Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 3., csütörtök 20:58

Hungarokatalán írta:Ez viszont csak megerősíti a teóriámat, miszerint edzőbuktatásról van szó. Szinte biztos, h Pérez szólt ennek a menedzsmentnek, h intézzék el, legyen valami botrány. Így legalább van indoka kirúgni Benitezt. Amúgy zseniálisan megtervezte a pali.
Mondjuk ezen én is hangosan felnevettem! :lol:
Perez az antikrisztus, meg minden, de nem tudom elképzelni, hogy ilyeneket csinálna. Meg szerintem alapból nem leszünk kizárva, már csak emiatt is bukik a teóriád.
morientes írta:Szoval,azt akarod mondani,hogy mindenki tudott arrol a kèt mailrol amit kuldtek a csapatnak,(a biro is),miszerint az orosz el van tiltva,csak Benitez nem? :D
Vagy esetleg utasitotta,tegye be az oroszt a kezdobe,hogy azután ráverve a balhèt kirughassa? :lol:
Ennyire azèrt Rafa sem hulye hogy ilyesmirol ne tudna...
Ennyi, egy született zseni ez a Perez cimboránk! :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 20:24

Hungarokatalán írta:
Pérez: "Van egy menedzsment, akiknek a kifejezett feladata ezeket ellenőrizni. Úgy hisszük, hogy nálunk senki nem végzett hanyag munkát".
Úgy látszik, Pérez olvassa a fórumot, és meg is válaszolta a kérdésemet.
Ez viszont csak megerősíti a teóriámat, miszerint edzőbuktatásról van szó. Szinte biztos, h Pérez szólt ennek a menedzsmentnek, h intézzék el, legyen valami botrány. Így legalább van indoka kirúgni Benitezt. Amúgy zseniálisan megtervezte a pali.
Szoval,azt akarod mondani,hogy mindenki tudott arrol a kèt mailrol amit kuldtek a csapatnak,(a biro is),miszerint az orosz el van tiltva,csak Benitez nem? :D
Vagy esetleg utasitotta,tegye be az oroszt a kezdobe,hogy azután ráverve a balhèt kirughassa? :lol:
Ennyire azèrt Rafa sem hulye hogy ilyesmirol ne tudna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. december 3., csütörtök 20:16

Különösebben nem kommentálnám a történteket..ez mar tragikomédia ami zajlik nálunk! Van egy barcas es egy Juventusos haverom, ma beszéltünk az esetről es egy nagyon értékes es számomra egyáltalán nem provokáló dolgot jelentettek ki: ha egyszer egy Bale szintű "galaktikus" helyett inkább szeretnénk egy normális elnököt, melle egy tökéletes menedzsmentet, egy edző akit dolgozni hagynak,orvosi stábot...na akkor mi lennénk az aki tonkreveri a világot...mert hogy pénz az mindig lessz es sztárok is!
Az a helyzet hogy ez a szezon nagyon csúfosan fog végeztetni...nem temetni akarom a csapatot..dehogy! Azzal viszont nem mondok nagy hujeseget szerintem ha azt kijelentem, 100 milliót adnék ha lenne pénzem csak vki tudna egy Bayern tipusú közeget csinálni a pályán kívül! A legszomorúbb az hogy a sorozatos rossz lépések miatt olyan játékosok oregednek ki akik sokkal többet érdemeltek volna...sokkal több címet...sokkal több elismerést!!! Mert abban biztos vagyok hogy Dimaria nem akart menni, nem sírom en vissza, csak dupla tudovel kevesebben vagyunk...egy jo menedzsment xabit sem engedi el...Xabi meg annál profibb hogy duzzogjon...de akkor mit írjak amcelottirol...aki bar rengeteget hibázott megis évek óta a legszebb focit toltuk eredményesen a múlt őszig-telig! Es az idén ugyebár a degea ugy...írtátok mar a cikkben, nem azt akarom felsorolni...de nagyon bánt ami a klub körül történik! Es nem azt mondom hogy utálom Perezt emiatt, hanem csak azt hogy nincs gerinc benne...nem tud félre állni...csak abban bízom nem ugy hagyja itt a klubot mint legutóbb! De hogy azon az úton járunk az tény...ea ez elszomorító! Foggal körömmel ragaszkodik az elnöki székhez mint egy szenilis öregember...ez mar elkeserit! Azt is olvastam hogy szeretne második Santiago Bernabeu lenni...na pedig az sosem lessz! Hála Madrid
- Hasta el final, Vamos Real -

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. december 3., csütörtök 20:06

Pérez: "Van egy menedzsment, akiknek a kifejezett feladata ezeket ellenőrizni. Úgy hisszük, hogy nálunk senki nem végzett hanyag munkát".
Úgy látszik, Pérez olvassa a fórumot, és meg is válaszolta a kérdésemet.
Ez viszont csak megerősíti a teóriámat, miszerint edzőbuktatásról van szó. Szinte biztos, h Pérez szólt ennek a menedzsmentnek, h intézzék el, legyen valami botrány. Így legalább van indoka kirúgni Benitezt. Amúgy zseniálisan megtervezte a pali.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 3., csütörtök 20:00

Pérez: "Zidane, mint a következő edző? Ha majd megtörténik, az szép lenne, de most Rafa Benítez a Real Madrid vezetőedzője".
Akkor ebből nyár lesz. B-) :coffee: :salute:

Enzo be fog mutatkozni a nagyoknál és Luca lesz a kapuban. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 3., csütörtök 19:57

Pérez: "Van egy menedzsment, akiknek a kifejezett feladata ezeket ellenőrizni. Úgy hisszük, hogy nálunk senki nem végzett hanyag munkát".
Akkor megyek is vissza tanulni :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. december 3., csütörtök 19:55

Akit érdekel itt láthatja/hallhatja

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. december 3., csütörtök 19:45

Pérez a sajtótájékoztatón a szabálykönyv paragrafusaival takarózik, a klubnál nem tekintik hatályosnak a klub kizárását a kupasorozatból.
hát ez van... azért kíváncsi vagyok, holnap milyen döntés születik

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 19:44

Lehet online követni, ha igen akkor miről beszél az öreg?
Esetleg valami spanyolos röviden beírná?
ZIDANE

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. december 3., csütörtök 18:54

Picit lemaradtam az eseményekkel. Akkor pontosan ez kinek a hibája is volt? Egyáltalán nincs 1 olyan ember a csapatnál, aki csak ezeket az eltiltásokat figyeli?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 3., csütörtök 18:42

egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Személyeskedni fogok, de gyűlölöm a hozzászólásaid. :roll: :lol:
Ember... Ha te így látatlanban megmondod, hogy Haliloviccsal jobban járt a Barca, mi meg beszoptuk Ödegaarddal, akkor miért nem próbálkozol játékosmegfigyeléssel? Nem, nem kell egy Barcanál vagy egy REalnál, csak egy Mezőkövesdnél, vagy mit tudom én hol... Ödegaar egy zseni, ettől még nem feltétlen lesz belőle valaki, de hogy te így kijelented, hogy a Barca sokkal jobban járt Haliloviccsal (mikor amúgy szerintem kurvára nem követed a karrierjüket) az hányinger...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. december 3., csütörtök 18:17

Gondolom erre egy ekkora klubnál csak van egy csapat aki foglalkozik a játékosok papírjaival legyen az orvosi játék engedélyek stb de valakinek el kell ezt a balhét vinni ha Benitez akkor ő ha Perez akkor ő de komolyan történjen valami!!!!!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 3., csütörtök 18:08

ikarus93 írta:Nagyon remélem azért, hogy a jövőben nem jutunk a Milan sorsára, ott Berlusconi tette tönkre a csapatot, Itt meg Perez az aki kezd kicsit hasonlítani Berlusconira.

Minket tán annyi ment meg, hogy itt mindig is lesz pénz, nem úgy mint a Milannal.

Ott azért első körben Berlusconi tette magát tönkre. És ahogy fogyott a pénze úgy fogyott a pénz a Milán felé is
ZIDANE

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. december 3., csütörtök 18:06

Remy írta:
ikarus93 írta:Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
Ilyen amatőr baki után még meg is értem. Meg is érdemlik Perezék. Én is röhögök, mégis Real drukker vagyok. Szánalmas az egész helyzet...
Piqué-től ez megszokott, nincs mit ezen csodálkozni... még én is elnevettem magam szégyenérzetemben, hogy ilyen hiba egy ekkora nemes és profi klubnál megtörténhet. Felfoghatatlan, hogy a csapatból vicc lesz szép lassan, mert mindenki rólunk beszél és rajtunk nevet már május óta. Kezdődött Ancelotti kirúgásával, már itt nevettek rajtunk...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. december 3., csütörtök 18:04

Nagyon remélem azért, hogy a jövőben nem jutunk a Milan sorsára, ott Berlusconi tette tönkre a csapatot, Itt meg Perez az aki kezd kicsit hasonlítani Berlusconira.

Minket tán annyi ment meg, hogy itt mindig is lesz pénz, nem úgy mint a Milannal.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 3., csütörtök 17:54

ikarus93 írta:Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
Ilyen amatőr baki után még meg is értem. Meg is érdemlik Perezék. Én is röhögök, mégis Real drukker vagyok. Szánalmas az egész helyzet...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 3., csütörtök 17:53

ikarus93 írta:Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
Ráadásul két hete az ő csapata alázta meg a madridot a bernabeuban. Elkap az idegbetegség ha erre gondolok.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. december 3., csütörtök 17:50

Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. december 3., csütörtök 17:37

CS0ki írta:Nem lesz semmi, elmondják hogy ők a legjobb hiszembe jártak el, nem kaptak értesítést semmiről, mindenben a liga rendelkezésére állnak, és a végsőkig harsolunk az igazunkért. Ja, és "Nem tudom"!
Valaminek tortennie kell, allandoan nem menthetik a boruket, nem hazudhatnak allandoan az emberek kepebe, mert mar mindenki tudja, hogy mi az igazsag. Csomo bizonyitek, fax stb. Valakinek aki ezert felelos, mennie kell. Szerintem.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 3., csütörtök 17:28

Nem lesz semmi, elmondják hogy ők a legjobb hiszembe jártak el, nem kaptak értesítést semmiről, mindenben a liga rendelkezésére állnak, és a végsőkig harsolunk az igazunkért. Ja, és "Nem tudom"!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég