Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 5., szombat 21:48

MesQueUnClub írta:Mondjuk Kakának is marha jól ment ez a súlypont áthelyezés, és ő is asszem 186 cm(?)

Igen igen. Az vitathatatlan. De én nem is azt akartam állítani, h ha vki magas akkor annak az nem mehetne, hanem csak annyit, h NEKEM nem ment vna.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 21:43

lestat írta:Te azt tartod hulyesegnek amit en irok en meg azt amit te.
Még mindig nem tartom hülyeségnek. Meg tudom érteni azt, hogy valakinek CR is ösztönös zseni. Nekem ezzel a játékával nem lesz az.
lestat írta:És meg mindig baromsagnak tartom összehasonlitani a 2 jatekstilust egyébként.
Csak azért hasonlítottam össze a 2 stílust, mert az én szemléletemben egy egyik stílus zsigerből jön, a másikban meg bőven van betanult elem.

De ne kezdjük újból, ez egy patt helyzet. :) :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 5., szombat 21:42

V. Mester 77 írta:
Ez így van. Ennyi. Én is megértem a Te álláspontod, de ez nem azt jelenti, h egyet is értenék vele, de meg tudom érteni. ( bár azzal is tisztában vagyok, h nem nekem szólt)
Bár szerintem vmilyen szinten ez személyes választás kérdése is, h kinek mi.. Én pl; 192cm és 88kg vagyok, vh sose tudtam vna magam elképzelni ebben a Maradonás/Messis súlypont játékban ( nem is ment vna ) viszont a sebességem megvan(volt) és én a másik oldal játékát preferáltam mindig inkább.
Mondjuk Kakának is marha jól ment ez a súlypont áthelyezés, és ő is asszem 186 cm(?)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 5., szombat 21:33

Jolvan M1Ö

Nálam az hogy valaki jol utemben tolja meg es gyors nem csel...nalad az.
Maradjunk is ennyiben.

Te azt tartod hulyesegnek amit en irok en meg azt amit te.

Nálam.mindketto ÖSZTÖNÖS ZSENI.
ilyen jatektudassal.labdaerzekkel szuletni kell.
És meg mindig baromsagnak tartom összehasonlitani a 2 jatekstilust egyébként.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 5., szombat 21:17

M1Ö írta:Hát persze, hogy tanulni kell. Teljesen egyértelmű. Messi sem a tv előtt egy cswaládi pizzával érte el ezt amit. Mint ahogy zidane, meg az összes többi nagy sem. Csak zseni és zseni, kalsszis és klasszis közt is van különbség. Nálam Cr nem az ösztönös zseni, klasszis. De meg tduom érteni a Te lláspontod is, csak nem értek vele egyet. :mrgreen:
Ez így van. Ennyi. Én is megértem a Te álláspontod, de ez nem azt jelenti, h egyet is értenék vele, de meg tudom érteni. ( bár azzal is tisztában vagyok, h nem nekem szólt)
Bár szerintem vmilyen szinten ez személyes választás kérdése is, h kinek mi.. Én pl; 192cm és 88kg vagyok, vh sose tudtam vna magam elképzelni ebben a Maradonás/Messis súlypont játékban ( nem is ment vna ) viszont a sebességem megvan(volt) és én a másik oldal játékát preferáltam mindig inkább.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 21:07

___Samy___ írta:Nehogy azt hidd, hogy Messi élete végéig ilyen szinten fog focizni. Neki is lételeme a gyorsaság, anélkül nem tudná jó ütemben megtolni, meghúzni.
Persze, hogy nem lesz 35 éves korára is ilyen szinten. De 2 év van köztük. CR mezőnybn már lassan 1 éve tök homály, mára már a gólok is csak azért jönnek, mert van aki oda teszi neki. Nem is emlékszem, hogy melyik volt az utolsó gólja, amit teljesen egyedül oldott meg. De ez mindegy, ez már más téma.
___Samy___ írta: Bale egy kurva gyors játékos, legalábbis volt, cselezni is biztos tanult, aztán felnőtt valaha CR szintre bárhol is? Nem. Mégpedig azért, mert ő tényleg nem ösztönös zseni.
Ne hozd már fel Bale-t baszki... :lol: Bale nehogy ösztönös zseni, még csak egy szimpla zseni sem. A sokak által utált Özil-ben sokkal több zseni és foci van, mint Bale-ben. Bale is az akarásával vihette volna valamire, de benne még az sincs meg...
___Samy___ írta:Most az, hogy CR ilyen szinten bohóckodik a labda fölött, az nem jelenti azt, hogy mindig is ennyire meddők voltak a trükkjei. A Fenomén, Robinho meg Dinho is biciklicselezett, mégsem mondta rájuk senki, hogy erőltetett. Pedig azok is olyan trükkök, amiket tanulni kell. Mindent tanulni kell, senki nem születik úgy, hogy egyből megver egy az egyben bárkit. Még Messi sem.
Hát persze, hogy tanulni kell. Teljesen egyértelmű. Messi sem a tv előtt egy cswaládi pizzával érte el ezt amit. Mint ahogy zidane, meg az összes többi nagy sem. Csak zseni és zseni, kalsszis és klasszis közt is van különbség. Nálam Cr nem az ösztönös zseni, klasszis. De meg tduom érteni a Te lláspontod is, csak nem értek vele egyet. :mrgreen:
lestat írta:Azwrt mert nem szervez nem zseni...oke...ha te mondod..erre mondjuk pont hogy kinek ez kinek az...nalam meg mindig vannak jobb szervezok mint Messi ha mar itt tartunk...
Én nem tudom.... Olvasd vissza az összes hozzászólásom erről a vitáról! Írtam olyat, hogy CR nem zseni, vagy nem klasszis? De nem ösztönös! Nincs meg benne az a plusz amitől a foci csupa nagybetűs FOCI! Azt sem írtam, hogy a Messi a legjobb szervező (bár így, hogy nem az a feladatköre, még így is talán top 3) csak a szervező készségéből is az jön le, hogy ösztönös zseni, nem egy "szimpla" zseni.
lestat írta:Az meg hogy jossz Ronaldoval meg Ronaldinhoval hogy anno miket nyomtak cseleket..es ide sorolod Messit...pff....az az ember nem cselez szerintem.
Puffoghatsz itt rám, de ha szerinted Messi cselei nem cselek, akkor nincs miről vitázni...
lestat írta:Ilyenekben mindig a szemely velemeny es az fog donteni kinek mi tetszik.
Nekem sem Maradona sem Messi jateka nem fog annyira tetszeni mint egy Zidane Ronaldinho vagy egy CR.
Legyen, elfogadom, de nekem ebből a névsorból CR hihetetlenül kilóg.
lestat írta:A fizikum meg...en nekem.megis az maradt meg h anno jobban el lehetett nyomni..csak hat akkor is gyors volt es nehez colt.utolerni.
Messit mindig is nehéz volt elnyomni, vissza lehet nézni nyugodtan. Ő nem adta meg magát soha az első rúgás után, szimulálni meg talán még nem is láttam.
lestat írta:A 18 eves CR angliaban tanulta a szakmat meg a fizikai elnyomast es őt sem nyomtak el mar akkorsem...csak sokat dobalta magat hogy.kompenzalja a sok rugdosodast. Szerencsere errol.leszokott valmilyen szinten.
CR mindig is oda figyelt arra, hogy ne rúgják szarrá. Mára meg már bárki áll vele szemben, már földön is van. Pedig azért eléggé ki van pattintva, mégis...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2015. december 5., szombat 20:59

Engedjétek meg, h én is hozzá szóljak!

Ezzel a vidivel azt hiszem részben mind a kettőtöknek igazat adok, de olyan 66-34 arányban. :)

https://www.youtube.com/watch?v=rt9nE-AZe6g
https://www.youtube.com/watch?v=0NOEhOFK7EU

Meg lehet nézni, h igen a biciklik azok leginkább látványelemek és a sebesség az amivel ver(t).
De azok a bőrösök, a hibátlan elastico-k, meg a többi... ha ezek nem ösztönösek akkor semmi. :salute:

az megint más kérdés, h most mi van.. :ozil:

Az a nem ösztönös, h én ilyen és ehhez hasonló videókkal seggeltem be a cseleket, mert én nem futball zseninek születtem, mint ők ( vagy a nagy "elődök" ) azt mégis sz**attam aki csak elém került. :mrgreen:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 5., szombat 20:36

Azwrt mert nem szervez nem zseni...oke...ha te mondod..erre mondjuk pont hogy kinek ez kinek az...nalam meg mindig vannak jobb szervezok mint Messi ha mar itt tartunk...
Az meg hogy jossz Ronaldoval meg Ronaldinhoval hogy anno miket nyomtak cseleket..es ide sorolod Messit...pff....az az ember nem cselez szerintem.
Leirtam.mibol all a jateka...Szerintem.
Ismet leirom mert ez fontos.
Ilyenekben mindig a szemely velemeny es az fog donteni kinek mi tetszik.
Nekem sem Maradona sem Messi jateka nem fog annyira tetszeni mint egy Zidane Ronaldinho vagy egy CR.
A fizikum meg...en nekem.megis az maradt meg h anno jobban el lehetett nyomni..csak hat akkor is gyors volt es nehez colt.utolerni.
A 18 eves CR angliaban tanulta a szakmat meg a fizikai elnyomast es őt sem nyomtak el mar akkorsem...csak sokat dobalta magat hogy.kompenzalja a sok rugdosodast. Szerencsere errol.leszokott valmilyen szinten.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 5., szombat 20:33

A régi cselei is inkább látványra mentek. Ott is inkább a gyorsasága dominált. Ami mára a kora, a térde meg mit tudom én mi miatt, de teljesen kihaltak.
Nehogy azt hidd, hogy Messi élete végéig ilyen szinten fog focizni. Neki is lételeme a gyorsaság, anélkül nem tudná jó ütemben megtolni, meghúzni.

Ez a sporttal jár. Bale egy kurva gyors játékos, legalábbis volt, cselezni is biztos tanult, aztán felnőtt valaha CR szintre bárhol is? Nem. Mégpedig azért, mert ő tényleg nem ösztönös zseni. De ott van az általad felhozott Denilson. Jó volt, szép volt, nagy trükköket tudott, de nem haladt vele semmire.

Az a baj, hogy a jelen, meg a stílus sok mindenkit megtéveszt. Most az, hogy CR ilyen szinten bohóckodik a labda fölött, az nem jelenti azt, hogy mindig is ennyire meddők voltak a trükkjei. A Fenomén, Robinho meg Dinho is biciklicselezett, mégsem mondta rájuk senki, hogy erőltetett. Pedig azok is olyan trükkök, amiket tanulni kell. Mindent tanulni kell, senki nem születik úgy, hogy egyből megver egy az egyben bárkit. Még Messi sem.

Ezek inkább ízlések kérdései. Kinek mi jön be jobban.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 20:12

___Samy___ írta:A mostani CR-re lehet ezt mondani, de a régire nem.
A régi cselei is inkább látványra mentek. Ott is inkább a gyorsasága dominált. Ami mára a kora, a térde meg mit tudom én mi miatt, de teljesen kihaltak.
MesQueUnClub írta:Nekem ne mondja senki hogy az ilyen szinten tanulható, láthattuk mikor Pedro próbált megcsinálni egy bicikli cselt és elesett a saját lábaiban, pedig gyanítom, hogy ő se mozizni jár be edzésre.
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy CR a cselezést is csak tanulta. Mert ahogy írtad, akkor Pedronak is úgy ment volna, mint a MU-s Crnek. De ez nálam akkor sem az az igazi ösztön, hogy rám jönnek 5en és akkor sem tudják elvenni tőlem. Nem stílus kérdése. Ott volt Denilson, ha már cselezásről beszélünk. Ő is pörgött össze-vissza, meg sok védőt meg is vert, mégsem nevezném egy Ronaldonak, Dinhonak....
hamesz írta:Ezzel nincs gond, de attól még mindkét stílus elismerésre méltó és mindkettőben hatalmas munka van. :)
Ne értsetek félre. Nálam CR is korszakos zseni. 50-100 év múlva is lesz aki emlékszik rá, de nekem mégsem az jön le róla, hogy Ő úgy jött ki az anyja hasából, hogy Ő klasszis lesz.
lestat írta:Messire azt monda i hogy cselez....en egy biciklit nem látam tole vagy ilyesmi...
Mert azt nevezzük szép cselnek, ha valaki biciklizik a labda felett? Életében nem csinált meg még egy biciklit sem, de mégis látványosabb, ösztönösebb az Ő cselezése.
lestat írta:az alacsony sulypontjara hekyezi a jatekat..tolja a alabdat maga elott..es parades utemben tudja megtolni. Es iszonyat gyorsan fut a labdaval is....
Ez viszont jogos, de nem csak ennyiből áll a játéka, sőt... Ez csak az egyik fő erénye.
lestat írta:.emelllett erosodott is amit nem tehetsegnek koszonheto ami sok fizikai edzesnek tudhato be nehezebb fellokni....
Mindig is nehezen lehetett elnyomni. Ha jól emlékszek 18 évesen játszott először a MU ellen. Nem biztos, lehet, hogy 20.... A lényeg, hogy már akkor sem pattant le az ilyen Ferdinand.Vidic duókról. Pedig akkor a csúcson voltak és nem nagyon volt náluk jobb duó.
lestat írta:amit meg a jatekot illeti hogy mit lat meg..teljesen mas szerepkor...messinek tobb lehetosege van assistolni mert hatrebb jatszik...de attol fuggetlenul Ronaldo is lát dolgokat ziccereket beindulásokat....csak neki a golszerzes az elsodleges feladata.
Ennek meg elég erősen kifogás szaga van. Más stílus. CR alapból nem járna vissza labdákért. De ha vissza is járna, akkor sem tudna úgy szervezni, mint Messi. Nekem már csak ezért sem ösztönös, született zseni. Messinek sem kötelező megtennie, mert volt nem is 1-2 olyan időszaka mikor nem tette meg.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 5., szombat 19:49

Messire azt monda i hogy cselez....en egy biciklit nem látam tole vagy ilyesmi...ö a sebessegere a parades labdaerzekere...az alacsony sulypontjara hekyezi a jatekat..tolja a alabdat maga elott..es parades utemben tudja megtolni. Es iszonyat gyorsan fut a labdaval is....emelllett erosodott is amit nem tehetsegnek koszonheto ami sok fizikai edzesnek tudhato be nehezebb fellokni....amit meg a jatekot illeti hogy mit lat meg..teljesen mas szerepkor...messinek tobb lehetosege van assistolni mert hatrebb jatszik...de attol fuggetlenul Ronaldo is lát dolgokat ziccereket beindulásokat....csak neki a golszerzes az elsodleges feladata.

Na mind1...nekem mind a ketto ős tehetség.
És ha valakinek meg nem azt ugyse lehet meggyozni...mast tart szepnek meg neheznek a palyan.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. december 5., szombat 19:40

M1Ö írta:Akkor nálam mást jelent az ösztönös zseni! Nálam a vele született tehetséget! Nálam CR-nél ez úgy Isten igazából a sebessége! Minden másra rá kellett gyúrjon! Mert azok a cselek amiket nyom, nem ösztönből jönnek. Messinél meg teljesen természetes minden egyes csele. Ahogy lát a pályán, olvassa a játékot. Na mindegy, leállok, mert a végén az fog kijönni, hogy gyűlülöm CRt és Messi fan vagyok. De nekem teljesen egyértelmű, hogy melyik az ösztönös zseni, akinek a nagybetűs foci a lábába van, és ki a másik, aki ugyanúgy zseni, kalsszis, de inkább betanult dolgokat tol.
Teljesen más stílust képvisel a két játékos. Hozzád Messié áll közelebb. Ezzel nincs gond, de attól még mindkét stílus elismerésre méltó és mindkettőben hatalmas munka van. :)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 5., szombat 19:40

Szerintem Cének van ösztönös tehetsége, de ő a játékát arra formálta át, hogy minél céltudatosabban a kaput támadja, a sebessége adott volt, erre edzett rá. Nekem ne mondja senki hogy az ilyen szinten tanulható, láthattuk mikor Pedro próbált megcsinálni egy bicikli cselt és elesett a saját lábaiban, pedig gyanítom, hogy ő se mozizni jár be edzésre. Messi cselei szerintem az miatt tűnnek ösztönösebbnek, hogy teljesen máshol van a súlypontja, sokkal könnyebben tud szlalomozni a pályán a játékosok között. Az, hogy mezőnyben melyik nyújt többet az meg részlet kérdés, a tehetsége mind2nek megvan, de mind2 másképp értelmezi a szerepét és másképp építi fel a saját játékát.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 5., szombat 19:27

Nekem az nem ösztönös, aki ugrál jobbra-balra a labda felett.
A mostani CR-re lehet ezt mondani, de a régire nem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 19:26

Akkor nálam mást jelent az ösztönös zseni! Nálam a vele született tehetséget! Nálam CR-nél ez úgy Isten igazából a sebessége! Minden másra rá kellett gyúrjon! Mert azok a cselek amiket nyom, nem ösztönből jönnek. Messinél meg teljesen természetes minden egyes csele. Ahogy lát a pályán, olvassa a játékot. Na mindegy, leállok, mert a végén az fog kijönni, hogy gyűlülöm CRt és Messi fan vagyok. De nekem teljesen egyértelmű, hogy melyik az ösztönös zseni, akinek a nagybetűs foci a lábába van, és ki a másik, aki ugyanúgy zseni, kalsszis, de inkább betanult dolgokat tol.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 5., szombat 19:14

Azok a cselek ösztönösek...ő nem a bokájához tapadt labdaval rohangalo 160 centis jatekos mint Maradona vagy Messi...
Zidane is tolta a cseleket az átlépoket a lefordulasokat..ugye a tipikus Zidane cselt.
Ez is ösztönös...a reakció idejük sem tanult..persze kell hozza tapasztalat de az Messinek is.
Ahogy kontrolállják a labdát...az is ösztönös..6 évsesen ráérzett és azon már csak csiszolgatni kellett de meglehet fogyelni mar 18 evesen hogy kontollalta a labdat meg hogyan vette at a legminimalisabb hibaval...Az hogy ezen dolgozok meg h edzesek utan kint maradt nem azt jelenti hogy neki ezert megkellet dolgozni mert maskepp szar jatekos maradt..nehigy azt higyjetek mar hogy Mesiske munka nelkul lett ilyen izmos..e. azert emlkeszem mikor ugy leutkoztek hogy a vikagat nemtudta meg lepattant a vedokrol...o is dolgozik nem a faszaz veri a barcanal edzeseken..mindketto ösztönös zseni 2 kulonbozo fajtabol.
De az ilyen Davids féle nyilatkozatok...Vicc.
Mintha en most elkezdek CR fele munkat akkor 5 ev mulva aranylasztit kapok...csak mert szetgyurom.magam meg szabadrugast gyakorlok meg sullyal a labamon nyomom a biciklit akkor rugok 50 golt.
Az az ember zsigerbol erzi a kaput neg ezt az egesz jatekot...aki ezt nemtidja elismerni az egy 11 eves DivatBarcafan...mert azok irnak ilyenekt..ja meg a buta Davids.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 18:52

___Samy___ írta:Meg lehet nézni az MU-s CR-t, az ha nem ösztönös zseni, akkor semmi nem az.
Nekem a MU-s CR sem az a húúú de ösztönös. Nekem az nem ösztönös, aki ugrál jobbra-balra a labda felett. Akkor is a sebességéből élt igazán, mert a cselei csak a látványra mentek. Egy ösztönös zseni Zidane-nál, Ronaldo-nál, Maradona-nál, Ronaldinho-nál, Messi-nél kezdődik és nem CR-nél.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. december 5., szombat 18:35

Meg lehet nézni az MU-s CR-t, az ha nem ösztönös zseni, akkor semmi nem az. Célirányosabb lett a focija, ennyi. Attól még ő is ösztönös zseni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 5., szombat 18:26

___Samy___ írta:Úgyhogy szerintem nincs különbség kettejük között ilyen tekintetben.
Természetes, hogy edzés nélkül Messi sem lenne 5x-ös aranylabdás. De azért érződik kettejük közt, hogy ki az ösztönös zseni, meg ki a másik! Ezt ne kelljen magyarázni, szerintem mindenki érzi, hogy miért van Messi kikiáltva ösztönös zseninek, CR meg "csak" egy zseninek, aki sok munkával maxolta ki magát! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 4., péntek 21:23

Ha csak pusztán az edzéseken múlna akkor bárki lehetne CR, de tehetséggel születned kell. Most az lett a divat, hogy ezzel magyarázzák meg miért Messi és nem CR...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 1 regisztrált és 0 vendég