új kifogásokat, megígérem. ha meg nem, akkor nekünk volt igazunk.

a pénzügyi transzefereidet meg jobb ha átszámolod mert annyi ferdítés van benne, h ihaj. lassan kihozod ibrát több száz millió fontra :lol: nálatok ez valami perverzió, hogy megveszünk valakit x millioért Ti bizonygatjátok a fotelből h az bizony x+100 millio volt.

a lényegen nem változtat, nálunk ugyanolyan hulye emberek ulnek a gazdasági székben mint nálatok. gondolom azt is kiszámoltad mennyit buktatok a huntelaar, drenthe, canales, leon, robben, vdv, heinze féle transfereken (kakát ne is emlitsuk)
Kép
Kép
Kép

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 9., kedd 13:54

kacifántos ez az ibra - eto'o azért.

nem én vagyok a barca könyvelője, így nem tudom, hogy volt pontosan, de nem mindegy, hogy ibráért adtunk 49.5 millát + eto'ot ingyen (ami 20 milla), tehát 69.5-be került...vagy :

69.5-öt fizettünk ibráért, mellette eladtuk eto'o-t 20-ért nekik.
49.5 millióba került tehát ibra.

ezután :
6 millió volt a kölcsönadás a milannak, aztán 24 millióért vették meg.
69.5 - 30 = 39.5 millió mínusz.
49.5 - 30 = 19.5 millió mínusz.

hogy lehet ilyen elvakult a katalán vezetőség, hogy 1 mostani posztján sztár Yaya kevés volt oda, és most meg igazolnak 1 Songot
yaya azért ment el, mert busquets volt pepnél az első számú opció xaviék mellé.
song kb 2-3 évvel yaya távozása után jött, és nem busquets elé.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 9., kedd 13:45

Azért Yaya nem Song miatt volt, szóval ne keverd össze. Ráadásul az egyiket Pep üldözte el a másikat meg Tito hozatta... Touré egy élőfal volt a Puyolék előtt és szerintem sokkal stabilabbak lehetnének, mint Busquetssel(rühellem, de ő is top 3 a poszton). Ami meg fáj, hogy Song elég olcsó volt mai viszonylatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 267 regisztrált és 0 vendég